revelation - en to lt translation catalogue (163 entries)

en: _Go to
lt: _Eiti į

en: _Edit
lt: _Redaguoti

en: Re_move
lt: _Pašalinti

en: Incorrect password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: Revelation files
lt: Revelation failai

en: All files
lt: Visi failai

en: minutes
lt: minutės

en: The number of characters in generated passwords - 8 or more are recommended
lt: Simbolių skaičius slaptažodžių generavimui - 8 ar daugiau simbolių rekomenduojama

en: File has changed
lt: Failo turinys pasikeitė

en: The current file '%s' has changed. Do you want to reload it?
lt: Dabartinis failo '%s' turinys pasikeitė. Ar norite atidaryti failą iš naujo?

en: Save changes to current file?
lt: Išsaugoti pakeitimus į failą?

en: You have made changes which have not been saved. If you create a new file without saving then these changes will be lost.
lt: Padarėte pakeitimus kurie dar neišsaugoti. Jeigu sukursite naują failą neišsaugoję, visi pakeitimai bus prarasti.

en: Save changes before opening?
lt: Išsaugoti prieš atidarant?

en: You have made changes which have not been saved. If you open a different file without saving then these changes will be lost.
lt: Padarėte pakeitimus kurie dar neišsaugoti. Jeigu atidarysite kitą failą neišsaugoję, visi pakeitimai bus prarasti.

en: Save changes before quitting?
lt: Išsaugoti pakeitimus prieš išeinant?

en: You have made changes which have not been saved. If you quit without saving, then these changes will be lost.
lt: Padarėte pakeitimus kurie dar nebuvo išsaugoti. jeigu uždarysite neišsaugoję, pakeitimai bus prarasti.

en: Replace existing file?
lt: Pakeisti egzistuojantį failą?

en: The file '%s' already exists - do you wish to replace this file?
lt: Failas '%s' jau egzistuoja - ar norite pakeisti?

en: Save to insecure file?
lt: Išsaugoti nesaugų failą?

en: You have chosen to save your passwords to an insecure (unencrypted) file format - if anyone has access to this file, they will be able to see your passwords.
lt: Pasirinkote išsaugoti failą su nesaugiu formatu - jeigu kas nors galės prieiti prie šio failo, jie galės pamatyti slaptažodžius.

en: Select File to Export to
lt: Pasirinkite failą eksportavimui

en: Filetype
lt: Failo tipas

en: Select File to Import
lt: Pasirinkite failą importavimui

en: Automatically detect
lt: Automatiškai atpažinti

en: Select File to Open
lt: Pasirinkite failą atidarymui

en: Select File to Save to
lt: Pasirinkite failą išsaugojimui

en: Enter new password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Enter a new password for the current data file. The file must be saved before the new password is applied.
lt: Įveskite slaptažodį atidarytam duomenų failui. Failas turi būti išsaugotas prieš slaptažodžio pakeitimą.

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: Confirm password
lt: Patvirtinti slaptažodį

en: The password you entered as the current file password is incorrect.
lt: Slaptažodis kurį įvedėte dabartiniam failui yra neteisingas.

en: Passwords don't match
lt: Slaptažodžiai nesutampa

en: The password and password confirmation you entered does not match.
lt: Slaptažodžio ir slaptažodžio patvirtinimo laukai nesutampa.

en: Use insecure password?
lt: Naudoti nesaugų slaptažodį?

en: The password you entered is not secure; %s. Are you sure you want to use it?
lt: Slaptažodis kurį įvedėte yra nesaugus; %s. Ar tikrai norite tokį naudoti?

en: Enter password to unlock file
lt: Įveskite slaptažodį slaptažodžiui atrakinti

en: The current file has been locked, please enter the file password to unlock it.
lt: Dabartinis failas buvo užrakintas, įveskite slaptažodį norėdami atrakinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: The password you entered was not correct, please try again.
lt: Slaptažodis kurį įvedėte yra neteisingas, pamėginkite dar kartą.

