regexxer HEAD - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: File
rw: Idosiye

en: Stop
rw: Guhagarara

en: File:
rw: Idosiye:

en: Backward
rw: subira inyuma

en: Forward
rw: Imbere

en: Preview
rw: Igaragazambere

en: hidden
rw: gihishwe

en: Preferences
rw: Ibyahisemo
