realmd - en to hr translation catalogue (127 entries)

en: Discover realm
hr: Otkrij područje

en: Authentication is required to discover a kerberos realm
hr: Za otkrivanje područja kerberos potrebna je ovjera

en: Join machine to realm
hr: Pridruži stroj području

en: Authentication is required to join this machine to a realm or domain
hr: Za pridruživanje ovog uređaja području ili domeni potrebna je ovjera

en: Remove machine from realm
hr: Ukloni stroj iz područja

en: Authentication is required to remove this computer from a realm or domain.
hr: Za uklanjanje ovog računala iz područja ili domene potrebna je ovjera.

en: Change login policy
hr: Promjeni politiku prijave

en: Authentication is required to change the policy of who can log in on this computer.
hr: Za mijenjanje politike određivanja korisnika koji se mogu prijaviti na ovo računalo potrebna je ovjera.

en: Process was terminated with signal: %d
hr: Proces je prekinut sa signalom: %d

en: The operation was cancelled
hr: Operacija je prekinuta

en: Configured command not found: %s
hr: Konfigurirana naredba nije pronađena: %s

en: Skipped command: %s
hr: Preskočena naredba: %s

en: Configured command invalid: %s
hr: Konfigurirana naredba nevažeća: %s

en: Received invalid or unsupported Netlogon data from server
hr: Primljeni su nevažeći ili nepodržani Netlogon podaci od poslužitelja

en: LDAP on this system does not support UDP connections
hr: LDAP na ovom sustavu ne podržava UDP veze

en: Unsupported or unknown membership software '%s'
hr: Nepodržan ili nepoznat softver za članstvo „%s”

en: Already joined to a domain
hr: Već je pridružen jednoj domeni

en: Admin name or password is not valid
hr: Ime administratora ili lozinka ne važi

en: Not currently joined to this domain
hr: Nije trenutačno pridružen ovoj domeni

en: Need credentials for leaving this domain
hr: Za napuštanje ove domene potrebni su podaci za prijavu

en: Couldn't write out config: %s
hr: Neuspjelo ispisivanje konfiguracije: %s

en: Not authorized to perform this action
hr: Nema autorizaciju za izvršavanje ove radnje

en: Operation was cancelled.
hr: Operacija je prekinuta.

en: Failed to enroll machine in realm. See diagnostics.
hr: Neuspjelo upisivanje stroja u područje. Vidi dijagnozu.

en: Failed to unenroll machine from domain. See diagnostics.
hr: Neuspjelo ispisivanje stroja iz područja. Vidi dijagnozu.

en: Joining this realm without credentials is not supported
hr: Pridruživanje ovom području bez podataka za prijavu nije podržano

en: Leaving this realm without credentials is not supported
hr: Napuštanje ovog područja bez predmemorije podataka za prijavu nije podržano

en: Joining this realm using a credential cache is not supported
hr: Pridruživanje ovom području pomoću predmemorije podataka za prijavu nije podržano

en: Leaving this realm using a credential cache is not supported
hr: Napuštanje ovog područja pomoću predmemorije podataka za prijavu nije podržano

en: Joining this realm using a secret is not supported
hr: Pridruživanje ovom području pomoću tajne nije podržano

en: Unenrolling this realm using a secret is not supported
hr: Ispisivanje ovog područja pomoću tajne nije podržano

en: Enrolling this realm using a password is not supported
hr: Upisivanje ovog područja pomoću lozinke nije podržano

en: Unenrolling this realm using a password is not supported
hr: Ispisivanje ovog područja pomoću lozinke nije podržano

en: Joining this realm is not supported
hr: Pridruživanje ovom području nije podržano

en: Leaving this realm is not supported
hr: Napuštanje ovog područja nije podržano

en: Already running another action
hr: Već pokreće jednu drugu radnju

en: Already joined to another domain: %s
hr: Već je pridružen jednoj drugoj domeni: %s

en: Failed to change permitted logins. See diagnostics.
hr: Neuspjelo mijenjanje dozvoljenih prijava. Vidi dijagnozu.

en: The realm does not allow specifying logins
hr: Područje ne dozvoljava određivanje prijava

en: Invalid login argument%s%s%s does not match the login format.
hr: Nevažeći argument prijave%s%s%s ne poklapa se s formatom prijave.

