Remmina v1.4.5 - en to fa translation catalogue (398 entries)

en: Password
fa: رمز عبور

en: SSH identity file
fa: فایل هویت SSH

en: SSH agent
fa: عامل SSH

en: Public key (automatic)
fa: کلید عمومی (خودکار)

en: Kerberos (GSSAPI)
fa: کربروس (GSSAPI)

en: Show Hidden Files
fa: نمایش فایل های پنهان

en: Overwrite all files
fa: بازنویسی تمام فایل ها

en: Resume all file transfers
fa: از سرگیری انتقال تمام فایل ها

en: Connect via SSH from a new terminal
fa: از طریق ترمینال جدید با SSH متصل شوید

en: Username
fa: نام کاربری

en: Authentication type
fa: نوع احراز هویت

en: Password to unlock private key
fa: رمز عبور برای باز کردن کلید خصوصی

en: SSH Proxy Command
fa: فرمان پروکسی SSH

en: SFTP - Secure File Transfer
fa: SFTP - انتقال امن فایل ها

en: Remmina debugging window
fa: پنجره اشکال زدایی Remmina

en: Paste system info in the Remmina debugging window
fa: درج اطلاعات سیستم در پنجره اشکال زدایی Remmina

en: This window can help you find connection problems.
    You can stop and start the logging at any moment using the On/Off switch.
    The stats button (Ctrl+T), can be useful to gather system info you may share when reporting a bug.
    There is more info about debugging Remmina on https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging
fa: این پنجره میتواند به شما کمک کند تا مشکلات اتصال را پیدا کنید.
    هر لحظه می توانید با استفاده از کلید روشن/خاموش، ثبت را متوقف کرده و شروع کنید. 
    دکمه Stats (Ctrl+T)، می تواند برای جمع آوری اطلاعات سیستمی که ممکن است هنگام گزارش یک اشکال به اشتراک بگذارید، مفید باشد.
    اطلاعات بیشتر در مورد اشکال زدایی Remmina در https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging وجود دارد.

en: Protocol
fa: پروتکل

en: Entry
fa: ثبت

en: File
fa: فایل

en: Tool
fa: ابزار

en: Preference
fa: عملکرد

en: Secret
fa: مخفی

en: Language Wrapper
fa: پوشش دهنده زبان‌های برنامه نویسی دیگر

en: Plugins
fa: افزونه ها

en: Close
fa: بستن

en: Name
fa: نام

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Version
fa: نگارش

en: Chat with %s
fa: چت کردن با %s

en: _Send
fa: _ارسال

en: _Clear
fa: _پاک کردن

en: Discovered
fa: کشف شده

en: New Connection
fa: ارتباط جدید

en: Super+
fa: سوپر+

en: Hyper+
fa: هایپر+

en: Meta+
fa: متا+

en: <None>
fa: <بدون مقدار>

en: Resolutions
fa: وضوح تصویر

en: Configure the available resolutions
fa: وضوح تصویرهای موجود را پیکربندی کنید

en: Recent lists cleared.
fa: لیست های اخیر پاک شد.

en: Keystrokes
fa: کلیدهای فشرده شده

en: Configure the keystrokes
fa: کلیدها را پیکربندی کنید.

note: TRANSLATORS: Do not translate libsodium, is the name of a library
en: libsodium >= 1.9.0 is required to use Primary Password
fa: برای استفاده رمزعبور اصلی libsodium> = 1.9.0 مورد نیاز است.

en: Picking a terminal colouring file replaces the file:
fa: انتخاب یک فایل terminal coloring که جایگزین فایل می‌شود:

en: This file contains the “Custom” terminal colour scheme selectable from the “Advanced” tab of terminal connections and editable in the “Terminal” tab in the settings.
fa: این فایل، شامل طرح terminal color سفارشی قابل انتخاب از زبانه "پیشرفته" است و اتصالات ترمینال و قابل ویرایش در زبانه "ترمینال" در تنظیمات است.

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Domain
fa: دامنه

en: Save password
fa: ذخیره رمز عبور

en: _Cancel
fa: _انصراف

en: Enter certificate authentication files
fa: فایل‌های احراز هویت گواهی را وارد کنید.

en: CA Certificate File
fa: فایل گواهی CA

en: CA CRL File
fa: فایل CA CRL

en: Client Certificate File
fa: پرونده گواهی کلاینت

en: Client Certificate Key
fa: کلید گواهی کلاینت

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید اتصالات فعال %i را در پنجره فعلی ببنید؟

en: Are you sure you want to close this last active connection?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهيد اتصال فعال را ببنید؟

en: Viewport fullscreen mode
fa: حالت تمام صفحه Viewport

en: Scrolled fullscreen
fa: اسکرول شده تمام صفحه

en: Keep aspect ratio when scaled
fa: حفظ نسبت تصویر هنگام مقیاس بندی

en: Fill client window when scaled
fa: پر کردن پنجره سرویس گیرنده در صورت مقیاس بندی

en: Send clipboard content as keystrokes
fa: ارسال محتوای کلیپ بورد با فشار دادن یک کلید

en: Toggle fullscreen mode
fa: تغییر حالت تمام صفحه

en: Tools
fa: ابزار ها

en: Screenshot
fa: اسکرین شات

en: Minimize window
fa: کم کردن ابعاد صفحه تا جای ممکن

en: Warning: This plugin requires GtkSocket, but this feature is unavailable in a Wayland session.
fa: هشدار: این پلاگین نیاز به GtkSocket دارد , اما در دسترس نیست.

