revelation - en to ca translation catalogue (329 entries)

en: Missing data files
ca: Manquen els fitxers de dades

en: Some of Revelations system files could not be found, please reinstall Revelation.
ca: Alguns dels fitxers de sistema del Revelation no s'han pogut trobar, per la qual cosa hauríeu de tornar-lo a instal·lar.

en: Missing configuration data
ca: Manquen les dades de configuració

en: Revelation could not find its configuration data, please reinstall Revelation.
ca: El Revelation no ha trobat les seves dades de configuració, per la qual cosa l'hauuríeu de tornar a instal·lar.

en: Invalid data files
ca: Fitxers de dades no vàlids

en: Some of Revelations system files contain invalid data, please reinstall Revelation.
ca: Alguns dels fitxers de sistema del Revelation contenen dades no vàlides, per la qual cosa hauríeu de tornar-lo a instal·lar.

en: _Open
ca: _Obre

en: Open a file
ca: Obre un fitxer

en: _Save
ca: _Desa

en: Save data to a file
ca: Desa les dades en un fitxer

en: Add Entry
ca: Afegeix una entrada

en: Create a new entry
ca: Crea una entrada nova

en: Add folder
ca: Afegeix una carpeta

en: Create a new folder
ca: Crea un fitxer nou

en: _Go to
ca: _Vés a

en: Go to the selected entries
ca: Vés a les entrades seleccionades

en: _Edit
ca: _Edita

en: Edit the selected entry
ca: Edita l'entrada seleccionada

en: Re_move
ca: _Suprimeix

en: Remove the selected entries
ca: Suprimeix les entrades seleccionades

en: New file
ca: Fitxer nou

en: _Undo
ca: _Desfés

en: _Undo %s
ca: _Desfés %s

en: _Redo
ca: _Torna a executar

en: _Redo %s
ca: _Torna a executar %s

en: Open cancelled
ca: S'ha cancel·lat l'apertura

en: Old file format
ca: Format de fitxer antic

en: Revelation detected that '%s' file has the old and actually non-secure file format. It is strongly recommended to save this file with the new format. Revelation will do it automatically if you press save after opening the file.
ca: Revelation ha detectat que el fitxer '%s' té el format vell i insegur. Es recomana encaridament guardar aquest fitxer amb el nou format. Revelation ho farà automàticament si punxes a guardar després d'obrir aquest fitxer.

en: Incorrect password
ca: La contrasenya és incorrecta

en: The password you entered for the file '%s' was not correct.
ca: La contrasenya que heu introduït per al fitxer «%s» no era correcta.

en: Open failed
ca: Ha fallat l'apertura

en: Invalid file format
ca: format de fitxer no vàlid

en: The file '%s' contains invalid data.
ca: El fitxer «%s» conté dades no vàlides.

en: Unknown data
ca: Les dades són desconegudes

en: The file '%s' contains unknown data. It may have been created by a newer version of Revelation.
ca: El fitxer «%s» conté dades desconegudes. És possible que s'hagi creat amb una versió més nova del Revelation.

en: Unknown data version
ca: Es desconeix la versió de les dades

en: The file '%s' has a future version number, please upgrade Revelation to open it.
ca: El fitxer «%s» té un número de versió massa nou. Hauríeu d'actualitzar el Revelation per a obrir-lo.

en: Unable to detect filetype
ca: No s'ha pogut detectar el tipus de fitxer

en: The file type of the file '%s' could not be automatically detected. Try specifying the file type manually.
ca: El tipus de fitxer del fitxer «%s» no s'ha pogut detectar automàticament. Hauríeu d'intentar especificar-lo manualment.

en: Unable to open file
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer

en: The file '%s' could not be opened. Make sure that the file exists, and that you have permissions to open it.
ca: El fitxer «%s» no s'ha pogut obrir. Assegureu-vos que teniu els permisos apropiats per a obrir-lo.

