realmd - en to pl translation catalogue (127 entries)

en: Discover realm
pl: Wykrywanie obszaru

en: Authentication is required to discover a kerberos realm
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby wykryć obszar Kerberos

en: Join machine to realm
pl: Dołączenie komputera do obszaru

en: Authentication is required to join this machine to a realm or domain
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby dołączyć ten komputer do obszaru lub domeny

en: Remove machine from realm
pl: Usunięcie komputera z obszaru

en: Authentication is required to remove this computer from a realm or domain.
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby usunąć ten komputer z obszaru lub domeny.

en: Change login policy
pl: Zmiana polityki logowania

en: Authentication is required to change the policy of who can log in on this computer.
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby zmienić politykę zezwalania na logowanie na tym komputerze.

en: Process was terminated with signal: %d
pl: Proces został zakończony z sygnałem: %d

en: The operation was cancelled
pl: Działanie zostało anulowane

en: Configured command not found: %s
pl: Nie odnaleziono skonfigurowanego polecenia: %s

en: Skipped command: %s
pl: Pominięto polecenie: %s

en: Configured command invalid: %s
pl: Skonfigurowane polecenie jest nieprawidłowe: %s

en: Received invalid or unsupported Netlogon data from server
pl: Otrzymano nieprawidłowe lub nieobsługiwane dane Netlogon od serwera

en: LDAP on this system does not support UDP connections
pl: LDAP w tym systemie nie obsługuje połączeń UDP

en: Unsupported or unknown membership software '%s'
pl: Nieobsługiwane lub nieznane oprogramowania członkostwa „%s”

en: Already joined to a domain
pl: Już dołączono do domeny

en: Admin name or password is not valid
pl: Nazwa administratora lub hasło jest nieprawidłowe

en: Not currently joined to this domain
pl: Obecnie nie dołączono do tej domeny

en: Need credentials for leaving this domain
pl: Wymagane są dane uwierzytelnienia, aby opuścić tę domenę

en: Couldn't write out config: %s
pl: Nie można zapisać konfiguracji: %s

en: Not authorized to perform this action
pl: Brak upoważnienia do wykonania tej czynności

en: Operation was cancelled.
pl: Anulowano działanie.

en: Failed to enroll machine in realm. See diagnostics.
pl: Zapisanie komputera do obszaru się nie powiodło. Proszę zobaczyć wyjście diagnostyczne.

en: Failed to unenroll machine from domain. See diagnostics.
pl: Wypisanie komputera z domeny się nie powiodło. Proszę zobaczyć wyjście diagnostyczne.

en: Joining this realm without credentials is not supported
pl: Dołączenie do tego obszaru bez danych uwierzytelniających jest nieobsługiwane

en: Leaving this realm without credentials is not supported
pl: Opuszczenie tego obszaru bez danych uwierzytelniających jest nieobsługiwane

en: Joining this realm using a credential cache is not supported
pl: Dołączenie do tego obszaru za pomocą pamięci podręcznej danych uwierzytelniających jest nieobsługiwane

en: Leaving this realm using a credential cache is not supported
pl: Opuszczenie obszaru za pomocą pamięci podręcznej danych uwierzytelniających jest nieobsługiwane

en: Joining this realm using a secret is not supported
pl: Dołączenie do tego obszaru za pomocą sekretu jest nieobsługiwane

en: Unenrolling this realm using a secret is not supported
pl: Wypisywanie z tego obszaru za pomocą sekretu jest nieobsługiwane

en: Enrolling this realm using a password is not supported
pl: Zapisywanie do tego obszaru za pomocą hasła jest nieobsługiwane

en: Unenrolling this realm using a password is not supported
pl: Wypisywanie z tego obszaru za pomocą hasła jest nieobsługiwane

en: Joining this realm is not supported
pl: Dołączenie do tego obszaru jest nieobsługiwane

en: Leaving this realm is not supported
pl: Opuszczenie tego obszaru jest nieobsługiwane

en: Already running another action
pl: Inne działanie jest już uruchomione

en: Already joined to another domain: %s
pl: Już dołączono do innej domeny: %s

en: Failed to change permitted logins. See diagnostics.
pl: Zmiana dozwolonych loginów się nie powiodła. Proszę zobaczyć wyjście diagnostyczne.

en: The realm does not allow specifying logins
pl: Obszar nie zezwala na określanie loginów

en: Invalid login argument%s%s%s does not match the login format.
pl: Nieprawidłowy parametr logowania%s%s%s nie pasuje do formatu logowania.