note: TRANSLATORS: This should be a link to the Remmina wiki page: 'GtkSocket feature is not available'.
en: Plugins relying on GtkSocket can't run in a Wayland session.
    For more info and a possible workaround, please visit the Remmina wiki at:
    
    https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/GtkSocket-feature-is-not-available-in-a-Wayland-session
fa: پلاگین های متکی به GtkSocket نمی توانند در یک جلسه Wayland اجرا شوند.
    برای اطلاعات بیشتر و راه‌حل احتمالی، لطفاً به Remmina Wiki در آدرس زیر مراجعه کنید:
    
    https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/GtkSocket-feature-is-not-available-in-a-Wayland-session

en: Open in web browser
fa: باز کردن در مرورگر

en: The passwords do not match
fa: رمز عبورها باهم یکسان نیستند

en: Resetting passwords, please wait…
fa: بازنشانی گذرواژه‌ها ، لطفاً صبر کنید…

en: %d password changed. | %d passwords changed.
fa[0]: "%d" رمزعبور تغییر داده شد.
fa[1]: "%d" رمزعبورها تغییر داده شد.

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Show 'About'
fa: نمایش 'درباره'

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Connect either to a desktop described in a file (.remmina or a filetype supported by a plugin) or a supported URI (RDP, VNC, SSH or SPICE)
fa: به یک دسکتاپ توصیف شده در یک فایل (.remmina یا یک filetype پشتیبانی شده توسط یک پلاگین) و یا URI پشتیبانی شده (RDP، VNC، SSH یا SPICE) متصل شوید.

en: FILE
fa: فایل

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Edit desktop connection described in file (.remmina or a filetype supported by plugin)
fa: ویرایش کردن اتصال دسکتاپ شرح داده شده در فایل (.remmina یا نوع پشتیبانی شده توسط پلاگین)

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Create new connection profile
fa: ایجاد پروفایل اتصال جدید

en: SERVER
fa: سرور

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Use default protocol (for --new)
fa: استفاده از پروتکل پیش فرض (برای --جدید)

en: PROTOCOL
fa: پروتکل

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Show the application version
fa: نمایش نسخه برنامه

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Show version of the application and its plugins
fa: نمایش نسخه از نرم افزار و پلاگین های آن

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Modify connection profile (requires --set-option)
fa: تغییر پروفایل اتصال (نیاز به --مجموعه گزینه)

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Set one or more profile settings, to be used with --update-profile
fa: تنظیم یک یا چند تنظیمات نمایه، برای استفاده با --به روز رسانی پروفایل

en: Encrypt a password
fa: رمزنگاری رمزعبور

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: - or protocol://username:encryptedpassword@host:port
fa: - یا پروتکل://username:encryptedpassword@host:port

en: Examples:
    To connect using an existing connection profile, use:
    
    	remmina -c FILE.remmina
    
    To quick connect using a URI:
    
    	remmina -c rdp://username@server
    	remmina -c rdp://domain\\username@server
    	remmina -c vnc://username@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=username
    	remmina -c ssh://user@server
    	remmina -c spice://server
    
    To quick connect using a URI along with an encrypted password:
    
    	remmina -c rdp://username:encrypted-password@server
    	remmina -c vnc://username:encrypted-password@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=username\&VncPassword=encrypted-password
    
    To encrypt a password for use with a URI:
    
    	remmina --encrypt-password
    
    To update username and password and set a different resolution mode of a Remmina connection profile, use:
    
    	echo "username\napassword" | remmina --update-profile /PATH/TO/FOO.remmina --set-option username --set-option resolution_mode=2 --set-option password
fa: نمونه ها:
    برای اتصال با استفاده از یک پروفایل اتصال موجود، استفاده کنید:
    
    remmina -c FILE.remmina
    
    برای اتصال سریع با استفاده از URI:
    
    remmina -c rdp://username@server
    	remmina -c rdp://domain\\username@server
    	remmina -c vnc://username@server
    	remmina -c vnc://server? VncUsername=username
    	remmina -c ssh://user@server
    	remmina -c spice://server
    
    برای اتصال سریع با استفاده از URI همراه با رمز عبور رمزگذاری شده:
    
    remmina -c rdp://username:encrypted-password@server
    	remmina -c vnc://username:encrypted-password@server
    	remmina -c vnc://server? VncUsername=username\&VncPassword=encrypted-password
    
    برای رمزگذاری رمز عبور برای استفاده با URI:
    
    remmina --رمزگذاری رمز عبور
    
    برای به روز رسانی نام کاربری و رمز عبور و تنظیم حالت وضوح متفاوت از یک پروفایل اتصال Remmina، استفاده کنید:
    
    echo "username\napassword" | remmina --update-profile /PATH/TO/FOO.remmina --set-option username --set-option resolution_mode=2 --set-option password

en: Address is too long for UNIX socket_path: %s
fa: آدرس برای Unix socket_path: %s بسیار طولانی است.

