remmina - en to lv translation catalogue (260 entries)

en: Password
lv: Parole

en: Public key (automatic)
lv: Publiskā atslēga (automātiski)

en: Show Hidden Files
lv: Rādīt slēptās datnes

en: Overwrite all files
lv: Pārrakstīt

en: SFTP - Secure File Transfer
lv: SFTP — drošā datņu pārsūtīšana

en: Protocol
lv: Protokols

en: Entry
lv: Ieraksts

en: File
lv: Datne

en: Tool
lv: Rīks

en: Preference
lv: Iestatījums

en: Secret
lv: Noslēpums

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Tips

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Chat with %s
lv: Tērzēšana ar %s

en: _Send
lv: _Sūtīt

en: _Clear
lv: _Attīrīt

en: Discovered
lv: Atklāja

en: New Connection
lv: Jauns savienojums

en: Resolutions
lv: Izšķirtspējas

en: Recent lists cleared.
lv: Nesenie saraksti attīrīti.

en: Domain
lv: Domēns

en: Save password
lv: Saglabāt paroli

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
lv: Šajā logā ir %i aktīvs savienojums. Vai tiešam aizvērt?

en: Viewport fullscreen mode
lv: Skatu logs pilnekrāna režīmā

en: Resize the window to fit in remote resolution
lv: Mainīt loga izmēru, lai tas iekļautos attālinātajā izšķirtspējā

en: Toggle fullscreen mode
lv: Pārslēgt pilnekrāna režīmu

en: Toggle scaled mode
lv: Pārslēgt mēroga režīmu

en: Switch tab pages
lv: Pārslēgt ciļņu lapas

en: Grab all keyboard events
lv: Tvert visus tastatūras notikumus

en: Preferences
lv: Iestatījums

en: _Tools
lv: Rīki

en: Tools
lv: Rīki

en: Minimize window
lv: Minimizēt logu

en: Disconnect
lv: Atvienot

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Create new connection profile
lv: Neizdevās VNC savienojums — %s

note: TRANSLATORS: Shown in terminal. Do not use characters that may be not supported on a terminal
en: Show preferences
lv: Iestatījumi

en: Encrypt a password
lv: Saglabāt paroli

en: Please enter format 'widthxheight'.
lv: Lūdzu, ievadiet formātu “platumsxaugstums”.

en: Choose download location
lv: Izvēlieties lejupielādes vietu

en: Are you sure to delete the selected files on server?
lv: Vai tiešām dzēst izvēlētās datnes no servera?

en: Choose a file to upload
lv: Izvēlieties augšupielādes datni

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Upload folder
lv: Augšupielādes mape

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Go to home folder
lv: Iet uz mājas mapi

en: Go to parent folder
lv: Iet uz virsmapi

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Refresh current folder
lv: Atsvaidzināt pašreizējo mapi

en: Download from server
lv: Lejupielādēt no servera

en: Upload to server
lv: Augšupielādēt uz serveri

en: Delete files on server
lv: Dzēst datnes uz servera

en: Filename
lv: Datnes nosaukums

en: Size
lv: Izmērs

en: User
lv: Lietotājs

en: Group
lv: Grupa

en: Permission
lv: Atļauja

en: Remote
lv: Attālinātā

en: Local
lv: Lokāls

en: Open SFTP transfer…
lv: Atvērt drošo datņu pārsūtīšanu…

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for the connection profile name
en: Connecting to “%s”…
lv: Savienojas ar “%s”…

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for an hostname or an IP address.
en: Connecting to “%s” via SSH…
lv: Savienojas ar “%s”…

note: TRANSLATORS: “%i” is a placeholder for a TCP port number.
en: Awaiting incoming SSH connection on port %i…
lv: Gaida ienākošo SSH tuneli pie porta %i…

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
lv: Uz SSH servera nav atrasta %s komanda

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
lv: Izpildot %s komandu uz SSH servera, notika kļūme (statuss = %i)

note: TRANSLATORS: %s is a placeholder for an error message
en: Could not run command. %s
lv: Neizdevās pieprasīt portu pārsūtīšanu — %s

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for a hostname or IP address.
en: Connecting to %s via SSH…
lv: Savienojas ar “%s”…

note: TRANSLATORS: An SSL certificate subject is usually the remote server the user connect to.
en: Subject:
lv: Subjekts:

note: TRANSLATORS: The name or email of the entity that have issued the SSL certificate
en: Issuer:
lv: Izdevējs:

note: TRANSLATORS: An SSL certificate fingerprint, is a hash of a certificate calculated on all certificate's data and its signature.
en: Fingerprint:
lv: Ciparnospiedums:

note: TRANSLATORS: The user is asked to accept or refuse a new SSL certificate.
en: Accept certificate?
lv: Pieņemt sertifikātu?

