remmina - en to lt translation catalogue (122 entries)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: SSH identity file
lt: SSH tapatybės failas

en: SSH agent
lt: SSH agentas

en: Public key (automatic)
lt: Viešasis raktas (automatiškai)

en: Show Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Overwrite all files
lt: Perrašyti visus failus

en: Resume all file transfers
lt: Tęsti visus failų siuntimus

en: Connect via SSH from a new terminal
lt: Prisijungti per SSH iš naujo terminalo

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Authentication type
lt: Tapatumo nustatymo tipas

en: Password to unlock private key
lt: Slaptažodis privataus rakto atrakinimui

en: SFTP - Secure File Transfer
lt: SFTP – saugus failų siuntimas

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
lt: Ar tikrai norite užverti %i aktyvių ryšių dabartiniame lange?

en: Open SFTP transfer…
lt: Atverti saugų failų siuntimą…

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for the connection profile name
en: Connecting to “%s”…
lt: Jungiamasi prie „%s“…

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for an hostname or an IP address.
en: Connecting to “%s” via SSH…
lt: Jungiamasi prie „%s“ per SSH…

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
lt: Komanda %s nerasta SSH serveryje.

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
lt: Nepavyko įvykdyti komandos „%s“ SSH serveryje (būsena = %i).

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
lt: Nepavyko nustatyti tapatumo. Mėginama prisijungti iš naujo…

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
lt: Nepavyko paleisti SSH seanso: %s

en: Could not authenticate with SSH password. %s
lt: Nepavyko paleisti SSH seanso: %s

en: SSH identity file not selected.
lt: SSH rakto failas dar nenurodytas.

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
lt: Nepavyko paleisti SSH seanso: %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
lt: Nepavyko paleisti SSH seanso: %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
lt: Nepavyko paleisti SSH seanso: %s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
lt: Nepavyko prisijungti prie SSH tunelio paskirties: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not fetch public SSH key. %s
lt: Nepavyko prisijungti prie SSH tunelio paskirties: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not fetch checksum of the public SSH key. %s
lt: Nepavyko paleisti SSH seanso: %s

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
lt: ĮSPĖJIMAS: Serveris pakeitė savo viešąjį raktą. Tai reiškia, kad jus atakuoja arba
    administratorius pakeitė raktą. Naujojo viešojo rakto pirštų antspaudas yra:

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not check list of known SSH hosts. %s
lt: Nepavyko paleisti SSH seanso: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not create channel. %s
lt: Nepavyko sukurti SFTP seanso: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not connect to SSH tunnel. %s
lt: Nepavyko prisijungti prie SSH tunelio paskirties: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not request port forwarding. %s
lt: Nepavyko užklausti prievadų persiuntimo. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not write to SSH channel. %s
lt: Nepavyko sukurti SFTP seanso: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not read from tunnel listening socket. %s
lt: Nepavyko sukurti SFTP seanso: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not poll SSH channel. %s
lt: Nepavyko sukurti SFTP seanso: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not read SSH channel in a non-blocking way. %s
lt: Nepavyko sukurti SFTP seanso: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not send data to tunnel listening socket. %s
lt: Nepavyko prisijungti prie SSH tunelio paskirties: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not create SFTP session. %s
lt: Nepavyko sukurti SFTP seanso: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not start SFTP session. %s
lt: Nepavyko paleisti SSH seanso: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not open channel. %s
lt: Nepavyko sukurti SFTP seanso: %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not request shell. %s
lt: Nepavyko sukurti SFTP seanso: %s

en: Total %i item. | Total %i items.
lt[0]: Iš viso %i elementas.
lt[1]: Iš viso %i elementai.
lt[2]: Iš viso %i elementų.

en: Are you sure you want to delete “%s”?
lt: Ar tikrai norite pašalinti „%s“?

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a directory path
en: Could not create the folder “%s”.
lt: Nepavyko sukurti aplanko „%s“.

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a file path
en: Could not create the file “%s”.
lt: Nepavyko sukurti failo „%s“.

note: TRANSLATORS: The placeholders %s are a file path, and an error message.
en: Could not open the file “%s” on the server. %s
lt: Nepavyko atverti failo „%s“ serveryje. %s

en: Could not save the file “%s”.
lt: Nepavyko išsaugoti failo „%s“.

en: Could not open the folder “%s”. %s
lt: Nepavyko atverti aplanko „%s“. %s

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
lt: Nepavyko sukurti aplanko „%s“ serveryje. %s

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
lt: Nepavyko sukurti failo „%s“ serveryje. %s

en: Could not open the file “%s”.
lt: Nepavyko atverti failo „%s“.

