remmina - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Overwrite all files
eu: Gainidatzi

en: Encrypt a password
eu: Errepikatu pasahitza

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for the connection profile name
en: Connecting to “%s”…
eu: "%s"(r)ekin konektatzen…

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
eu: Ezin izan da %s komandoa exekutatu SSH zerbitzarian (egoera = %i).

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
eu: Ezin izan da SSH pasahitzarekin saioa hasi: %s

en: SSH identity file not selected.
eu: SSHko gako-fitxategia ez da oraindik ezarri.

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
eu: Ezin izan da SSH pasahitzarekin saioa hasi: %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
eu: Ezin izan da SSH pasahitzarekin saioa hasi: %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
eu: Ezin izan da SSH pasahitzarekin saioa hasi: %s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
eu: Ezin izan da SSH pasahitzarekin saioa hasi: %s

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
eu: KONTUZ: Zerbitzariak bere gako publikoa aldatu du. Eraso baten aurrean egon zaitezke
    edo bestela administratzaileak gakoa aldatu du. Gako publiko berriaren hatz-marka hau da:

en: Total %i item. | Total %i items.
eu[0]: Guztira elementu %i.
eu[1]: Guztira %i elementu.

en: Are you sure you want to delete “%s”?
eu: Ziur zaude "%s" elementua ezabatu nahi duzula?

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a directory path
en: Could not create the folder “%s”.
eu: Ezin izan da "%s" karpeta sortu.

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a file path
en: Could not create the file “%s”.
eu: Ezin izan da "%s" fitxategia sortu.

note: TRANSLATORS: The placeholders %s are a file path, and an error message.
en: Could not open the file “%s” on the server. %s
eu: Ezin izan da"%s" fitxategia zerbitzarian ireki. %s

en: Could not save the file “%s”.
eu: Ezin izan da "%s" fitxategia gorde.

en: Could not open the folder “%s”. %s
eu: Ezin izan da "%s" karpeta ireki. %s

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
eu: Ezin izan da "%s" karpeta sortu zerbitzarian. %s

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
eu: Ezin izan da "%s" fitxategia sortu zerbitzarian. %s

en: Could not open the file “%s”.
eu: Ezin izan da "%s" fitxategia ireki.

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
eu: Ezin izan da "%s" fitxategia idatzi zerbitzarian. %s

en: Could not delete “%s”. %s
eu: Ezin izan da "%s" ezabatu. %s

en: Before connecting
eu: Konexioko

en: After connecting
eu: Konexioko

en: Start-up
eu: Hasi

en: Start-up path
eu: Abioko bide-izena

en: Remote Connection Profile
eu: Gehitu konexio profil berria

en: Could not find the file “%s”.
eu: Ezin izan da "%s" fitxategia ireki.

en: <Auto-detect>
eu: <Autodetektatu>

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
eu: Ezin izan da "%s" RDP zerbitzarira konektatu.

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
eu: Ezin izan da "%s" RDP zerbitzarira konektatu.

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
eu: Ezin izan da "%s" RDP zerbitzarira konektatu.

en: Auto-detect
eu: Autodetektatu

en: Network connection type
eu: Konexioko

en: Start-up program
eu: Abioko programa

en: Turn off GStreamer overlay
eu: Desgaitu zerbitzariaren sarrera

en: No clipboard sync
eu: Desgaitu arbelaren sinkronizazioa

en: Turn off encryption
eu: Desgaitu arbelaren sinkronizazioa

en: True colour (24 bits)
eu: Benetako kolorea (24 bit)

en: High colour (16 bits)
eu: Kolore altua (16 bit)

en: Default view
eu: Lehenetsia

en: By protocol
eu: Protokoloko

en: Bold colour
eu: Kurtsorearen kolorea
