RapidSVN 0.9.1 - en to uk translation catalogue (348 entries)

en: %s  code: %ld
uk: %s  код: %ld

en: &About...
uk: Про програму...

en: &Add Existing Working Copy...
uk: Додати існуючу робочу копію...

en: &Bookmarks
uk: Закладки

en: &Contents	F1
uk: Зміст	F1

en: &Copy...	F5
uk: Копіювати...	F5

en: &Create...
uk: Створити...

en: &Delete	DEL
uk: Видалити	DEL

en: &Delete...
uk: Видалити...

en: &Diff to Base...	CTRL+B
uk: Порівняти з Base...	CTRL+B

en: &Diff to Head...	CTRL+H
uk: Порівняти з Head...	CTRL+H

en: &Diff...	CTRL+D
uk: Порівняти...	CTRL+D

en: &Edit Bookmark...
uk: Редагувати закладку...

en: &Edit...
uk: Редагування...

en: &Edit...	F3
uk: Редагувати...	F3

en: &Export...	CTRL-E
uk: Експорт...	CTRL-E

en: &Extras
uk: Екстра

en: &File
uk: Файл

en: &Help
uk: Допомога

en: &Import...	CTRL-I
uk: Імпорт...	CTRL-I

en: &Index	Shift+F1
uk: Індекс	Shift+F1

en: &Info...
uk: Інфо...

en: &Lock...
uk: Заблокувати...

en: &Log...	CTRL-L
uk: Журнал...	CTRL-L

en: &Modify
uk: Операції

en: &New...
uk: Новий...

en: &Permanently
uk: Постійно

en: &Properties...	CTRL-P
uk: Властивості...	CTRL-P

en: &Query
uk: Запити

en: &Repository
uk: Репозиторій

en: &Stop
uk: Стоп

en: &Switch Repository URL...
uk: Перемкнути URL репозиторію...

en: &Temporarily
uk: Тимчасово

en: &Tests
uk: Тести

en: &Unlock
uk: Розблокувати

en: &Update...	CTRL-U
uk: Актуалізація (update)...	CTRL-U

en: &View
uk: Вигляд

en: &View...
uk: Перегляд...

en: - The certificate has an unknown error.
uk: - Сертифікат містить невідому помилку.

en: - The certificate has expired.
uk: - Сертифікат прострочений.

en: - The certificate hostname does not match.
uk: - Ім'я вузла не відповідає сертифікату.

en: - The certificate is not issued by a trusted authority.
      Use the fingerprint to validate the certificate manually!
uk: - Сертифікат видано неофіційним центром сертифікації.
      Для перевірки сертифіката вручну використовуйте відбиток ключа!

en: - The certificate is not yet valid.
uk: - Сертифікат ще не дійсний.

en: <None>
uk: <немає>

en: About %s
uk: Про програму %s

en: Add
uk: Додати

en: Add Existing &Repository...
uk: Додати існуючий репозиторій...

en: Add r&ecursive
uk: Додати рекурсивно

en: Add selected
uk: Додати вибране

en: Add to bookmarks
uk: Додати до закладок

en: Added
uk: Додано

en: Added repository to bookmarks '%s'
uk: Репозиторій '%s' додано до закладок

en: Added working copy to bookmarks '%s'
uk: Робочу копію '%s' додано до закладок

en: All files|*
uk: Всі файли|*

en: Authentication
uk: Аутентифікація

en: Author
uk: Автор

en: Bookmark
uk: Закладка

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Bring changes from the repository into the working copy
uk: Занести в робочу копію зміни, знайдені у репозиторії.

en: Built with:
    wxWidgets %d.%d.%d (%s)
    Subversion %d.%d.%d
uk: Зібрано за допомогою:
    wxWidgets %d.%d.%d (%s)
    Subversion %d.%d.%d

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Certificate Information:
uk: Інформація про сертифікат:

en: Check&out...	CTRL-O
uk: Створити локальну копію (check&out)...	CTRL-O

en: Checkout
uk: Створення копії

en: Checkout New Working Copy...
uk: Створити нову робочу копію...

