Remmina v1.3.9 - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: %d password changed. | %d passwords changed.
mr[0]: %d पासवर्ड बदलला.
mr[1]: %d पासवर्ड बदललॆ.

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for the connection profile name
en: Connecting to “%s”…
mr: "%s" शी कनेक्ट करत आहे…

note: TRANSLATORS: “%s” is a placeholder for an hostname or an IP address.
en: Connecting to “%s” via SSH…
mr: SSH द्वारे "%s" शी कनेक्ट करत आहे…

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
mr: "%s" कमांड एसएसएच सर्व्हरवर उपलब्ध नाही.

en: SSH identity file not selected.
mr: SSH ओळख फाइल

en: Total %i item. | Total %i items.
mr[0]: एकूण %i आयटम.
mr[1]: एकूण %i आयटम.

en: Execute a Command
mr: बाह्य आदेशांची अंमलबजावणी करीत आहे …

en: Select All (host+A)
mr: सर्व निवडा(Host + A)

en: Copy (host+C)
mr: कॉपी करा (host + C)

en: Paste (host+V)
mr: पेस्ट करा (host + V)

en: Find text (host+G)
mr: पेस्ट करा (host + V)

en: Connection timeout in ms
mr: "%s" शी कनेक्ट करत आहे…
