redshift - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Brightness: %.2f
ro: Strălucire: %.2f

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Latitude and longitude must be set.
ro: Latitudinea și longitudinea trebuiesc setate.

en: Specify location manually.
ro: Specificați locația manual.

en: 30 minutes
ro: 30 de minute

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: 2 hours
ro: 2 ore

en: Autostart
ro: Pornire automată

en: Info
ro: Informații

en: Quit
ro: Ieșire

en: Close
ro: Închideți

en: Period
ro: Perioadă

en: Location
ro: Locație