en: Checkout Test
uk: Тест Checkout

en: Checksum
uk: Контрольна сума

en: Checksum: %s
uk: Контрольна сума: %s

en: Cleanup
uk: Прибирання

en: Columns
uk: Стовпці

en: Commit
uk: Фіксація змін

en: Commit Log Message
uk: Повідомлення журналу

en: Commit selected
uk: Зафіксувати вибране (commit)

en: Committed revision
uk: Зафіксовано ревізію

en: Compare:
uk: Порівняти:

en: Conflict BASE
uk: Конфлікт: BASE

en: Conflict BASE File: %s
uk: BASE-файл конфлікту: %s

en: Conflict HEAD
uk: Конфлікт: HEAD

en: Conflict HEAD File: %s
uk: HEAD-файл конфлікту: %s

en: Conflict Properties File: %s
uk: Файл конфлікту властивостей: %s

en: Conflict Work
uk: Конфлікт: робочий ф-л

en: Conflict Working File: %s
uk: Робочий файл конфлікту: %s

en: Copied
uk: Скопійовано

en: Copied From Rev: %ld
uk: Скопійовано з ревізії: %ld

en: Copied From URL: %s
uk: Скопійовано з URL: %s

en: Copy
uk: Копіювати

en: Could not set working directory to %s
uk: Неможливо встановити робочий шлях %s

en: Create New Repository...
uk: Створити новий репозиторій...

en: Date
uk: Дата

en: Date:
uk: Дата:

en: Delete
uk: Видалення

en: Delete files and directories from version control
uk: Винести файли та каталоги з-під контролю версій

en: Delete selected
uk: Видалити вибране

en: Deleted
uk: Видалено

en: Destination Directory
uk: Цільовий каталог

en: Destination file
uk: Цільовий файл

en: Destination path
uk: Цільовий шлях

en: Diff
uk: Порівняти

en: Diff to BASE
uk: Порівняти з BASE

en: Diff to HEAD
uk: Порівняти з HEAD

en: Diff to another revision/date
uk: Порівняти з іншою ревізією/датою

en: Diff two revisions/dates
uk: Порівняти дві ревізії/дати

en: Different login for each bookmark in the bookmarks list
uk: Окремий вхід за паролем у кожену закладку вибраного

en: Directory:
uk: Ім'я каталогу:

en: Display info about selected entries
uk: Відобразити інформацію про вибрані елементи

en: Do you want to delete the selected files/directories?
uk: Ви згодні видалити вибрані файли/каталоги?

en: Do you want to revert local changes?
uk: Підтверджуєте скасування локальних змін?

en: Do you want to unlock the selected files/directories?
uk: Ви згодні розблокувати вибрані файли/каталоги?

en: E&xit	CTRL-Q
uk: Вихід	CTRL-Q

en: Edit
uk: Редагування

en: Edit Bookmark
uk: Редагувати закладку

en: Edit Property
uk: Редагувати властивість

en: Enter a comment for this lock
uk: Введіть коментар для блокування

en: Enter log message
uk: Введіть повідомлення для журналу

en: Enter new name:
uk: Оберіть нове ім'я:

en: Enter the local path where you want the code be exported.
uk: Введіть шлях, куди слід експортувати файли.

en: Enter the local path where you want the code checked out to here.
uk: Введіть шлях, де Ви бажаєте створити локальну копію.

en: Enter the repository URL (not local path) here.
uk: Введіть тут URL репозиторію (не локальний шлях).

en: Enter what kind of symbol(s) do you want as EOL (end of line) in exported files.
uk: Вкажіть, які символи слід використувувати в якості EOL-маркера в експортованих файлах. EOL - End Of Line, тобто кінець рядка.

en: Error
uk: Помилка

en: Error retrieving status:
uk: Помилка при поверненні статусу:

en: Error setting the property values
uk: Помилка при встановленні значень властивостей

en: Error validating server certificate for '%s':
uk: Помилка при перевірці сертифіката сервера для '%s':

en: Error while performing action.
uk: Помилка під час виконання операції.

en: Error while performing action: %s
uk: Помилка під час виконання операції: %s

en: Error while preparing action.
uk: Помилка під час підготовки до виконання операції.

en: Error while preparing action: %s
uk: Помилка під час підготовки до виконання операції: %s

en: Error while refreshing filelist (%s)
uk: Помилка під час оновлення переліку файлів (%s)

en: Error while updating filelist
uk: Помилка під час оновлення переліку файлів

en: Error while updating filelist (%s)
uk: Помилка під час оновлення переліку файлів (%s)

en: Exception occured during filelist update
uk: Виявлена виняткова ситуація під час оновлення переліку файлів

en: Executable Files|*.exe;*.com;*.bat|All files (*.*)|*.*
uk: Виконувані файли|*.exe;*.com;*.bat|Всі файли (*.*)|*.*

en: Execute
uk: Виконати

en: Execute diff tool: %s
uk: Виконання програми порівняння: %s

en: Execute editor: %s
uk: Виконання редактора: %s

en: Execute file explorer: %s
uk: Виконання програми-оглядача: %s

en: Execute: %s
uk: Виконати: %s

en: Explore...	F2
uk: Перегляд...	F2

en: Export
uk: Експорт

en: Extension
uk: Розширення

en: Failed to lock
uk: Спроба блокування не вдалася

en: Failed to unlock
uk: Спроба розблокування не вдалася

en: File
uk: Файл

en: File path required when importing a file!
uk: Для імпорту файла потрібно вказати його шлях!

