remmina - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Chat with %s
my: %s နှင့်Chat မည်

en: _Send
my: _S ပို့မည်

en: _Clear
my: _C ရှင်းလင်းမည်

en: Discovered
my: ရှာဖွေမည်

en: New Connection
my: ချိတ်ဆက်မှု့အသစ်

en: _Tools
my: Tools

en: Disconnect
my: အဆက်အသွယ်ဖြတ်မည်။

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Create new connection profile
my: ချိတ်ဆက်မှု့အသစ်

en: Server
my: ဆာဗာ

en: Choose a Remote Desktop Server
my: Remote Desktop Server တစ်ခုကိုရွေးပါ

en: Custom
my: စိတ်ကြိုက်

en: Before connecting
my: ချိတ်ဆက်မှု့အသစ်

en: After connecting
my: ချိတ်ဆက်မှု့အသစ်

en: Remote Connection Profile
my: ချိတ်ဆက်မှု့အသစ်

en: Network connection type
my: ချိတ်ဆက်မှု့အသစ်

en: Remote Desktop Gateway server
my: Remote Desktop Server တစ်ခုကိုရွေးပါ

en: Add a new connection profile
my: ချိတ်ဆက်မှု့အသစ်

en: New connection profile
my: ချိတ်ဆက်မှု့အသစ်

en: Per connection
my: ချိတ်ဆက်မှု့အသစ်
