revelation - en to uk translation catalogue (326 entries)

en: Missing data files
uk: Відсутні файли з даними

en: Some of Revelations system files could not be found, please reinstall Revelation.
uk: Деякі з системних файлів Revelations не можуть бути знайдені, будь ласка перевстановіть Revelations.

en: Missing configuration data
uk: Не знайдено дані конфігурації

en: Revelation could not find its configuration data, please reinstall Revelation.
uk: Revelation не може знайти дані конфігурації, будь ласка перевстановіть Revelation.

en: Invalid data files
uk: Невірні файли даних

en: Some of Revelations system files contain invalid data, please reinstall Revelation.
uk: Деякі з системних файлів Revelation містять невірні дані, будь ласка перевстановіть Revelation.

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: _Save
uk: _Зберегти

en: Save data to a file
uk: Зберегти дані у файл

en: Add Entry
uk: Додати запис

en: Create a new entry
uk: Створити новий запис

en: Add folder
uk: Додати папку

en: Create a new folder
uk: Створити нову папку

en: _Go to
uk: _Перейти до

en: Go to the selected entries
uk: Перейти до вибраних записів

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: Edit the selected entry
uk: Редагувати вибраний запис

en: Re_move
uk: Видалити

en: Remove the selected entries
uk: Видалити вибрані записи

en: New file
uk: Новий файл

en: _Undo
uk: _Відмінити

en: _Undo %s
uk: _Відмінити %s

en: _Redo
uk: _Повернути

en: _Redo %s
uk: _Застосувати %s

en: Open cancelled
uk: Відкриття скасовано

en: Old file format
uk: Старий формат файла

en: Incorrect password
uk: Невірний пароль

en: The password you entered for the file '%s' was not correct.
uk: Пароль який ви ввели для файла '%s' невірний.

en: Open failed
uk: Не вдалося відкрити

en: Invalid file format
uk: Невірний формат файла

en: The file '%s' contains invalid data.
uk: Файл '%s' містить невірні дані.

en: Unknown data
uk: Невідомі дані

en: The file '%s' contains unknown data. It may have been created by a newer version of Revelation.
uk: Файл '%s' містить невідомі дані. Він міг бути створений у новішій версії Revelation.

en: Unknown data version
uk: Невідома версія даних

en: The file '%s' has a future version number, please upgrade Revelation to open it.
uk: Файл '%s' має занадто новий номер версії, будь-ласка оновіть Revelation щоб відкрити його.

en: Unable to detect filetype
uk: Неможливо визначити тип файла

en: The file type of the file '%s' could not be automatically detected. Try specifying the file type manually.
uk: Тип файла для файла '%s' не може бути визначений автоматично. Спробуйте вибрати тип файла вручну.

en: Unable to open file
uk: Неможливо відкрити файл

en: The file '%s' could not be opened. Make sure that the file exists, and that you have permissions to open it.
uk: Файл '%s' не може бути відкритий. Перевірте існування цього файлу та наявність прав на його відкриття.

en: Entry has no password to copy
uk: Запис не має пароля для копіювання

en: Password copied to clipboard
uk: Пароль скопійовано в буфер обміну

en: Entries copied
uk: Записи скопійовані

en: Cut entries
uk: Вирізати записи

en: Entries cut
uk: Записи вирізані

en: Paste entries
uk: Вставити записи

en: Entries pasted
uk: Записи вставлено

en: Add entry
uk: Додати запис

en: Entry added
uk: Запис додано

en: Add entry cancelled
uk: Додавання запису скасовано

en: Edit Folder
uk: Редагувати папку

en: Edit Entry
uk: Редагувати запис

en: Update entry
uk: Зберегти зміни

en: Entry updated
uk: Запис змінено

en: Edit entry cancelled
uk: Редагування запису скасовано

en: Folder added
uk: Папку додано

en: Add folder cancelled
uk: Додавання папки скасовано

en: Entry opened
uk: Запис відкрито

en: Invalid goto command format
uk: Невірний формат команди переходу

en: Missing entry data
uk: Відсутні дані для запису

en: The entry '%s' does not have all the data required to open it.
uk: Запису '%s' бракує деяких даних, необхідних щоб відкрити його.

