rednotebook - en to he translation catalogue (220 entries)

en: A Desktop Journal
he: יומן לשולחן העבודה

en: Load RedNotebook at startup
he: טעינת RedNotebook עם ההפעלה

en: %A, %x, Day %j
he: %A, %x, יום %j

en: Week %W of Year %Y
he: שבוע %W בשנת %Y

en: Day %j
he: יום %j

en: Help
he: עזרה

en: Choose font ...
he: בחירת גופן …

en: Choose font
he: בחירת גופן

en: Close to system tray
he: סגירה לאזור הדיווחים

en: Closing the window will send RedNotebook to the tray
he: סגירת חלון זה ושליחת RedNotebook לאזור הדיווחים

en: Switch between edit and preview mode automatically
he: החלפה בין מצב עריכה ומצב הצגה מקדימה אוטומטית

en: Check for new version at startup
he: בדיקה אחר גרסה חדשה עם ההפעלה

en: Check now
he: בדיקה כעת

en: Edit font:
he: גופן עריכה:

en: Preview font:
he: גופן תצוגה מקדימה:

en: Comma-separated font names
he: שמות גופנים מופרדים בפסיקים

en: Date/Time format
he: מבנה תאריך/שעה

en: Date format
he: מבנה התאריך

en: Exclude from cloud
he: הפרדה מהענן

en: Include small words in cloud
he: הכללת מילים קטנות בענן

en: Allow these words with 4 letters or less
he: יש לאשר מילים אלה בעלות 4 תווים ומטה

en: Bold
he: מודגש

en: Italic
he: נטוי

en: Underline
he: קו תחתי

en: Strikethrough
he: קו חוצה

note: Translators: Noun
en: _Format
he: _עיצוב

note: Translators: Noun
en: Format
he: עיצוב

en: Format the selected text or tag
he: עיצוב הטקסט או התגית הנבחרים

en: Show RedNotebook
he: הצגת RedNotebook

en: No directory selected.
he: לא נבחרה תיקייה.

en: Template
he: תבנית

en: Insert this weekday's template. Click the arrow on the right for more options
he: הוספת התבנית ליום זה בשבוע. יש ללחוץ על החץ שמימין לאפשרויות נוספות

en: First Item
he: הפריט הראשון

en: Second Item
he: הפריט השני

en: Indented Item
he: פריט מוזח

en: Two blank lines close the list
he: שתי שורות ריקות לסגירת הרשימה

en: Picture
he: תמונה

en: Insert an image from the harddisk
he: הוספת תמונה מהכונן הקשיח

en: File
he: קובץ

en: Insert a link to a file
he: הוספת קישור לקובץ

en: _Link
he: _קישור

en: Insert a link to a website
he: הוספת קישור לאתר

en: Bullet List
he: רשימת תבליטים

en: Title
he: כותרת

en: Line
he: שורה

en: Insert a separator line
he: הוספת שורת הפרדה

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Insert the current date and time (edit format in preferences)
he: הוספת התאריך והשעה הנוכחיים (ניתן לערוך את המבנה בהעדפות)

en: Line Break
he: מעבר שורה

en: Insert a manual line break
he: הוספת מעבר שורה ידני

en: _Insert
he: הו_ספה

en: Insert
he: הוספה

en: Insert images, files, links and other content
he: הוספת תמונות, קבצים וקישורים לתוכן שונה

en: Width (optional):
he: רוחב (רשות):

en: pixels
he: פיקסלים

en: Width must be an integer.
he: הרוחב חייב להיות מספר שלם וחיובי.

en: No link location has been entered
he: לא הוזן מיקום לקישור

en: Date
he: תאריך

en: Text
he: טקסט

en: Save and insert
he: שמירה והוספה

en: _Journal
he: יו_מן

en: Create a new journal. The old one will be saved
he: ניתן ליצור יומן חדש. הישן יישמר

en: Load an existing journal. The old journal will be saved
he: טעינת יומן קיים. הישן יישמר

en: Save journal at a new location. The old journal files will also be saved
he: ניתן לשמור את היומן למיקום חדש. היומן הישן יישמר גם כן

en: Export
he: ייצוא

en: Open the export assistant
he: פתיחת מסייע הייצוא

en: _Backup
he: _גיבוי

en: Save all the data in a zip archive
he: שמירת כל הנתונים בארכיון zip

en: S_tatistics
he: _סטטיסטיקה

en: Show some statistics about the journal
he: הצגת נתונים סטטיסטיים על היומן

en: Shutdown RedNotebook. It will not be sent to the tray.
he: כיבוי RedNotebook. התוכנה לא תשלח אל אזור הדיווחים