en: Entry has no password to copy
ca: L'entrada no té cap contrasenya a copiar

en: Password copied to clipboard
ca: s'ha copiat la contrasenya al porta-retalls

en: Entries copied
ca: S'han copiat entrades

en: Cut entries
ca: Retalla entrades

en: Entries cut
ca: s'han retallat entrades

en: Paste entries
ca: Enganxa les entrades

en: Entries pasted
ca: S'han enganxat entrades

en: Add entry
ca: Afegeix una entrada

en: Entry added
ca: S'ha afegit l'entrada

en: Add entry cancelled
ca: S'ha cancel·lat l'addició d'una entrada

en: Edit Folder
ca: Edita la carpeta

en: Edit Entry
ca: Edita l'entrada

en: Update entry
ca: Actualitza l'entrada

en: Entry updated
ca: S'ha actualitzat l'entrada

en: Edit entry cancelled
ca: S'ha cancel·lat l'edició de l'entrada

en: Folder added
ca: S'ha afegit la carpeta

en: Add folder cancelled
ca: S'ha cancel·lat l'addició d'una carpeta

en: No goto command found for %s entries
ca: No s'ha trobat cap ordre «vés a» per a les entrades «%s»

en: Entry opened
ca: S'ha obert l'entrada

en: Invalid goto command format
ca: Format d'ordre «vés a» no vàlid

en: The goto command for '%s' entries is invalid, please correct it in the preferences.
ca: L'ordre «vés a» per a les entrades «%s» no és vàlid. Hauríeu de corregir-ho a les preferències.

en: Missing entry data
ca: Manquen les dades de l'entrada

en: The entry '%s' does not have all the data required to open it.
ca: L'entrada «%s» no té totes les dades requerides per a obrir-la.

en: Move entry
ca: Desplaça l'entrada

en: Entries moved
ca: S'han desplaçat entrades

en: Remove entry
ca: Suprimeix l'entrada

en: Entries removed
ca: S'han suprimit entrades

en: Entry removal cancelled
ca: S'ha cancel·lat la supressió de l'entrada

en: Password changed
ca: s'ha canviat la contrasenya

en: Password change cancelled
ca: S'ha cancel·lat el canvi de contrasenya

en: Data exported to %s
ca: S'han exportat les dades a %s

en: Export cancelled
ca: S'ha cancel·lat l'exportació

en: Unable to write to file
ca: No s'ha pogut escriure al fitxer

en: The file '%s' could not be opened for writing. Make sure that you have the proper permissions to write to it.
ca: El fitxer «%s» no s'ha pogut obrir per a escriure-hi. Assegureu-vos que teniu els permisos apropiats per a escriure-hi.

en: Export failed
ca: Ha fallat l'exportació

en: Import data
ca: Importa dades

en: Data imported from %s
ca: S'ha importat les dades de %s

en: Import cancelled
ca: S'ha cancel·lat la importació

en: Locked
ca: Blocat

en: File locked
ca: S'ha blocat el fitxer

en: Quit disabled due to unsaved changes
ca: S'ha inhabilitat la sortida degut als canvis no desats

en: File unlocked
ca: S'ha desblocat el fitxer

en: New file created
ca: S'ha creat un fitxer nou

en: New file cancelled
ca: S'ha cancel·lat la creació d'un fitxer nou

en: Opened file %s
ca: S'ha obert el fitxer %s

en: Data saved to file %s
ca: S'han desat les dades al fitxer %s

en: Save cancelled
ca: S'ha cancel·lat el desament

en: Unable to save file
ca: No s'ha pogut desar el fitxer

en: Save failed
ca: Ha fallat el desament

en: Quit cancelled
ca: S'ha cancel·lat la sortida

en: %s redone
ca: s'ha tornat a aplicar %s

en: %s undone
ca: s'ha desfet %s

en: Preferences
ca: Preferències

en: Interface
ca: Interfície

en: Goto Commands
ca: Ordres «Vés a»

en: Doubleclick Action
ca: Acció del doble clic

note: radio-button for go to
en: Go to account, if possible
ca: Vés al compte, si és possible

en: Go to the account (open in external application) on doubleclick, if required data is filled in
ca: Vés al compte (obre en una aplicaciäo externa) en fer-hi doble clic, en cas que hàgiu emplenat les dades requerides

note: radio-button for edit
en: Edit account
ca: Edita el compte

en: Edit the account on doubleclick
ca: Edita el compte en fer doble clic

note: radio-button for copy
en: Copy password to clipboard
ca: Copia la contrasenya al porta-retalls

en: Copy the account password to clipboard on doubleclick
ca: Copia la contrasenya del compte al porta-retalls en fer doble clic

en: Files
ca: Fitxers

note: checkbutton and file button for autoloading a file
en: Open file on startup:
ca: Obre aquest fitxer en iniciar:

