redshift - en to lt translation catalogue (103 entries)

en: Redshift adjusts the color temperature of your screen according to your surroundings. This may help your eyes hurt less if you are working in front of the screen at night.
lt: Redshift reguliuoja jūsų ekrano spalvos temperatūrą, priklausomai nuo jus supančios aplinkos. Tai gali sumažinti akių skausmą tuo atveju, jei naktį dirbate priešais kompiuterio ekraną.

en: The color temperature is set according to the position of the sun. A different color temperature is set during night and daytime. During twilight and early morning, the color temperature transitions smoothly from night to daytime temperature to allow your eyes to slowly adapt.
lt: Spalvos temperatūra nustatoma pagal Saulės vietą. Dienos metu ir nakties metu yra nustatomos skirtingos spalvos temperatūros. Sutemus ir ankstų rytą, spalvos temperatūra glotniai pereina iš nakties temperatūros į dienos temperatūrą, taip leisdama jūsų akims po truputį prisitaikyti.

en: This program provides a status icon that allows the user to control Redshift.
lt: Ši programa pateikia būsenos piktogramą, kuri leidžia valdyti Redshift.

en: The Redshift information window overlaid with an example of the redness effect
lt: Redshift informacinis langas, padengtas pavyzdiniu raudonumo efektu

en: Color temperature adjustment
lt: Spalvos temperatūros reguliavimas

en: Color temperature adjustment tool
lt: Spalvos temperatūros reguliavimo įrankis

note: TRANSLATORS: Name printed when period of day is unknown
en: None
lt: Nėra

en: Daytime
lt: Dienos metas

en: Night
lt: Naktis

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Period: %s
lt: Laikotarpis: %s

note: TRANSLATORS: Abbreviation for `north'
en: N
lt: Š

note: TRANSLATORS: Abbreviation for `south'
en: S
lt: P

note: TRANSLATORS: Abbreviation for `east'
en: E
lt: R

note: TRANSLATORS: Abbreviation for `west'
en: W
lt: V

en: Initialization of %s failed.
lt: Nepavyko inicijuoti %s.

en: Failed to set %s option.
lt: Nepavyko nustatyti parametro %s.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated. TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-l %s:help' for more information.
lt: Norėdami gauti daugiau informacijos, mėginkite „-l %s:help“.

en: Failed to parse option `%s'.
lt: Nepavyko išanalizuoti parinkties "%s".

en: Failed to start provider %s.
lt: Nepavyko paleisti tiekėjo %s.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-m %s:help' for more information.
lt: Išsamesnei informacijai pabandykite `-m %s:help'.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try -m %s:help' for more information.
lt: Norėdami gauti daugiau informacijos, mėginkite „-m %s:help“.

en: Failed to start adjustment method %s.
lt: Nepavyko paleisti sureguliavimo metodo %s.

en: Latitude must be between %.1f and %.1f.
lt: Platuma turi būti tarp %.1f ir %.1f.

en: Longitude must be between %.1f and %.1f.
lt: Ilguma turi būti tarp %.1f ir %.1f.

en: Unable to read system time.
lt: Nepavyko perskaityti sistemos laiko.

en: Unable to get location from provider.
lt: Nepavyko gauti vietos iš tiekėjo.

en: Color temperature: %uK
lt: Spalvos temperatūra: %uK

en: Status: %s
lt: Būsena: %s

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Temperature adjustment failed.
lt: Nepavyko sureguliuoti temperatūros.

en: Trying location provider `%s'...
lt: Bandoma vietos tiekėją `%s'...

en: Trying next provider...
lt: Mėginamas kitas tiekėjas...

en: Using provider `%s'.
lt: Naudojamas tiekėjas „%s“.

en: No more location providers to try.
lt: Daugiau nebeliko vietos tiekėjų mėginimui.

en: Temperatures: %dK at day, %dK at night
lt: Temperatūros: %dK dieną, %dK naktį

en: Temperature must be between %uK and %uK.
lt: Temperatūra turi būti tarp %uK ir %uK.

en: Gamma value must be between %.1f and %.1f.
lt: Gamos reikšmė turi būti tarp %.1f ir %.1f.

note: TRANSLATORS: The string in parenthesis is either Daytime or Night (translated).
en: Gamma (%s): %.3f, %.3f, %.3f
lt: Gama (%s): %.3f, %.3f, %.3f

en: Trying next method...
lt: Mėginamas kitas metodas...

en: Using method `%s'.
lt: Naudojamas metodas „%s“.

en: No more methods to try.
lt: Daugiau nebeliko metodų mėginimui.

note: TRANSLATORS: Append degree symbol if possible.
en: Solar elevation: %f
lt: Saulės aukštis virš horizonto: %f

en: Press ctrl-c to stop...
lt: Spauskite ctrl-c, kad sustabdytumėte...

note: TRANSLATORS: help output 1 LAT is latitude, LON is longitude, DAY is temperature at daytime, NIGHT is temperature at night no-wrap
en: Usage: %s -l LAT:LON -t DAY:NIGHT [OPTIONS...]
lt: Naudojimas: %s -l PLA:ILG -t DIENA:NAKTIS [PARAMETRAI...]

note: TRANSLATORS: help output 2 no-wrap
en: Set color temperature of display according to time of day.
lt: Monitoriaus spalvų temperatūros nustatymas pagal paros laiką.

