realmd - en to sl translation catalogue (125 entries)

en: Discover realm
sl: Odkrij polje

en: Authentication is required to discover a kerberos realm
sl: Za zaznavanje polja kerberos je zahtevana overitev

en: Join machine to realm
sl: Pridruži napravo v polje

en: Authentication is required to join this machine to a realm or domain
sl: Za prijavo naprave v polje ali domeno je zahtevana overitev

en: Remove machine from realm
sl: Odstrani napravo iz polja

en: Authentication is required to remove this computer from a realm or domain.
sl: Za odstranitev naprave iz polja ali domene je zahtevana overitev

en: Change login policy
sl: Spremeni pravila prijavljanja

en: Authentication is required to change the policy of who can log in on this computer.
sl: Za spreminjanje dovoljenj prijave za uporabo naprave je zahtevana overitev

en: Process was terminated with signal: %d
sl: Postopek je prekinjen s signalom: %d

en: The operation was cancelled
sl: Opravilo je preklicano

en: Configured command not found: %s
sl: Nastavljenega ukaza ni mogoče najti: %s

en: Skipped command: %s
sl: Preskočen ukaz: %s

en: Configured command invalid: %s
sl: Nastavljen ukaz ni veljaven: %s

en: Received invalid or unsupported Netlogon data from server
sl: S strežnika prejeti neveljavni ali nepodprti podatki Netlogon

en: LDAP on this system does not support UDP connections
sl: LDAP tega sistema ne podpira povezav UDP.

en: Unsupported or unknown membership software '%s'
sl: Nepodprta ali neznana članska programska oprema '%s'

en: Already joined to a domain
sl: Naprava je že pridružena domeni

en: Admin name or password is not valid
sl: Ime ali geslo skrbnika ni veljavno

en: Not currently joined to this domain
sl: Naprava trenutno ni pridružena domeni

en: Need credentials for leaving this domain
sl: Za odjavo domene so zahtevana poverila

en: Couldn't write out config: %s
sl: Izpisovanje prilagoditev je spodletelo: %s

en: Not authorized to perform this action
sl: Za to dejanje ni ustreznih dovoljenj

en: Operation was cancelled.
sl: Opravilo je preklicano

en: Failed to enroll machine in realm. See diagnostics.
sl: Vpisovanje naprave v polje je spodletelo. Oglejte si podrobnosti napake.

en: Failed to unenroll machine from domain. See diagnostics.
sl: Izpisovanje naprave iz polja je spodletelo. Oglejte si podrobnosti napake.

en: Joining this realm without credentials is not supported
sl: Pridruževanju temu polju brez poverilni podprto.

en: Leaving this realm without credentials is not supported
sl: Zapuščanje tega polja brez overil ni podprto.

en: Joining this realm using a credential cache is not supported
sl: Pridruževanju temu polju s predpomnjenimi poverili ni podprto.

en: Leaving this realm using a credential cache is not supported
sl: Zapuščanje tega polja s predpomnjenimi poverili ni podprto.

en: Joining this realm using a secret is not supported
sl: Pridruževanju temu polju s skrivnim ključem ni podprto.

en: Unenrolling this realm using a secret is not supported
sl: Izpisovanje naprave iz polja z uporabo skrivnega ključa ni podprto.

en: Enrolling this realm using a password is not supported
sl: Vpisovanje naprave v polje z uporabo gesla ni podprto.

en: Unenrolling this realm using a password is not supported
sl: Izpisovanje naprave iz polja z uporabo gesla ni podprto.

en: Joining this realm is not supported
sl: Pridruževanju temu polju ni podprto.

en: Leaving this realm is not supported
sl: Zapuščanje tega polja ni podprto.

en: Already running another action
sl: Trenutno je dejavno že drugo opravilo.

en: Already joined to another domain: %s
sl: Že pridruženi drugi domeni: %s

en: Failed to change permitted logins. See diagnostics.
sl: Spreminjanje dovoljenih prijav je spodletelo. Več podrobnosti je v odvodu opravila.

en: The realm does not allow specifying logins
sl: V polju ni dovoljeno navajanje prijav.

en: Invalid login argument%s%s%s does not match the login format.
sl: Neveljaven prijavni argument %s%s%s ni skladen s prijavnim zapisom.