en: Creating UNIX socket failed: %s
fa: ایجاد سوکت UNIX با شکست مواجه شد: %s

en: Connecting to UNIX socket failed: %s
fa: اتصال به سوکت UNIX با شکست مواجه شد: %s

en: Please enter format 'widthxheight'.
fa: لطفا در قالب 'عرض x طول' وارد کنید.

en: Change security settings
fa: تغییر تنظیمات امنیتی

en: Choose download location
fa: مکان بارگیری را انتخاب کنید.

en: Are you sure to delete the selected files on server?
fa: آیا مطمئن هستید که فایل های انتخاب شده بر روی سرور حذف شوند؟

en: Choose a file to upload
fa: فایلی را برای بارگذاری انتخاب کنید.

en: Upload
fa: بارگزاری

en: Upload folder
fa: بارگذاری پوشه

en: Download
fa: بارگیری

en: _Delete
fa: _حذف

en: Home
fa: صفحه اصلی

en: Go to home folder
fa: رفتن به پوشه خانه

en: Go to parent folder
fa: رفتن به پوشه والد

en: Refresh
fa: بروز کردن

en: Refresh current folder
fa: رفرش پوشه فعلی

en: Download from server
fa: دانلود از سرور

en: Upload to server
fa: آپلود در سرور

en: Delete
fa: حذف

en: Delete files on server
fa: حذف فایل ها بر روی سرور

en: Filename
fa: نام فایل

en: Size
fa: اندازه

en: User
fa: کاربر

en: Group
fa: گروه

en: Permission
fa: اجازه

en: Local
fa: محلی

en: Progress
fa: پیشرفت

en: Open SFTP transfer…
fa: باز کردن انتقال از طریق SFTP

en: Executing external commands…
fa: اجرای دستورات خارجی…

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for the connection profile name
en: Connecting to “%s”…
fa: در حال اتصال به "%s"…

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for an hostname or an IP address.
en: Connecting to “%s” via SSH…
fa: وصل شدن به %s با SSH…

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
fa: دستور "%s" در سرور SSH موجود نیست.

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
fa: دستور "%s" روی سرور SSH اجرا نشد (وضعیت ="%i").

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for an error message
en: Could not run command. %s
fa: دستور نمی تواند اجرا شود. %s

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for a hostname or IP address.
en: Connecting to %s via SSH…
fa: وصل شدن به %s با SSH…

en: Type in SSH username and password.
fa: نام کاربری و رمزعبور SSH را وارد کنید.

en: Fingerprint automatically accepted
fa: اثر انگشت به طور خودکار پذیرفته شده

note: TRANSLATORS: The user is asked to verify a new SSL certificate.
en: Certificate details:
fa: جزئیات گواهی نامه:

note: TRANSLATORS: An SSL certificate subject is usually the remote server the user connect to.
en: Subject:
fa: موضوع:

note: TRANSLATORS: An SSL certificate fingerprint, is a hash of a certificate calculated on all certificate's data and its signature.
en: Fingerprint:
fa: اثر انگشت:

note: TRANSLATORS: The user is asked to accept or refuse a new SSL certificate.
en: Accept certificate?
fa: آیا گواهی نامه را قبول می کنید؟

note: TRANSLATORS: The user is asked to verify a new SSL certificate.
en: The certificate changed! Details:
fa: گواهی نامه تغییر کرده است! جزئیات:

note: TRANSLATORS: An SSL certificate fingerprint, is a hash of a certificate calculated on all certificate's data and its signature.
en: Old fingerprint:
fa: اثر انگشت قدیمی:

note: TRANSLATORS: An SSL certificate fingerprint, is a hash of a certificate calculated on all certificate's data and its signature.
en: New fingerprint:
fa: اثر انگشت جدید:

note: TRANSLATORS: The user is asked to accept or refuse a new SSL certificate.
en: Accept changed certificate?
fa: گواهینامه تغییر یافته را قبول دارید؟

note: TRANSLATORS: “%i” is a placeholder for a port number. “%s”  is a placeholder for a protocol name (VNC).
en: Listening on port %i for an incoming %s connection…
fa: در حال انتظار روی پورت "%i" برای برقراری ارتباط "%s"…

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
fa: امکان تأیید اعتبار وجود ندارد ، تلاش برای اتصال مجدد …

en: Server
fa: سرور

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for a protocol name, like “RDP”.
en: Install the %s protocol plugin first.
fa: ابتدا افزونه پروتکل "%s" را نصب کنید.

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
fa: نمی توان با TOTP/OTP/2FA تایید کرد. %s

en: Could not authenticate with SSH password. %s
fa: نمی تواند با رمز عبور SSH تایید شود. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not authenticate with public SSH key. %s
fa: نمی توان با کلید عمومی SSH تایید کرد. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: SSH certificate cannot be imported. %s
fa: گواهی SSH وارد نمی شود. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: SSH certificate cannot be copied into the private SSH key. %s
fa: گواهی SSH را نمی توان در کلید SSH خصوصی کپی کرد. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not authenticate using SSH certificate. %s
fa: نمی توان با استفاده از گواهی SSH تایید کرد. %s

en: SSH identity file not selected.
fa: فایل هویت SSH انتخاب نشده است.