en: When enabled, this file will be opened when the program is started
ca: Si s'habilita, en iniciar-se el programa s'obrirà aquest fitxer

en: Select File to Automatically Open
ca: Seleccioneu el fitxer a obrir automàticament

en: Revelation files
ca: Fitxers del Revelation

en: All files
ca: Tots els fitxers

en: File to open when Revelation is started
ca: Fitxer a obrir en iniciar el Revelation

note: check-button for autosave
en: Automatically save data when changed
ca: Desa les dades automàticament quan canviïn

en: Automatically save the data file when an entry is added, modified or removed
ca: Desa el fitxer de dades en afegir, modificar o suprimir una entrada

note: autolock file
en: Lock file when inactive for
ca: Bloca el fitxer després d'haver estat inactiu durant

en: Automatically lock the data file after a period of inactivity
ca: Bloca el fitxer de dades automàticament després d'un període d'inactivitat

en: The period of inactivity before locking the file, in minutes
ca: El període d'inactivitat abans de blocar el fitxer, en minuts

en: minutes
ca: minuts

en: Goto command for %s accounts. The following expansion variables can be used:
ca: Ordre «Vés a» per a comptes %s. Es poden utilitzar les variables d'expansió següents:

en: %%: a "%" sign
ca: %%: el signe "%"

en: %?x: optional expansion variable
ca: %?x: variable d'expansió opcional

en: %(...%): optional substring expansion
ca: %(...%): expansió de subcadena opcional

en: Passwords
ca: Contrasenyes

note: show passwords checkbutton
en: Display passwords and other secrets
ca: Mostra les contrasenyes i altres secrets

en: Display passwords and other secrets, such as PIN codes (otherwise, hide with ******)
ca: Mostra les contrasenyes i altres secrets (en cas contrari, s'amaguen amb els símbols ******)

note: chain username checkbutton
en: Also copy username when copying password
ca: Copia també el nom d'usuari en copiar la contrasenya

en: When the password is copied to clipboard, put the username before the password as a clipboard "chain"
ca: En copiar una contrasenya al porta-retalls, introdueix el nom d'usuari abans de la contrasenya com a «cadena» del porta-retalls

note: use punctuation chars checkbutton
en: Use punctuation characters for passwords
ca: Usa caràcters de puntuació per a les contrasenyes

en: When passwords are generated, use punctuation characters like %, =, { or .
ca: En generar les contrasenyes, utilitza caràcters de puntuació com %, =, { o .

en: The number of characters in generated passwords - 8 or more are recommended
ca: El nombre de caràcters que tindran les contrasenyes generades; se'n recomanen 8 o més

en: Length of generated passwords
ca: Llargada de les contrasenyes generades

en: Toolbar Style
ca: Estil de la barra d'eines

note: radio-button for desktop default
en: Use desktop default
ca: Utilitza la configuració predeterminada de l'escriptori

en: Show toolbar items with default style
ca: Mostra els elements de la barra d'eines amb l'estil predeterminat

note: radio-button for icons and text
en: Show icons and text
ca: Mostra les icones i el text

en: Show toolbar items with both icons and text
ca: Mostra els elements de la barra d'eines amb icones i text

note: radio-button for icons and important text
en: Show icons and important text
ca: Mostra les icones i el text important

en: Show toolbar items with text beside important icons
ca: Mostra els elements de la barra d'eines amb text només al costat de les icones importants

note: radio-button for icons only
en: Show icons only
ca: Mostra només les icones

en: Show toolbar items with icons only
ca: Mostra els elements de la barra d'eines només amb icones

note: radio-button for text only
en: Show text only
ca: Mostra només el text

en: Show toolbar items with text only
ca: Mostra els elements de la barra d'eines només amb text

en: File has changed
ca: Ha canviat el fitxer

en: The current file '%s' has changed. Do you want to reload it?
ca: Ha canviat el fitxer actual «%s». Voleu tornar-lo a carregar?

en: Save changes to current file?
ca: Voleu desar els canvis al fitxer actual?

en: You have made changes which have not been saved. If you create a new file without saving then these changes will be lost.
ca: Heu fet canvis que no s'han desat. Si creeu un fitxer nou sense desar, es perdran aquests canvis.

en: Save changes before opening?
ca: Voleu desar els canvis abans d'obrir?