en: The following packages are not available for installation: %s
sl: Naslednji paketi niso na voljo za namestitev: %s

en: Necessary packages are not installed: %s
sl: Obvezni paketi niso nameščeni: %s

note: * Various people have been worried by installing packages * quietly, so notify about what's going on. * * In reality *configuring* and *starting* a daemon is far * more worrisome than the installation. It's realmd's job * to configure, enable and start stuff. So if you're properly * worried, remove 
en: Installing necessary packages
sl: Nameščanje obveznih paketov

en: Failed to discover realm. See diagnostics.
sl: Zaznavanje polja je spodletelo. Več podrobnosti napake je v odvodu.

en: Not joined to this domain
sl: Naprava ni pridružena domeni.

en: The Samba provider cannot restrict permitted logins.
sl: Ponudnik Samba ne omogoča omejevanja dovoljenih prijav.

en: Invalid login argument '%s' contains unsupported characters.
sl: Neveljaven prijavni argument '%s' vsebuje nepodprte znake.

en: Enabling SSSD in nsswitch.conf and PAM failed.
sl: Omogočanje SSSD v nastavitvah nsswitch.conf in PAM je spodletelo.

en: Unable to automatically join the domain
sl: Domeni se ni mogoče samodejno pridružiti domeni

en: Joining a domain with a one time password is only supported with the '%s' membership software
sl: Pridruženje domeni z uporabo enkratnega gesla je podprto le s člansko programsko opremo '%s'

en: Joining a domain with a user password is only supported with the '%s' membership software
sl: Pridruženje domeni z uporabo uporabniškega gesla je podprto le s člansko programsko opremo '%s'

en: Unsupported credentials for joining a domain
sl: Nepodprta vrsta poveril za pridruženje domeni

en: Already joined to this domain
sl: Naprava je že pridružena tej domeni.

en: A domain with this name is already configured
sl: Domena s tem imenom je že nastavljena

en: Already have domain %s in sssd.conf config file
sl: Domena %s je že določena v datoteki nastavitev sssd.conf

en: Don't have domain %s in sssd.conf config file
sl: Domena %s ni zavedena v nastavitveni datoteki

en: The computer-ou argument is not supported when joining an IPA domain.
sl: Ob pridruževanju domeni IPA argument computer-ou ni podprt.

en: Not currently joined to this realm
sl: V to polje trenutno niste pridruženi.

en: Discover available realm
sl: Zaznaj razpoložljiva polja

en: Enroll this machine in a realm
sl: Vpiši napravo v polje.

en: Unenroll this machine from a realm
sl: Izpiši napravo iz polja.

en: List known realms
sl: Izpiši znana polja

en: Permit user logins
sl: Dovoli prijave uporabnikov

en: Deny user logins
sl: Zavrni prijave uporabnikov

en: Install mode to a specific prefix
sl: Namesti način na določeno predpono

en: Verbose output
sl: Podroben izpis

en: Do not prompt for input
sl: Ne čakaj na vnos

en: Couldn't connect to realm service
sl: Ni se mogoče povezati s storitvijo polja

en: Couldn't load the realm service
sl: Ni mogoče naložiti storitve polja

en: Couldn't connect to system bus
sl: Povezava s sistemskim vodilom ni mogoča.

en: Couldn't create socket pair: %s
sl: Ni mogoče ustvariti para vtiča: %s

en: Couldn't create socket
sl: Ni mogoče ustvariti vtiča

en: Couldn't run realmd
sl: Ni mogoče zagnati ozadnjega programa realmd.

en: Couldn't create runtime directory: %s: %s
sl: Ustvarjanje izvajalne mape je spodletelo: %s: %s

en: Couldn't create credential cache file: %s: %s
sl: Datoteke predpomnilnika poveril ni mogoče ustvariti: %s: %s

en: Couldn't resolve credential cache
sl: Ni mogoče razrešiti predpomnilnika poveril.

en: Invalid password for %s
sl: Neslo za %s ni veljavno.

en: Couldn't authenticate as %s
sl: Ni mogoče overiti kot %s

en: Couldn't parse user name: %s
sl: Ni mogoče razčleniti uporabniškega imena: %s

en: Couldn't read credential cache
sl: Ni mogoče prebrati predpomnilnika poveril.