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Public SSH key cannot be imported. %s
fa: کلید عمومی SSH را نمی توان وارد کرد. %s

en: Could not authenticate automatically with public SSH key. %s
fa: نمی تواند به طور خودکار با کلید SSH عمومی تایید شود. %s

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
fa: نمی توان به طور خودکار با عامل SSH احراز هویت کرد. %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
fa: با SSH GSSAPI/Kerberos احراز هویت امکان‌پذیر نیست. %s

en: The public SSH key changed!
fa: کلید عمومی SSH تغییر کرد!

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
fa: با keyboard-interactive احراز هویت امکان‌پذیر نیست.%s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
fa: با کلید SSH عمومی خودکار احراز هویت امکان‌پذیر نیست.%s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not fetch the server's public SSH key. %s
fa: نمی توان کلید عمومی SSH سرور را واکشی کرد. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not fetch public SSH key. %s
fa: نمی توان کلید SSH عمومی را واکشی کرد. %s

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
fa: سرور ناشناخته است. اثر انگشت کلید عمومی این است:

en: Do you trust the new public key?
fa: آیا به کليد عمومي جديد اعتماد دارید؟

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
fa: هشدار: سرور کلید عمومی خود را تغییر داده است. اين يعني شما يا مورد حمله قرار گرفته اید
    یا مدیر کلید را تغییر داده است. اثر انگشت کلید عمومی جدید این است:

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not check list of known SSH hosts. %s
fa: چک لیست میزبان های SSH شناخته شده ممکن نیست. %s

en: SSH password
fa: رمز عبور SSH

en: Enter TOTP/OTP/2FA code
fa: کد TOTP/OTP/2FA را وارد کنید.

en: SSH tunnel credentials
fa: اعتبار تونل SSH

en: SSH credentials
fa: اعتبارنامه SSH

en: Keyboard interactive login, TOTP/OTP/2FA
fa: صفحه کلید ورود تعاملی ، TOTP / OTP / 2FA

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not create channel. %s
fa: کانال ایجاد نشد. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not connect to SSH tunnel. %s
fa: اتصال به تونل با شکست مواجه شد. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not request port forwarding. %s
fa: نمی توان درخواست ارسال پورت کرد. %s

en: The server did not respond.
fa: سرور پاسخ نداد.

en: Cannot connect to local port %i.
fa: نمی توان به پورت محلی %i متصل شد.

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not write to SSH channel. %s
fa: نمی توان به کانال SSH نوشت. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not read from tunnel listening socket. %s
fa: نمیتوان از تونل listening socket خواند. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not poll SSH channel. %s
fa: نمی توان کانال SSH را نظرسنجی کرد. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not read SSH channel in a non-blocking way. %s
fa: نمی توان کانال SSH را به صورت غیر مسدود کننده خواند. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not send data to tunnel listening socket. %s
fa: نمی توان داده ها را به سوکت listening socket تونلی ارسال کرد. %s

en: Assign a destination port.
fa: یک پورت مقصد را تعیین کنید.

en: Could not create socket.
fa: نمی توان سوکت را ایجاد کرد.

en: Could not bind server socket to local port.
fa: نمی توان سوکت سرور را به پورت محلی متصل کرد.

en: Could not listen to local port.
fa: نمی توان به پورت محلی گوش داد.

note: TRANSLATORS: Do not translate pthread
en: Could not start pthread.
fa: نمی توان pthread را شروع کرد.

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not create SFTP session. %s
fa: نمی توان جلسه SFTP را ایجاد کرد. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not start SFTP session. %s
fa: نمی توان جلسه SFTP را شروع کرد. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not open channel. %s
fa: نمی توان کانال را باز کرد. %s

en: Could not create PTY device.
fa: نمی توان دستگاه PTY را ایجاد کرد.

en: Plugin %s is not registered.
fa: افزونه "%s" ثبت نشده.

en: The latest successful connection attempt, or a pre-computed date
fa: آخرین تلاش موفقیت آمیز برای اتصال، یا یک تاریخ از پیش محاسبه شده

en: Total %i item. | Total %i items.
fa[0]: مجموعا %i مورد.
fa[1]: مجموعا %i مورد

en: Network status: fully online
fa: وضعیت شبکه: کاملا آنلاین

en: Network status: offline
fa: وضعیت شبکه: آفلاین

en: Are you sure you want to delete “%s”?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید "%s" را حذف کنید؟

en: Unable to import:
    %s
fa: امکان وارد کردن وجود ندارد:
    %s

en: Import
fa: بارگذاری کردن

en: _Save
fa: _ذخیره

en: This protocol does not support exporting.
fa: این پروتکل از خروجی گرفتن پشتیبانی نمی کند.

en: Remmina Remote Desktop Client
fa: نرم افزار کنترل دسکتاپ از راه دور Remmina

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a directory path
en: Could not create the folder “%s”.
fa: نمی توان پوشه "%s" را ایجاد کرد.