en: Enter file password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Enter password for file
lt: Įveskite slaptažodį failui

en: The passwords you entered does not match.
lt: Slaptažodžiai kuriuos įvedėte nesutampa.

en: No password entered
lt: Neįvestas slaptažodis

en: You must enter a password for the new data file.
lt: Turite įvesti slaptažodį naujam duomenų failui.

en: Account Data
lt: Paskyros duomenys

en: The name of the entry
lt: Įrašo pavadinimas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: A description of the entry
lt: Įrašo aprašymas

en: Description
lt: Aprašymas

en: The type of entry
lt: Įrašo tipas

en: Type
lt: Tipas

en: Name not entered
lt: Neįvestas pavadinimas

en: You must enter a name for the account
lt: Turite įvesti paskyros pavadinimą

en: Really remove the %i selected entries?
lt: Ar tikrai pašalinti %i pasirinktus įrašus?

en: By removing these entries you will also remove any entries they may contain.
lt: Pašalinus šį įrašą kartu galite pašalinti ir įrašus kurie jam priklauso.

en: Really remove folder '%s'?
lt: Ar tikrai ištrinti katalogą '%s'?

en: By removing this folder you will also remove all accounts and folders it contains.
lt: Pašalinus šį įrašą bus pašalintos visos paskyros ir katalogai kurie jam priklauso.

en: Really remove account '%s'?
lt: Ar tikrai pašalinti paskyrą '%s'?

en: Please confirm that you wish to remove this account.
lt: Patvirtinkite ar tikrai norite pašalinti paskyrą.

en: The name of the folder
lt: Katalogo pavadinimas

en: A description of the folder
lt: Katalogo aprašymas

en: You must enter a name for the folder
lt: Privalote įvesti katalogo pavadinimą

en: A password manager for the GNOME desktop
lt: Slaptažodžių valdytojas GNOME darbastaliui

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: An unknown error occured. Please report the text below to the Revelation developers, along with what you were doing that may have caused the error. You may attempt to continue running Revelation, but it may behave unexpectedly.
lt: Nežinoma klaida. Prašome pranešti apie tai Revelation programuotojams tekste apačioje, taip pat aprašius kaip ši klaida įvyko. Galite naudotis Revelation programa toliau, tačiau ji gali elgtis netikėtai.

en: Password Checker
lt: Slaptažodžio tikrinimas

en: Enter a password to check
lt: Įveskite slaptažodį patikrinimui

en: The result of the check
lt: Rezultatas patikrinto slaptažodžio

en: The password seems good
lt: Slaptažodis atrodo saugus

en: The password %s
lt: Slaptažodis %s

en: Password Generator
lt: Slaptažodžio generatorius

en: The generated password
lt: Sugeneruotas slaptažodis

en: Length
lt: Ilgis

en: Folder
lt: Katalogas

en: Creditcard
lt: Kreditinė kortelė

en: Crypto Key
lt: Kriptografijos raktas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Door lock
lt: Durų užraktas

en: Email
lt: El. paštas

en: Generic
lt: Bendras

en: Phone
lt: Telefonas

en: Shell
lt: Pultas

en: Website
lt: Tinklapis

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: The number of a creditcard, usually a 16-digit number
lt: Kreditinės kortelės numeris, dažniausiai 16 skaitmenų

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: The type of creditcard, like MasterCard or VISA
lt: Kreditinės kortelės tipas, kaip MasterCard arba VISA

en: CCV number
lt: CVV numeris

en: A Credit Card Verification number, normally a 3-digit code found on the back of a card
lt: Kreditinės kortelės patikros numeris, dažniausiai 3 skaitmenų randamas kortelės gale

en: Certificate
lt: Sertifikatas

en: A certificate, such as an X.509 SSL Certificate
lt: Sertifikatas, pavyzdžiui X.509 SSL Certificate

en: Code
lt: Kodas

en: A code used to provide access to something
lt: Kodas naudojamas priėjimui prie kažko

en: A database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Domain
lt: Domenas