en: Fingerprint:
uk: Відбиток ключа:

en: First path or URL is required for merge!
uk: Для операції об'єднання потрібен перший шлях або URL!

en: First working copy or URL
uk: Перша робоча копія або URL

en: For more information see:
uk: Подальша інформація:

en: Force
uk: Примусово

en: Force removal
uk: Примусове видалення

en: Force to execute even if destination directory not empty, causes overwriting of files with the same names.
uk: Виконати операцію, перезаписуючи поверх існуючі файли у цільовому шляху. УВАГА! Може призвести до втрати даних!

en: Force unlocking even if you are not the lock owner
uk: Розблокувати примусово, навіть якщо файл було заблоковано іншим користувачем.

en: General
uk: Загальні

en: Get file %s rev. %s
uk: Читання файлу %s рев. %s

en: History: %d revisions
uk: Історія: %d ревізій

en: Hostname:
uk: Назва вузла:

en: If not using the latest version of the files, specify which revision to use here.
uk: Якщо потрібна не остання версія файлів, введіть тут номер ревізії.

en: If the files were renamed or moved some time, specify which peg revision to use here.
uk: Якщо файли колись переміщували або перейменовували, вкажіть номер пег-ревізії.

en: Ignore Externals
uk: Ігнорувати зовнішні залежності

en: Ignore externals
uk: Ігнорувати зовнішні залежності

en: Import
uk: Імортувати

en: Info
uk: Інформація

en: Info selected
uk: Інформація про файл

en: Information
uk: Інформація

en: Internal Error: There is another action running
uk: Внутрішня помилка: зараз виконується інша операція

en: Internal Error: no client data for action event!
uk: Внутрішня помилка: відсутні дані клієнта для операції!

en: Internal Error: no context available
uk: Внутрішня помилка: не знайдений контекст

en: Invalid revision number detected
uk: Помічений неправильний номер ревізії

en: Invalid selection. Exactly two revisions needed for merge.
uk: Хибний вибір. Для операції об'єднання необхідні рівно дві ревізії.

en: Issue:
uk: Виданий:

en: Last Changed
uk: Остання зміна

en: Last Changed Author: %s
uk: Автор останньої зміни: %s

en: Last Changed Date
uk: Дата останньої зміни

en: Last Changed Rev: %ld
uk: Ревізія останньої зміни: %ld

en: Listener Test
uk: Тестування Listener

en: Listing entries in '%s'
uk: Відображається зміст '%s'

en: Locale Information:
    Language: %s
    System Name: %s
    Canonical Name: %s
uk: Локалізація:
    Мова: %s
    System Name: %s
    Canonical Name: %s

en: Locate help
uk: Встановити файл допомоги

en: Locate tips
uk: Встановити підказки

en: Locate tips file
uk: Встановити файл підказок

en: Lock
uk: Блокування

en: Lock Comment
uk: Коментар блокування

en: Lock Comment:
    %s
uk: Коментар до блокування:
    %s

en: Lock Creation Date
uk: Дата створення блокування

en: Lock Owner
uk: Власник блокування

en: Lock Owner: %s
uk: Власник блокування: %s

en: Lock Token: %s
uk: Ключ блокування: %s

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Log
uk: Журнал

en: Log History
uk: Журнал повідомлень

en: Log Message
uk: Повідомлення журналу

en: Log Message:
uk: Повідомлення журналу:

en: Log selected
uk: Журнал файлу

en: Login...
uk: Вхід (login)...

en: Logout
uk: Вихід (logout)

en: Logout '%s'
uk: Вихід '%s'

en: M&ove...	F6
uk: Перемістити...	F6

en: Make &directory...	F7
uk: Створити каталог...	F7

en: Make directory
uk: Створення каталога

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Merge revisions
uk: Об'єднати ревізії

en: Merge...
uk: Об'єднати...

