rednotebook - en to lt translation catalogue (166 entries)

en: A Desktop Journal
lt: Darbastalio žurnalas

en: Load RedNotebook at startup
lt: Paleidžiant įkrauti „RedNotebook“

en: Week %W of Year %Y
lt: %Y metai, %W savaitė

en: Day %j
lt: %j d.

en: Help
lt: Pagalba

en: Close to system tray
lt: Užverti į sistemos dėklę

en: Closing the window will send RedNotebook to the tray
lt: Uždarius šį langą, „RedNotebook“ bus sumažintas į dėklą

en: Check for new version at startup
lt: Paleidžiant tikrinti ar nėra naujos versijos

en: Check now
lt: Tikrinti dabar

en: Edit font:
lt: Taisos šriftas

en: Preview font:
lt: Peržiūros šriftas

en: Date/Time format
lt: Datos/laiko formatas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Strikethrough
lt: Perbrauktas

note: Translators: Noun
en: _Format
lt: _Formatas

note: Translators: Noun
en: Format
lt: Formatas

en: Show RedNotebook
lt: Rodyti RedNotebook

en: Template
lt: Šablonas

en: Insert this weekday's template. Click the arrow on the right for more options
lt: Įterpti šios darbo dienos šabloną. Spragtelėkite ant rodyklės dešinėje, norėdami daugiau parinkčių

en: First Item
lt: Pirmas įrašas

en: Second Item
lt: Antras įrašas

en: Indented Item
lt: Atitrauktas įrašas

en: Two blank lines close the list
lt: Dvi tuščios linijos užbaigia sąrašą

en: Picture
lt: Paveikslėlis

en: Insert an image from the harddisk
lt: Įterpti paveikslėlį iš kietojo disko

en: File
lt: Failas

en: Insert a link to a file
lt: Įterpti nuorodą į failą

en: _Link
lt: _Nuoroda

en: Insert a link to a website
lt: Įterpti nuorodą į svetainę

en: Bullet List
lt: Punktų sąrašas

en: Title
lt: Antraštė

en: Line
lt: Linija

en: Insert a separator line
lt: Įterpti skirtuko liniją

en: Date/Time
lt: Data / laikas

en: Insert the current date and time (edit format in preferences)
lt: Įterpti dabartinę datą ir laiką (formatą keisti galite nustatymuose)

en: Line Break
lt: Eilutės lūžis

en: Insert a manual line break
lt: Įterpti rankinį eilutės lūžį

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert images, files, links and other content
lt: Įterpti paveikslėlius, failus, nuorodas ir kitą turinį

en: No link location has been entered
lt: Neįvesta nuoroda

en: Date
lt: Data

en: Text
lt: Tekstas

en: _Journal
lt: _Žurnalas

en: Create a new journal. The old one will be saved
lt: Sukurti naują žurnalą. Senas bus išsaugotas

en: Load an existing journal. The old journal will be saved
lt: Įkrauti egzistuojantį žurnalą.  Senas bus išsaugotas

en: Save journal at a new location. The old journal files will also be saved
lt: Išsaugoti žurnalą naujoje vietoje. Seno žurnalo failai taipogi bus išsaugoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Open the export assistant
lt: Atverti eksportavimo asistentą

en: _Backup
lt: _Atkūrimas

en: Save all the data in a zip archive
lt: Įrašyti visus duomenis į zip archyvą

en: Show some statistics about the journal
lt: Parodyti šiek tiek statistikos apie žurnalą

en: Shutdown RedNotebook. It will not be sent to the tray.
lt: Išjungti RedNotebook. Nebus sumažinta į dėklą.

en: _Edit
lt: _Taisa

en: Underline misspelled words
lt: Pabraukti žodžius su rašybos klaidomis

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Contents
lt: Turinys

en: Open the RedNotebook documentation
lt: Atverti RedNotebook dokumentaciją

en: Translate RedNotebook
lt: Versti RedNotebook

en: Report a Problem
lt: Pranešti apie klaidą

en: Fill out a short form about the problem
lt: Užpildykite trumpą formą apie problemą

en: Journals are saved in a directory, not in a single file.
lt: Žurnalai saugomi aplankuose, ne viename faile.

en: The directory name will be the title of the new journal.
lt: Aplanko vardas bus tavo naujojo žurnalo pavadinimas.

