revelation - en to cs translation catalogue (279 entries)

en: Missing data files
cs: Chybí datové soubory

en: Some of Revelations system files could not be found, please reinstall Revelation.
cs: Některé ze systémových souborů Revelation nebyly nalezeny, reinstalujte Revelation, prosím.

en: Missing configuration data
cs: Chybí konfigurační data

en: Revelation could not find its configuration data, please reinstall Revelation.
cs: Revelation nenalezl konfigurační data, reinstalujte Revelelation, prosím.

en: Invalid data files
cs: Neplatné datové soubory

en: Some of Revelations system files contain invalid data, please reinstall Revelation.
cs: Některé ze systémových souborů Revelation obsahují neplatná data, reinstalujte Revelation, prosím.

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Open a file
cs: Otevřít soubor

en: _Save
cs: _Uložit

en: Save data to a file
cs: Uložit data do souboru

en: Add Entry
cs: Přidat položku

en: Create a new entry
cs: Vytvořit novou položku

en: Add folder
cs: Přidat složku

en: Create a new folder
cs: Vytvořit novou složku

en: _Go to
cs: _Přejít na

en: Go to the selected entries
cs: Přejít na vybrané položky

en: _Edit
cs: _Upravit

en: Edit the selected entry
cs: Upravit vybranou položku

en: Re_move
cs: Odst_ranit

en: Remove the selected entries
cs: Odstranit vybrané položky

en: New file
cs: Nový soubor

en: _Undo
cs: _Zpět

en: _Undo %s
cs: _Zpět %s

en: _Redo
cs: Zn_ovu

en: _Redo %s
cs: _Znovu %s

en: Open cancelled
cs: Otevírání zrušeno

en: Incorrect password
cs: Nesprávné heslo

en: The password you entered for the file '%s' was not correct.
cs: Heslo k souboru '%s' není správné.

en: Open failed
cs: Otevírání selhalo

en: Invalid file format
cs: Neplatný formát souboru

en: The file '%s' contains invalid data.
cs: Soubor '%s' obsahuje neplatná data.

en: Unknown data
cs: Neznámá data

en: The file '%s' contains unknown data. It may have been created by a newer version of Revelation.
cs: Soubor '%s' obsahuje neznámá data. Mohl být vytvořen novější verzí Revelation.

en: Unknown data version
cs: Neznámá verze dat

en: The file '%s' has a future version number, please upgrade Revelation to open it.
cs: Soubor '%s' je v novější verzi, aktualizujte svůj Revelation.

en: Unable to detect filetype
cs: Nelze určit typ souboru

en: Unable to open file
cs: Nelze otevřít soubor

en: The file '%s' could not be opened. Make sure that the file exists, and that you have permissions to open it.
cs: Soubor '%s' nelze otevřít. Ujistěte se, že existuje a že máte potřebná oprávnění.

en: Entry has no password to copy
cs: Položka nemá heslo ke kopírování

en: Password copied to clipboard
cs: Heslo zkopírováno do schránky

en: Entries copied
cs: Položky zkopírovány

en: Cut entries
cs: Vyjmout položky

en: Entries cut
cs: Položky vyjmuty

en: Paste entries
cs: Vložit položky

en: Entries pasted
cs: Položky vloženy

en: Add entry
cs: Přidat položku

en: Entry added
cs: Položka přidána

en: Add entry cancelled
cs: Přidání položky bylo zrušeno

en: Edit Folder
cs: Upravit složku

en: Edit Entry
cs: Upravit položku

en: Update entry
cs: Aktualizovat položku

en: Entry updated
cs: Položka aktualizována

en: Edit entry cancelled
cs: Úprava položky byla zrušena

en: Folder added
cs: Složka přidána

en: Add folder cancelled
cs: Přidání složky bylo zrušeno

en: Entry opened
cs: Položka otevřena

en: Invalid goto command format
cs: Neplatný formát příkazu akce

en: Missing entry data
cs: Chybí data položek

en: Move entry
cs: Přesunout položku

en: Entries moved
cs: Položky přesunuty

en: Remove entry
cs: Odstranit položku

en: Entries removed
cs: Položky odstraněny

en: Entry removal cancelled
cs: Odstranění položky zrušeno

en: Password change cancelled
cs: Změna hesla zrušena

en: Data exported to %s
cs: Data exportována do %s

en: Export cancelled
cs: Export byl zrušen

en: Unable to write to file
cs: Nelze zapisovat do souboru

en: Export failed
cs: Export selhal

en: Import data
cs: Importovat data

en: Data imported from %s
cs: Data importována z %s

en: Import cancelled
cs: Import zrušen

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: File locked
cs: Soubor byl uzamčen

