redshift - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Initialization of %s failed.
el: Αποτυχία αρχικοποίησης του %s.

en: Failed to set %s option.
el: Αποτυχία ορισμού της επιλογής %s.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated. TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-l %s:help' for more information.
el: Για περισσότερες πληροφορίες, δοκιμάστε `-l %s:help'.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-m %s:help' for more information.
el: Για περισσότερες πληροφορίες, δοκιμάστε `-m %s:help'.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-m METHOD:help' for help.
el: Για βοήθεια, δοκιμάστε `-m METHOD:help'

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-l PROVIDER:help' for help.
el: Για βοήθεια, δοκιμάστε `-l PROVIDER:help'
