Remmina v1.4.6 - en to ckb translation catalogue (68 entries)

en: The file “%s” is corrupted, unreadable, or could not be found.
ckb: پەڕگەی “%s” تێکشکاوە، ناخوێندرێتەوە، یان نادۆزرێتەوە.

en: %d password changed. | %d passwords changed.
ckb[0]: ‫%d وشەی تێپەڕبوون گؤڕا.
ckb[1]: ‏‫%d وشەی تێپەڕبوون گۆڕا.

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for the connection profile name
en: Connecting to “%s”…
ckb: پەیوەندیکردن بە “%s”…

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for an hostname or an IP address.
en: Connecting to “%s” via SSH…
ckb: پەیوەندی گرتن بە %s لەڕێگەی SSH…

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
ckb: فرمانی “%s” بەردەست نیە لەسەر ڕاژەی SSH.

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
ckb: نەتوانرا فەرمانی “%s” جێبەجێبکرێت لەسەر ڕاژەی SSH (دۆخ = %i).

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
ckb: نەتوانرا ڕێگە بدرێت بە وشەی تێپەڕی SSH . %s

en: SSH identity file not selected.
ckb: پەڕگەی کلیلی SSH هێستا دانەنراوە.

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
ckb: نەتوانرا ڕێگە بدرێت خۆکارانە لەگەڵ کلیلی SSH گشتی. %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
ckb: ناتوانرێت ڕێگەبدرێت بەهۆی SSH Kerberos/GSSAPI. %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
ckb: نەتوانرا ڕێگە بدرێت خۆکارانە لەگەڵ کلیلی SSH گشتی. %s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
ckb: نەتوانرا ڕێگە بدرێت خۆکارانە لەگەڵ کلیلی SSH گشتی. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not fetch checksum of the public SSH key. %s
ckb: نەیتوانی چێکسوم بۆ کلیلی گشتی SSH بهاێت. %s

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
ckb: ئاگاداری: ڕاژەکارەکە کلیلی گشتی گۆڕیوە. ئەمە مانای ئەوەیە یان تۆ لەژێر هێرشدایت
    یان بەڕێوەبەر کلیلەکەی گۆڕیوە. پەنجەمۆری کلیلی گشتی نوێ ئەوەیە:

en: Password for private SSH key
ckb: وشەی تێپەڕبوون بۆ کلیلی تایبەتی SSH

en: Total %i item. | Total %i items.
ckb[0]: کۆس گشتی %i بڕگە.
ckb[1]: ‫کۆس گشتی %i بڕگە.

en: Are you sure you want to delete “%s”?
ckb: ئایا تۆ دڵنیایت کە دەتەوێت “%s” بسڕیتەوە؟

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a directory path
en: Could not create the folder “%s”.
ckb: نەتوانرا بوخچە دروستبکرێت “%s”.

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a file path
en: Could not create the file “%s”.
ckb: نەتوانرا پەڕگە دروستبکرێت “%s”.

note: TRANSLATORS: The placeholders %s are a file path, and an error message.
en: Could not open the file “%s” on the server. %s
ckb: نەتوانرا پەڕگەی “%s” بکرێتەوە لەسەر ڕاژە .%s

en: Could not save the file “%s”.
ckb: نەتوانرا پەرگە پاشەکەوت بکرێت “%s”.

en: Could not open the folder “%s”. %s
ckb: نەتوانرا بوخچە بکرێتەوە “%s”. %s

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
ckb: نەتوانرا بوخچەی “%s” دروستبکرێت لەسەر ڕاژە. %s

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
ckb: نەتوانرا پەڕگەی “%s دروستبکرێت لەسەر ڕاژە .%s

en: Could not open the file “%s”.
ckb: نەتوانرا پەڕگەی “%s بکرێتەوە.

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
ckb: نەتوانرا نووسین بکرێت لە پەڕگەی “%s” لەسەر ڕاژە .%s

en: Could not delete “%s”. %s
ckb: نەتوانرا “%s” بسڕێتەوە. %s

en: Start-up
ckb: ڕێڕەوی دەستپێکردن

en: Auto-start this profile
ckb: ئەم پرۆفایلە خۆکار پێبکە

en: Start-up path
ckb: ڕێڕەوی دەستپێکردن

en: Could not find the file “%s”.
ckb: پەڕگەی “%s” نەتوانرا بدۆزرێتەوە.

en: The filename can use the following placeholders:
    
      • %h is substituted with the server name
      • %t is substituted with the SSH server name
      • %u is substituted with the username
      • %U is substituted with the SSH username
      • %p is substituted with Remmina profile name
      • %g is substituted with Remmina profile group name
      • %d is substituted with local date and time in ISO 8601 format
ckb: ناوی فایلەکە دەتوانێت ئەم جێراگرانەی خوارەوە بەکار بێنیت:
    