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: Undo text or tag edits
he: ביטול עריכת טקסט או תגית

en: Redo text or tag edits
he: ביצוע חוזר של עריכת טקסט או תגית

en: Underline misspelled words
he: מתיחת קו תחת מילים שגויות

en: Preferences
he: העדפות

en: _Help
he: ע_זרה

en: Contents
he: תכנים

en: Open the RedNotebook documentation
he: פתיחת התיעוד של RedNotebook

en: Translate RedNotebook
he: תרגום RedNotebook

en: Report a Problem
he: דיווח על תקלה

en: Fill out a short form about the problem
he: יש למלא טופס קצר אודות התקלה

en: Wrong directory
he: תיקייה שגויה

en: You cannot use this directory for your journal:
he: לא ניתן להשתמש בתיקייה זו עבור היומן שלך:

en: Please select an empty directory.
he: נא לבחור בתיקייה ריקה.

en: This directory contains no journal files:
he: תיקייה זו אינה מכילה קובצי יומן כלל:

en: Journals are saved in a directory, not in a single file.
he: יומנים נשמרים בתיקיה, לא בקובץ יחיד.

en: The directory name will be the title of the new journal.
he: שם התיקייה תהיה כותרת היומן החדש.

en: Select an empty folder for your new journal
he: יש לבחור בתיקייה ריקה עבור היומן החדש שלך

en: Select an existing journal directory
he: יש לבחור בתיקיית יומן קיימת

en: The directory should contain your journal's data files
he: התיקייה תכיל את קובצי המידע של היומן

en: Select an empty folder for the new location of your journal
he: בחירת תיקייה ריקה עבור המיקום החדש של היומן שלך

en: The directory name will be the new title of the journal
he: שם התיקייה תהיה הכותרת החדשה של היומן

en: RedNotebook Documentation
he: תיעוד RedNotebook

en: mtv, spam, work, job, play
he: חדשות, זבל, עבודה, מטלה, משחק

en: Tags
he: תגיות

en: Words
he: מילים

en: Hide "%s" from clouds
he: הסתרת "%s" מעננים

en: Export all days
he: ייצוא כל הימים

en: Export currently visible day
he: ייצוא היום המופיע בתצוגה

en: Export days in the selected time range
he: ייצוא הימים בטווח הימים הנבחר

en: From:
he: מ־:

en: To:
he: עד:

en: Export currently selected text
he: יצוא הטקסט שנבחר כעת

en: (Only available when text is selected in edit mode)
he: (זמין רק כאשר נבחר טקסט במצב עריכה)

en: Export text and tags
he: יצוא טקסט ותגיות

en: Export text only
he: יצוא טקסט בלבד

en: Export tags only
he: יצוא תגיות בלבד

en: Filter days by tags
he: סינון ימים לפי תגיות

en: Available tags
he: התגיות הזמינות

en: Selected tags
he: התגיות הנבחרות

en: Select
he: בחירה

en: Deselect
he: ביטול בחירה

en: When filtering by tags, you have to select at least one tag.
he: בעת סינון לפי תגיות יש לבחור תגית אחת לפחות.

en: You have selected the following settings:
he: ההגדרות הבאות נבחרו:

en: Export Assistant
he: מסייע הייצוא

en: Welcome to the Export Assistant.
he: ברוך בואך למסייע הייצוא.

en: This wizard will help you to export your journal to various formats.
he: אשף זה יסייע לך בייצוא היומן שלך למגוון תבניות קבצים.

en: You can select the days you want to export and where the output will be saved.
he: ניתן לבחור את הימים שברצונך לייצא ולהיכן יישמר הפלט.

en: Select Export Format
he: בחירת המבנה לייצוא

en: Select Date Range
he: בחירת טווח תאריכים

en: Select Contents
he: בחירת תכנים

en: Select Export Path
he: בחירת נתיב לייצוא

en: Summary
he: תקציר

en: Export selected text only
he: יצוא הטקסט הנבחר בלבד.

en: Start date
he: תאריך ההתחלה

en: End date
he: תאריך הסיום

en: Include text
he: הכללת טקסט

en: Include tags
he: לכלול תגיות

en: Filtered by tags
he: מסונן לפי תגיות

en: Export path
he: נתיב הייצוא

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content exported to %s
he: התוכן ייוצא אל %s

en: Plain Text
he: טקסט פשוט

en: Empty entries are not allowed
he: אסור להשאיר רשומות ריקות

en: Change this text
he: שינוי טקסט זה

en: Add a new entry
he: הוספת רשומה חדשה

en: Delete this entry
he: מחיקת רשומה זו

en: Incorrect date format
he: מבנה התאריך שגוי

en: You have version <b>%s</b>.
he: ברשותך הגרסה <b>%s</b>.