en: The following packages are not available for installation: %s
pl: Następujące pakiety nie są dostępne do instalacji: %s

en: Necessary packages are not installed: %s
pl: Wymagane pakiety nie są zainstalowane: %s

note: * Various people have been worried by installing packages * quietly, so notify about what's going on. * * In reality *configuring* and *starting* a daemon is far * more worrisome than the installation. It's realmd's job * to configure, enable and start stuff. So if you're properly * worried, remove 
en: Installing necessary packages
pl: Instalowanie wymaganych pakietów

en: Failed to discover realm. See diagnostics.
pl: Wykrycie obszaru się nie powiodło. Proszę zobaczyć wyjście diagnostyczne.

en: Not joined to this domain
pl: Nie dołączono do tej domeny

en: The Samba provider cannot restrict permitted logins.
pl: Dostawca Samby nie może ograniczać dozwolonych loginów.

en: Invalid login argument '%s' contains unsupported characters.
pl: Nieprawidłowy parametr logowania „%s” zawiera nieobsługiwane znaki.

en: Enabling SSSD in nsswitch.conf and PAM failed.
pl: Włączenie SSSD w pliku nsswitch.conf i w PAM się nie powiodło.

en: Unable to automatically join the domain
pl: Nie można automatycznie dołączyć do domeny

en: Joining a domain with a one time password is only supported with the '%s' membership software
pl: Dołączenie do domeny za pomocą jednorazowego hasła jest obsługiwane tylko za pomocą oprogramowania członkostwa „%s”

en: Joining a domain with a user password is only supported with the '%s' membership software
pl: Dołączenie do domeny za pomocą hasła użytkownika jest obsługiwane tylko za pomocą oprogramowania członkostwa „%s”

en: Unsupported credentials for joining a domain
pl: Nieobsługiwane dane uwierzytelniające do dołączenia do domeny

en: Already joined to this domain
pl: Już dołączono do tej domeny

en: A domain with this name is already configured
pl: Domena o tej nazwie jest już skonfigurowana

en: Already have domain %s in sssd.conf config file
pl: Domena %s już istnieje w pliku konfiguracji sssd.conf

en: Don't have domain %s in sssd.conf config file
pl: Brak domeny %s w pliku konfiguracji sssd.conf

en: The computer-ou argument is not supported when joining an IPA domain.
pl: Parametr computer-ou nie jest obsługiwany podczas dołączania do domeny IPA.

en: Not currently joined to this realm
pl: Obecnie nie dołączono do tego obszaru

en: Discover available realm
pl: Wykrywa dostępny obszar

en: Enroll this machine in a realm
pl: Zapisuje ten komputer do obszaru

en: Unenroll this machine from a realm
pl: Wypisuje ten komputer z obszaru

en: List known realms
pl: Wyświetla listę znanych obszarów

en: Permit user logins
pl: Zezwala na loginy użytkowników

en: Deny user logins
pl: Odmawia loginy użytkownika

en: Invalid value for %s option: %s
pl: Nieprawidłowa wartość dla opcji %s: %s

en: Install mode to a specific prefix
pl: Tryb instalacji do podanego przedrostka

en: Verbose output
pl: Więcej informacji

en: Do not prompt for input
pl: Bez pytania użytkownika

en: Couldn't connect to realm service
pl: Nie można połączyć z usługą obszarów

en: Couldn't load the realm service
pl: Nie można wczytać usługi obszarów

en: Couldn't connect to system bus
pl: Nie można połączyć z magistralą systemową

en: Couldn't create socket pair: %s
pl: Nie można utworzyć pary gniazd: %s

en: Couldn't create socket
pl: Nie można utworzyć gniazda

en: Couldn't run realmd
pl: Nie można uruchomić usługi realmd

en: Couldn't create runtime directory: %s: %s
pl: Nie można utworzyć katalogu czasu uruchamiania: %s: %s

en: Couldn't create credential cache file: %s: %s
pl: Nie można utworzyć pliku pamięci podręcznej danych uwierzytelniających: %s: %s

en: Couldn't resolve credential cache
pl: Nie można rozwiązać pamięci podręcznej danych uwierzytelniających

en: Invalid password for %s
pl: Nieprawidłowe hasło dla %s

en: Couldn't authenticate as %s
pl: Nie można uwierzytelnić jako %s

en: Couldn't parse user name: %s
pl: Nie można przetworzyć nazwy użytkownika: %s

en: Couldn't read credential cache
pl: Nie można odczytać pamięci podręcznej danych uwierzytelniających