    • %h جێگرەوە کراوە لەگەڵ ناوی سێرڤەرەکە
      • %t جێگرەوە کراوە لەگەڵ ناوی سێرڤەری SSH
      • %u جێگرەوەکراوە لەگەڵ ناوی بەکارهێنەر
      • %U جێگرەوەکراوە لەگەڵ ناوی بەکارهێنەری SSH
      • %p جێگرەوەکراوە لەگەڵ ناوی پرۆفایلی ڕێمینا
      • %g جێگرەوە کراوە لەگەڵ ناوی گروپی پرۆفایلی ڕێمینا
      • %d جێگرەوە کراوە لەگەڵ کاتی بەروار بە فۆرماتی iso8601

en: <Auto-detect>
ckb: <دۆزینەوەی خۆکار>

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
ckb: نەیتوانی دەستگەیشتن بە سێرڤەری RDP "%s".
    ئەژمێرەکە داخراوە

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
ckb: نەتوانرا بچێتە ڕاژەی RDP “%s”.
    ‫‬هەژمار بەسەرچووە.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
ckb: نەتوانرا بچێتە ڕاژەی RDP “%s”.
    ‫وشەی تێپەڕبەسەرچووە.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
ckb: نەتوانرا بچێتە ڕاژەی RDP “%s”.
    ‫هەژمار ناچالاکە.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
ckb: نەتوانرا بچێتە ناو ڕاژەی RDP “%s”.
    ‫دەسەڵاتی پێویست نیە.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
ckb: نەتوانرا بچێتە ڕاژەی RDP “%s”.
    ‫‫هەژمار ڕێگەپێنەدراوە.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
ckb: نەتوانرا بچێتە ناو ڕاژەی RDP “%s”.
    ‫وشەی تێپەڕبوونی بەکارهێنەر بگۆڕە پێش پەیوەندی کردن.

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
ckb: پەیوەندی بچڕا لەگەڵ ڕاژەی RDP “%s”.

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
ckb: نەتوانرا ناونیشانی راژەی RDP بدۆزرێتەوە “%s”.

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
ckb: ناتوانرێت پەیوەندی بکرێت بە ڕاژەی RDP “%s".

en: You requested a H.264 GFX mode for the server “%s”, but your libfreerdp does not support H.264. Please use a non-AVC colour depth setting.
ckb: تۆ داوای دۆخی H.264 GFX بۆ ڕاژەی “%s” بەڵام libfreerdp پشتگیری H.264 ناکات. تکایە ڕێکخستنی تێری ڕەنگی non-AVC بەکاربێنە.

en: The “%s” server refused the connection.
ckb: ڕاژەی “%s” پەیوەندی ڕەتکردەوە.

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
ckb: ناتوانرێت پەیوەندی بکرێت بە RDP ڕاژەی “%s".

en: Auto-detect
ckb: دۆزینەوەی خۆکار

en: Start-up program
ckb: بەرنامەی دەستپێکەری سەرەتا

en: Turn off GStreamer overlay
ckb: تێخستنی ڕاژە ناچالاک بکە

en: No clipboard sync
ckb: کوژاندنەوەی هاوکاتگەری شوێنی لەبەرگیراوەکان

en: Turn off encryption
ckb: نهێنیکردنی TLS بەکاربێنە

en: Send Ctrl+Alt+_F2
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F2

en: Send Ctrl+Alt+_F3
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F3

en: Send Ctrl+Alt+_F4
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F4

en: Send Ctrl+Alt+_F5
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F5

en: Send Ctrl+Alt+_F6
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F6

en: Send Ctrl+Alt+_F7
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F7

en: Send Ctrl+Alt+_F8
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F8

en: Send Ctrl+Alt+_F9
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F9

en: Send Ctrl+Alt+_F10
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F10

en: Send Ctrl+Alt+_F11
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F11

en: Send Ctrl+Alt+_F12
ckb: ناردن Ctrl+Alt+_F12

en: Step size for auto-scroll
ckb: قەبارەی هەنگاوی جوڵاندنی خۆکار

en: The folder connection profiles are saved in, it defaults to the XDG_USER_DATA
ckb: ئەو بەخچەیەی کە پرۆفایلی پەیوەندییەکانی تێدا پاشەکەوت دەکرێت، بە بنەڕەتی دەچێتە XDG_USER_DATA

en: Remember last view for each connection
ckb: دۆخی پیشاندانی کۆتاجار لەبیرمەکە بۆ هەر پەیوەندییەک

en: Default view
ckb: دۆخی پیشاندانی بنەڕەتی

en: By protocol
ckb: بە پرۆتۆکۆڵەوە

en: Selecting “SGR 1” also switches to the bright counterparts of the first 8 palette colours (in addition to making text bold).
ckb: سێتی تایبەتمەندی SGR 1 هەروەها دەگۆڕدرێتەوە بۆ هاوتا گەشەکەی 8 ڕەنگی تەختەی یەکەم، ئەمە جگە لەوەی تۆخیان دەکاتەوە (ڕەفتاری میراتی) یان ئەگەر SGR 1 تەنها ئازایانە بێت و ڕەنگەکە بە ساغی بەجێبهێڵێت.