en: Select an empty folder for your new journal
lt: Pasirinkite tuščią aplanką savo naujam žurnalui

en: Select an existing journal directory
lt: Pasirinkite egzistuojančio žurnalo aplanką

en: The directory should contain your journal's data files
lt: Aplanke turėtų būti jūsų žurnalo duomenų failai

en: Select an empty folder for the new location of your journal
lt: Pasirinkite tuščią aplanką, savo naujai žurnalo vietai

en: The directory name will be the new title of the journal
lt: Aplanko vardas bus žurnalo pavadinimas

en: RedNotebook Documentation
lt: RedNotebook dokumentacija

en: mtv, spam, work, job, play
lt: mtv, šlamštlaiškiai, darbas, pramogos

en: Tags
lt: Gairės

en: Words
lt: Žodžiai

en: Hide "%s" from clouds
lt: Debesyse nerodyti „%s“

en: Export all days
lt: Eksportuoti visas dienas

en: Export currently visible day
lt: Eksportuoti šiuo metu matomą dieną

en: Export days in the selected time range
lt: Eksportuoti pasirinkto laikotarpio dienas

en: From:
lt: Nuo:

en: To:
lt: Kam:

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Deselect
lt: Nepasirinkti nieko

en: You have selected the following settings:
lt: Jūs pasirinkote tokius nustatymus:

en: Export Assistant
lt: Eksportavimo vedlys

en: Welcome to the Export Assistant.
lt: Sveiki atvykę į eksportavimo vedlį.

en: This wizard will help you to export your journal to various formats.
lt: Šis vedlys padės jums eksportuoti jūsų žurnalus įvairiais formatais.

en: You can select the days you want to export and where the output will be saved.
lt: Galite pasirinkti dienas kurias eksportuosite, bei kur bus išsaugota.

en: Select Export Format
lt: Pasirinkite eksportavimo formatą.

en: Select Date Range
lt: Pasirinkite datos aprėptį

en: Select Contents
lt: Pasirinkite turinį

en: Select Export Path
lt: Pasirinkite eksportavimo kelią

en: Summary
lt: Santrauka

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Export path
lt: Eksportavimo kelias

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content exported to %s
lt: Turinys eksportuotas į %s

en: Empty entries are not allowed
lt: Tušti įrašai neleidžiami

en: Change this text
lt: Keisti tekstą

en: Add a new entry
lt: Pridėti naują įrašą

en: Delete this entry
lt: Šalinti šį įrašą

en: Incorrect date format
lt: Neteisingas datos formatas

en: You have version <b>%s</b>.
lt: Jūs turite <b>%s</b> versiją.

en: The latest version is <b>%s</b>.
lt: Naujausia versija yra <b>%s</b>.

en: Do you want to visit the RedNotebook homepage?
lt: Ar norite aplankyti „RedNotebook“ namų tinklapyje?

en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

en: Distinct Words
lt: Unikalūs žodžiai

en: Edited Days
lt: Redagavimo dienos

en: Letters
lt: Raidės

en: Days between first and last Entry
lt: Dienos tarp pirmojo ir paskutiniojo įrašo

en: Average number of Words
lt: Vidutinis žodžių skaičius

en: Percentage of edited Days
lt: Redaguotų dienų nuošimtis

en: Lines
lt: Eilutės

en: Hello!
lt: Sveiki!

en: Some example text has been added to help you start and you can erase it whenever you like.
lt: Kai kurie teksto pavyzdžiai buvo įtraukti, kad padėtų jums pradžioje, juos galite betkada ištrinti.

en: The example text and more documentation is available under "Help" -> "Contents".
lt: Teksto pavyzdžiai ir daugiau dokumentacijos yra pasiekiami „Pagalba“ -> „Turinys“.

note: Translators: noun Translators: Verb
en: Preview
lt: Peržiūra

en: There are two modes in RedNotebook, the __edit__ mode and the __preview__ mode.
lt: RedNotebook turi du režimus, redagavimo_režimą ir peržiūros_režimą.

note: Translators: both are verbs
en: Save and Export
lt: Išsaugoti ir eksportuoti

en: Everything you enter will be saved automatically at regular intervals and when you exit the program.
lt: Viskas, ką Jūs įrašėte bus išsaugota automatiškai reguliariu intervalu ir tuomet, kai Jūs uždarysite programą.

en: "Backup" in the "Journal" menu saves all your entered data in a zip file.
lt: Dienoraščio meniu elementas „Atsarginė kopija“ įrašo visus Jūsų įvestus duomenis zip faile.