en: The following packages are not available for installation: %s
hr: Sljedeći se paketi ne mogu instalirati, jer nisu dostupni: %s

en: Necessary packages are not installed: %s
hr: Potrebni paketi nisu instalirani: %s

note: * Various people have been worried by installing packages * quietly, so notify about what's going on. * * In reality *configuring* and *starting* a daemon is far * more worrisome than the installation. It's realmd's job * to configure, enable and start stuff. So if you're properly * worried, remove 
en: Installing necessary packages
hr: Instaliranje potrebnih paketa

en: Failed to discover realm. See diagnostics.
hr: Neuspjelo otkrivanje područja. Vidi dijagnozu.

en: Not joined to this domain
hr: Nije pridružen ovoj domeni

en: The Samba provider cannot restrict permitted logins.
hr: Pružatelj Sambe ne može ograničiti dozvoljene prijave.

en: Invalid login argument '%s' contains unsupported characters.
hr: Nevažeći argument prijave „%s” sadrži nepodržane znakove.

en: Enabling SSSD in nsswitch.conf and PAM failed.
hr: Uključivanje SSSD-a u nsswitch.conf i PAM neuspjelo.

en: Unable to automatically join the domain
hr: Automatsko pridruživanje domeni nije moguće

en: Joining a domain with a one time password is only supported with the '%s' membership software
hr: Pridruživanje domeni s jednokratnom lozinkom podržano je samo sa softverom za članstvo „%s”

en: Joining a domain with a user password is only supported with the '%s' membership software
hr: Pridruživanje domeni s korisničkom lozinkom podržano je samo sa softverom za članstvo „%s”

en: Unsupported credentials for joining a domain
hr: Nepodržani podaci za prijavu za pridruživanje domeni

en: Already joined to this domain
hr: Već je pridružen ovoj domeni

en: A domain with this name is already configured
hr: Domena s ovim nazivom je već konfigurirana

en: Already have domain %s in sssd.conf config file
hr: Domena %s već postoji u sssd.conf datoteci konfiguracije

en: Don't have domain %s in sssd.conf config file
hr: Domena %s ne postoji u sssd.conf datoteci konfiguracije

en: The computer-ou argument is not supported when joining an IPA domain.
hr: Argument computer-ou nije podržan kad se pridružuje IPA domeni.

en: Not currently joined to this realm
hr: Trenutačno nije pridružen ovom području

en: Discover available realm
hr: Otkrij dostupno područje

en: Enroll this machine in a realm
hr: Upiši ovaj stroj u jedno područje

en: Unenroll this machine from a realm
hr: Ispiši ovaj stroj iz jednog područja

en: List known realms
hr: Nabroji poznata područja

en: Permit user logins
hr: Dozvoli prijave korisnika

en: Deny user logins
hr: Odbij prijave korisnika

en: Invalid value for %s option: %s
hr: Nevažeća vrijednost za %s mogućnost: %s

en: Install mode to a specific prefix
hr: Instaliraj način rada na određeni prefiks

en: Verbose output
hr: Opširan rezultat

en: Do not prompt for input
hr: Ne zahtijevaj unos

en: Couldn't connect to realm service
hr: Neuspjelo povezivanje na uslugu područja

en: Couldn't load the realm service
hr: Neuspjelo učitavanje usluge područja

en: Couldn't connect to system bus
hr: Neuspjelo povezivanje na bus sustava

en: Couldn't create socket pair: %s
hr: Neuspjelo stvaranje para utičnica: %s

en: Couldn't create socket
hr: Neuspjelo stvaranje utičnice

en: Couldn't run realmd
hr: Neuspjelo pokretanje realmd-a

en: Couldn't create runtime directory: %s: %s
hr: Neuspjelo stvaranje izvršnog direktorija: %s: %s

en: Couldn't create credential cache file: %s: %s
hr: Neuspjelo stvaranje predmemorijske datoteke podataka za prijavu: %s: %s

en: Couldn't resolve credential cache
hr: Neuspjelo razrješavanje predmemorije podataka za prijavu

en: Invalid password for %s
hr: Nevažeća lozinka za %s

en: Couldn't authenticate as %s
hr: Neuspjela ovjera kao %s

en: Couldn't parse user name: %s
hr: Neusjpela obrada korisničkog imena: %s

en: Couldn't read credential cache
hr: Neuspjelo čitanje predmemorije podataka za prijavu

