revelation - en to nl translation catalogue (328 entries)

en: Missing data files
nl: Ontbrekende gegevensbestanden

en: Some of Revelations system files could not be found, please reinstall Revelation.
nl: Enkele systeembestanden van Revelation kunnen niet worden gevonden; installeer Revelation opnieuw.

en: Missing configuration data
nl: Ontbrekende configuratiegegevens

en: Revelation could not find its configuration data, please reinstall Revelation.
nl: Revelation kan zijn configuratiebestanden niet vinden.; installeer Revelation opnieuw.

en: Invalid data files
nl: Ongeldige gegevensbestanden

en: Some of Revelations system files contain invalid data, please reinstall Revelation.
nl: Enkele systeembestanden van Revelation bevatten ongeldige gegevens; installeer Revelation opnieuw.

en: Open a file
nl: Open een bestand

en: _Save
nl: _Bewaar

en: Save data to a file
nl: Gegevens opslaan in een bestand

en: Add Entry
nl: Item toevoegen

en: Create a new entry
nl: Nieuw item aanmaken

en: Add folder
nl: Map toevoegen

en: Create a new folder
nl: Nieuwe map aanmaken

en: _Go to
nl: _Ga naar

en: Go to the selected entries
nl: Ga naar de geselecteerde items

en: _Edit
nl: _Aanpassen

en: Edit the selected entry
nl: Geselecteerd item bewerken

en: Re_move
nl: Ver_wijderen

en: Remove the selected entries
nl: Geselecteerde items verwijderen

en: New file
nl: Nieuw Bestand

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Undo %s
nl: _Maak %s ongedaan

en: _Redo
nl: _Herhaal

en: _Redo %s
nl: _Herhaal %s

en: Open cancelled
nl: Geannuleerde openen

en: Old file format
nl: Oud bestandsformaat

en: Revelation detected that '%s' file has the old and actually non-secure file format. It is strongly recommended to save this file with the new format. Revelation will do it automatically if you press save after opening the file.
nl: Revelation heeft ontdekt dat het bestand '%s' een oud en onveilig bestandsformaat heeft. Het wordt sterk aanbevolen om dit bestand op te slaan in een nieuw formaat. Revelation zal dit automatisch doen als je het bestand na het openen opslaat.

en: Incorrect password
nl: Wachtwoord niet juist

en: The password you entered for the file '%s' was not correct.
nl: Het ingevoerde wachtwoord voor het bestand '%s' is onjuist

en: Open failed
nl: Openen mislukt

en: Invalid file format
nl: Ongeldig bestandsformaat

en: The file '%s' contains invalid data.
nl: Het bestand  '%s' bevat ongeldige gegevens.

en: Unknown data
nl: Onbekende gegevens

en: The file '%s' contains unknown data. It may have been created by a newer version of Revelation.
nl: Het bestand '%s' bevat onbekende gegevens. Mogelijk is het aangemaakt door een nieuwere versie van Revelation.

en: Unknown data version
nl: Onbekende gegevensversie

en: The file '%s' has a future version number, please upgrade Revelation to open it.
nl: Het bestand '%s' heeft een toekomstig versienummer. Gelieve Revelation op te waarderen om het te openen.

en: Unable to detect filetype
nl: Niet in staat om bestandstype vast te stellen.

en: The file type of the file '%s' could not be automatically detected. Try specifying the file type manually.
nl: Het bestandstype van het bestand '%s' kon niet automatisch vastgesteld worden. Probeer het bestandstype handmatig op te geven.

en: Unable to open file
nl: Niet in staat om het bestand te openen.

en: The file '%s' could not be opened. Make sure that the file exists, and that you have permissions to open it.
nl: Het bestand '%s' kon niet worden geopend. Zorg ervoor het bestand bestaat en dat u toestemming heeft om het te openen.