en: Mkdir
uk: Створення каталога

en: Modified
uk: Змінено

en: Move
uk: Переміщення

en: Name
uk: Ім'я

en: Name: %s
uk: Ім'я: %s

en: New Property
uk: Нова властивість

en: No help file was chosen, would you like to be 
    asked again after next application start?
uk: Файл допомоги не вказано, повторити
    запитання при наступному старті?

en: No tips file was chosen, would you like to be 
    asked again after next application start?
uk: Файл підказок не вказано, повторити
    запитання при наступному старті?

en: Node Kind: %s
uk: Тип: %s

en: Not specified
uk: Не вказана

en: Not versioned
uk: невідстежуваний

en: Open...
uk: Відкрити...

en: Overwrite
uk: Перезапис

en: Password
uk: Пароль

en: Path
uk: Шлях

en: Path type:
uk: Цільовий шлях:

en: Peg Revision
uk: Пег-ревізія

en: Please use the command line utility 'svnadmin'
    to create a new repository.
    
    This command line utility is not part of the
    RapidSVN distribution.
    
    More information about subversion:
    http://svnbook.red-bean.com/
    http://subversion.tigris.org
uk: Будь ласка, використовуйте текстову утиліту
    'svnadmin' для створення нового репозиторію.
    
    Ця текстова утиліта не постачається разом із
    дистрибутивом RapidSVN.
    
    Більш детальна інформація про програму subversion:
    http://svnbook.red-bean.com/
    http://subversion.tigris.org

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preferences...
uk: Налаштування...

en: Program arguments (%1=file1, %2=file2):
uk: Аргументи програми (%1=файл1, %2=файл2):

en: Program arguments (%1=selected directory):
uk: Аргументи програми (%1=вибраний каталог):

en: Program arguments (%1=selected file):
uk: Аргументи програми (%1=вибраний файл):

en: Programs
uk: Програми

en: Prop Date
uk: Дата зміни власт.

en: Prop Status
uk: Статус власт.

en: Properties Last Updated
uk: Останнє оновлення властивостей

en: Properties:
uk: Властивості:

en: Property
uk: Властивість

en: Property Editor
uk: Редактор властивостей

en: Purge temporary files on program exit
uk: Спорожнити тимчасові файли при виході з програми

en: Put files and directories under revision control
uk: Занести файли та каталоги під контроль версій

en: RapidSVN Help: %s
uk: Допомога RapidSVN: %s

en: Re&name...	CTRL-N
uk: Перейменувати...	CTRL-N

en: Re&solve conflicts	CTRL-S
uk: Вирішити конфлікти	CTRL-S

en: Re&vert	CTRL-V
uk: Скасування локальних змін	CTRL-V

en: Ready
uk: Готово

en: Ready
uk: Готово

en: Recent entries:
uk: Нещодавні записи:

en: Recursive
uk: Рекурсивно

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh View	CTRL-R
uk: Оновити зображення	CTRL-R

en: Refresh the file list
uk: Оновити перелік файлів

en: Refresh with Update
uk: Оновлювати повністю

en: Remove 'conflicted' state on working copy files or directories
uk: Зняти позначку 'конфліктує' з файлів чи каталогів робочої копії

en: Removed bookmark
uk: Закладку видалено

en: Rename
uk: Перейменування

en: Rep. Rev.
uk: Рев. реп.

en: Replaced
uk: Замінено

en: Repository
uk: Репозиторій

en: Repository URL
uk: URL репозиторію

en: Repository URL is required for import!
uk: Для імпорту необхідний URL репозиторію!

en: Repository UUID: %s
uk: UUID репозиторію: %s

en: Repository: %s
uk: Репозиторій: %s

en: Reset Columns
uk: У початковий стан

en: Resolve
uk: Вирішення конфліктів

en: Resolve selected
uk: Вирішити конфлікти

en: Resolved
uk: Конфлікт вирішено

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore pristine working copy file (undo all local edits)
uk: Відновити початкову робочу копію файла (скасувати всі локальні зміни)

en: Revert
uk: Скасування змін

en: Revert selected
uk: Скасування змін

en: Revision
uk: Ревізія

en: Revision must be an unsigned number!
uk: Номер ревізії являє собою невід'ємне число!

en: Revision:
uk: Ревізія:

en: Revision: %ld
uk: Ревізія: %ld

en: SSL Certificate
uk: Сертифікат SSL

en: Schedule
uk: Заплановано

en: Schedule: %s
uk: Заплановано: %s

en: Second path or URL is required for merge!
uk: Для операції об'єднання потрібен другий шлях або URL!