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
lt: Nepavyko įrašyti failo „%s“ serveryje. %s

en: Could not delete “%s”. %s
lt: Nepavyko pašalinti „%s“. %s

en: Before connecting
lt: Naujas ryšys

en: After connecting
lt: Naujas ryšys

en: Start-up
lt: Pradėti

en: Start-up path
lt: Paleidimo kelias

en: Remote Connection Profile
lt: VNC ryšys nepavyko: %s

en: Could not find the file “%s”.
lt: Nepavyko atverti failo „%s“.

en: Find text (host+G)
lt: Įklijuoti (host+V)

en: Secured password storage in KWallet
lt: Saugus slaptažodžių saugojimas KWallet

en: <Auto-detect>
lt: <automati6kai aptikti>

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
lt: Komanda %s nerasta SSH serveryje

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
lt: Komanda %s nerasta SSH serveryje

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
lt: Komanda %s nerasta SSH serveryje

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
lt: Komanda %s nerasta SSH serveryje

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
lt: Komanda %s nerasta SSH serveryje

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
lt: Komanda %s nerasta SSH serveryje

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
lt: Komanda %s nerasta SSH serveryje

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
lt: Nepavyko prisijungti prie RDP serverio %s

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
lt: Komanda %s nerasta SSH serveryje

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
lt: Nepavyko prisijungti prie RDP serverio %s

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
lt: Nepavyko prisijungti prie RDP serverio %s

en: True colour (32 bpp)
lt: Tikrosios spalvos (32 bpp)

en: True colour (24 bpp)
lt: Tikrosios spalvos (24 bpp)

en: High colour (16 bpp)
lt: Daug spalvų (16 bpp)

en: High colour (15 bpp)
lt: Daug spalvų (15 bpp)

en: 256 colours (8 bpp)
lt: 256 spalvos (8 bpp)

en: NLA protocol security
lt: Protokolas

en: TLS protocol security
lt: Protokolas

en: RDP protocol security
lt: Protokolas

en: Colour depth
lt: Spalvų skaičius

en: Network connection type
lt: VNC ryšys nepavyko: %s

en: Connection timeout in ms
lt: Jungiamasi prie „%s“…

en: Remote Desktop Gateway server
lt: Nutolusio darbastalio nustatymai

en: Remote Desktop Gateway username
lt: Nutolusio darbastalio nustatymai

en: Remote Desktop Gateway password
lt: Nutolusio darbastalio nustatymai

en: Remote Desktop Gateway domain
lt: Nutolusio darbastalio nustatymai

en: Client build
lt: Kliento vardas

en: Start-up program
lt: Paleidimo programa

en: (SELinux) permissive mode for serial ports
lt: (SELinux) negriežta veiksena nuosekliesiems prievadams

en: Turn off clipboard sync
lt: Išjungti iškarpinės sinchronizavimą

en: Forget passwords after use
lt: Pamiršti slaptažodžius po panaudojimo

en: Enter SPICE password
lt: SSH slaptažodis

en: Connection to the SPICE server dropped.
lt: Nepavyko prisijungti prie RDP serverio %s

en: Turn off GStreamer overlay
lt: Išjungti serverio įvedimą

en: No clipboard sync
lt: Išjungti iškarpinės sinchronizavimą

en: Enter VNC password
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Turn off encryption
lt: Išjungti iškarpinės sinchronizavimą

en: Turn on smooth scrolling
lt: Šriftų glodinimas

en: Secured password storage in the GNOME keyring
lt: Saugus slaptažodžių saugojimas GNOME raktinėje

en: %s wants to share their desktop.
    Do you accept?
lt: %s nori dalintis savo darbastaliu.
    Ar priimsite kvietimą?

en: Set new password
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Add a new connection profile
lt: VNC ryšys nepavyko: %s

en: Make Remmina your default remote desktop client
lt: Nutolusių kompiuterių valdymas - Remmina

en: New connection profile
lt: VNC ryšys nepavyko: %s

en: Remmina main menu
lt: Remmina programėlė

en: Scaling quality
lt: Vietinis – aukšta kokybė

en: Folder for screenshots
lt: Nepavyko paleisti SSH seanso: %s

en: Select a folder
lt: Dalintis aplanku

en: Screenshot filenames
lt: Dalintis aplanku

en: Default view
lt: Numatytasis

en: By group
lt: Grupė

en: By protocol
lt: Protokolas

en: Per connection
lt: Naujas ryšys

en: Show/hide fullscreen
lt: Perjungti viso ekrano veikseną

en: Use secret key authentication for some widgets
lt: Nepavyko SSH tapatumo nustatymas viešuoju raktu: %s

en: Automatically accept all fingerprints and certificates
lt: Priimti pakeistą sertifikatą?

en: Colour theme
lt: Spalvų skaičius

en: Cursor colour
lt: Žymeklio šešėlis

en: Bold colour
lt: Žymeklio šešėlis