en: Quit disabled due to unsaved changes
cs: Ukončení zrušeno kvůli neuloženým změnám

en: File unlocked
cs: Soubor byl odemčen

en: New file created
cs: Vytvořen nový soubor

en: New file cancelled
cs: Vytvoření nového souboru zrušeno

en: Opened file %s
cs: Byl otevřen soubor %s

en: Data saved to file %s
cs: Data uložena do souboru %s

en: Save cancelled
cs: Ukládání zrušeno

en: Unable to save file
cs: Nelze uložit soubor

en: Save failed
cs: Ukládání selhalo

en: Quit cancelled
cs: Ukončení zrušeno

en: Preferences
cs: Nastavení

en: General
cs: Obecné

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Goto Commands
cs: Příkazy pro akce

en: Doubleclick Action
cs: Akce při dvojkliku

note: radio-button for go to
en: Go to account, if possible
cs: Provést akci, je-li to možné

note: radio-button for edit
en: Edit account
cs: Upravit účet

en: Edit the account on doubleclick
cs: Upravit účet po dvojkliku

note: radio-button for copy
en: Copy password to clipboard
cs: Kopírovat heslo do schránky

en: Copy the account password to clipboard on doubleclick
cs: Při dvojkliku kopírovat heslo k účtu do schránky

en: Files
cs: Soubory

note: checkbutton and file button for autoloading a file
en: Open file on startup:
cs: Při spuštění otevřít:

en: When enabled, this file will be opened when the program is started
cs: Pokud je zaškrtnuto, načte se soubor při spuštění programu

en: Select File to Automatically Open
cs: Vybrat soubor k automatickému otevření

en: Revelation files
cs: Soubory Revelation

en: All files
cs: Všechny soubory

en: File to open when Revelation is started
cs: Při spuštění Revelation otevřít tento soubor

note: check-button for autosave
en: Automatically save data when changed
cs: Automaticky uložit data po provedení změn

en: Automatically save the data file when an entry is added, modified or removed
cs: Pokud je přidána, upravena nebo odstraněna položka, automaticky uložit soubor

note: autolock file
en: Lock file when inactive for
cs: Zamknout při nečinnosti po

en: Automatically lock the data file after a period of inactivity
cs: Automaticky zamknout datový soubor při nečinnosti

en: The period of inactivity before locking the file, in minutes
cs: Po jaké době nečinnosti zamknout soubor (v minutách)

en: minutes
cs: minut

en: Passwords
cs: Hesla

note: show passwords checkbutton
en: Display passwords and other secrets
cs: Zobrazit hesla a jiná tajemství

en: Display passwords and other secrets, such as PIN codes (otherwise, hide with ******)
cs: Zobrazovat hesla a další tajemství (PIN kódy apod.), jinak schovat za ******

note: chain username checkbutton
en: Also copy username when copying password
cs: Při kopírování hesla kopírovat i uživatelské jméno

en: The number of characters in generated passwords - 8 or more are recommended
cs: Počet znaků ve vytvářených heslech - doporučeno 8 a více znaků

en: Length of generated passwords
cs: Délka generovaných hesel

en: Toolbar Style
cs: Styl lišty nástrojů

note: radio-button for desktop default
en: Use desktop default
cs: Výchozí nastavení desktopu

note: radio-button for icons and text
en: Show icons and text
cs: Zobrazit ikony a text

note: radio-button for icons and important text
en: Show icons and important text
cs: Zobrazit ikony a důležitý text

note: radio-button for icons only
en: Show icons only
cs: Zobrazit pouze ikony

en: Show toolbar items with icons only
cs: Zobrazit v hlavní liště jen ikony

note: radio-button for text only
en: Show text only
cs: Zobrazit pouze text

en: File has changed
cs: Soubor byl změněn

en: The current file '%s' has changed. Do you want to reload it?
cs: Aktuální souboru '%s' byl změněn. Chcete jej znovu načíst?