en: Entry has no password to copy
nl: Item heeft geen wachtwoord om te kopiëren

en: Password copied to clipboard
nl: Wachtwoord gekopieerd naar klembord

en: Entries copied
nl: Items gekopieerd

en: Cut entries
nl: Knip items

en: Entries cut
nl: Items geknipt

en: Paste entries
nl: Items plakken

en: Entries pasted
nl: Items geplakt

en: Add entry
nl: Item toevoegen

en: Entry added
nl: Item toegevoegd

en: Add entry cancelled
nl: Toevoegen item geannuleerd

en: Edit Folder
nl: Map bewerken

en: Edit Entry
nl: Item bewerken

en: Update entry
nl: Item bijwerken

en: Entry updated
nl: Item bijgewerkt

en: Edit entry cancelled
nl: Item bewerken geannuleerd

en: Folder added
nl: Map toegevoegd

en: Add folder cancelled
nl: Map toevoegen afgebroken

en: No goto command found for %s entries
nl: Geen ganaar-commando gevonden voor %s-invoeren

en: Entry opened
nl: Item geopend

en: Invalid goto command format
nl: Ongeldig ganaar-commando-opmaak

en: The goto command for '%s' entries is invalid, please correct it in the preferences.
nl: Het ganaar-commando voor '%s'-invoeren is ongeldig. Corrigeer dit in de voorkeuren.

en: Missing entry data
nl: Ontbrekende itemgegevens

en: The entry '%s' does not have all the data required to open it.
nl: De invoer '%s' bevat niet de vereiste data om het te openen.

en: Move entry
nl: Item verplaatsen

en: Entries moved
nl: Items verplaatst

en: Remove entry
nl: Item verwijderen

en: Entries removed
nl: Items verwijderd

en: Entry removal cancelled
nl: Item verwijderen geannuleerd

en: Password changed
nl: Wachtwoord aangepast

en: Password change cancelled
nl: Wachtwoord aanpassen afgebroken

en: Data exported to %s
nl: Gegevens naar %s geëxporteerd

en: Export cancelled
nl: Exporteren geannuleerd

en: Unable to write to file
nl: Niet in staat om naar bestand weg te schrijven

en: The file '%s' could not be opened for writing. Make sure that you have the proper permissions to write to it.
nl: Het bestand '%s' kon niet worden geopend voor schrijven. Zorg dat u de juiste rechten heeft om ernaar te schrijven.

en: Export failed
nl: Exporteren mislukt

en: Import data
nl: Gegevens importen

en: Data imported from %s
nl: Gegevens importeren vanuit '%s'

en: Import cancelled
nl: Importeren geannuleerd

en: Locked
nl: Geblokkeerd

en: File locked
nl: Bestand geblokkeerd

en: Quit disabled due to unsaved changes
nl: U moet eerst de wijzigingen opslaan voordat u kunt afsluiten.

en: File unlocked
nl: Bestand ontgrendeld

en: New file created
nl: Nieuw bestand aangemaakt

en: New file cancelled
nl: Nieuw bestand afgebroken

en: Opened file %s
nl: Bestand %s geopend

en: Data saved to file %s
nl: Data opgeslagen naar bestand %s

en: Save cancelled
nl: Bewaren afgebroken

en: Unable to save file
nl: Niet in staat om bestand op te slaan

en: Save failed
nl: Bewaren mislukt

en: Quit cancelled
nl: Afsluiten geannuleerd

en: %s redone
nl: %s herhaald

en: %s undone
nl: %s ongedaan gemaakt

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: General
nl: Algemeen

en: Goto Commands
nl: Ganaar-commando's

en: Doubleclick Action
nl: Dubbelklikactie

note: radio-button for go to
en: Go to account, if possible
nl: Indien mogelijk, ga naar account

en: Go to the account (open in external application) on doubleclick, if required data is filled in
nl: Ga naar het account (openen in externe applicatie) bij dubbelklikken wanneer vereiste data is ingevuld

note: radio-button for edit
en: Edit account
nl: Account bewerken

en: Edit the account on doubleclick
nl: Het account bewerken bij dubbelklikken

note: radio-button for copy
en: Copy password to clipboard
nl: Wachtwoord kopieren naar klembord

en: Copy the account password to clipboard on doubleclick
nl: Kopieer het accountwachtwoord naar het klembord bij dubbelklikken

en: Files
nl: Bestanden

note: checkbutton and file button for autoloading a file
en: Open file on startup:
nl: Bestand openen bij het opstarten:

en: When enabled, this file will be opened when the program is started
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, zal het bestand worden geopend wanneer de applicatie wordt gestart

en: Select File to Automatically Open
nl: Bestand selecteren om automatisch te openen

en: Revelation files
nl: Revelation bestand

en: All files
nl: Alle bestanden

en: File to open when Revelation is started
nl: Bestand op te openen wanneer Revelation wordt gestart

note: check-button for autosave
en: Automatically save data when changed
nl: Gegevens automatisch opslaan na wijzigingen

en: Automatically save the data file when an entry is added, modified or removed
nl: Gegevensbestand automatisch opslaan als een item is toegevoegd, aangepast of verwijderd.

