Remmina v1.4.27 - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Close
vi: Đóng

en: Cancel
vi: Hủy

en: _Cancel
vi: Hủy

en: Upload
vi: Tải lên

en: Download
vi: Tải về

en: _Delete
vi: Xóa