en: The latest version is <b>%s</b>.
he: הגרסה העדכנית ביותר היא <b>%s</b>.

en: Do you want to visit the RedNotebook homepage?
he: האם ברצונך לבקר באתר הבית של RedNotebook?

en: Do not ask again
he: לא לשאול שוב

en: unknown
he: לא ידוע

en: Distinct Words
he: מילים שונות

en: Edited Days
he: ימים בעריכה

en: Letters
he: אותיות

en: Days between first and last Entry
he: מספר הימים בין הרשומה הראשונה לאחרונה

en: Average number of Words
he: מספר המילים הממוצע

en: Percentage of edited Days
he: אחוז ימי העריכה

en: Lines
he: שורות

en: Hello!
he: שלום!

en: Some example text has been added to help you start and you can erase it whenever you like.
he: טקסט הדגמה נוסף לכאן כדי לסייע לך להתחיל, ניתן למחוק אותו בכל עת שהיא.

en: The example text and more documentation is available under "Help" -> "Contents".
he: טקסט ההדגמה ותיעוד נוסף זמינים תחת "עזרה" -> "תכנים".

note: Translators: noun Translators: Verb
en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: There are two modes in RedNotebook, the __edit__ mode and the __preview__ mode.
he: ישנם שני מצבים ב־RedNotebook, מצב __עריכה__ ומצב __תצוגה מקדימה__.

en: Click on Edit above to see the difference.
he: יש ללחוץ על עריכה להלן כדי לצפות בשינוי.

en: Tagging is easy.
he: תיוג זה קלי קלות.

en: Just use #hashtags like on twitter.
he: ניתן להשתמש ב#תגית כמו בטוויטר.

en: Today I went to the //pet shop// and bought a **tiger**. Then we went to the --pool-- park and had a nice time playing ultimate frisbee. Afterwards we watched "__Life of Brian__".
he: היום הלכתי ל//חנות חיות המחמד// וקניתי **נמר**. לאחר מכן הלכנו לפארק שב--בריכה-- ונהננו ממשחק פריזבי אולטימטיבי. לאחר מכן צפינו בסדרה "__הבורר__".

note: Translators: both are verbs
en: Save and Export
he: שמירה וייצוא

en: Everything you enter will be saved automatically at regular intervals and when you exit the program.
he: כל דבר שיוזן ישמר אוטומטית בהפרשי זמן קבועים ובעת היציאה מהתוכנה.

en: To avoid data loss you should backup your journal regularly.
he: כדי למנוע אובדן נתונים עליך לגבות את היומן באופן קבוע.

en: "Backup" in the "Journal" menu saves all your entered data in a zip file.
he: ה„גיבוי“ בתפריט „יומן“  שומר את כל הנתונים שהוזנו בקובץ zip.

en: In the "Journal" menu you also find the "Export" button.
he: בתפריט „יומן“ ניתן גם למצוא את לחצן ה„יצוא“.

en: Click on "Export" and export your diary to Plain Text, PDF, HTML or Latex.
he: יש ללחוץ על „יצוא“ כדי לייצא את היומן שלך לטקסט פשוט, PDF, HTML או Latex.

en: If you encounter any errors, please drop me a note so I can fix them.
he: אם יופיעו תקלות, אנא שלחו לי הודעה (באנגלית) כדי שאוכל לתקן אותן.

en: Any feedback is appreciated.
he: כל משוב יתקבל בברכה.

en: Have a nice day!
he: שיהיה לך יום טוב!

en: === Work ===
    Here goes the first entry. It is about #work.
    
    ====================
    
    === Family ===
    Here comes the entry about my #family.
he: === עבודה ===
    כאן ניתן לרשום את הרשומה הראשונה. הנושא שלה הוא #עבודה.
    