note: autolock file
en: Lock file when inactive for
nl: Bestand vergrendelen wanneer inactief gedurende

en: Automatically lock the data file after a period of inactivity
nl: Automatisch het databestand vergrendelen bij een periode van inactiviteit

en: The period of inactivity before locking the file, in minutes
nl: De inactiviteitsperiode alvorens het bestand te vergrendelen, in minuten

en: minutes
nl: minuten

en: Goto command for %s accounts. The following expansion variables can be used:
nl: Ga naar commando %s voor accounts. De volgende uitbreidingsvariabelen kunnen worden gebruikt:

en: %%: a "%" sign
nl: %%: een "%" teken

en: %?x: optional expansion variable
nl: %?x: optionele uitbreidingsvariabele

en: %(...%): optional substring expansion
nl: %(...%): optionele uitbreiding met substring

en: Passwords
nl: Wachtwoorden

note: show passwords checkbutton
en: Display passwords and other secrets
nl: Wachtwoorden en andere geheimen weergeven

en: Display passwords and other secrets, such as PIN codes (otherwise, hide with ******)
nl: Wachtwoorden en andere geheimen weergeven, zoals PIN-codes (worden anders verborgen met ******)

note: chain username checkbutton
en: Also copy username when copying password
nl: Gebruikersnaam meekopiëren bij kopiëren wachtwoord

en: When the password is copied to clipboard, put the username before the password as a clipboard "chain"
nl: Wanneer het wachtwoord naar het klembord is gekopieerd, plaatst de gebruikersnaam voor het wachtwoord op het klembord "ketting"

note: use punctuation chars checkbutton
en: Use punctuation characters for passwords
nl: Gebruik leestekens voor wachtwoorden

en: When passwords are generated, use punctuation characters like %, =, { or .
nl: Wanneer wachtwoorden worden gegenereerd, gebruik leestekens als %, =, { of .

en: The number of characters in generated passwords - 8 or more are recommended
nl: Het aantal karakters in een wachtwoord - 8 of meer worden aangeraden

en: Length of generated passwords
nl: Lengte van de gegenereerde wachtwoorden

en: Toolbar Style
nl: Werkbalkstijl

note: radio-button for desktop default
en: Use desktop default
nl: Gebruik desktopstandaard

en: Show toolbar items with default style
nl: Toon werkbalkopties in standaardstijl

note: radio-button for icons and text
en: Show icons and text
nl: Toon ikonen en tekst

en: Show toolbar items with both icons and text
nl: Toon werkbalkopties met pictogrammen èn tekst.

note: radio-button for icons and important text
en: Show icons and important text
nl: Toon ikonen en belangrijke tekst

en: Show toolbar items with text beside important icons
nl: Toon toolnar items met text naast belangrijke iconen

note: radio-button for icons only
en: Show icons only
nl: Alleen pictogrammen zichtbaar

en: Show toolbar items with icons only
nl: Werkbalkelementen alleen met pictogrammen weergeven

note: radio-button for text only
en: Show text only
nl: Alleen text zichtbaar

en: Show toolbar items with text only
nl: Werkbalkelementen alleen met tekst weergeven

en: Copyright
nl: Auteursrecht

en: Revelation is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    Revelation is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with Revelation; if not, write to the Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
nl: Revelation is vrije software; je kunt het herdistribueren en / of wijzigen
    het onder de voorwaarden van de GNU General Public License zoals gepubliceerd door
    de Free Software Foundation; ofwel versie 2 van de licentie, of
    (naar uw keuze) elke latere versie.
    
    Revelation wordt verspreid in de hoop dat het nuttig zal zijn,
    maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zonder zelfs de impliciete garantie van
    VERKOOPBAARHEID OF GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de
    GNU General Public License voor meer details.
    