en: You have made changes which have not been saved. If you open a different file without saving then these changes will be lost.
ca: Heu fet canvis que no s'han desat. Si obriu un fitxer diferent sense desar, es perdran aquests canvis.

en: Save changes before quitting?
ca: Voleu desar els canvis abans de sortir?

en: You have made changes which have not been saved. If you quit without saving, then these changes will be lost.
ca: Heu fet canvis que no s'han desat. Si sortiu sense desar, es perdran aquests canvis.

en: Replace existing file?
ca: Voleu reemplaçar el fitxer existent?

en: The file '%s' already exists - do you wish to replace this file?
ca: El fitxer «%s» ja existeix. Voleu reemplaçar-lo?

en: Save to insecure file?
ca: Voleu desar en un fitxer insegur?

en: You have chosen to save your passwords to an insecure (unencrypted) file format - if anyone has access to this file, they will be able to see your passwords.
ca: Heu triat desar les vostres contrasenyes en un format de fitxer no segur (sense encriptar). Qualsevol persona que accedeixi al fitxer podrà veure les vostres contrasenyes.

en: Select File to Export to
ca: Seleccioneu el fitxer on exportar

en: Filetype
ca: Tipus de fitxer

en: Select File to Import
ca: Seleccioneu el fitxer a importar

en: Automatically detect
ca: Detecció automàtica

en: Select File to Open
ca: Seleccioneu el fitxer a obrir

en: Select File to Save to
ca: Seleccioneu el fitxer on desar

en: Enter new password
ca: Introduïu la contrasenya nova

en: Enter a new password for the current data file. The file must be saved before the new password is applied.
ca: Introduïu una contrasenya nova per al fitxer de dades actual. Abans d'aplicar-la, haureu de desar el fitxer.

en: Current password
ca: Contrasenya actual

en: New password
ca: Contrasenya nova

en: Confirm password
ca: Confirmeu la contrasenya

en: The password you entered as the current file password is incorrect.
ca: La contrasenya que heu introduït per al fitxer actual no és correcta.

en: Passwords don't match
ca: Les contrasenyes no coincideixen

en: The password and password confirmation you entered does not match.
ca: La contrasenya i la confirmació de contrasenya que heu introduït no concorden.

en: Use insecure password?
ca: Voleu utilitzar una contrasenya insegura?

en: The password you entered is not secure; %s. Are you sure you want to use it?
ca: La contrasenya que heu introduït no és segura; %s. Segur que voleu utilitzar-la?

en: Enter password to unlock file
ca: Introduïu la contrasenya per a desblocar el fitxer

en: The current file has been locked, please enter the file password to unlock it.
ca: S'ha blocat el fitxer actual. Introduïu-ne la contrasenya per a desblocar-lo.

en: Password
ca: Contrasenya

en: The password you entered was not correct, please try again.
ca: La contrasenya que heu introduït no fou correcta. Hauríeu de tornar-ho a intentar.

en: Enter file password
ca: Introduïu la contrasenya del fitxer

en: The file '%s' is encrypted. Please enter the file password to open it.
ca: El fitxer '%s' està xifrat. Per favor introdueix la contrasenya del fitxer per obrir-ho.

en: Enter password for file
ca: Introduïu la contrasenya del fitxer

en: Please enter a password for the file '%s'. You will need this password to open the file at a later time.
ca: Per favor introdueix una contrasenya per al fitxer '%s'. Necessitaràs aquesta contrasenya per obrir el fitxer més tard.

en: The passwords you entered does not match.
ca: Les contrasenyes que heu introduït no concorden.

en: No password entered
ca: No s'ha introduït cap contrasenya

en: You must enter a password for the new data file.
ca: Heu d'introduir una contrasenya per al fitxer de dades nou.

en: Account Data
ca: Dades del compte

en: The name of the entry
ca: El nom de l'entrada

en: Name
ca: Nom

en: A description of the entry
ca: Una descripció de l'entrada

en: Description
ca: Descripció

en: The type of entry
ca: El tipus d'entrada

en: Type
ca: Tipus

en: Notes for the entry
ca: Notes per a l'entrada

en: Name not entered
ca: No s'ha especificat cap nom

en: You must enter a name for the account
ca: Heu d'introduir un nom per al compte

en: Really remove the %i selected entries?
ca: Segur que voleu suprimir les «%i» entrades seleccionades?

en: By removing these entries you will also remove any entries they may contain.
ca: En suprimir aquestes entrades, també suprimireu aquelles entrades que continguin.