en: Second working copy or URL
uk: Друга робоча копія або URL

en: Select Certificate File
uk: Оберіть файл сертифіката

en: Select a destination directory
uk: Оберіть цільовий каталог

en: Select a destination folder to merge to
uk: Вкажіть цільовий каталог для об'єднання

en: Select a directory
uk: Вкажіть каталог

en: Select a directory to import
uk: Оберіть каталог для імпорту.

en: Select a file to import
uk: Оберіть файл для імпорту

en: Select destination:
uk: Куди копіювати:

en: Select diff tool executable
uk: Оберіть програму порівняння (наприклад, fldiff)

en: Select standard editor executable
uk: Оберіть стандартний редактор (виконуваний файл)

en: Select standard file explorer executable
uk: Оберіть програму перегляду (файл для виконання)

en: Send changes from your working copy to the repository
uk: Відіслати зміни у локальнії копії до репозиторію.

en: Set this to get the latest version of the files in the repository.
uk: Виберіть цей пункт, аби отримати останню версію файлів з репозиторію.

en: Set this to use BASE/HEAD (current) peg revision of the files.
uk: Виберіть цей пункт, аби використовувати останню (BASE/HEAD) пег-ревізію файлів.

en: Set to automatically create a new working copy bookmark.
uk: Встановіть цей прапорець для автоматичного створення лінка на нову робочу копію.

en: Set to get all subdirectories from the URL also.
uk: Виберіть цей пункт, щоб отримати також рекурсивно всі підкаталоги цього URL.

en: Set to ignore external definitions and the external working copies managed by them.
uk: Встановіть для ігнорування зовнішніх означень та ними керованих зовнішніх робочих копій.

en: Show Startup Tips
uk: Показувати корисні підказки на старті

en: Show the log messages for the selected entries
uk: Показати повідомлення журналу для вибраних файлів

en: Show unversioned entries
uk: Показувати невідстежувані файли

en: Skip
uk: Пропуск

en: Sort
uk: Сортування

en: Sort Ascending
uk: за зростанням

en: Status
uk: Статус

en: Steal lock if it belongs to another user
uk: Перехопити блокування, якщо воно належить іншому користувачеві

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stop the current action
uk: Зупинити поточну операцію

en: Store authentication credentials on hard disk
uk: Зберігати аутентифікаційне посвідчення на диску

en: Switch URL
uk: Перемикання URL

en: Switch URL...	CTRL-S
uk: Перемкнути URL...	CTRL-S

en: Test duration
uk: Тривалість тесту

en: Test ended at
uk: Тест закінчено о

en: Test started at
uk: Тест розпочато о

en: Text Last Updated
uk: Останнє оновлення тексту

en: The Editor is not configured. Please check Edit->Preferences>Programs
uk: Не вибраний редактор. Щоб його встановити, прогляньте Редагування->Налаштування->Програми

en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
uk: Знайдено помилки під час перевірки сертифіката.
    Прийняти цей сертифікат?

en: Tree
uk: Дерево

en: Unimplemented action!
uk: Непідтримувана операція!

en: Unlock
uk: Розблокування

en: Unlocked
uk: Розблоковано

en: Update
uk: Оновлення

en: Update selected
uk: Оновити вибране повністю

en: Updated
uk: Оновлено

en: Updating...
uk: Оновлення...

en: Use Path for Sorting
uk: Використовувати шлях

en: Use always
uk: Використовувати завжди

en: Use latest
uk: Використовувати останню версію

en: User
uk: Користувач

en: Valid from:
uk: Дійсний з:

en: Valid until:
uk: Дійсний до:

en: Value
uk: Значення

en: View
uk: Перегляд

en: You cannot add a subversion administrative directory to the bookmarks!
uk: Не можна додати до закладок адміністративний каталог subversion!

en: add
uk: додати

en: added
uk: доданий

en: conflicted
uk: конфліктує

en: delete
uk: видалити

en: deleted
uk: видалений

en: directory
uk: каталог

en: external
uk: зовнішній

en: file
uk: файл

en: incomplete
uk: пошкоджений

en: merged
uk: об'єднаний

en: missing
uk: відсутній

en: modified
uk: змінений

en: native
uk: власний формат для ОС

en: none
uk: немає

en: normal
uk: нормальний

en: obstructed
uk: затуляє інший файл

en: outdated
uk: застарів

en: replace
uk: замінити

en: replaced
uk: заміщений

en: unknown
uk: невідомо

en: unknown value
uk: невідоме значення

en: unversioned
uk: невідстежуваний

en: wxString Creation&Tracing Test
uk: Тест зі створення та журналювання wxString
