remmina - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Overwrite all files
kn: ತಿದ್ದಿ ಬರೆಯಿರಿ

en: Cancel
kn: ತ್ಯಜಿಸು

en: Download
kn: ಇಳಿಸು

en: Total %i item. | Total %i items.
kn[0]: ಒಟ್ಟು %i ವಸ್ತುಗಳು
kn[1]: ಒಟ್ಟು %i ವಸ್ತುಗಳು

en: Unable to import:
    %s
kn: ಆಮದು ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿಲ್ಲ:
    %s

en: Import
kn: ಆಮದು ಮಾಡು

en: This protocol does not support exporting.
kn: ಈ ಪ್ರೊಟೋಕೊಲ್ ನಿರ್ಯಾತಮಾಡಲು ಸಪೋರ್ಟ್ ಮಾಡುವುದಿಲ್ಲ

en: Remmina Remote Desktop Client
kn: ರೆಮ್ಮಿನ ದೂರದ ಗಣಕತೆರೆ

en: Overwrite
kn: ತಿದ್ದಿ ಬರೆಯಿರಿ

en: Theme
kn: ಥೀಮ್

en: Make Remmina your default remote desktop client
kn: ರೆಮ್ಮಿನ ದೂರದ ಗಣಕತೆರೆ
