realmd - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Discover realm
oc: Descobèrta del domeni

en: Join machine to realm
oc: Jónher la maquina al domeni

en: Remove machine from realm
oc: Suprimir la maquina del domeni

en: Change login policy
oc: Modificar la politica de connexion

en: The operation was cancelled
oc: L'operacion es estada anullada

en: Skipped command: %s
oc: Comanda sautada : %s

en: Operation was cancelled.
oc: L'operacion es estada anullada.