en: Couldn't initialize kerberos
pl: Nie można zainicjować oprogramowania Kerberos

en: Cannot prompt for a password when running in unattended mode
pl: Nie można zapytać o hasło podczas działania w trybie bezobsługowym

en: Password for %s:
pl: Hasło dla %s:

en: Couldn't prompt for password: %s
pl: Nie można zapytać o hasło: %s

en: Realm does not support membership using a password
pl: Obszar nie obsługuje członkostwa za pomocą hasła

en: Realm does not support membership using a one time password
pl: Obszar nie obsługuje członkostwa za pomocą hasła jednorazowego

en: Couldn't select kerberos credentials
pl: Nie można wybrać danych uwierzytelniających Kerberos

en: Couldn't read kerberos credentials
pl: Nie można odczytać danych uwierzytelniających Kerberos

en: Realm does not support automatic membership
pl: Obszar nie obsługuje automatycznego członkostwa

en: Couldn't discover realms
pl: Nie można wykryć obszarów

en: No default realm discovered
pl: Nie wykryto domyślnego obszaru

en: No such realm found: %s
pl: Nie odnaleziono takiego obszaru: %s

en: Show all discovered realms
pl: Wyświetla wszystkie wykryte obszary

en: Show only the names
pl: Wyświetla tylko nazwy

en: Use specific client software
pl: Używa podanego oprogramowania klienta

en: Use specific membership software
pl: Używa podanego oprogramowania członkostwa

en: Use specific server software
pl: Używa podanego oprogramowania serwera

en: Show all realms
pl: Wyświetla wszystkie obszary

en: Couldn't join realm
pl: Nie można dołączyć do obszaru

en: Cannot join this realm
pl: Nie można dołączyć do tego obszaru

en: No such realm found
pl: Nie odnaleziono takiego obszaru

en: Turn off automatic id mapping
pl: Wyłącza automatyczne mapowanie identyfikatorów

en: Computer OU DN to join
pl: OU DN komputera do dołączenia

en: Join automatically without a password
pl: Dołącza automatycznie bez hasła

en: Join using a preset one time password
pl: Dołącza za pomocą obecnego jednorazowego hasła

en: User name to use for enrollment
pl: Nazwa użytkownika do użycia do zapisania

en: Set the user principal for the computer account
pl: Ustawia naczelnika użytkownika dla konta komputera

en: Specify one realm to join
pl: Podaje jeden obszar do dołączenia

en: The --no-password argument cannot be used with --one-time-password or --user
pl: Parametr --no-password nie może być używany z --one-time-password lub --user

en: The --one-time-password argument cannot be used with --user
pl: Parametr --one-time-password nie może być używany z --user

en: Couldn't leave realm
pl: Nie można opuścić obszaru

en: Remove computer from realm
pl: Usuwa komputer z obszaru

en: User name to use for removal
pl: Nazwa użytkownika do użycia do usunięcia

en: Couldn't change permitted logins
pl: Nie można zmienić dozwolonych loginów

en: Permit any realm account login
pl: Zezwolenie na loginy kont obszarów

en: Deny any realm account login
pl: Odmowa loginów kont obszarów

en: Withdraw permit for a realm account to login
pl: Wycofanie zezwolenia na loginy konta obszaru

en: Treat names as groups which to permit
pl: Traktuje nazwy jako grupy do zezwolenia

en: Realm to permit/deny logins for
pl: Obszar, do którego pozwolić/zabronić na logowanie

en: No logins should be specified with -a or --all
pl: Nie można podawać loginów z opcją -a lub --all

en: The --withdraw or -x arguments cannot be used when denying logins
pl: Parametry --withdraw i -x nie mogą być używane podczas odmawiania loginów

en: Specific logins must be specified with --withdraw
pl: Należy podać konkretne loginy podczas używania parametru --withdraw

en: Groups may not be specified with -a or --all
pl: Nie można podawać grup z opcją -a lub --all

en: Use --all to deny all logins
pl: Użycie --all odmówi wszystkie loginy

en: Specify specific users to add or remove from the permitted list
pl: Podaje konkretnych użytkowników do dodania lub usunięcia z listy dozwolonych

en: Specifying deny without --all is deprecated. Use realm permit --withdraw
pl: Podawanie odmowy bez --all jest przestarzałe. Należy użyć realm permit --withdraw