en: In the "Journal" menu you also find the "Export" button.
lt: „Dienoraščio“ meniu Jūs taip pat galite rasti  „Eksportuoti“ mygtuką.

en: Have a nice day!
lt: Geros dienos!

en: The content has been saved to %s
lt: Turinys buvo išsaugotas %s aplanke

en: Nothing to save
lt: Nėra ko išsaugoti

en: Error
lt: Klaida

en: You can backup your journal to a zip file to avoid data loss.
lt: Galite padaryti savo žurnalo atsarginę kopiją zip faile, taip išvengsite duomenų praradimo.

en: Backup
lt: Kurti atsarginę kopiją

en: Backup now
lt: Daryti atsarginę kopiją dabar

en: Ask at next start
lt: Paklausti kitą kart paleidžiant

en: Never ask again
lt: Daugiau neklausti

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: === Meeting ===
    
    Purpose, date, and place
    
    **Present:**
    +
    +
    +
    
    
    **Agenda:**
    +
    +
    +
    
    
    **Discussion, Decisions, Assignments:**
    +
    +
    +
    ==================================
lt: === Susitikimas ===
    
    Tikslas, data ir vieta
    
    **Pateikimas:**
    +
    +
    +
    
    
    **Dienotvarkė:**
    +
    +
    +
    
    
    **Aptarimas, nutarimai, užduotys:**
    +
    +
    +
    ==================================

en: === Journey ===
    **Date:**
    
    **Location:**
    
    **Participants:**
    
    **The trip:**
    First we went to xxxxx then we got to yyyyy ...
    
    **Pictures:** [Image folder ""/path/to/the/images/""]
lt: === Kelionė ===
    **Data:**
    
    **Vieta:**
    
    **Dalyviai:**
    
    **Kelionė:**
    Pirmiausia mes nuėjome į xxxxx, ten mes gavome yyyyy ...
    
    **Nuotraukos:** [Paveikslėlio aplankas ""/kelias/iki/paveiklėlių/""]

en: ==================================
    === Phone Call ===
    - **Person:**
    - **Time:**
    - **Topic:**
    - **Outcome and Follow up:**
    ==================================
lt: ==================================
    === Skambutis telefonu ===
    - **Asmuo:**
    - **Laikas:**
    - **Tema:**
    - **Rezultatas ir įvykdymas:**
    ==================================

en: =====================================
    === Personal ===
    
    +
    +
    +
    ========================
    
    **How was the Day?**
    
    
    ========================
    **What needs to be changed?**
    +
    +
    +
    =====================================
lt: =====================================
    === Asmeninis ===
    
    +
    +
    +
    ========================
    
    **Kaip praėjo diena?**
    
    
    ========================
    **Ką reikėtų pakeisti?**
    +
    +
    +
    =====================================

en: Choose Template Name
lt: Pasirinkite šablono pavadinimą

en: This Weekday's Template
lt: Šios darbo dienos šablonas

en: Create New Template
lt: Sukurti naują šabloną

en: Select backup filename
lt: Pasirinkite atsarginės kopijos failą

en: Select a directory
lt: Pasirinkite aplanką

en: Select a file
lt: Pasirinkite failą

en: Insert Link
lt: Įterpti nuorodą

en: <b>Link name (optional)</b>
lt: <b>Nuorodos pavadinimas (nebūtina)</b>

en: Today
lt: Ši diena

en: Show a formatted preview of the text (Ctrl+P)
lt: Rodyti formatuotą teskto peržiūrą (Ctrl+P)

en: Enable text editing (Ctrl+P)
lt: Įgalinti teksto taisymą (Ctrl+P)

en: Edit
lt: Taisa

en: Add Tag
lt: Pridėti žymę

en: New entry
lt: Naujas įrašas

en: <b>Select existing or new Category</b>
lt: <b>Pasirinkite esančią ar naują kategoriją</b>

note: Translators: Refers to the part of the options dialog where the user can select the "General/Overall" Settings
en: <b>General</b>
lt: <b>Bendrieji</b>

note: Translators: Refers to the part of the options dialog where the user can select the "General/Overall" Settings
en: General
lt: Bendra

en: Select a picture
lt: Pasirinkite paveikslėlį

en: Exit without saving
lt: Išjungti neišsaugant

en: Statistics
lt: Statistika

en: <b>Selected Day</b>
lt: <b>Pasirinkta diena</b>

en: <b>Overall</b>
lt: <b>Bendra</b>