note: TRANSLATORS: An SSL certificate fingerprint, is a hash of a certificate calculated on all certificate's data and its signature.
en: Old fingerprint:
lv: Ciparnospiedums:

note: TRANSLATORS: An SSL certificate fingerprint, is a hash of a certificate calculated on all certificate's data and its signature.
en: New fingerprint:
lv: Ciparnospiedums:

note: TRANSLATORS: The user is asked to accept or refuse a new SSL certificate.
en: Accept changed certificate?
lv: Pieņemt sertifikātu?

note: TRANSLATORS: “%i” is a placeholder for a port number. “%s”  is a placeholder for a protocol name (VNC).
en: Listening on port %i for an incoming %s connection…
lv: Klausīties portu %i uz ienākošajiem %s savienojumiem…

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
lv: Neizdevās autentificēties. Mēģina savienoties atkal…

en: Server
lv: Serveris

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
lv: Neizdevās palaist SSH sesiju — %s

en: Could not authenticate with SSH password. %s
lv: Neizdevās palaist SSH sesiju — %s

en: SSH identity file not selected.
lv: SSH atslēga vēl nav iestatīta.

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
lv: Neizdevās palaist SSH sesiju — %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
lv: Neizdevās palaist SSH sesiju — %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
lv: Neizdevās palaist SSH sesiju — %s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
lv: Neizdevās savienoties ar SSH tuneļa mērķi — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not fetch public SSH key. %s
lv: Neizdevās savienoties ar SSH tuneļa mērķi — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not fetch checksum of the public SSH key. %s
lv: Neizdevās palaist SSH sesiju — %s

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
lv: Serveris nav zināms. Publiskās atslēgas nospiedums ir:

en: Do you trust the new public key?
lv: Vai uzticaties jaunajai publiskajai atslēgai?

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
lv: BRĪDINĀJUMS – serveris ir mainījis tā publisko atslēgu. Tav var nozīmēt, ka jums uzbrūk, vai arī administrators ir nomainījis atslēgu. Jaunās atslēgas ciparnospiedums ir:

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not check list of known SSH hosts. %s
lv: Neizdevās palaist SSH sesiju — %s

en: SSH password
lv: SSH parole

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not create channel. %s
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not connect to SSH tunnel. %s
lv: Neizdevās savienoties ar SSH tuneļa mērķi — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not request port forwarding. %s
lv: Neizdevās pieprasīt portu pārsūtīšanu. %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not write to SSH channel. %s
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not read from tunnel listening socket. %s
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not poll SSH channel. %s
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not read SSH channel in a non-blocking way. %s
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not send data to tunnel listening socket. %s
lv: Neizdevās savienoties ar SSH tuneļa mērķi — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not create SFTP session. %s
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not start SFTP session. %s
lv: Neizdevās palaist SSH sesiju — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not open channel. %s
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is an error message
en: Could not request shell. %s
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

en: Plugin %s is not registered.
lv: Spraudnis %s nav reģistrēts.

en: Total %i item. | Total %i items.
lv[0]: Kopā %i vienums.
lv[1]: Kopā %i vienumi.
lv[2]: Kopā %i vienumu.

en: Are you sure you want to delete “%s”?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst “%s”

en: Unable to import:
    %s
lv: Neizdevās importēt:
    %s

en: Import
lv: Importēt

en: This protocol does not support exporting.
lv: Šis protokols neatbalsta eksportēšanu.

en: Remmina Remote Desktop Client
lv: Attālinātas darbvirsmas pārlūks Remmina

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a directory path
en: Could not create the folder “%s”.
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

note: TRANSLATORS: The placeholder %s is a file path
en: Could not create the file “%s”.
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

note: TRANSLATORS: The placeholders %s are a file path, and an error message.
en: Could not open the file “%s” on the server. %s
lv: Kļūda, atverot datni %s uz servera. %s

en: Could not save the file “%s”.
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

en: Could not open the folder “%s”. %s
lv: Neizdevās atvērt direktoriju %s. %s

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
lv: Kļūda, veidojot mapi %s uz servera. %s