en: Save changes to current file?
cs: Uložit změny v aktuálním souboru?

en: Save changes before opening?
cs: Uložit změny před otevřením?

en: Save changes before quitting?
cs: Uložit změny před ukončením?

en: Replace existing file?
cs: Nahradit existující soubor?

en: The file '%s' already exists - do you wish to replace this file?
cs: Soubor '%s' již existuje - opravdu chcete nahradit tento soubor?

en: Save to insecure file?
cs: Uložit do nezabezpečeného souboru?

en: Select File to Export to
cs: Vybrat soubor, do kterého exportovat

en: Filetype
cs: Typ souboru

en: Select File to Import
cs: Vybrat soubor pro import

en: Automatically detect
cs: Detekovat automaticky

en: Select File to Open
cs: Vybrat soubor k otevření

en: Select File to Save to
cs: Vyberte soubor pro uložení

en: Enter new password
cs: Vložte nové heslo

en: Enter a new password for the current data file. The file must be saved before the new password is applied.
cs: Vložte nové heslo pro aktuální soubor. Před aplikováním nového hesla musí být soubor uložen.

en: Current password
cs: Aktuální heslo

en: New password
cs: Nové heslo

en: Confirm password
cs: Potvrdit heslo

en: Passwords don't match
cs: Hesla nesouhlasí

en: Use insecure password?
cs: Použít nebezpečné heslo?

en: Enter password to unlock file
cs: K odemčení souboru vložte heslo

en: The current file has been locked, please enter the file password to unlock it.
cs: Aktuální soubor byl uzamčen, pro odemčení vložte heslo.

en: Password
cs: Heslo

en: The password you entered was not correct, please try again.
cs: Vložené heslo není správné, zkuste to znova.

en: Enter file password
cs: Vložte heslo souboru

en: Enter password for file
cs: Vložte heslo pro soubor

en: The passwords you entered does not match.
cs: Vložená hesla nesouhlasí.

en: No password entered
cs: Nebylo vloženo heslo

en: You must enter a password for the new data file.
cs: Pro nový soubor s daty musíte vložit heslo.

en: Account Data
cs: Data účtu

en: The name of the entry
cs: Název položky

en: Name
cs: Název

en: A description of the entry
cs: Popis položky

en: Description
cs: Popis

en: The type of entry
cs: Typ položky

en: Type
cs: Typ

en: Name not entered
cs: Nebyl vložen název

en: You must enter a name for the account
cs: Musíte napsat název účtu

en: Really remove the %i selected entries?
cs: Opravdu odstranit %i vybraných položek?

en: By removing these entries you will also remove any entries they may contain.
cs: Odstraněním těchto položek odstraníte všechny položky v nich obsažené.

en: Really remove folder '%s'?
cs: Opravdu odstranit složku '%s'?

en: Really remove account '%s'?
cs: Opravdu odstranit účet '%s'?

en: Please confirm that you wish to remove this account.
cs: Potvrďte, prosím, odstranění tohoto účtu.

en: The name of the folder
cs: Název složky

en: A description of the folder
cs: Popis složky

en: You must enter a name for the folder
cs: Musíte napsat název složky

en: A password manager for the GNOME desktop
cs: Správce hesel pro prostředí GNOME

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Password Checker
cs: Kontrolor hesel

en: Enter a password to check
cs: Vložte kontrolované heslo

en: The result of the check
cs: Výsledek zkoušky

en: The password seems good
cs: Heslo je dobré

en: The password %s
cs: Heslo %s

en: Password Generator
cs: Generátor hesel

en: The generated password
cs: Vygenerované heslo

en: Length
cs: Délka

en: Folder
cs: Adresář

en: Creditcard
cs: Kreditkarta

en: Database
cs: Databáze

en: Door lock
cs: Dveřní zámek

en: Generic
cs: Obecné

en: Phone
cs: Telefon

en: Website
cs: Webstránka

en: Card number
cs: Číslo karty

en: The number of a creditcard, usually a 16-digit number
cs: Číslo kreditní karty, obvykle 16-ti místné číslo

en: Card type
cs: Typ karty

en: The type of creditcard, like MasterCard or VISA
cs: Typ kreditní karty (MasterCard, Visa...)