    ====================
    
    === משפחה ===
    כאן אוכל להרחיב בסיפורים על #המשפחה שלי.

en: Opening default journal.
he: יומן בררת המחדל נפתח.

en: The content has been saved to %s
he: התוכן נשמר אל %s

en: The journal could not be saved
he: לא ניתן לשמור את היומן

en: Nothing to save
he: אין מה לשמור

en: Error
he: שגיאה

en: You can backup your journal to a zip file to avoid data loss.
he: באפשרותך לגבות את היומן שלך לקובץ zip כדי להימנע מאבדן מידע.

en: Backup
he: גיבוי

en: Backup now
he: גיבוי כעת

en: Ask at next start
he: הצגת השאלה בהפעלה הבאה

en: Never ask again
he: לא לשאול שוב

en: Monday
he: יום שני

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Friday
he: יום שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Sunday
he: יום ראשון

en: === Meeting ===
    
    Purpose, date, and place
    
    **Present:**
    +
    +
    +
    
    
    **Agenda:**
    +
    +
    +
    
    
    **Discussion, Decisions, Assignments:**
    +
    +
    +
    ==================================
he: === פגישה ===
    
    מטרה, מועד ומיקום
    
    **נוכחים:**
    +
    +
    +
    
    
    **נושאי הדיון:**
    +
    +
    +
    
    
    **דיון, החלטות, הקצאות:**
    +
    +
    +
    ==================================

en: === Journey ===
    **Date:**
    
    **Location:**
    
    **Participants:**
    
    **The trip:**
    First we went to xxxxx then we got to yyyyy ...
    
    **Pictures:** [Image folder ""/path/to/the/images/""]
he: === מסע ===
    **מועד:**
    
    **מיקום:**
    
    **משתתפים:**
    
    **מסלול הטיול:**
    ראשית הגענו לנקודה א׳ ומשם המשכנו לנקודה ב׳ ...
    
    **תמונות:** [תיקיית התמונות ""/path/to/the/images/""]

en: ==================================
    === Phone Call ===
    - **Person:**
    - **Time:**
    - **Topic:**
    - **Outcome and Follow up:**
    ==================================
he: ==================================
    === שיחת טלפון ===
    - **המשוחח:**
    - **מועד:**
    - **נושא:**
    - **מסקנות להמשך ומטלות נלוות:**
    ==================================

en: =====================================
    === Personal ===
    
    +
    +
    +
    ========================
    
    **How was the Day?**
    
    
    ========================
    **What needs to be changed?**
    +
    +
    +
    =====================================
he: =====================================
    === אישי ===
    
    +
    +
    +
    ========================
    
    **איך עבר עלי היום?**
    
    
    ========================
    **מה עלי לשנות?**
    +
    +
    +
    =====================================

en: Choose Template Name
he: בחירת שם התבנית

en: This template file contains no text or has unreadable content.
he: קובץ תבנית זה אינו מכיל טקסט או שהתוכן שלו בלתי קריא.

en: This Weekday's Template
he: תבנית של יום זה בשבוע

en: Create New Template
he: יצירת תבנית חדשה

en: Select backup filename
he: בחירת שם לקובץ הגיבוי

en: Select a directory
he: בחירת תיקייה

en: Select a file
he: בחירת קובץ

en: Insert Link
he: הוספת קישור

en: <b>Link name (optional)</b>
he: <b>שם הקישור (לא מחייב)</b>

en: Go to previous day (Ctrl+PageUp)
he: מעבר ליום הקודם (Ctrl+PageUp)

en: Jump to today (Alt+Home)
he: לעבור ליום הנוכחי (Alt+Home)

en: Today
he: היום

en: Go to next day (Ctrl+PageDown)
he: מעבר ליום הבא (Ctrl+PageDown)

en: Show a formatted preview of the text (Ctrl+P)
he: הצגת תצוגה מקדימה מעוצבת של הטקסט (Ctrl+P)

en: Enable text editing (Ctrl+P)
he: הפעלת עריכת טקסט (Ctrl+P)

en: Edit
he: עריכה

en: Add a tag or a category entry
he: הוספת רשומת תגית או קטגוריה

en: Add Tag
he: הוספת תגית

en: New entry
he: רשומה חדשה

en: <b>Select existing or new Category</b>
he: <b>בחירת קטגוריה חדשה או קיימת</b>

en: <b>Write entry</b> (optional)
he: <b>כתיבת רשומה</b> (רשות)

note: Translators: Refers to the part of the options dialog where the user can select the "General/Overall" Settings
en: <b>General</b>
he: <b>כללי</b>

note: Translators: Refers to the part of the options dialog where the user can select the "General/Overall" Settings
en: General
he: כללי

en: Select a picture
he: בחירת תמונה

en: Exit without saving
he: יציאה ללא שמירה

en: Statistics
he: סטטיסטיקה

en: <b>Selected Day</b>
he: <b>היום הנבחר</b>

en: <b>Overall</b>
he: <b>סך הכל</b>
