rednotebook - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Help
kk: Көмек

en: Bold
kk: Жуан

en: Underline
kk: Асты сызылған

en: First Item
kk: Біріншісі

en: Second Item
kk: Екіншісі

en: Picture
kk: Сурет

en: Date/Time
kk: Күн/Уақыты

en: Insert
kk: Енгізу

en: Date
kk: Күні

en: _Edit
kk: _Өзгерту

en: _Help
kk: _Көмек

en: From:
kk: Кімнен:

en: To:
kk: Кімге:

en: Select
kk: Таңдау

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

note: Translators: noun Translators: Verb
en: Preview
kk: Қарап-шығу

en: Edit
kk: Түзету

en: Statistics
kk: Статистика