en: CCV number
cs: CCV číslo

en: Certificate
cs: Certifikát

en: A certificate, such as an X.509 SSL Certificate
cs: Certifikát, např. X.509 SSL certifikát

en: Code
cs: Kód

en: A database name
cs: Název databáze

en: Domain
cs: Doména

en: An email address
cs: Emailová adresa

en: Expiry date
cs: Datum expirace

en: The month that the credit card validity expires
cs: Měsíc expirace kreditní karty

en: The name of a computer, like computer.domain.com or MYCOMPUTER
cs: Název počítače, typicky pocitac.domena.cz nebo MUJPOCITAC

en: Location
cs: Umístění

en: A physical location, like office entrance
cs: Fyzické umístění, např. vchod do kanceláře

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: A telephone number
cs: Telefonní číslo

en: Port number
cs: Číslo portu

en: A Uniform Resource Locator, such as a web-site address
cs: URL, např. webová adresa

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: _Continue
cs: _Pokračovat

en: _Export
cs: _Exportovat

en: _Generate
cs: _Vygenerovat

note: "revelation-generate"
en: _Import
cs: _Importovat

en: _Add Entry
cs: _Přidat položku

note: "revelation-new-entry"
en: _Add Folder
cs: _Přidat složku

note: "revelation-new-folder" "revelation-next"
en: _Change
cs: _Změnit

note: "revelation-password-strong" "revelation-password-weak" "revelation-previous"
en: _Reload
cs: _Znovu načíst

en: _Replace
cs: _Nahradit

note: "revelation-replace" "revelation-unknown"
en: _Unlock
cs: _Odemknout

note: "revelation-unlock"
en: _Update
cs: _Aktualizovat

en: _Discard
cs: _Zahodit

en: _Lock
cs: _Zamknout

en: Next
cs: Další

en: _Check
cs: _Zkontrolovat

en: Previous
cs: Předchozí

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Copy password
cs: Kopírovat heslo

en: Select File
cs: Vybrat soubor

en: Browse...
cs: Procházet...

en: Generate
cs: Generovat

en: Updated %s ago
cs: %s od aktualizace

en: Text to search for
cs: Hledat text

en: Any type
cs: Jakýkoli typ

en: Find the previous match
cs: Najít předchozí shodu

en: Find the next match
cs: Nalézt shodu

en: is too short
cs: je příliš krátké

en: isn't varied enough
cs: není dostatečně různorodé

en: is too weak
cs: je příliš slabé

en: is a palindrome
cs: je palindrom

en: %i seconds
cs: %i sekund

en: years
cs: let

en: year
cs: rok

en: months
cs: měsíce

en: month
cs: měsíc

en: weeks
cs: týdnů

en: week
cs: týden

en: days
cs: dny

en: day
cs: den

en: hours
cs: hodiny

en: hour
cs: hodina

en: minute
cs: minuta

en: seconds
cs: sekundy

en: second
cs: sekunda

en: Revelation account list
cs: Seznam účtů Revelation

en: Account list
cs: Seznam účtů

en: Created:
cs: Vytvořeno:

en: Revelation version:
cs: Verze Revelation:

en: _File
cs: _Soubor

en: _New
cs: _Nový

en: Save _as...
cs: Uložit _jako...

en: Change _Password...
cs: Změnit heslo...

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Quit
cs: U_končit

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Paste
cs: V_loži

en: _Select All
cs: _Vybrat vše

en: _Deselect All
cs: Zrušit výběr

en: _Find...
cs: _Hledat

en: Find Ne_xt
cs: Najít další

en: Find Pre_vious
cs: Najít předchozí

en: Prefere_nces
cs: Nastave_ní

en: E_ntry
cs: _Položka

en: _Add Entry...
cs: _Přidat položku...

en: Add _Folder...
cs: Přidat sl_ožku...

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Main Toolbar
cs: _Hlavní nástrojová lišta

en: S_earch Toolbar
cs: Lišta vyhledávání

en: _Statusbar
cs: _Stavový řádek

en: Password _Generator
cs: _Generátor hesel

en: Password _Checker
cs: Kontrolor hesel

en: Show _Passwords
cs: Zobrazit _hesla

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About
cs: _O aplikaci