en: Move entry
uk: Перемістити запис

en: Entries moved
uk: Записи переміщено

en: Remove entry
uk: Видалити запис

en: Entries removed
uk: Записи видалені

en: Entry removal cancelled
uk: Видалення запису скасовано

en: Password changed
uk: Пароль змінено

en: Password change cancelled
uk: Зміну пароля скасовано

en: Data exported to %s
uk: Дані експортовано в %s

en: Export cancelled
uk: Експорт скасовано

en: Unable to write to file
uk: Неможливо записати у файл

en: The file '%s' could not be opened for writing. Make sure that you have the proper permissions to write to it.
uk: Файл '%s' не може бути відкритий для запису. Перевірте чи ви маєте права на запис до цьго файлу.

en: Export failed
uk: Невдалий експорт

en: Import data
uk: Імпортувати дані

en: Data imported from %s
uk: Дані імпортовано з %s

en: Import cancelled
uk: Імпорт скасовано

en: Locked
uk: Заблоковано

en: File locked
uk: Файл заблоковано

en: Quit disabled due to unsaved changes
uk: Неможливо вийти через незбережені зміни

en: File unlocked
uk: Файл розблоковано

en: New file created
uk: Створено новий файл

en: New file cancelled
uk: Створення файлу скасовано

en: Opened file %s
uk: Відкрито файл %s

en: Data saved to file %s
uk: Дані збережено в файл %s

en: Save cancelled
uk: Збереження скасовано

en: Unable to save file
uk: Неможливо зберегти файл

en: Save failed
uk: Не вдалося зберегти

en: Quit cancelled
uk: Вихід скасовано

en: %s redone
uk: %s повернене

en: %s undone
uk: %s відмінене

en: Preferences
uk: Налаштування

en: General
uk: Загальне

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Goto Commands
uk: Команди переходу

en: Doubleclick Action
uk: Дія за подвійним кліком

note: radio-button for go to
en: Go to account, if possible
uk: Перейти в акаунт, якщо можливо

note: radio-button for edit
en: Edit account
uk: Редагувати акаунт

en: Edit the account on doubleclick
uk: Редагувати акаунт при подвійному кліку

note: radio-button for copy
en: Copy password to clipboard
uk: Копіювати пароль в буфер обміну

en: Copy the account password to clipboard on doubleclick
uk: Копіювати пароль до акаунта в буфер обміну при подвійному кліку

en: Files
uk: Файли

note: checkbutton and file button for autoloading a file
en: Open file on startup:
uk: Відкривати при запуску:

en: When enabled, this file will be opened when the program is started
uk: Якщо активовано, цей файл буде відкритий при запуску програми

en: Select File to Automatically Open
uk: Виберіть файл для автоматичного відкриття

en: Revelation files
uk: Файли Revelation

en: All files
uk: Всі файли

en: File to open when Revelation is started
uk: Відкривати файл при запуску Revelation

note: check-button for autosave
en: Automatically save data when changed
uk: Автоматично зберігати дані при зміні

en: Automatically save the data file when an entry is added, modified or removed
uk: Автоматично зберігати файл данних при додаванні, зміні або видаленні записів

note: autolock file
en: Lock file when inactive for
uk: Заблокувати файл неактивний впродовж

en: Automatically lock the data file after a period of inactivity
uk: Автоматично блокувати файл після певного періоду неактивності

en: The period of inactivity before locking the file, in minutes
uk: Час неактивності для блокування файлу, в хвилинах

en: minutes
uk: хвилин

en: %%: a "%" sign
uk: %%: символ "%"

en: Passwords
uk: Паролі

note: show passwords checkbutton
en: Display passwords and other secrets
uk: Показати паролі та іншу секретну інформацію

en: Display passwords and other secrets, such as PIN codes (otherwise, hide with ******)
uk: Показувати паролі та інші секретні дані, такі як ПІН коди (у іншому випадку, сховати їх за ******)

note: chain username checkbutton
en: Also copy username when copying password
uk: Також копіювати ім’я користувача разом з паролем

note: use punctuation chars checkbutton
en: Use punctuation characters for passwords
uk: Використовувати знаки пунктуації в паролях

en: When passwords are generated, use punctuation characters like %, =, { or .
uk: Використовувати знаки пунктуації, наприклад %, =, { або . при генерації пароля

en: The number of characters in generated passwords - 8 or more are recommended
uk: Кількість символів в згенерованому паролі - рекомендовано 8 або більше