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a file path
en: Could not create the file “%s”.
fa: نمی توان پرونده "%s" را ایجاد کرد.

note: TRANSLATORS: The placeholders %s are a file path, and an error message.
en: Could not open the file “%s” on the server. %s
fa: فایل "%s" روی سرور باز نشد.%s

en: Could not save the file “%s”.
fa: نمی توان پرونده "%s" را ذخیره کرد.

en: Could not open the folder “%s”. %s
fa: نمی توان پوشه "%s" را باز کرد. %s

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
fa: نمی توان پوشه "%s" را روی سرور ایجاد کرد. %s

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
fa: نمی توان پرونده "%s" را روی سرور ایجاد کرد. %s

en: Could not open the file “%s”.
fa: نمی توان پرونده "%s" را باز کرد.

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
fa: نمی توان روی فایل "%s" در سرور نوشت. %s

en: Could not read from the folder. %s
fa: نمی توان از پوشه خواند. %s

en: Are you sure you want to cancel the file transfer in progress?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید انتقال پرونده در حال انجام را لغو کنید؟

en: Could not delete “%s”. %s
fa: نمی توان "%s" را حذف کرد. %s

en: The file exists already
fa: پرونده در حال حاضر وجود دارد.

en: Resume
fa: ازسرگیری

en: The following file already exists in the target folder:
fa: پرونده زیر در حال حاضر در پوشه target وجود دارد:

en: <big>Supported formats
    • server
    • server[:port]
    VNC additional formats
    • ID:repeater ID number
    • unix:///path/socket.sock</big>
fa: <big> فرمت های پشتیب‬انی شده
    • سرور
    • سرور[:پورت]
    فرمت های اضافی VNC
    •شناسه: شماره شناسه تکرارکننده
    • unix:///path/socket.sock</big>

en: <big>• command in PATH args %h
    • /path/to/foo -options %h %u
    • %h is substituted with the server name
    • %t is substituted with the SSH server name
    • %u is substituted with the username
    • %U is substituted with the SSH username
    • %p is substituted with Remmina profile name
    • %g is substituted with Remmina profile group name
    • %d is substituted with local date and time in ISO 8601 format
    Do not run in background if you want the command to be executed before connecting.
    </big>
fa: <big>• فرمان در PATH args ٪h
    • /path/to/foo -options %h %u
    • ٪h با نام سرور جایگزین شده است
    • ٪t با نام سرور SSH جایگزین شده است
    • ٪u با نام کاربری جایگزین شده است
    • ٪U با نام کاربری SSH جایگزین شده است
    • ٪p با نام پروفایل Remmina جایگزین شده است
    • ٪g با نام گروه پروفایل Remmina جایگزین شده است
    • ٪d با تاریخ و زمان محلی در فرمت ISO 8601 جایگزین می شود
    اگر می خواهید فرمان قبل از اتصال اجرا شود، در پس زمینه اجرا نکنید.
    </big>

en: <big>Supported formats
    • server
    • server[:port]
    • username@server[:port] (SSH protocol only)</big>
fa: <big> فرمت های پشتیبانی شده
    • سرور
    • سرور[:پورت]
    • username@server[:port] (SSH protocol only)</big>

en: Input is invalid.
fa: ورودی نامعتبر است.

en: Resolution
fa: وضوح

en: Use initial window size
fa: استفاده از اندازه پنجره اولیه

en: Use client resolution
fa: استفاده از وضوح کلاینت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Keyboard mapping
fa: نقشه برداری صفحه کلید

en: Execute a Command
fa: اجرای دستورات خارجی…

en: Before connecting
fa: قبل از  ارتباط

en: command %h %u %t %U %p %g --option
fa: فرمان h %u %t %U %p %g --option%

en: After connecting
fa: بعد از ارتباط

en: Start-up
fa: راه اندازی

en: Auto-start this profile
fa: شروع خودکار این پروفایل

en: SSH Tunnel
fa: تونل SSH

en: Enable SSH tunnel
fa: فعال کردن تونل SSH

en: Tunnel via loopback address
fa: تونل از طریق آدرس loopback

en: Same server at port %i
fa: همان سرور در پورت %i

en: Start-up path
fa: مسیر  راه اندازی

en: SSH Authentication
fa: احراز هویت SSH

en: SSH private key file
fa: فایل کلید خصوصی SSH

en: SSH certificate file
fa: فایل گواهی SSH

en: Basic
fa: پایه

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Notes
fa: یادداشت ها

en: (%s: %i): Can't validate setting '%s' since 'value' or 'gfe' are NULL!
fa: (%s: %i): نمی توان تنظیم "%s" را تایید کرد زیرا "value" یا  "gfe"،خالی هستند!

en: (%s: %i): Can't validate user input since 'setting_name_to_validate', 'value' or 'gfe' are NULL!
fa: (%s: %i): نمی توان ورودی کاربر را تأیید کرد زیرا 'setting_name_to_validate'، 'value' و یا 'gfe'، خالی هستند!‪

note: TRANSLATORS: Meta-error. Shouldn't be visible.
en: Internal error.
fa: خطای داخلی

en: Couldn't validate user input. %s
fa: نمی توان ورودی کاربر را اعتبار بخشید. %s

en: Default settings saved.
fa: تنظیمات پیش فرض ذخیره شد.