    U zou een kopie van de GNU General Public License moeten hebben ontvangen
    samen met Revelation; zo niet, schrijf dan naar de Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 Verenigde Staten

en: File has changed
nl: Bestand is aangepast

en: The current file '%s' has changed. Do you want to reload it?
nl: Het active bestand '%s' is aangepast, Wilt U het herladen?

en: Save changes to current file?
nl: Aanpassingen bewaren in het active bestand?

en: You have made changes which have not been saved. If you create a new file without saving then these changes will be lost.
nl: U hebt aanpassingen gemaakt die nog niet bewaard zijn. Wanneer U een nieuw bestand aanmaakt zonder deze aanpassingen te bewaren zullen zij verloren gaan.

en: Save changes before opening?
nl: Wijzigingen opslaan voor het openen?

en: You have made changes which have not been saved. If you open a different file without saving then these changes will be lost.
nl: U hebt aanpassingen gemaakt welke nog niet bewaard zijn. Als U een ander bestand opent zonder deze te bewaren zullen deze aanpassingen verloren gaan.

en: Save changes before quitting?
nl: Aanpassingen bewaren voor afsluiten?

en: You have made changes which have not been saved. If you quit without saving, then these changes will be lost.
nl: U hebt veranderingen aangebracht welke nog niet bewaard zijn. Als U het programma afsluit zonder deze te bewaren zullen deze aanpassingen verloren gaan.

en: Replace existing file?
nl: Bestaand bestand vervangen?

en: The file '%s' already exists - do you wish to replace this file?
nl: Bestand '%s' bestaat al - wilt U het vervangen?

en: Save to insecure file?
nl: Bewaren in een onbeveiligd bestand?

en: You have chosen to save your passwords to an insecure (unencrypted) file format - if anyone has access to this file, they will be able to see your passwords.
nl: U hebt ervoor gekozen om uw wachtwoorden te bewaren in een onbeveiligd (zonder encryptie) bestand - Indien iemand anders toegang heeft tot dit bestand zullen al uw wachtwoorden zichtbaar zijn.

en: Select File to Export to
nl: Kies bestand om naar te exporteren

en: Filetype
nl: Bestandstype

en: Select File to Import
nl: Kies bestand om te importeren

en: Automatically detect
nl: Automatisch detecteren

en: Select File to Open
nl: Kies bestand om te openen

en: Select File to Save to
nl: Kies bestand om te bewaren

en: Enter new password
nl: Geef een nieuw wachtwoord in

en: Enter a new password for the current data file. The file must be saved before the new password is applied.
nl: Geef een nieuw wachtwoord in voor het huidige data bestand. Het bestand moet eerst bewaard worden voordat het nieuwe wachtwoord van toepassing is.

en: Current password
nl: Huidige wachtwoord

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Confirm password
nl: Wachtwoord confirmeren

en: The password you entered as the current file password is incorrect.
nl: Het wachtwoord dat u ingegeven hebt voor het huidige bestand is niet juist.

en: Passwords don't match
nl: Wachtwoorden zijn verschillend

en: The password and password confirmation you entered does not match.
nl: Het ingegeven wachtwoord en verificatie wachtwoord zijn verschillend.

en: Use insecure password?
nl: Onbeveiligd wachtwoord gebruiken?

en: The password you entered is not secure; %s. Are you sure you want to use it?
nl: Het wachtwoord dat  U ingegeven hebt is onveilig; %s. Bent U er zeker van dat U dit wachtwoord wilt gebruiken?

en: Enter password to unlock file
nl: Geef het wachtwoord in om het bestand te ontgrendelen.

en: The current file has been locked, please enter the file password to unlock it.
nl: Het huidige bestand is vergrendeld, geef AUB het wachtwoord in om het te ontgrendelen.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: The password you entered was not correct, please try again.
nl: Het ingegeven wachtwoord is niet juist, probeer het nogmaals.

en: Enter file password
nl: Geef het bestandswachtwoord in

en: The file '%s' is encrypted. Please enter the file password to open it.
nl: Het bestand '%s' is beveiligd. Voer het bestandswachtwoord in om het te openen.

en: Enter password for file
nl: Geef wachtwoord voor bestand in

en: Please enter a password for the file '%s'. You will need this password to open the file at a later time.
nl: Voer een wachtwoord in voor het bestand  '%s'. Het wachtwoord word gebruikt om het bestand later te openen.

en: The passwords you entered does not match.
nl: Het ingegeven wachtwoord is verschillend

en: No password entered
nl: Geen wachtwoord ingegeven

en: You must enter a password for the new data file.
nl: U moet een wachtwoord ingeven voor het nieuwe databestand.

