realmd - en to cs translation catalogue (127 entries)

en: Discover realm
cs: Vyhledat sféru

en: Authentication is required to discover a kerberos realm
cs: K vyhledání sféry Kerberos je vyžadováno ověření.

en: Join machine to realm
cs: Přidat stroj do sféry

en: Authentication is required to join this machine to a realm or domain
cs: K přidání tohoto stroje do sféry nebo domény je vyžadováno ověření.

en: Remove machine from realm
cs: Odebrat stroj ze sféry

en: Authentication is required to remove this computer from a realm or domain.
cs: K odebrání tohoto stroje ze sféry nebo domény je vyžadováno ověření.

en: Change login policy
cs: Změnit zásady přihlašování

en: Authentication is required to change the policy of who can log in on this computer.
cs: Ke změně zásad, kdo se může přihlašovat k tomuto počítači, je vyžadováno ověření.

en: Process was terminated with signal: %d
cs: Proces byl ukončen signálem: %d

en: The operation was cancelled
cs: Operace byla zrušena

en: Configured command not found: %s
cs: Nastavený příkaz nebyl nalezen: %s

en: Skipped command: %s
cs: Byl přeskočen příkaz: %s

en: Configured command invalid: %s
cs: Nastavený příkaz není platný: %s

en: Received invalid or unsupported Netlogon data from server
cs: Ze serveru byla přijata neplatná nebo nepodporovaná data Netlogon

en: LDAP on this system does not support UDP connections
cs: LDAP na tomto systému nepodporuje přípojení přes UDP

en: Unsupported or unknown membership software '%s'
cs: Nepodporovaný nebo neznámý členský software „%s“

en: Already joined to a domain
cs: Již je přidáno do domény

en: Admin name or password is not valid
cs: Jméno nebo heslo správce jsou neplatné

en: Not currently joined to this domain
cs: Do této domény aktuálně nepřidáno

en: Need credentials for leaving this domain
cs: K opuštění této domény je zapotřebí pověření

en: Couldn't write out config: %s
cs: Nezdařilo se zapsat nastavení: %s

en: Not authorized to perform this action
cs: Nejste oprávněni k provedení této akce

en: Operation was cancelled.
cs: Operace byla zrušena.

en: Failed to enroll machine in realm. See diagnostics.
cs: Selhala registrace stroje do sféry. Viz diagnostika.

en: Failed to unenroll machine from domain. See diagnostics.
cs: Selhalo zrušení registrace stroje ve sféře. Viz diagnostika.

en: Joining this realm without credentials is not supported
cs: Přidání do této sféry bez pověření není podporováno

en: Leaving this realm without credentials is not supported
cs: Opuštění této sféry bez pověření není podporováno

en: Joining this realm using a credential cache is not supported
cs: Přidání do této sféry pomocí pověření z mezipaměti není podporováno

en: Leaving this realm using a credential cache is not supported
cs: Opuštění této sféry pomocí pověření z mezipaměti není podporováno

en: Joining this realm using a secret is not supported
cs: Přidání do této sféry pomocí hesla není podporováno

en: Unenrolling this realm using a secret is not supported
cs: Zrušení registrace v této sféře pomocí tajného údaje není podporováno

en: Enrolling this realm using a password is not supported
cs: Registrace v této sféře pomocí hesla není podporována

en: Unenrolling this realm using a password is not supported
cs: Zrušení registrace v této sféře pomocí hesla není podporováno

en: Joining this realm is not supported
cs: Přidání do této sféry není podporováno

en: Leaving this realm is not supported
cs: Opuštění této sféry není podporováno

en: Already running another action
cs: Již běží nějaká jiná akce

en: Already joined to another domain: %s
cs: Již je přidáno do jiné domény: %s

en: Failed to change permitted logins. See diagnostics.
cs: Selhala změna povolených přihlášení. Viz diagnostika.

en: The realm does not allow specifying logins
cs: Sféra neumožňuje zadávání přihlašovacích údajů

en: Invalid login argument%s%s%s does not match the login format.
cs: Neplatný přihlašovací argument%s%s%s neodpovídá přihlašovacímu formátu.

