remmina - en to kk translation catalogue (146 entries)

en: Password
kk: Құпия сөз

en: SSH identity file
kk: SSH сәйкесті куәлігі файлы

en: Public key (automatic)
kk: Ашық жариялы кілт (автоматты)

en: This window can help you find connection problems.
    You can stop and start the logging at any moment using the On/Off switch.
    The stats button (Ctrl+T), can be useful to gather system info you may share when reporting a bug.
    There is more info about debugging Remmina on https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging
kk: Бұл терезе сізге байланыс проблемаларын табуға көмектеседі
    Сіз  Қосу/Сөндіру батырмасын қолдану арқылы кіруді кез келген уақытта тоқтата немесе бастай аласыз
    Статистика батырмасы (Ctrl+T) қателік бойынша есеп берген жағдайда жүйелік ақпарат жинауға ыңғайлы болуы мүмкін
    Remmina бағдарламасының қателіктерін жөндеу туралы https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging парағында көбірек ақпарат таба аласыз.

en: Protocol
kk: Хаттама

en: Entry
kk: Енгізу

en: File
kk: Файл

en: Preference
kk: Баптаулар

en: Language Wrapper
kk: Тіл ораушысы

en: Plugins
kk: Кеңейтулер

en: Name
kk: Аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Chat with %s
kk: %s атты пайдаланушымен хабарласу

en: _Send
kk: _Жіберу

en: _Clear
kk: _Тазарту

en: Discovered
kk: Табылған

en: New Connection
kk: Жаңа қосылыс

en: <None>
kk: <Жоқ>

en: Resolutions
kk: Экран ажыратымдылығы

en: Keystrokes
kk: Пернелер басу

en: Save password
kk: Құпия сөзді сақтау

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
kk: Осы терезеде %i белсенді қосылыс бар болып тұр.
    Терезені жабуға сенімдісіз бе?

en: Viewport fullscreen mode
kk: Толық экран режимі

en: Resize the window to fit in remote resolution
kk: Терезе қашықтаған жұмыс үстелдің экран өлшемдер қатынасын қабылдауы

en: Toggle fullscreen mode
kk: Толық экран режиміне өту

en: Toggle scaled mode
kk: Масштабтау режиміне өту

en: Grab all keyboard events
kk: Басылған барлық пернелерді өзіне қаратып қабылдау

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: _Tools
kk: Құралдар

en: Tools
kk: Құралдар

en: Minimize window
kk: Терезені қайыру

en: Disconnect
kk: Байланысты үзу

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Create new connection profile
kk: Жаңа қосылыс

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Show preferences
kk: Баптаулар

en: Encrypt a password
kk: Құпия сөзді сақтау

en: Group
kk: Тобы

en: Open SFTP transfer…
kk: Қорғалған файлдар алмасуын (SFTP) ашу…

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for the connection profile name
en: Connecting to “%s”…
kk: "%s" хостына қосылу…

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for an hostname or an IP address.
en: Connecting to “%s” via SSH…
kk: "%s" хостына қосылу…

note: TRANSLATORS: “%i” is a placeholder for a TCP port number.
en: Awaiting incoming SSH connection on port %i…
kk: Кіріс SSH туннелді %i портында күту…

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
kk: %s командасы SSH серверінде табылмады

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
kk: %s командасының SSH серверінде орындауы сәтсіз аяқталды (күйі = %i).

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for an error message
en: Could not run command. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for a hostname or IP address.
en: Connecting to %s via SSH…
kk: "%s" хостына қосылу…

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
kk: Аутентификация сәтсіз аяқталды. Қайта қосылу…

en: Server
kk: Сервер

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
kk: Аутентификация сәтсіз аяқталды. Қайта қосылу…

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not fetch public SSH key. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not fetch checksum of the public SSH key. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not check list of known SSH hosts. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: SSH password
kk: SSH құпия сөзі

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not create channel. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not connect to SSH tunnel. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not request port forwarding. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not write to SSH channel. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not poll SSH channel. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not read SSH channel in a non-blocking way. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not create SFTP session. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not open channel. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not request shell. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Plugin %s is not registered.
kk: %s кеңейтуі тіркелмеген.

en: Total %i item. | Total %i items.
kk[0]: Жалпы %i қосылыс.

en: Are you sure you want to delete “%s”?
kk: "%s" жою қажет пе?

en: Unable to import:
    %s
kk: Импорттау мүмкін емес:
    %s

en: Import
kk: Импорттау

en: This protocol does not support exporting.
kk: Бұл протокол экспорттауды жоқ.

