rednotebook - en to bg translation catalogue (70 entries)

en: %A, %x, Day %j
bg: %A, %x, Ден %j

en: Week %W of Year %Y
bg: %W седмица от %Y година

en: Day %j
bg: Ден %j

en: Help
bg: Помощ

en: Check now
bg: Провери сега

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Bold
bg: Удебелен

en: Italic
bg: Курсив

en: Underline
bg: Подчертан

note: Translators: Noun
en: Format
bg: Форматиране

en: Show RedNotebook
bg: Показване на RedNotebook

en: Template
bg: Шаблон

en: Picture
bg: Изображение

en: File
bg: Файл

en: _Link
bg: _Връзка

en: Bullet List
bg: Списък с точки

en: Title
bg: Заглавие

en: Line
bg: Ред

en: Date/Time
bg: Дата/Час

en: Line Break
bg: Край на ред

en: Insert
bg: Вмъкване

en: Date
bg: Дата

en: Text
bg: Текст

en: Export
bg: Експортиране

en: Save all the data in a zip archive
bg: Запазване на всички данни в zip архив

en: _Edit
bg: _Редакция

en: Underline misspelled words
bg: Подчертаване на сгрешени думи

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: _Help
bg: Помо_щ

en: Contents
bg: Съдържание

en: Open the RedNotebook documentation
bg: Документация на RedNotebook

en: Report a Problem
bg: Докладване на проблем

en: Fill out a short form about the problem
bg: Попълнят кратък формуляр относно проблема

en: RedNotebook Documentation
bg: Документация на RedNotebook

en: Tags
bg: Етикети

en: Words
bg: Думи

en: Export all days
bg: Изнасяне на всички дни

en: Export currently visible day
bg: Изнасяне на текущо видимия ден

en: Export days in the selected time range
bg: Изнасяне на дните в избрания времеви обхват

en: From:
bg: От:

en: To:
bg: Към:

en: Select
bg: Маркиране

en: Deselect
bg: Размаркиране

en: You have selected the following settings:
bg: Вие избрахте следните настройки:

en: Export Assistant
bg: Помощник по изнасянето

en: Welcome to the Export Assistant.
bg: Добре дошли в помощника на изнасянето

en: This wizard will help you to export your journal to various formats.
bg: Той ще ви помогне да изнесете дневника си в различни формати.

en: You can select the days you want to export and where the output will be saved.
bg: Можете да изберете дните, които желаете да изнесете и къде желаете да бъде записано.

en: Select Export Format
bg: Изберете формат на изнасянето

en: Empty entries are not allowed
bg: Не са позволени празни записи

en: Add a new entry
bg: Добавяне на нов запис

en: Do not ask again
bg: Без повторно питане

en: Letters
bg: Букви

en: Days between first and last Entry
bg: Дни между първия и последния запис

en: Lines
bg: Редове

note: Translators: noun Translators: Verb
en: Preview
bg: Преглед

en: Everything you enter will be saved automatically at regular intervals and when you exit the program.
bg: Всичко, което въвеждате, ще се записва автоматично на равни интервали и когато излезете от програмата.

en: If you encounter any errors, please drop me a note so I can fix them.
bg: Ако откриете някакви грешки, моля пишете ни за да можем да ги поправим.

en: Have a nice day!
bg: Приятен ден!

en: Nothing to save
bg: Няма нищо за запазване

en: Backup
bg: Архивиране

en: Choose Template Name
bg: Изберете име на шаблон

en: Create New Template
bg: Създаване на нов шаблон

en: Select a directory
bg: Избор на директория

en: Select a file
bg: Избор на файл

en: Insert Link
bg: Вмъкване на връзка

en: Today
bg: Днес

en: Edit
bg: Редактиране

en: Select a picture
bg: Избор на изображение

en: Statistics
bg: Статистика