en: Really remove folder '%s'?
ca: Segur que voleu suprimir la carpeta «%s»?

en: By removing this folder you will also remove all accounts and folders it contains.
ca: En suprimir aquesta carpeta, també suprimireu tots els comptes i carpetes que contingui.

en: Really remove account '%s'?
ca: Segur que voleu suprimir el compte «%s»?

en: Please confirm that you wish to remove this account.
ca: Confirmeu que voleu suprimir aquest compte.

en: The name of the folder
ca: El nom de la carpeta

en: A description of the folder
ca: Una descripció de la carpeta

en: You must enter a name for the folder
ca: Heu d'introduir un nom per a la carpeta

en: A password manager for the GNOME desktop
ca: Un gestor de contrasenyes per a l'escriptori GNOME

en: Unknown error
ca: s'ha produït un error desconegut

en: An unknown error occured. Please report the text below to the Revelation developers, along with what you were doing that may have caused the error. You may attempt to continue running Revelation, but it may behave unexpectedly.
ca: S'ha produït un error desconegut. Hauríeu d'enviar el text de sota als desenvolupadors del Revelation, explicant-los què estàveu fent quan s'ha produït. Podeu intentar seguint fent servir el Revelation, però pot ser que no funcioni correctament.

en: Password Checker
ca: Comprovador de contrasenyes

en: Enter a password to check
ca: Introduïu una contrasenya a comprovar

en: The result of the check
ca: El resultat de la comprovació

en: The password seems good
ca: La contrasenya sembla bona

en: The password %s
ca: La contrasenya %s

en: Password Generator
ca: Generador de contrasenyes

en: The generated password
ca: La contrasenya generada

en: Length
ca: Llargada

en: Folder
ca: Carpeta

en: Creditcard
ca: Targeta de crèdit

en: Crypto Key
ca: Clau criptogràfica

en: Database
ca: Base de dades

en: Door lock
ca: Pany de porta

en: Email
ca: Adreça electrònica

en: Generic
ca: Genèric

en: Phone
ca: Telèfon

en: Shell
ca: Intèrpret d'ordres

en: Remote Desktop
ca: Escriptori remot

en: Website
ca: Lloc web

en: Card number
ca: Número de targeta

en: The number of a creditcard, usually a 16-digit number
ca: El número d'una targeta de crèdit; generalment de 16 dígits

en: Card type
ca: Tipus de targeta

en: The type of creditcard, like MasterCard or VISA
ca: El tipus de targeta de crèdit, com ara VISA o MasterCard

en: CCV number
ca: Número CCV

en: A Credit Card Verification number, normally a 3-digit code found on the back of a card
ca: Un número de verificació de targeta de crèdit, normalment un codi de tres dígits al dors de la carta

en: Certificate
ca: Certificat

en: A certificate, such as an X.509 SSL Certificate
ca: Un certificat, com ara un certificat SSL X.509

en: Code
ca: Codi

en: A code used to provide access to something
ca: Un codi per a accedir a quelcom

en: A database name
ca: Un nom de base de dades

en: Domain
ca: Domini

en: An Internet or logon domain, like organization.org or a Windows logon domain
ca: Un domini d'Internet o d'entrada, com ara organització.cat o bé un domini d'entrada del Windows

en: An email address
ca: Una adreça de correu electrònic

en: Expiry date
ca: Data de venciment

en: The month that the credit card validity expires
ca: El mes en el qual venç la validesa de la carta

en: Hostname
ca: Nom del servidor

en: The name of a computer, like computer.domain.com or MYCOMPUTER
ca: El nom d'un ordinador, com ara ordinador.domini.cat o bé ELMEUORDINADOR

en: Key File
ca: Fitxer de clau

en: A key file, used for authentication for example via ssh or to encrypt X.509 certificates
ca: Un fitxer de clau utilitzat per a l'autenticació, per exemple a través d'SSH, o per a encriptar certificats X.509

en: Location
ca: Ubicació

en: A physical location, like office entrance
ca: Una ubicació física, com ara l'entrada de l'oficina

en: A secret word or character combination used for proving you have access
ca: Una combinació de paraules o caràcters secreta utilitzada per a donar prova que hi teniu accés

en: Phone number
ca: Número de telèfon

en: A telephone number
ca: Un número de telèfon

en: A Personal Identification Number, a numeric code used for credit cards, phones etc
ca: Un número d'identificació personal (PIN), un codi numèric que s'utilitza en targetes de crèdit, telèfons, etc

en: Port number
ca: Número de port

en: A network port number, used to access network services directly
ca: Un número de port de xarxa utilitzat per a accedir a serveis de xarxa directament

en: A Uniform Resource Locator, such as a web-site address
ca: Un localitzador uniforme de recursos (URL), com ara l'adreça d'un lloc web