en: Length of generated passwords
uk: Довжина згенерованих паролів

en: Toolbar Style
uk: Стиль панелі

note: radio-button for desktop default
en: Use desktop default
uk: Стандартний стиль середовища

en: Show toolbar items with default style
uk: Показати інструменти на панелі з темою за замовчуванням

note: radio-button for icons and text
en: Show icons and text
uk: Показати іконки та текст

en: Show toolbar items with both icons and text
uk: Показати інструменти на панелі з іконками та текстом

note: radio-button for icons and important text
en: Show icons and important text
uk: Показати іконки та важливий текст

en: Show toolbar items with text beside important icons
uk: Показати інструменти на панелі тільки з текстом, за винятком важливих іконок

note: radio-button for icons only
en: Show icons only
uk: Показати тільки іконки

en: Show toolbar items with icons only
uk: Показати інструменти на панелі тільки з іконками

note: radio-button for text only
en: Show text only
uk: Показати тільки текст

en: Show toolbar items with text only
uk: Показати інструменти на панелі тільки з текстом

en: Copyright
uk: Авторське право

en: File has changed
uk: Файл було змінено

en: The current file '%s' has changed. Do you want to reload it?
uk: Поточний файл '%s' було змінено. Бажаєте відкрити змінений файл?

en: Save changes to current file?
uk: Зберегти зміни у поточний файл?

en: You have made changes which have not been saved. If you create a new file without saving then these changes will be lost.
uk: Ви зробили зміни які не було збережено. Якщо створити новий файл не зберігши поточний, зміни буде втрачено.

en: Save changes before opening?
uk: Зберегти зміни перед відкриттям?

en: You have made changes which have not been saved. If you open a different file without saving then these changes will be lost.
uk: Ви зробили зміни які не було збережено. Якщо відкрити інший файл не зберігши поточний, зміни буде втрачено.

en: Save changes before quitting?
uk: Зберегти зміни перед виходом?

en: You have made changes which have not been saved. If you quit without saving, then these changes will be lost.
uk: Ви зробили зміни які не було збережено. Якщо вийти без збереження, ці зміни буде втрачено.

en: Replace existing file?
uk: Замінити існуючий файл?

en: The file '%s' already exists - do you wish to replace this file?
uk: Файл '%s' вже існує - бажаєте замінити цей файл?

en: Save to insecure file?
uk: Зберегти в незашифрований файл?

en: You have chosen to save your passwords to an insecure (unencrypted) file format - if anyone has access to this file, they will be able to see your passwords.
uk: Ви вибрали збереження паролів в незахищеному(незашифрованому) форматі - якщо будь-хто отримає доступ до цього файла, він зможе побачити ваші паролі.

en: Select File to Export to
uk: Виберіть файл для експорту

en: Filetype
uk: Тип файла

en: Select File to Import
uk: Виберіть файл для імпорту

en: Automatically detect
uk: Автоматичне визначення

en: Select File to Open
uk: Виберіть файл для відкриття

en: Select File to Save to
uk: Виберіть файл для збереження

en: Enter new password
uk: Введіть новий пароль

en: Enter a new password for the current data file. The file must be saved before the new password is applied.
uk: Введіть новий пароль для поточного файлу даних. Файл має бути збережений до застосування пароля.

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: New password
uk: Новий пароль

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: The password you entered as the current file password is incorrect.
uk: Пароль який ви ввели для поточного файла невірний.

en: Passwords don't match
uk: Паролі не збігаються

en: The password and password confirmation you entered does not match.
uk: Пароль та його підтвердження яке ви ввели не збігаються.

en: Use insecure password?
uk: Використати ненадійний пароль?

en: The password you entered is not secure; %s. Are you sure you want to use it?
uk: Введений пароль ненадійний; %s. Ви впевнені що хочете використати його?

en: Enter password to unlock file
uk: Введіть пароль щоб розблокувати файл

en: The current file has been locked, please enter the file password to unlock it.
uk: Поточний файл заблоковано, будь ласка введіть пароль щоб розблокувати його.

en: Password
uk: Пароль

en: The password you entered was not correct, please try again.
uk: Невірно введений пароль, будь ласка спробуйте ще раз.

en: Enter file password
uk: Введіть пароль для файла

en: The file '%s' is encrypted. Please enter the file password to open it.
uk: Файл '%s' є зашифрований. Будь ласка, введіть пароль, щоб його відкрити.