en: An Internet or logon domain, like organization.org or a Windows logon domain
lt: Interneto arba prisijungimo domenas, kaip organizacija.org arba Windows prisijungimo domenas

en: An email address
lt: El. pašto adresas

en: Expiry date
lt: Galiojimo data

en: The month that the credit card validity expires
lt: Mėnuo, kada kredito kortelė nustos galioti

en: Hostname
lt: Pagrindinio kompiuterio vardas

en: The name of a computer, like computer.domain.com or MYCOMPUTER
lt: Kompiuterio pavadinimas, kaip kompiuteris.domenas.com arba MANOKOMPIUTERIS

en: Key File
lt: Rakto failas

en: A key file, used for authentication for example via ssh or to encrypt X.509 certificates
lt: Rakto failas yra naudojamas atpažinimui, pavyzdžiui per ssh arba encrypt X.509 sertifikatai

en: Location
lt: Vieta

en: A physical location, like office entrance
lt: Fizinė vieta, kaip įėjimas į ofisą

en: A secret word or character combination used for proving you have access
lt: Slaptažodis arba simbolių kombinacija naudojama priėjimui

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: A telephone number
lt: Telefono numeris

en: A Personal Identification Number, a numeric code used for credit cards, phones etc
lt: Personal Identification Number (PIN), skaitmeninis kodas naudojamas kreditinėse kortelėse, telefonuose ir pan.

en: Port number
lt: Prievado numeris

en: A network port number, used to access network services directly
lt: Interneto prievado numeris, naudojamas priėjimui

en: A Uniform Resource Locator, such as a web-site address
lt: Uniform Resource Locator (URL), interneto adresas

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: A name or other identification used to identify yourself
lt: Vardas ar kitas atpažinimo požymis

en: _Continue
lt: _Tęsti

en: _Export
lt: _Eksportuoti

en: _Generate
lt: _Generuoti

note: "revelation-generate"
en: _Import
lt: _Importuoti

en: _Add Entry
lt: _Pridėti įrašą

note: "revelation-new-entry"
en: _Add Folder
lt: _Pridėti katalogą

note: "revelation-new-folder" "revelation-next"
en: _Change
lt: _Pakeisti

note: "revelation-password-strong" "revelation-password-weak" "revelation-previous"
en: _Reload
lt: _Perkrauti

en: _Replace
lt: _Pakeisti

note: "revelation-replace" "revelation-unknown"
en: _Unlock
lt: _Atrakinti

note: "revelation-unlock"
en: _Update
lt: _Atnaujinti

en: _Discard
lt: _Atšaukti

en: _Lock
lt: _Užrakinti

en: Next
lt: Sekantis

en: _Check
lt: _Patikrinti

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Copy password
lt: Nukopijuoti slaptažodį

en: Select File
lt: Pasirinkite failą

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Generate
lt: Generuoti

en: Updated %s ago
lt: Atnaujinta prieš %s

en: Text to search for
lt: Tekstas paieškai

en: Any type
lt: Bet koks tipas

en: Find the previous match
lt: Ieškoti prieš tai buvusio pasikartojimo

en: Find the next match
lt: Ieškoti kito pasikartojimo

en: is too short
lt: yra per trumpas

en: isn't varied enough
lt: nėra pakankamai įvairus

en: is too weak
lt: yra per silpnas

en: is a palindrome
lt: vienodas skaitant iš bet kurios pusės

en: %i seconds
lt: %i sekundžių

en: years
lt: metų

en: year
lt: metai

en: months
lt: mėnesių

en: month
lt: mėnuo

en: weeks
lt: savaičių

en: week
lt: savaitė

en: days
lt: dienų

en: day
lt: diena

en: hours
lt: valandų

en: hour
lt: valanda

en: minute
lt: minutė

en: seconds
lt: sekundžių

en: second
lt: sekundė

en: Revelation account list
lt: Revelation paskyrų sąrašas

en: Account list
lt: Paskyrų sąrašas

en: Created:
lt: Sukurta:

en: Revelation version:
lt: Revelation versija:
