redshift - en to hr translation catalogue (67 entries)

en: Initialization of %s failed.
hr: Učitavanje %s nije uspjelo.

en: Failed to set %s option.
hr: Postavljanje %s opcije nije uspjelo.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated. TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-l %s:help' for more information.
hr: Upišite `-l %s:help' za pojedinosti.

en: Failed to start provider %s.
hr: Pogreška prilikom pokretanja pružatelja usluge %s.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-m %s:help' for more information.
hr: Pokušajte `-m %s:help' za pojedinosti.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try -m %s:help' for more information.
hr: Pokušajte -m %s:help' za pojedinosti.

en: Failed to start adjustment method %s.
hr: Način podešavanja %s nije uspio.

en: Latitude must be between %.1f and %.1f.
hr: Zemljopisna širina mora biti između %.1f i %.1f.

en: Longitude must be between %.1f and %.1f.
hr: Zemljopisna dužina mora biti između %.1f i %.1f.

en: Unable to read system time.
hr: Nije moguće pročitati vrijeme na sustavu.

en: Unable to get location from provider.
hr: Ne mogu dobiti lokaciju od pružatelja usluge.

en: Color temperature: %uK
hr: Temperatura boje: %uK

en: Brightness: %.2f
hr: Jačina svjetla: %.2f

en: Temperature adjustment failed.
hr: Podešavanje temperature nije uspjelo.

en: Trying next provider...
hr: Pokušavam kod sljedećeg pružatelja usluge...

en: Using provider `%s'.
hr: Koristim pružatelja usluge `%s'.

en: No more location providers to try.
hr: Ne postoji više pružatelja usluge lociranja za probati.

en: Temperature must be between %uK and %uK.
hr: Temperatura mora biti između %uK i %uK.

en: Gamma value must be between %.1f and %.1f.
hr: Gama vrijednost mora biti između %.1f i %.1f.

en: Trying next method...
hr: Pokušavam sljedeći način...

en: Using method `%s'.
hr: Koristim način `%s'.

en: No more methods to try.
hr: Ne postoji više načina za probati.

note: TRANSLATORS: Append degree symbol if possible.
en: Solar elevation: %f
hr: Sunčeva visina: %f

note: TRANSLATORS: help output 1 LAT is latitude, LON is longitude, DAY is temperature at daytime, NIGHT is temperature at night no-wrap
en: Usage: %s -l LAT:LON -t DAY:NIGHT [OPTIONS...]
hr: Uporaba: %s -l DUŽ:ŠIR -t DNE:NOĆ [OPCIJE...]

note: TRANSLATORS: help output 2 no-wrap
en: Set color temperature of display according to time of day.
hr: Postaviti temperaturu boje zaslona ovisno o razdoblju dana.

note: TRANSLATORS: help output 3 no-wrap
en:   -h		Display this help message
      -v		Verbose output
      -V		Show program version
hr:   -h		Prikaži ovu pomoć
      -v		Opširan ispis
      -V		Prikaži inačicu programa

note: TRANSLATORS: help output 6
en: Default values:
    
      Daytime temperature: %uK
      Night temperature: %uK
hr: Zadane vrijednosti:
    
      Dnevna temperatura: %uK
      Noćna temperatura: %uK

note: TRANSLATORS: help output 7
en: Please report bugs to <%s>
hr: Molimo vas greške prijavite na <%s>

en: Available adjustment methods:
hr: Dostupni načini prilagodbe

en: Specify colon-separated options with `-m METHOD:OPTIONS'.
hr: Zadajte opcije s vrijednostima odvojenim dvotočkom `-m NAČIN:OPCIJA'.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-m METHOD:help' for help.
hr: Probajte `-m NAČIN:help' za pomoć.

en: Available location providers:
hr: Dostupni pružatelji lokacije

en: Specify colon-separated options with`-l PROVIDER:OPTIONS'.
hr: Zadajte opcije s vrijednostima odvojenim dvotočkom `-l PRUŽATELJ_USLUGE:OPCIJA'.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-l PROVIDER:help' for help.
hr: Probajte `-l PRUŽATELJ_USLUGE:help' za pomoć.

en: Malformed gamma argument.
hr: Netočan gama argument.

en: Try `-h' for more information.
hr: Pokušajte `-h' za pojedinosti.

en: Unknown location provider `%s'.
hr: Nepoznat pružatelj usluge lociranja `%s'.

note: TRANSLATORS: This refers to the method used to adjust colors e.g VidMode
en: Unknown adjustment method `%s'.
hr: Nepoznata način podešavanja `%s'.

en: Malformed temperature argument.
hr: Netočna postavka temperature.

en: Malformed gamma setting.
hr: Netočne gama postavke.

en: Unknown configuration setting `%s'.
hr: Nepoznate postavke `%s'.

en: Malformed section header in config file.
hr: Neispravno zaglavlje u datoteci s postavkama.

en: Malformed assignment in config file.
hr: Neispravna dodjela vrijednosti u datoteci s postaavkama.

en: Assignment outside section in config file.
hr: Dodjela vrijednosti izvan okvira u datoteci s postavkama.

en: CRTC %d does not exist.
hr: CRTC %d ne postoji.

en: Valid CRTCs are [0-%d].
hr: Valjani CRTCs su [0-%d].

en: Only CRTC 0 exists.
hr: Postoji samo CRTC 0.

en: Unknown method parameter: `%s'.
hr: Neispravan parametar `%s' za metodu.

en: `%s' returned error %d
hr: `%s' je vratio grešku %d

en: Unsupported RANDR version (%u.%u)
hr: Nepodržana RANDR inačica (%u.%u)

en: Screen %i could not be found.
hr: Zaslon %i nije moguće pronaći.

en: Gamma ramp size too small: %i
hr: Veličina gama krivulje je premala: %i

en: Unable to restore CRTC %i
hr: Nije moguće povratiti CRTC %i

en: Adjust gamma ramps with the X RANDR extension.
hr: Prilagodi gama krivulju sa X RANDR proširenjem.

en: X request failed: %s
hr: X zahtjev nije uspio: %s

en: Adjust gamma ramps with the X VidMode extension.
hr: Prilagodi gama krivulju sa X VidMode proširenjem.

en: Unable to save current gamma ramp.
hr: Nije moguće spremiti trenutnu gama krivulju.

en: Unable to open device context.
hr: Nemoguće je otvoriti sadržaj uređaja.

en: Display device does not support gamma ramps.
hr: Zaslon ne podržava gama krivulju.

en: Adjust gamma ramps with the Windows GDI.
hr: Prilagodi gama krivulju s Windows GDI.

en: Unable to restore gamma ramps.
hr: Nije moguće povratiti gama krivulju.

en: Unable to set gamma ramps.
hr: Nije moguće postaviti gama krivulju.

en: Latitude and longitude must be set.
hr: Zemljopisna širina i dužina moraju biti postavljene.

en: Specify location manually.
hr: Ručno određivanje lokacije.

note: TRANSLATORS: Manual location help output left column must not be translated
en:   lat=N		Latitude
      lon=N		Longitude
hr:   lat=N		Širina
      lon=N		Dužina

en: Malformed argument.
hr: Neispravan argument.

en: Autostart
hr: Automatsko pokretanje