en: Enter password for file
uk: Введіть пароль для файла

en: Please enter a password for the file '%s'. You will need this password to open the file at a later time.
uk: Будь ласка введіть пароль для файла '%s'. Цей пароль має бути використаний пізніше для того щоб відкрити файл.

en: The passwords you entered does not match.
uk: Введені паролі не збігаються.

en: No password entered
uk: Не введено пароль

en: You must enter a password for the new data file.
uk: Ви маєте ввести пароль для нового файла.

en: Account Data
uk: Інформація про акаунт

en: Notes
uk: Замітки

en: The name of the entry
uk: Ім’я запису

en: Name
uk: Ім’я

en: A description of the entry
uk: Опис запису

en: Description
uk: Опис

en: The type of entry
uk: Тип запису

en: Type
uk: Тип

en: Notes for the entry
uk: Замітки для запису

en: Name not entered
uk: Ім’я не введено

en: You must enter a name for the account
uk: Ви маєте ввести ім’я для акаунта

en: Really remove the %i selected entries?
uk: Дійсно видалити %i вибраних записів?

en: By removing these entries you will also remove any entries they may contain.
uk: Видаляючи ці записи ви також видаляєте всі записи які можуть міститися у них.

en: Really remove folder '%s'?
uk: Дійсно видалити папку '%s'?

en: By removing this folder you will also remove all accounts and folders it contains.
uk: Видаляючи цю папку ви також видалите всі акаунти та папки що містяться у ній.

en: Really remove account '%s'?
uk: Дійсно видалити акаунт '%s'?

en: Please confirm that you wish to remove this account.
uk: Будь ласка підтвердіть що ви бажаєте видалити цей акаунт.

en: The name of the folder
uk: Ім’я папки

en: A description of the folder
uk: Опис папки

en: You must enter a name for the folder
uk: Ви маєте ввести ім’я для папки

en: A password manager for the GNOME desktop
uk: Менеджер паролів для середовища GNOME

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: An unknown error occured. Please report the text below to the Revelation developers, along with what you were doing that may have caused the error. You may attempt to continue running Revelation, but it may behave unexpectedly.
uk: Виникла невідома помилка. Будь ласка відправте нижченаведений текст розробникам Revelation разом з інформацією що ви робили на момент коли вона виникла. Ви можете продовжувати роботу з Revelation, але програма може працювати некоректно.

en: Password Checker
uk: Перевірка пароля

en: Enter a password to check
uk: Введіть пароль для перевірки

en: The result of the check
uk: Результат перевірки

en: The password seems good
uk: Пароль придатний до використання

en: The password %s
uk: Пароль %s

en: Password Generator
uk: Генератор паролів

en: The generated password
uk: Згенерований пароль

en: Length
uk: Довжина

en: Folder
uk: Папка

en: Creditcard
uk: Кредитна картка

en: Crypto Key
uk: Ключ шифрування

en: Database
uk: База даних

en: Door lock
uk: Дверний замок

en: Email
uk: Ел. скринька

en: Generic
uk: Загальний

en: Phone
uk: Телефон

en: Shell
uk: Шел

en: Remote Desktop
uk: Віддалений роб. стіл

en: Website
uk: Вебсайт

en: Card number
uk: Номер картки

en: The number of a creditcard, usually a 16-digit number
uk: Номер кредитної картки, зазвичай 16-значний номер

en: Card type
uk: Тип картки

en: The type of creditcard, like MasterCard or VISA
uk: Тип кредитної картки, наприклад MasterCard або VISA

en: CCV number
uk: CCV код

en: A Credit Card Verification number, normally a 3-digit code found on the back of a card
uk: Номер для верифікації картки, зазвичай код з 3-х цифр розташований на зворотній стороні картки