en: Account Data
nl: Accountgegevens

en: Notes
nl: Notities

en: The name of the entry
nl: Invoernaam

en: Name
nl: Naam

en: A description of the entry
nl: Invoerbeschrijving

en: Description
nl: Beschrijving

en: The type of entry
nl: Invoertype

en: Notes for the entry
nl: Notities voor het item

en: Name not entered
nl: Naam niet ingegeven

en: You must enter a name for the account
nl: U moet een naam invoeren voor het account.

en: Really remove the %i selected entries?
nl: Echt %i geselecteerde items verwijderen?

en: By removing these entries you will also remove any entries they may contain.
nl: Bij het verwijderen van deze items zullen ook alle andere items die er deel van uit maken verwijderd worden.

en: Really remove folder '%s'?
nl: Echt map '%s' verwijderen?

en: By removing this folder you will also remove all accounts and folders it contains.
nl: Bij het verwijderen van deze map zullen ook alle accounts en mappen die er deel van uit maken verwijderd worden.

en: Really remove account '%s'?
nl: Echt account '%s' verwijderen?

en: Please confirm that you wish to remove this account.
nl: Gelieve te bevestigen dat u dit account wilt verwijderen.

en: The name of the folder
nl: Naam van de map

en: A description of the folder
nl: Berschrijving van de map

en: You must enter a name for the folder
nl: U moet de map een naam geven

en: A password manager for the GNOME desktop
nl: Een wachtwoord beheersysteem voor de GNOME desktop

en: Unknown error
nl: Ongekende foutmelding

en: An unknown error occured. Please report the text below to the Revelation developers, along with what you were doing that may have caused the error. You may attempt to continue running Revelation, but it may behave unexpectedly.
nl: Een ongekende fout is opgetreden. Gelieve deze fout en huidige activiteit te melden aan de Revelation ontwikkelaars. U kan deze sessie van Revelation verder gebruiken, maar het kan onbetrouwbaar zijn.

en: Password Checker
nl: Wachtwoord Controleur

en: Enter a password to check
nl: Geef een wachtwoord in om te controleren

en: The result of the check
nl: Controle resultaten

en: The password seems good
nl: Wachtwoord is goed bevonden

en: The password %s
nl: Het wachtwoord %s

en: Password Generator
nl: Wachtwoord Generator

en: The generated password
nl: Het Gegeneerde wachtwoord

en: Length
nl: Lengte

en: Folder
nl: Map

en: Creditcard
nl: Kredietkaart

en: Crypto Key
nl: Cryptische Sleutel

en: Database
nl: Databank

en: Door lock
nl: Deurslot

en: Generic
nl: Generiek

en: Phone
nl: Telefoon

en: Remote Desktop
nl: Extern Bureaublad

en: Website
nl: Webstek

en: Card number
nl: Kaart nummer

en: The number of a creditcard, usually a 16-digit number
nl: Het kredietkaartnummer, meestal een 16-cijferig nummer.

en: Card type
nl: Kaart type

en: The type of creditcard, like MasterCard or VISA
nl: Type kaart, zoals MasterCard of VISA

en: CCV number
nl: CCV nummer

en: A Credit Card Verification number, normally a 3-digit code found on the back of a card
nl: Een Kredietkaart controlenummer, meestal een 3 delige code op de achterkant van de kaart

en: Certificate
nl: Certificaat

en: A certificate, such as an X.509 SSL Certificate
nl: Een certificaat, zoals het X.509 SSL-certificaat

en: Code
nl: Kode

en: A code used to provide access to something
nl: Een code die gebruikt wordt om toegang tot iets te verlenen

en: A database name
nl: Een databank naam

en: Domain
nl: Domein

en: An Internet or logon domain, like organization.org or a Windows logon domain
nl: Een internet- of aanmeldingsdomein, zoals organisation.org of een Windows-aanmeldingsdomein

en: An email address
nl: Een email adres

en: Expiry date
nl: Vervaldatum

en: The month that the credit card validity expires
nl: De maand dat de credit card verloopt