en: Couldn't initialize kerberos
hr: Neuspjelo inicijaliziranje kerbosa

en: Cannot prompt for a password when running in unattended mode
hr: Lozinka se ne može zahtijevati kad se pokreće u načinu rada bez nadzora

en: Password for %s:
hr: Lozinka za %s:

en: Couldn't prompt for password: %s
hr: Neuspjelo zahtijevanje lozinke: %s

en: Realm does not support membership using a password
hr: Područje ne podržava članstvo pomoću lozinke

en: Realm does not support membership using a one time password
hr: Područje ne podržava članstvo pomoću jednokratne lozinke

en: Couldn't select kerberos credentials
hr: Neuspjelo biranje podataka za prijavu na kerberos

en: Couldn't read kerberos credentials
hr: Neuspjelo čitanje podataka za prijavu na kerberos

en: Realm does not support automatic membership
hr: Područje ne podržava automatsko članstvo

en: Couldn't discover realms
hr: Neuspjelo otkrivanje područja

en: No default realm discovered
hr: Nijedno zadano područje nije pronađeno

en: No such realm found: %s
hr: Takvo područje nije pronađeno: %s

en: Show all discovered realms
hr: Prikaži sva otkrivena područja

en: Show only the names
hr: Prikaži samo nazive

en: Use specific client software
hr: Koristi određeni softver klijenta

en: Use specific membership software
hr: Koristi određeni softver članstva

en: Use specific server software
hr: Koristi određeni softver poslužitelja

en: Show all realms
hr: Prikaži sva područja

en: Couldn't join realm
hr: Neuspjelo pridruživanje području

en: Cannot join this realm
hr: Pridruživanje ovom području nije moguće

en: No such realm found
hr: Takvo područje nije pronađeno

en: Turn off automatic id mapping
hr: Isključi automatsko povezivanje id-a

en: Computer OU DN to join
hr: Jedinstveni naziv računala organizacijske jedinice kojemu se pridružuje

en: Join automatically without a password
hr: Pridruži se automatski bez lozinke

en: Join using a preset one time password
hr: Pridruži se pomoću jednokratne lozinke

en: User name to use for enrollment
hr: Korisničko ime korišteno za upis

en: Set the user principal for the computer account
hr: Postavi glavnog korisnika za račun na računalu

en: Specify one realm to join
hr: Odredi jedno područje za pridruživanje

en: The --no-password argument cannot be used with --one-time-password or --user
hr: Argument --no-password ne može se koristiti s --one-time-password ili --user

en: The --one-time-password argument cannot be used with --user
hr: Argument --one-time-password ne može se koristiti s --user

en: Couldn't leave realm
hr: Neuspjelo napuštanje područja

en: Remove computer from realm
hr: Ukloni računalo iz područja

en: User name to use for removal
hr: Korisničko ime korišteno za uklanjanje

en: Couldn't change permitted logins
hr: Neuspjelo mijenjanje dozvoljenih prijava

en: Permit any realm account login
hr: Dozvoli sve prijave računa područja

en: Deny any realm account login
hr: Odbij sve prijave računa područja

en: Withdraw permit for a realm account to login
hr: Povuci dozvolu prijave računu područja

en: Treat names as groups which to permit
hr: Tretiraj nazive kao grupe kojima se dozvoljava

en: Realm to permit/deny logins for
hr: Područje za dozvoljavanje/odbijanje prijava za

en: No logins should be specified with -a or --all
hr: Prijave se ne bi trebale odrediti pomoću -a ili --all

en: The --withdraw or -x arguments cannot be used when denying logins
hr: Argumenti --withdraw ili -x ne mogu se koristiti kad se prijave odbijaju

en: Specific logins must be specified with --withdraw
hr: Određene prijave moraju se odrediti pomoću --withdraw

en: Groups may not be specified with -a or --all
hr: Grupe se ne mogu odrediti pomoću -a ili --all

en: Use --all to deny all logins
hr: Koristi --all za odbijanje svih prijava

en: Specify specific users to add or remove from the permitted list
hr: Odredi korisnike koji se trebaju dodati ili ukloniti iz popisa dopuštenih

en: Specifying deny without --all is deprecated. Use realm permit --withdraw
hr: Određivanje odbijanja bez --all više se ne podržava. Koristi dozvolu područja --withdraw