en: Remote Connection Profile
fa: نمایه اتصال از راه دور

en: Save as Default
fa: ذخیره به عنوان پیش‌فرض

en: Connect
fa: اتصال

en: _Save and Connect
fa: _ذخیره و اتصال

en: Quick Connect
fa: اتصال سریع

en: Could not find the file “%s”.
fa: نمی توان پرونده "%s" را پیدا کرد.

note: TRANSLATORS: This is a message that pops up when an external Remmina plugin tries to set the window resolution using a legacy parameter. TRANSLATORS: This is a message that pop-up when an external Remmina plugin tries to set the windows resolution using a legacy parameter.
en: Using the «resolution» parameter in the Remmina preferences file is deprecated.
fa: استفاده از پارامتر «رزولوشن» در فایل تنظیمات Remmina منسوخ شده است.

en: Enable Service Discovery
fa: فعال کردن دیسکاوری سرویس

en: _Quit
fa: _خروج

en: _About
fa: _درباره

en: _Preferences
fa: _تنظیمات

en: Open Main Window
fa: باز کردن پنجره اصلی

note: TRANSLATORS: Applet name as per the Freedesktop Desktop entry specification https://specifications.freedesktop.org/desktop-entry-spec/latest/ TRANSLATORS: Applet Name as per the Freedesktop Desktop entry specification https://specifications.freedesktop.org/desktop-entry-spec/latest/
en: Remmina Applet
fa: اپلت Remmina

note: TRANSLATORS: Applet comment/description as per the Freedesktop Desktop entry specification https://specifications.freedesktop.org/desktop-entry-spec/latest/
en: Connect to remote desktops through the applet menu
fa: اتصال به دسکتاپ از راه دور از طریق منوی اپلت

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for "StatusNotifier/Appindicator suppor in “DESKTOP NAME”: "
en: %s your desktop does support it
fa: %s دسکتاپ شما آن را پشتیبانی می کند.

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for "StatusNotifier/Appindicator suppor in “DESKTOP NAME”: "
en: %s and Remmina has built-in (compiled) support for libappindicator.
fa: %s و Remmina دارای پشتیبانی داخلی (کامپایل شده) برای libappindicator هستند.

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for "StatusNotifier/Appindicator suppor in “DESKTOP NAME”: "
en: %s not supported natively by your Desktop Environment. libappindicator will try to fallback to GtkStatusIcon/xembed
fa: %s به طور بومی توسط محیط دسکتاپ شما پشتیبانی نمی شود. libappindicator سعی خواهد کرد که به  GtkStatusIcon/xembed برگردد.

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for "StatusNotifier/Appindicator suppor in “DESKTOP NAME”: "
en: %s You may need to install, and use XApp Status Applet
fa: %s ممکن است لازم باشد XApp Status Applet را نصب و از آن استفاده کنید.

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for "StatusNotifier/Appindicator suppor in “DESKTOP NAME”: "
en: %s You may need to install, and use KStatusNotifierItem
fa: %s شما ممکن است نیاز به نصب، و استفاده از KStatusNotifierItem داشته باشید

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for "StatusNotifier/Appindicator suppor in “DESKTOP NAME”: "
en: %s You may need to install, and use XEmbed SNI Proxy
fa: %s شما ممکن است نیاز به نصب، و استفاده از XEmbed SNI Proxy داشته باشید.

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for "StatusNotifier/Appindicator suppor in “DESKTOP NAME”: "
en: %s You may need to install, and use Gnome Shell Extension Appindicator
fa: %s شما ممکن است نیاز به نصب، و استفاده از افزونه گنوم شل داشته باشید.

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for an error message
en: Error: %s
fa: خطا:%s

en: Terminal content saved in
fa: محتوای ترمینال ذخیره شده در

en: Select All (host+A)
fa: انتخاب همه (host + A)

en: Copy (host+C)
fa: کپی (host + C)

en: Paste (host+V)
fa: پیست (host + V)

en: Save session to file
fa: ذخیره جلسه در فایل

en: Increase font size (host+Page Up)
fa: افزایش اندازه فونت (Host + Page_Up)

en: Decrease font size (host+Page Down)
fa: کاهش اندازه فونت (Host + Page_Down)

en: Find text (host+G)
fa: پیدا کردن متن(host+G)

en: Copy
fa: کپی

en: _Copy
fa: _کپی

en: Paste
fa: درج

en: _Paste
fa: _درج

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: _Select all
fa: _انتخاب همه

en: Increase font size
fa: افزایش اندازه فونت

en: _Increase font size
fa: _افزایش اندازه فونت

en: Decrease font size
fa: کاهش اندازه فونت

en: _Decrease font size
fa: _کاهش اندازه فونت

en: Find text
fa: جست و جوی متن

en: _Find text
fa: _جست و جوی متن

en: User password
fa: رمزعبور کاربر

en: Start-up background program
fa: برنامه راه‌اندازی پس زمینه

en: The filename can use the following placeholders:
    
      • %h is substituted with the server name
      • %t is substituted with the SSH server name
      • %u is substituted with the username
      • %U is substituted with the SSH username
      • %p is substituted with Remmina profile name
      • %g is substituted with Remmina profile group name
      • %d is substituted with local date and time in ISO 8601 format
fa: نام پرونده می تواند از دارندگان مکان های زیر استفاده کند:
    