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: A name or other identification used to identify yourself
ca: Un nom o una altra identificació per a identificar-vos

en: _Continue
ca: Co_ntinua

en: _Export
ca: E_xporta

en: _Generate
ca: _Genera

note: "revelation-generate"
en: _Import
ca: _Importa

en: _Add Entry
ca: _Afegeix l'entrada

note: "revelation-new-entry"
en: _Add Folder
ca: _Afegeix la carpeta

note: "revelation-new-folder" "revelation-next"
en: _Change
ca: _Canvia

note: "revelation-password-strong" "revelation-password-weak" "revelation-previous"
en: _Reload
ca: _Torna a carregar

en: _Replace
ca: _Reemplaça

note: "revelation-replace" "revelation-unknown"
en: _Unlock
ca: _Desbloca

note: "revelation-unlock"
en: _Update
ca: _Actualitza

en: _Discard
ca: _Descarta

en: _Lock
ca: _Bloca

en: Next
ca: Següent

en: _Check
ca: Compro_va

en: Previous
ca: Anterior

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Copy password
ca: Copia la contrasenya

en: Select File
ca: Seleccioneu el fitxer

en: Browse...
ca: Navega...

en: Generate
ca: Genera

en: Updated %s ago
ca: S'ha actualitzat fa %s

en: Text to search for
ca: Text a cercar

en: Any type
ca: Qualsevol tipus

en: Find the previous match
ca: Cerca la coincidència anterior

en: Find the next match
ca: Cerca la coincidència següent

en: is too short
ca: és massa curta

en: isn't varied enough
ca: no äes prou variat

en: is too weak
ca: és massa dèbil

en: is a palindrome
ca: és un palíndrom

en: %i seconds
ca: %i segons

en: years
ca: anys

en: year
ca: any

en: months
ca: mesos

en: month
ca: mes

en: weeks
ca: setmanes

en: week
ca: setmana

en: days
ca: dies

en: day
ca: dia

en: hours
ca: hores

en: hour
ca: hora

en: minute
ca: minut

en: seconds
ca: segons

en: second
ca: segon

en: Revelation account list
ca: Llista de comptes del Revelation

en: Account list
ca: Llista de comptes

en: Created:
ca: Creat:

en: Revelation version:
ca: Versió del Revelation:

en: Password Manager
ca: Gestor de Contrasenyes

en: Organize and secure your passwords
ca: Organitza i assegura les teves contrasenyes

en: _File
ca: _Fitxer

en: _New
ca: _Nou

en: Save _as...
ca: _Anomena i desa...

en: Change _Password...
ca: Canvia la contrasen_ya...

en: _Close
ca: _Tanca

en: _Quit
ca: _Surt

en: Cu_t
ca: Re_talla

en: _Copy
ca: _Copia

en: Copy Pass_word
ca: Copiar contrasenya

en: _Paste
ca: Engan_xa

en: _Select All
ca: _Selecciona-ho tot

en: _Deselect All
ca: _No seleccionis res

en: _Find...
ca: _Cerca...

en: Find Ne_xt
ca: Cerca el se_güent

en: Find Pre_vious
ca: Cerca l'a_nterior

en: Prefere_nces
ca: Preferè_ncies

en: E_ntry
ca: E_ntrada

en: _Add Entry...
ca: _Afegeix una entrada …

en: Add _Folder...
ca: Afegeix una ca_rpeta...

en: _View
ca: _Visualitza

en: _Main Toolbar
ca: _Barra d'eines principal

en: S_earch Toolbar
ca: Barra d'eines de _cerca

en: _Statusbar
ca: _Barra d'estat

en: Password _Generator
ca: _Generador de contrasenyes

en: Password _Checker
ca: Co_mprovador de contrasenyes

en: Show _Passwords
ca: Mostra les contrasen_yes

en: _Help
ca: A_juda

en: _About
ca: _Quant a