en: The following packages are not available for installation: %s
cs: Následující balíčky nejsou dostupné k instalaci: %s

en: Necessary packages are not installed: %s
cs: Nejsou nainstalované potřebné balíčky: %s

note: * Various people have been worried by installing packages * quietly, so notify about what's going on. * * In reality *configuring* and *starting* a daemon is far * more worrisome than the installation. It's realmd's job * to configure, enable and start stuff. So if you're properly * worried, remove 
en: Installing necessary packages
cs: Instalují se potřebné balíčky

en: Failed to discover realm. See diagnostics.
cs: Selhalo vyhledání sféry. Viz diagnostika.

en: Not joined to this domain
cs: Není přidáno do této domény

en: The Samba provider cannot restrict permitted logins.
cs: Poskytovatel Samba nemůže omezit povolená přihlášení.

en: Invalid login argument '%s' contains unsupported characters.
cs: Neplatný argument přihlášení „%s“ obsahuje nepodporované znaky.

en: Enabling SSSD in nsswitch.conf and PAM failed.
cs: Povolení SSSD v nsswitch.conf a PAM selhalo.

en: Unable to automatically join the domain
cs: Nelze automaticky přidat do domény

en: Joining a domain with a one time password is only supported with the '%s' membership software
cs: Přidání se do domény pomocí jednorázového hesla je podporováno pouze pomocí členského softwaru „%s“

en: Joining a domain with a user password is only supported with the '%s' membership software
cs: Přidání se do domény pomocí uživatelského hesla je podporováno pouze pomocí členského softwaru „%s“

en: Unsupported credentials for joining a domain
cs: Nepodporovaná pověření pro přidání do domény

en: Already joined to this domain
cs: Do této domény je již přidáno

en: A domain with this name is already configured
cs: Doména s tímto názvem je již nastavená

en: Already have domain %s in sssd.conf config file
cs: Doména %s se již v souboru s nastavením sssd.conf nachází

en: Don't have domain %s in sssd.conf config file
cs: Doména %s se nenachází v souboru s nastavením sssd.conf

en: The computer-ou argument is not supported when joining an IPA domain.
cs: Přidávání do domény IPA není podporováno s argumentem computer-ou.

en: Not currently joined to this realm
cs: V tuto chvíli není přidáno do této sféry

en: Discover available realm
cs: Vyhledat dostupné sféry

en: Enroll this machine in a realm
cs: Registrovat tento stroj do sféry

en: Unenroll this machine from a realm
cs: Zrušit registraci tohoto stroje ve sféře

en: List known realms
cs: Vypsat známé sféry

en: Permit user logins
cs: Povolit uživatelům přihlášení

en: Deny user logins
cs: Odepřít uživatelům přihlášení

en: Invalid value for %s option: %s
cs: Neplatná hodnota pro volbu %s: %s

en: Install mode to a specific prefix
cs: Režim instalace do zadané složky

en: Verbose output
cs: Podrobný výstup

en: Do not prompt for input
cs: Nedotazovat se na vstup

en: Couldn't connect to realm service
cs: Nezdařilo se připojit ke službě sféry

en: Couldn't load the realm service
cs: Nezdařilo se načíst službu sféry

en: Couldn't connect to system bus
cs: Nezdařilo se připojit k systémové sběrnici

en: Couldn't create socket pair: %s
cs: Nezdařilo se vytvořit pár soketů: %s

en: Couldn't create socket
cs: Nezdařilo se vytvořit soket

en: Couldn't run realmd
cs: Nezdařilo se spustit realmd

en: Couldn't create runtime directory: %s: %s
cs: Nezdařilo se vytvořit pracovní složku: %s: %s

en: Couldn't create credential cache file: %s: %s
cs: Nezdařilo se vytvořit soubor mezipaměti pro pověření: %s: %s

en: Couldn't resolve credential cache
cs: Nezdařilo se přeložit pověření z mezipaměti

en: Invalid password for %s
cs: Neplatné heslo pro uživatele %s

en: Couldn't authenticate as %s
cs: Nezdařilo se ověřit jako uživatel %s

en: Couldn't parse user name: %s
cs: Nezdařilo se zpravovat uživatelské jméno: %s

en: Couldn't read credential cache
cs: Nezdařilo se čtení z mezipaměti pověření

en: Couldn't initialize kerberos
cs: Nezdařilo se inicializovat Kerberos

en: Cannot prompt for a password when running in unattended mode
cs: Při spuštění v bezobslužném režimu není možné požádat o heslo