    • ٪h با نام سرور جایگزین شده است
      • ٪t با نام سرور SSH جایگزین شده است
      • ٪u با نام کاربری جایگزین شده است
      • ٪U با نام کاربری SSH جایگزین شده است
      • ٪p با نام پروفایل Remmina جایگزین شده است
      • ٪g با نام گروه پروفایل Remmina جایگزین شده است
      • ٪d با تاریخ و زمان محلی در فرمت ISO 8601 جایگزین می شود

en: Terminal colour scheme
fa: پوسته ی  ترمینال

en: KEX (Key Exchange) algorithms
fa: الگوریتم های KEX (تبادل کلید)

en: Symmetric cipher client to server
fa: رمزنگاری متقارن کلاینت به سرور

en: Preferred server host key types
fa: انواع کلید میزبان سرور ترجیحی

en: Folder for SSH session log
fa: پوشه برای گزارش جلسه SSH

en: Filename for SSH session log
fa: نام فایل برای گزارش جلسه SSH

en: Log SSH session when exiting Remmina
fa: ثبت کردن جلسه SSH را هنگام خروج از Remmina

en: Log SSH session asynchronously
fa: ورود به جلسه SSH به طور ناهمزمان

en: Saving the session asynchronously may have a notable performance impact
fa: ذخیره کردن جلسه به صورت ناهمزمان ممکن است تأثیر قابل توجهی در عملکرد داشته باشد.

en: Audible terminal bell
fa: صدای قابل شنود ترمینال

en: SSH compression
fa: فشرده سازی SSH

en: Strict host key checking
fa: بررسی دقیق کلید میزبان

en: SSH - Secure Shell
fa: SSH - پوسته امن

en: Secured password storage in KWallet
fa: رمز عبور امن و قوی در KWallet

en: <Not set>
fa: < تنظیم  نشده>

en: <Choose a quality level to edit…>
fa: <یک سطح کیفیت را برای ویرایش انتخاب کنید…>

en: Poor (fastest)
fa: کیفیت پایین(سریع ترین)

en: Medium
fa: متوسط

en: Good
fa: خوب

en: Best (slowest)
fa: بهترین (کندترین)

en: Keyboard layout
fa: چیدمان صفحه‌کلید

en: Use client keyboard mapping
fa: استفاده از نقشه برداری صفحه کلید مشتری

en: Keyboard scancode remapping
fa: نقشه برداری مجدد کد اسکن صفحه کلید

en: FreeRDP > 2.3.0 is required to map scancodes
fa: FreeRDP > 2.3.0 برای نقشه برداری از کد اسکن مورد نیاز است.

en: Quality settings
fa: تنظیمات کیفیت

en: Wallpaper
fa: تصویر زمینه

en: Window drag
fa: drag کردن پنجره

en: Menu animation
fa: انیمیشن منو

en: Theme
fa: تم

en: Cursor shadow
fa: سایه نشانگر موس

en: Cursor blinking
fa: چشمک زدن نشانگر موش

en: Font smoothing
fa: صاف کردن فونت ( Font smoothing )

en: Remote scale factor
fa: عامل مقیاس از راه دور

en: Desktop scale factor %
fa: عامل مقیاس دسکتاپ  ٪

en: Device scale factor %
fa: عامل مقیاس دستگاه ٪

en: Input device settings
fa: تنظیمات دستگاه ورودی

en: Disable smooth scrolling
fa: غیرفعال کردن اسکرول کردن صاف

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Reconnect attempts number
fa: اتصال مجدد شماره تلاش ها

en: The maximum number of reconnect attempts upon an RDP disconnect (default: 20)
fa: حداکثر تعداد تلاش برای اتصال مجدد پس از قطع اتصال RDP (پیش فرض: 20)

en: Enter RDP authentication credentials
fa: اعتبارنامه احراز هویت RDP را وارد کنید.

en: Enter RDP gateway authentication credentials
fa: اعتبارنامه احراز هویت درگاه RDP را وارد کنید.

note: TRANSLATORS: the placeholder may be either an IP/FQDN or a server hostname
en: Disconnected from %s via RDP
fa: از طریق RDP از %s قطع شد

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
fa: دسترسی به  RDP "%s" امکان پذیر نیست.
    حساب قفل شده است.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
fa: دسترسی به سرور RDP "%s" امکان پذیر نیست.
    حساب منقضی شده است.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
fa: دسترسی به سرور RDP "%s" امکان پذیر نیست.
    حساب غیر فعال شده است.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
fa: دسترسی به سرور RDP "%s" امکان پذیر نیست.
    امتیازات کاربر کافی نیست.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
fa: دسترسی به سرور RDP "%s" امکان پذیر نیست.
    حساب محدود شده است.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
fa: دسترسی به سرور RDP "%s" امکان پذیر نیست.
    قبل از اتصال رمز عبور کاربر را تغییر دهید.

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
fa: اتصال به سرور RDP "%s" قطع شد.