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
lv: Kļūda, veidojot datni %s uz servera. %s

en: Could not open the file “%s”.
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
lv: Kļūda, rakstot datni %s uz servera. %s

en: Could not read from the folder. %s
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

en: Are you sure you want to cancel the file transfer in progress?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst “%s”

en: Could not delete “%s”. %s
lv: Neizdevās izdzēst “%s”. %s

en: Resume
lv: Turpināt

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: The following file already exists in the target folder:
lv: Šī datne jau eksistē mērķa mapē:

en: Choose a Remote Desktop Server
lv: Izvēlieties attālinātās darbvirsmas serveri

en: Browse the network to find a %s server
lv: Pārlūkot tīklu, lai atrastu %s serveri

en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

en: Use client resolution
lv: Izmantot klienta izšķirtspēju

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Keyboard mapping
lv: Tastatūras kartējums

en: Before connecting
lv: Jauns savienojums

en: After connecting
lv: Jauns savienojums

en: Start-up
lv: Palaist

en: Enable SSH tunnel
lv: Aktivēt SSH tuneli

en: Tunnel via loopback address
lv: Tunelis caur atgriezeniskās cilpas adresi

en: Same server at port %i
lv: Tas pats serveris ar portu %i

en: Start-up path
lv: Palaišanas ceļš

en: SSH Authentication
lv: SSH autentificēšana

en: Basic
lv: Pamata

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Default settings saved.
lv: Saglabāti noklusējuma iestatījumi.

en: Remote Connection Profile
lv: Neizdevās VNC savienojums — %s

en: Quick Connect
lv: Ātrais savienojums

en: Use '%s' as subgroup delimiter
lv: Lietot “%s” kā apakšgrupu atdalītāju

en: Could not find the file “%s”.
lv: Neizdevās izveidot SFTP sesiju — %s

en: Enable Service Discovery
lv: Aktivēt servisu atklāšanu

en: Open Main Window
lv: Atvērt galveno logu

note: TRANSLATORS: Applet name as per the Freedesktop Desktop entry specification https://specifications.freedesktop.org/desktop-entry-spec/latest/ TRANSLATORS: Applet Name as per the Freedesktop Desktop entry specification https://specifications.freedesktop.org/desktop-entry-spec/latest/
en: Remmina Applet
lv: Remmina sīklietotne

note: TRANSLATORS: Applet comment/description as per the Freedesktop Desktop entry specification https://specifications.freedesktop.org/desktop-entry-spec/latest/
en: Connect to remote desktops through the applet menu
lv: Savienoties ar attālinātām darbvirsmām ar sīklietotnes izvēlni

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Character set
lv: Rakstzīmju kopa

en: Folder for SSH session log
lv: Neizdevās palaist SSH sesiju — %s

en: Don't remember passwords
lv: Saglabāt paroli

en: SSH - Secure Shell
lv: SSH — drošā čaula

en: Secured password storage in KWallet
lv: %s parole

en: <Auto-detect>
lv: <Automātiski noteikt>

en: Poor (fastest)
lv: Slikta (ātrākā)

en: Medium
lv: Vidēja

en: Good
lv: Laba

en: Best (slowest)
lv: Labākā (lēnākā)

en: Keyboard layout
lv: Tastatūras izkārtojums

en: Use client keyboard mapping
lv: Lietot klienta tastatūras kartējumu

en: Wallpaper
lv: Ekrāntapete

en: Window drag
lv: Loga vilkums

en: Menu animation
lv: Izvēļņu animācija

en: Theme
lv: Motīvs

en: Cursor shadow
lv: Kursora ēna

en: Cursor blinking
lv: Kursora mirgošana

en: Font smoothing
lv: Fontu gludināšana

en: Composition
lv: Kompozīcija

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
lv: Uz SSH servera nav atrasta %s komanda

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
lv: Uz SSH servera nav atrasta %s komanda

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
lv: Uz SSH servera nav atrasta %s komanda

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
lv: Uz SSH servera nav atrasta %s komanda

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
lv: Uz SSH servera nav atrasta %s komanda

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
lv: Uz SSH servera nav atrasta %s komanda

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
lv: Uz SSH servera nav atrasta %s komanda

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
lv: Nespēj savienoties ar RDP serveri %s

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
lv: Uz SSH servera nav atrasta %s komanda

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
lv: Nespēj savienoties ar RDP serveri %s