en: Password for %s:
cs: Heslo pro uživatele %s:

en: Couldn't prompt for password: %s
cs: Nezdařilo se dotázat na heslo: %s

en: Realm does not support membership using a password
cs: Sféra nepodporuje členství pomocí hesla

en: Realm does not support membership using a one time password
cs: Sféra nepodporuje členství pomocí jednorázového hesla

en: Couldn't select kerberos credentials
cs: Nezdařilo se vybrat pověření pro Kerberos

en: Couldn't read kerberos credentials
cs: Nezdařilo se přečíst pověření pro Kerberos

en: Realm does not support automatic membership
cs: Sféra nepodporuje automatické členství

en: Couldn't discover realms
cs: Nezdařilo se vyhledat sféry

en: No default realm discovered
cs: Nebyla nalezena žádná výchozí sféra

en: No such realm found: %s
cs: Žádná taková sféra nebyl nalezena: %s

en: Show all discovered realms
cs: Zobrazit všechny nalezené sféry

en: Show only the names
cs: Zobrazit jen názvy

en: Use specific client software
cs: Použít konkrétní klientský software

en: Use specific membership software
cs: Použít konkrétní členský software

en: Use specific server software
cs: Použít konkrétní serverový software

en: Show all realms
cs: Zobrazit všechny sféry

en: Couldn't join realm
cs: Nezdařilo se přidat do sféry

en: Cannot join this realm
cs: Nezdařilo se přidat do této sféry

en: No such realm found
cs: Žádná taková sféra nebyla nalezena

en: Turn off automatic id mapping
cs: Vypnout automatické mapování ID

en: Computer OU DN to join
cs: Počítač určený OU (organizační jednotka) DN (rozlišovací název), ke kterému se má připojit

en: Join automatically without a password
cs: Přidat automaticky bez hesla

en: Join using a preset one time password
cs: Přidat pomocí přednastaveného jednorázového hesla

en: User name to use for enrollment
cs: Uživatelské jméno, které se má použít pro registraci

en: Set the user principal for the computer account
cs: Nastavit uživatelského principála pro účet počítače

en: Specify one realm to join
cs: Zadejte jednu sféru, do které se má přidat

en: The --no-password argument cannot be used with --one-time-password or --user
cs: Argument --no-password nelze použít zároveň s --one-time-password nebo --user

en: The --one-time-password argument cannot be used with --user
cs: Argument --one-time-password nelze použít zároveň s --user

en: Couldn't leave realm
cs: Nezdařilo se opustit sféru

en: Remove computer from realm
cs: Odebrat počítač ze sféry

en: User name to use for removal
cs: Uživatelské jméno, které se má použít při odebrání

en: Couldn't change permitted logins
cs: Nezdařilo se změnit povolená přihlašování

en: Permit any realm account login
cs: Povolit přihlášení libovolnému účtu ze sféry

en: Deny any realm account login
cs: Odepřít přihlášení všem účtům z této sféry

en: Withdraw permit for a realm account to login
cs: Zrušit účtu ze sféry oprávnění se přihlašovat

en: Treat names as groups which to permit
cs: Považovat názvy za skupinamy, které se povolují

en: Realm to permit/deny logins for
cs: Sféra, pro kterou se má povolit/zakázat přihlašování

en: No logins should be specified with -a or --all
cs: S -a nebo --all by nemělo být zadané žádné přihlášení

en: The --withdraw or -x arguments cannot be used when denying logins
cs: Při odpírání přihlášení nelze použít argumenty --withdraw nebo -x

en: Specific logins must be specified with --withdraw
cs: Konkrétní přihlášení musí být zadané s --withdraw

en: Groups may not be specified with -a or --all
cs: Skupiny nelze zadat současně s -a nebo --all

en: Use --all to deny all logins
cs: Veškerá přihlášení odepřete pomocí --all

en: Specify specific users to add or remove from the permitted list
cs: Zadejte konkrétní uživatele, kteří se mají přidat nebo odebrat ze seznamu povolených

en: Specifying deny without --all is deprecated. Use realm permit --withdraw
cs: Zadání odepření bez --all se už nepoužívá. Použijte „realm permit --withdraw“