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
fa: آدرس سرور RDP "%s" پیدا نشد .

en: Could not connect to the RDP server “%s” via TLS. See the DEBUG traces from a terminal for more information.
fa: اتصال از طریق TLS به سرور RDP "%s امکان پذیر نیست. برای اطلاعات بیشتر به ردیابی DEBUG از یک ترمینال مراجعه کنید.

note: TRANSLATORS: the placeholder may be either an IP/FQDN or a server hostname
en: Unable to establish a connection to the RDP server “%s”. Check “Security protocol negotiation”.
fa: برقراری ارتباط با سرور RDP "%s" ممکن نیست. "مذاکره پروتکل امنیتی" را بررسی کنید.

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
fa: اتصال به سرور RDP "%s" امکان پذیر نیست.

en: Could not start libfreerdp-gdi.
fa: شروع  libfreerdp-gdi امکان پذیر نیست.

en: You requested a H.264 GFX mode for the server “%s”, but your libfreerdp does not support H.264. Please use a non-AVC colour depth setting.
fa: شما یک حالت H.264 GFX برای سرور "%s" درخواست کرده اید، اما libfreerdp شما H.264 را پشتیبانی نمی کند. لطفا از یک تنظیم عمق رنگ غیر AVC استفاده کنید.

en: The “%s” server refused the connection.
fa: سرور "%s" اتصال را رد کرد.

en: The Remote Desktop Gateway “%s” denied the user “%s\%s” access due to policy.
fa: درگاه دسکتاپ از راه دور "%s" کاربر "%s\%s" را از دسترسی به دلیل سیاست تکذیب کرد.

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
fa: اتصال به سرور RDP "%s امکان پذیر نیست.

en: True colour (32 bpp)
fa: رنگ واقعی (32 bpp)

en: True colour (24 bpp)
fa: رنگ واقعی (24 bpp)

en: 256 colours (8 bpp)
fa: 256 رنگ (8 bpp)

en: None
fa: هیچکدام

en: Auto-detect
fa: تشخیص خودکار

en: Modem
fa: مودم

en: Low performance broadband
fa: پهنای باند با کارایی پایین

en: High performance broadband
fa: پهنای باند با کارایی بالا

en: WAN
fa: WAN (شبکه اطلاعاتی گسترده)

en: LAN
fa: شبکه ی محلی

en: Off
fa: خاموش

en: NLA protocol security
fa: امنیت پروتکل NLA

en: TLS protocol security
fa: امنیت پروتکل TLS

en: RDP protocol security
fa: امنیت پروتکل RDP

en: NLA extended protocol security
fa: امنیت پروتکل توسعه یافته NLA

en: 2600 (Windows XP), 7601 (Windows Vista/7), 9600 (Windows 8 and newer)
fa: 2600 (ویندوز ایکس پی) ، 7601 (ویندوز ویستا / 7) ، 9600 (ویندوز 8 و جدیدتر)

en: Network connection type
fa: ارتباط جدید

en: Connection timeout in ms
fa: در حال اتصال به "%s"…

en: Start-up program
fa: برنامه راه اندازی

en: "Samsung_CLX-3300_Series":"Samsung CLX-3300 Series PS";"Canon MF410":"Canon MF410 Series UFR II"
fa: "Samsung_CLX-3300_Series":"Samsung CLX-3300 Series PS";" Canon MF410":"Canon MF410 Series UFR II"

en: <big>Permissions</big>
fa: <big> مجوزها</big>

en: About
fa: درباره

en: https://www.remmina.org/
fa: https://www.remmina.org

en: Add
fa: اضافه کردن

en: _Remove
fa: _حذف

en: Move up
fa: حرکت به بالا

en: Move down
fa: حرکت به پایین

[ctx: Multi password changer]
note: A column table with multiple check-boxes
en: Select
fa: انتخاب

en: Verify password
fa: تایید رمز عبور

en: Choose a new key
fa: یک کلید جدید انتخاب کنید.

en: Please press the new key…
fa: لطفا کلید جدید را فشار دهید …

en: Hide or show the search bar
fa: پنهان کردن یا نشان دادن نوار جستجو

en: Add a new connection profile
fa: افزودن یک پروفایل اتصال جدید

en: Switch from grouped to list view
fa: تغییر از گروه‌بندی شده به لیست

en: Server name or IP address
fa: نام سرور یا آدرس IP

en: Edit
fa: ویرایش

en: Collapse all
fa: جمع کردن همه

en: Multi password changer
fa: تغییردهنده رمز عبور چندگانه

en: Debugging
fa: اشکال زدایی

en: Export
fa: خروجی

en: Make Remmina your default remote desktop client
fa: قرار دادن Remmina به عنوان کلاینت پیش‌فرض اتصال به دسکتاپ از راه دور

en: Homepage
fa: صفحه خانه

en: Donations
fa: کمک‌های مالی

en: Wiki
fa: ویکی

note: Remmina community website
en: Community
fa: انجمن

en: Plugin
fa: افزونه

en: Last used
fa: آخرین استفاده

en: New connection profile
fa: ایجاد پروفایل اتصال جدید

en: Show search bar
fa: نمایش نوار جستجو

en: Remmina main menu
fa: فهرست اصلی Remmina

en: Actions
fa: فعالیت ها

en: Automatically accept all fingerprints and certificates
fa: گواهینامه تغییر یافته را قبول دارید؟

en: Unlock
fa: باز کردن قفل