en: Remmina Remote Desktop Client
kk: Remmina қашықтаған жұмыс үстел клиенті

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a directory path
en: Could not create the folder “%s”.
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a file path
en: Could not create the file “%s”.
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: The placeholders %s are a file path, and an error message.
en: Could not open the file “%s” on the server. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not save the file “%s”.
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not open the folder “%s”. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not open the file “%s”.
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not read from the folder. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Are you sure you want to cancel the file transfer in progress?
kk: "%s" жою қажет пе?

en: Could not delete “%s”. %s
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Choose a Remote Desktop Server
kk: Қашықтаған жұмыс үстел серверін таңдаңыз

en: Browse the network to find a %s server
kk: Желіде %s серверлерін іздеу

en: Resolution
kk: Экран өлшемдер қатынасы

en: Use client resolution
kk: Клиент экран өлшем қатынасын қолдану

en: Custom
kk: Өзіндік

en: Keyboard mapping
kk: Пернетақта тілі

en: Before connecting
kk: Жаңа қосылыс

en: After connecting
kk: Жаңа қосылыс

en: Start-up
kk: Ашылудың орнасқан жері

en: Enable SSH tunnel
kk: SSH туннелін іске қосу

en: Tunnel via loopback address
kk: loopback адресі арқылы туннелдеу

en: Same server at port %i
kk: Осы сервер %i портында

en: Start-up path
kk: Ашылудың орнасқан жері

en: SSH Authentication
kk: SSH аутентификациясы

en: Basic
kk: Негізгі

en: Advanced
kk: Қосымша

en: Default settings saved.
kk: Қалыпты баптаулар сақталынды.

en: Remote Connection Profile
kk: Жаңа қосылыс

en: Quick Connect
kk: Жылдам қосылу

en: Could not find the file “%s”.
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Enable Service Discovery
kk: Қызметтерді іздеуді іске қосу

en: Open Main Window
kk: Бас терезені ашу

note: TRANSLATORS: Applet comment/description as per the Freedesktop Desktop entry specification https://specifications.freedesktop.org/desktop-entry-spec/latest/
en: Connect to remote desktops through the applet menu
kk: Апплет мәзірінен қашықтаған жұмыс үстелдерге қосылу

en: Character set
kk: Символдар кодылауы

en: Don't remember passwords
kk: Құпия сөзді сақтау

en: Secured password storage in KWallet
kk: %s құпия сөзі

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
kk: %s командасы SSH серверінде табылмады

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
kk: %s командасы SSH серверінде табылмады

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
kk: %s командасы SSH серверінде табылмады

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
kk: %s командасы SSH серверінде табылмады

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
kk: %s командасы SSH серверінде табылмады

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
kk: %s командасы SSH серверінде табылмады

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
kk: %s командасы SSH серверінде табылмады

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
kk: %s командасы SSH серверінде табылмады

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
kk: Осы команда орындауы сәтсіз аяқталды: %s

en: NLA protocol security
kk: Протокол

en: TLS protocol security
kk: Протокол

en: RDP protocol security
kk: Протокол

en: Default
kk: Қалыпты

en: Network connection type
kk: Жаңа қосылыс

en: Connection timeout in ms
kk: "%s" хостына қосылу…

en: Remote Desktop Gateway server
kk: Қашықтаған жұмыс үстел баптаулары

en: Remote Desktop Gateway username
kk: Қашықтаған жұмыс үстел баптаулары

en: Remote Desktop Gateway password
kk: Қашықтаған жұмыс үстел баптаулары

en: Remote Desktop Gateway domain
kk: Қашықтаған жұмыс үстел баптаулары

en: Start-up program
kk: Ашылатын бағдарлама

en: Forget passwords after use
kk: %s құпия сөзі

en: Reconnection attempt %d of %d…
kk: "%s" хостына қосылу…

en: Enter SPICE password
kk: SSH құпия сөзі

en: Enter VNC password
kk: Құпия сөзді сақтау

en: Secured password storage in the GNOME keyring
kk: %s құпия сөзі

en: Set new password
kk: Құпия сөзді сақтау

[ctx: Multi password changer table]
en: Name
kk: Аты

[ctx: Multi password changer table]
en: Group
kk: Тобы

en: Add a new connection profile
kk: Жаңа қосылыс

en: Make Remmina your default remote desktop client
kk: Remmina қашықтаған жұмыс үстел клиенті

en: New connection profile
kk: Жаңа қосылыс

en: Default view
kk: Қалыпты

en: By group
kk: Тобы

en: By protocol
kk: Протокол

en: Per connection
kk: Жаңа қосылыс

en: Show/hide fullscreen
kk: Толық экран режиміне өту