en: Couldn't initialize kerberos
sl: Ni mogoče začeti ozadja kerberos.

en: Cannot prompt for a password when running in unattended mode
sl: Za geslo ni mogoče povprašati, če program teče v nenadzorovanem načinu

en: Password for %s:
sl: Geslo za %s:

en: Couldn't prompt for password: %s
sl: Ni mogoče zahtevati gesla: %s

en: Realm does not support membership using a password
sl: Polje ne podpira članstva z uporabo gesla

en: Realm does not support membership using a one time password
sl: Polje ne podpira članstva z uporabo enkratnega gesla

en: Couldn't select kerberos credentials
sl: Poveril kerberos ni mogoče izbrati

en: Couldn't read kerberos credentials
sl: Poveril kerberos ni mogoče prebrati

en: Realm does not support automatic membership
sl: Polje ne podpira samodejnega članstva

en: Couldn't discover realms
sl: Ni mogoče zaznati razpoložljivih polj

en: No default realm discovered
sl: Ni zaznanih privzetih polj

en: No such realm found: %s
sl: Ni mogoče najti polja: %s

en: Show all discovered realms
sl: Pokaži sva zaznana polja

en: Show only the names
sl: Pokaži le imena

en: Use specific client software
sl: Uporabi posebno odjemalno programsko opremo

en: Use specific membership software
sl: Uporabi posebno člansko programsko opremo

en: Use specific server software
sl: Uporabi posebno strežniško programsko opremo

en: Show all realms
sl: Pokaži vsa polja

en: Couldn't join realm
sl: Pridružitev v polje je spodletela

en: Cannot join this realm
sl: Pridružitev v polje ni možna

en: No such realm found
sl: Takega polja ni mogoče najti

en: Computer OU DN to join
sl: Enolično ime organizacijske enote računalnika za pridružitev

en: Join automatically without a password
sl: Pridruži se samodejno brez gesla

en: Join using a preset one time password
sl: Pridruži se z uporabo enkratnega gesla

en: User name to use for enrollment
sl: Uporabniško ime za vpis

en: Set the user principal for the computer account
sl: Določite glavnega uporabnika za račun računalnika

en: Specify one realm to join
sl: Določi polje za pridružitev

en: The --no-password argument cannot be used with --one-time-password or --user
sl: Argumenta --no-password ni mogoče uporabiti z argumentom --one-time-password ali --user

en: The --one-time-password argument cannot be used with --user
sl: Argumenta --one-time-password ni mogoče uporabiti z argumentom --user

en: Couldn't leave realm
sl: Polja ni mogoče zapustiti

en: Remove computer from realm
sl: Odstrani računalnik iz polja

en: User name to use for removal
sl: Uporabniško ime za odstranjevanje

en: Couldn't change permitted logins
sl: Spreminjanje dovoljenih prijav je spodletelo.

en: Permit any realm account login
sl: Dovoli uporabniško prijavo poljubnega polja

en: Deny any realm account login
sl: Zavrni uporabniške prijave vseh polj

en: Withdraw permit for a realm account to login
sl: Umakni dovoljenje prijave za uporabniški račun polja

en: Treat names as groups which to permit
sl: Obravnavaj imena kot skupine z dovoljenji

en: Realm to permit/deny logins for
sl: Polje za katerega so dovoljene/zavrnjene prijave

en: No logins should be specified with -a or --all
sl: Nobena prija ne sme biti določena z -a ali --all

en: The --withdraw or -x arguments cannot be used when denying logins
sl: Argumentov --withdraw in -x pri prepovedi prijave ni mogoče uporabiti

en: Specific logins must be specified with --withdraw
sl: Nekatere prijave morajo biti določene z --withdraw

en: Groups may not be specified with -a or --all
sl: Skupin ni dovoljeno določiti z argumentom -a ali --all

en: Use --all to deny all logins
sl: Uporabite --all za prepoved vseh prijav

en: Specify specific users to add or remove from the permitted list
sl: Navedite uporabnike, ki jih želite dodati ali odstraniti s seznama dovoljenih

en: Specifying deny without --all is deprecated. Use realm permit --withdraw
sl: Določanje deny brez --all je opuščeno. Uporabite realm permit --withdraw