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: The name of a computer, like computer.domain.com or MYCOMPUTER
nl: De computernaam, zoals computer.domain.com of MIJNCOMPUTER

en: Key File
nl: Sleutelbestand

en: A key file, used for authentication for example via ssh or to encrypt X.509 certificates
nl: Een sleutelbestand dat wordt gebruikt voor verificatie, bijvoorbeeld via ssh of voor het coderen van X.509-certificaten

en: Location
nl: Locatie

en: A physical location, like office entrance
nl: Een fysische lokatie, bv. ingang buro

en: A secret word or character combination used for proving you have access
nl: Een geheime woord- of tekencombinatie die wordt gebruikt om aan te tonen dat je toegang hebt

en: Phone number
nl: Telefoon nummer

en: A telephone number
nl: Een telefoon nummer

en: A Personal Identification Number, a numeric code used for credit cards, phones etc
nl: Een persoonlijk identificatienummer, een numerieke code die wordt gebruikt voor creditcards, telefoons enz

en: Port number
nl: Poort nummer

en: A network port number, used to access network services directly
nl: Een netwerkpoortnummer, gebruikt om rechtstreeks toegang te krijgen tot netwerkservices

en: A Uniform Resource Locator, such as a web-site address
nl: Een Uniform Resource Locator, zoals een websiteadres

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: A name or other identification used to identify yourself
nl: Een naam of andere identificatie die wordt gebruikt om uzelf te identificeren

en: _Continue
nl: _Doorgaan

en: _Export
nl: _Exporteren

en: _Generate
nl: _Genereer

note: "revelation-generate"
en: _Import
nl: _Importeren

en: _Add Entry
nl: _Item Toevoegen

note: "revelation-new-entry"
en: _Add Folder
nl: _Map Toevoegen

note: "revelation-new-folder" "revelation-next"
en: _Change
nl: _Aanpassen

note: "revelation-password-strong" "revelation-password-weak" "revelation-previous"
en: _Reload
nl: _Herladen

en: _Replace
nl: _Vervangen

note: "revelation-replace" "revelation-unknown"
en: _Unlock
nl: _Ontgrendelen

note: "revelation-unlock"
en: _Update
nl: _Bijwerken

en: _Discard
nl: _Negeren

en: _Lock
nl: _Vergrendelen

en: Next
nl: Volgende

en: _Check
nl: _Controleren

en: Previous
nl: Vorige

en: Unknown
nl: Ongekend

en: Copy password
nl: Wachtwoord kopiëren

en: Select File
nl: Bestand selecteren

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Generate
nl: Genereer

note: notes
en: Notes:
nl: Notities:

en: Updated %s ago
nl: %s geleden aangepast

en: Text to search for
nl: Zoekopdracht voor

en: Any type
nl: Elk type

en: Find the previous match
nl: Vind de vorige overeenkomst

en: Find the next match
nl: Vind de volgende overeenkomst

en: is too short
nl: is te kort

en: isn't varied enough
nl: is niet gevarieerd genoeg

en: is too weak
nl: is te zwak

en: is a palindrome
nl: is een palindroom

en: %i seconds
nl: %i seconden

en: years
nl: jaren

en: year
nl: jaar

en: months
nl: maanden

en: month
nl: maand

en: weeks
nl: weken

en: days
nl: dagen

en: day
nl: dag

en: hours
nl: uren

en: hour
nl: uur

en: minute
nl: minuut

en: seconds
nl: seconden

en: second
nl: seconde

en: Revelation account list
nl: Revelation account lijst

en: Account list
nl: Accountslijst

en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Revelation version:
nl: Revelation versie:

en: Password Manager
nl: Wachtwoord Beheersysteem

en: Organize and secure your passwords
nl: Organiseer en beveilig uw wachtwoorden

en: _File
nl: _Bestand

en: _New
nl: _Nieuw

en: Save _as...
nl: Bewaar _als...

en: Change _Password...
nl: Verander _Wachtwoord

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: Cu_t
nl: Kni_p

en: _Copy
nl: _Copieer

en: Copy Pass_word
nl: Copieer Wacht_woord

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Select All
nl: _Selecteer Alles

en: _Deselect All
nl: _Niets selecteren

en: _Find...
nl: _Zoek...

en: Find Ne_xt
nl: Zoek Vo_lgende

en: Find Pre_vious
nl: _Vorige zoeken

en: Prefere_nces
nl: Voorkeu_ren

en: E_ntry
nl: _Item

en: _Add Entry...
nl: _Item Toevoegen...

en: Add _Folder...
nl: Map _Toevoegen

en: _View
nl: _Beeld

en: _Main Toolbar
nl: _Hoofdwerkbalk

en: S_earch Toolbar
nl: Zo_ekwerkbalk

en: _Statusbar
nl: _Statusbalk

en: Password _Generator
nl: _Genereer Wachtwoord

en: Password _Checker
nl: Wachtwoord _Controleur

en: Show _Passwords
nl: Toon _Wachtwoorden

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About
nl: _Over