note: TRANSLATORS: help output 3 no-wrap
en:   -h		Display this help message
      -v		Verbose output
      -V		Show program version
lt:   -h		Rodyti šį pagalbos pranešimą
      -v		Išsamioji išvestis
      -V		Rodyti programos versiją

note: TRANSLATORS: help output 6
en: Default values:
    
      Daytime temperature: %uK
      Night temperature: %uK
lt: Numatytosios reikšmės:
    
      Dienos temperatūra: %uK
      Nakties temperatūra: %uK

note: TRANSLATORS: help output 7
en: Please report bugs to <%s>
lt: Apie klaidas praneškite <%s>

en: Available adjustment methods:
lt: Prieinami sureguliavimo metodai:

en: Specify colon-separated options with `-m METHOD:OPTIONS'.
lt: Nurodykite dvitaškiu atskirtus parametrus taip „-m METODAS:PARAMETRAI“.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-m METHOD:help' for help.
lt: Mėginkite „-m METODAS:help“ pagalbai gauti.

en: Available location providers:
lt: Prieinami vietos tiekėjai:

en: Specify colon-separated options with`-l PROVIDER:OPTIONS'.
lt: Nurodykite dvitaškiu atskirtus parametrus taip „-l TIEKĖJAS:PARAMETRAI“.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-l PROVIDER:help' for help.
lt: Mėginkite „-l TIEKĖJAS:help“ pagalbai gauti.

en: Malformed gamma argument.
lt: Blogai suformuotas gamos argumentas.

en: Try `-h' for more information.
lt: Norėdami gauti daugiau informacijos, mėginkite „-h“.

en: Unknown location provider `%s'.
lt: Nežinomas vietos tiekėjas „%s“.

note: TRANSLATORS: This refers to the method used to adjust colors e.g VidMode
en: Unknown adjustment method `%s'.
lt: Nežinomas reguliavimo metodas `%s'.

en: Malformed temperature argument.
lt: Blogai suformuotas temperatūros argumentas.

en: Malformed gamma setting.
lt: Netaisyklingas gamos nustatymas.

en: Unknown configuration setting `%s'.
lt: Nežinomas konfigūracijos nustatymas `%s'.

en: Malformed section header in config file.
lt: Netaisyklinga sekcijos antraštė konfigūracijos faile.

en: Malformed assignment in config file.
lt: Netaisyklingas paskirstymas konfigūracijos faile.

en: Assignment outside section in config file.
lt: Konfigūracijos faile paskirstymas už sekcijos ribų.

en: Failed to get DRM mode resources
lt: Nepavyko gauti DRM veiksenos išteklius

en: CRTC %d does not exist.
lt: CRTC %d neegzistuoja.

en: Valid CRTCs are [0-%d].
lt: Galimi CRTC yra [0-%d].

en: Only CRTC 0 exists.
lt: Egzistuoja tik CRTC 0.

en: Unknown method parameter: `%s'.
lt: Nežinomas metodo parametras: „%s“.

en: `%s' returned error %d
lt: „%s“ grąžino klaidą %d

en: Unsupported RANDR version (%u.%u)
lt: Nepalaikoma RANDR versija (%u.%u)

en: Screen %i could not be found.
lt: Nepavyko rasti ekrano %i.

en: Gamma ramp size too small: %i
lt: Gamos lentelės dydis per mažas: %i

en: Unable to restore CRTC %i
lt: Nepavyko atkurti CRTC %i

en: Adjust gamma ramps with the X RANDR extension.
lt: Gamos lentelių sureguliavimas naudojant X RANDR plėtinį.

en: X request failed: %s
lt: X užklausa nepavyko: %s

en: Adjust gamma ramps with the X VidMode extension.
lt: Gamos lentelių sureguliavimas naudojant X VidMode plėtinį.

en: Unable to save current gamma ramp.
lt: Nepavyko išsaugoti dabartinės gamos lentelės.

en: Unable to open device context.
lt: Nepavyko atverti įrenginio konteksto.

en: Display device does not support gamma ramps.
lt: Ekrano įrenginys nepalaiko gamos lentelių.

en: Adjust gamma ramps with the Windows GDI.
lt: Gamos lentelių sureguliavimas naudojant Windows GDI.

en: Unable to restore gamma ramps.
lt: Nepavyko atkurti gamos lentelių.

en: Unable to set gamma ramps.
lt: Nepavyko nustatyti gamos lentelių.

en: Temperature: %i
lt: Temperatūra: %i

en: Unable to start GeoClue client: %s.
lt: Nepavyksta paleisti GeoClue kliento: %s.

en: Latitude and longitude must be set.
lt: Platuma ir ilguma turi būti nustatytos.

en: Specify location manually.
lt: Nurodyti vietą rankiniu būdu.

note: TRANSLATORS: Manual location help output left column must not be translated
en:   lat=N		Latitude
      lon=N		Longitude
lt:   pla=N		Platuma
      ilg=N		Ilguma

en: Malformed argument.
lt: Blogai suformuotas argumentas.

en: Suspend for
lt: Pristabdyti

en: 30 minutes
lt: 30 minučių

en: 1 hour
lt: 1 valandai

en: 2 hours
lt: 2 valandoms

en: Autostart
lt: Automatinis paleidimas

en: Info
lt: Informacija

en: Quit
lt: Išeiti

en: Close
lt: Užverti

en: <b>Status:</b> {}
lt: <b>Būsena:</b> {}

en: Color temperature
lt: Spalvos temperatūra

en: Period
lt: Laikotarpis

en: Location
lt: Vieta
