rednotebook - en to xh translation catalogue (7 entries)

en: Strikethrough
xh: Krwela umgca esiphakathini

en: Show RedNotebook
xh: Bonisa i-RedNoteBook

en: No directory selected.
xh: Akukho directory ikhethiweyo

en: Save and insert
xh: Gcina wokugqiba ufake

en: Deselect
xh: Susa inketho

en: End date
xh: Umhla wokugqibela

en: Never ask again
xh: Ungaphinde ubuze kwakhona