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
lv: Nespēj savienoties ar RDP serveri %s

en: True colour (32 bpp)
lv: Dabiskas krāsas (32 bpp)

en: True colour (24 bpp)
lv: Dabiskas krāsas (24 bpp)

en: High colour (16 bpp)
lv: Daudzkrāsu (16 bpp)

en: High colour (15 bpp)
lv: Daudzkrāsu (15 bpp)

en: 256 colours (8 bpp)
lv: 256 krāsas (8 bpp)

en: Auto-detect
lv: Automātiski noteikt

en: Off
lv: Izslēgts

en: NLA protocol security
lv: Protokols

en: TLS protocol security
lv: Protokols

en: RDP protocol security
lv: Protokols

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Share folder
lv: Koplietot mapi

en: Colour depth
lv: Krāsu dziļums

en: Network connection type
lv: Neizdevās VNC savienojums — %s

en: Quality
lv: Kvalitāte

en: Connection timeout in ms
lv: Savienojas ar “%s”…

en: Remote Desktop Gateway server
lv: Attālinātās darbvirsmas iestatījumi

en: Remote Desktop Gateway username
lv: Attālinātās darbvirsmas iestatījumi

en: Remote Desktop Gateway password
lv: Attālinātās darbvirsmas iestatījumi

en: Remote Desktop Gateway domain
lv: Attālinātās darbvirsmas iestatījumi

en: Client name
lv: Klienta nosaukums

en: Client build
lv: Klienta nosaukums

en: Start-up program
lv: Palaišanas programma

en: Turn off clipboard sync
lv: Deaktivēt starpliktuves sinhronizāciju

en: Forget passwords after use
lv: %s parole

en: Attach to console (2003/2003 R2)
lv: Pievienot konsolei (Windows 2003 / 2003 R2)

en: View only
lv: Tikai skatīšanās

en: RDP - Remote Desktop Protocol
lv: RDP — attālinātās darbvirsmas protokols

en: RDP - RDP File Handler
lv: RDP — RDP datņu apstrādātājs

en: RDP - Preferences
lv: RDP — iestatījumi

en: Export connection in Windows .rdp file format
lv: Eksportēt savienojumus Windows .rdp datņu formātā

en: Reconnection attempt %d of %d…
lv: Savienojas ar “%s”…

en: Enter SPICE password
lv: SSH parole

en: Connection to the SPICE server dropped.
lv: Nespēj savienoties ar RDP serveri %s

en: Turn off GStreamer overlay
lv: Deaktivēt servera ievadi

en: No clipboard sync
lv: Deaktivēt starpliktuves sinhronizāciju

en: Enter VNC password
lv: Saglabāt paroli

en: Unable to connect to VNC server
lv: Nevar savienoties ar VNC serveri

en: Couldn’t convert '%s' to host address
lv: Nevar pārveidot “%s” par datora adresi

en: VNC connection failed: %s
lv: Neizdevās VNC savienojums — %s

en: Your connection has been rejected.
lv: Jūsu savienojums tika noraidīts.

en: Repeater
lv: Atkārtotājs

en: Listen on port
lv: Klausīties portu

en: Show remote cursor
lv: Rādīt attālinātu kursoru

en: Turn off encryption
lv: Deaktivēt starpliktuves sinhronizāciju

en: Open Chat…
lv: Atvērt tērzēšanu…

en: Turn on smooth scrolling
lv: Fontu gludināšana

en: Secured password storage in the GNOME keyring
lv: %s parole

en: Status
lv: Statuss

en: %s wants to share their desktop.
    Do you accept?
lv: %s vēlas ļaut koplietot savu darbvirsmu.
    Vai pieņem ielūgumu?

en: Desktop sharing invitation
lv: Darbvirsmas koplietošanas ielūgums

en: Telepathy - Desktop Sharing
lv: Telepathy — darbvirsmas koplietošana

en: <big>Permissions</big>
lv: <big>Atļauja</big>

en: Set new password
lv: Saglabāt paroli

[ctx: Multi password changer table]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: Multi password changer table]
en: Group
lv: Grupa

en: Add a new connection profile
lv: Neizdevās VNC savienojums — %s

en: Make Remmina your default remote desktop client
lv: Attālinātas darbvirsmas pārlūks Remmina

en: New connection profile
lv: Neizdevās VNC savienojums — %s

en: Remmina main menu
lv: Remmina sīklietotne

en: Scaling quality
lv: Lokāls — augstas kvalitātes

en: Folder for screenshots
lv: Neizdevās palaist SSH sesiju — %s

en: Select a folder
lv: Koplietot mapi

en: Screenshot filenames
lv: Koplietot mapi

en: Default view
lv: Noklusējuma

en: By group
lv: Grupa

en: By protocol
lv: Protokols

en: Per connection
lv: Jauns savienojums

en: Show/hide fullscreen
lv: Pārslēgt pilnekrāna režīmu

en: Use secret key authentication for some widgets
lv: Neizdevās SSH publiskās atslēgas autentificēšana — %s

en: Automatically accept all fingerprints and certificates
lv: Pieņemt sertifikātu?

en: Security
lv: Drošība

en: Colour theme
lv: Krāsu dziļums

en: Cursor colour
lv: Kursora ēna

en: Bold colour
lv: Kursora ēna