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: A certificate, such as an X.509 SSL Certificate
uk: Сертифікат, наприклад X.509 SSL сертифікат

en: Code
uk: Код

en: A code used to provide access to something
uk: Секретний код для доступу до чого-небудь

en: A database name
uk: Ім’я бази даних

en: Domain
uk: Домен

en: An Internet or logon domain, like organization.org or a Windows logon domain
uk: Інтернет домен або домен входу, наприклад organization.org або домен Windows

en: An email address
uk: Електронна адреса

en: Expiry date
uk: Термін дії

en: The month that the credit card validity expires
uk: Місяць коли закінчується термін дії картки

en: Hostname
uk: Ім’я хосту

en: The name of a computer, like computer.domain.com or MYCOMPUTER
uk: Ім’я комп’ютера, наприклад computer.domain.com або MYCOMPUTER

en: Key File
uk: Файл ключа

en: A key file, used for authentication for example via ssh or to encrypt X.509 certificates
uk: Файл ключа, що використовується для автентифікації ssh або для шифрування сертифікатів X.509

en: Location
uk: Розташування

en: A physical location, like office entrance
uk: Фізичне розташування, наприклад вхід у офіс

en: A secret word or character combination used for proving you have access
uk: Секретне слово або комбінація символів для доступу

en: Phone number
uk: Телефонний номер

en: A telephone number
uk: Номер телефону

en: PIN
uk: ПІН

en: A Personal Identification Number, a numeric code used for credit cards, phones etc
uk: Персональний Ідентифікаційний Номер, цифровий код, що використовується у кредитних картках, телефонах, та ін.

en: Port number
uk: Номер порту

en: A network port number, used to access network services directly
uk: Номер порту, що використовується для доступу до мережевих сервісів

en: A Uniform Resource Locator, such as a web-site address
uk: Уніфікований локатор ресурсів, наприклад, адреса вебсайта

en: Username
uk: Ім’я користувача

en: A name or other identification used to identify yourself
uk: Ім’я або інший ідентифікатор, що використовується для автентифікації

en: _Continue
uk: _Продовжити

en: _Export
uk: _Експортувати

en: _Generate
uk: _Генерувати

note: "revelation-generate"
en: _Import
uk: _Імпорт

en: _Add Entry
uk: _Додати запис...

note: "revelation-new-entry"
en: _Add Folder
uk: _Додати папку

note: "revelation-new-folder" "revelation-next"
en: _Change
uk: _Змінити

note: "revelation-password-strong" "revelation-password-weak" "revelation-previous"
en: _Reload
uk: Пе_резавантажити

en: _Replace
uk: _Замінити

note: "revelation-replace" "revelation-unknown"
en: _Unlock
uk: Р_озблокувати

note: "revelation-unlock"
en: _Update
uk: О_новити

en: _Discard
uk: _Відмінити

en: _Lock
uk: _Заблокувати

en: Next
uk: Далі

en: _Check
uk: _Перевірити

en: Previous
uk: Попереднє

en: Unknown
uk: Невідоме

en: Copy password
uk: Копіювати пароль

en: Select File
uk: Вибрати файл

en: Browse...
uk: Переглянути...

en: Generate
uk: Згенерувати

note: notes
en: Notes:
uk: Замітки

en: Updated %s ago
uk: Оновлено %s тому

en: Text to search for
uk: Текст для пошуку

en: Any type
uk: Будь-який тип

en: Find the previous match
uk: Знайти попереднє

en: Find the next match
uk: Знайти наступне

en: is too short
uk: надто короткий

en: isn't varied enough
uk: недостатньо неоднорідний

en: is too weak
uk: надто слабкий

en: is a palindrome
uk: є паліндромом

en: %i seconds
uk: %i секунди

en: years
uk: років

en: year
uk: рік

en: months
uk: місяці

en: month
uk: місяць

en: weeks
uk: тижні

en: week
uk: тиждень

en: days
uk: днів

en: day
uk: день

en: hours
uk: годин

en: hour
uk: година

en: minute
uk: хвилина

en: seconds
uk: секунд

en: second
uk: секунда

en: Revelation account list
uk: Список акаунтів Revelation

en: Account list
uk: Список акаунтів

en: Created:
uk: Створено:

en: Revelation version:
uk: Версія Revelation:

en: Password Manager
uk: Менеджер паролів

en: Organize and secure your passwords
uk: Упорядкуйте та захистіть свої паролі

en: _File
uk: _Файл

en: _New
uk: _Новий

en: Save _as...
uk: Зберегти _як...

en: Change _Password...
uk: Змінити _пароль...

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Quit
uk: Ви_хід

en: Cu_t
uk: Виріза_ти

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Copy Pass_word
uk: Копіювати па_роль

en: _Paste
uk: _Вставити

en: _Select All
uk: _Виділити все

en: _Deselect All
uk: _Зняти віділення

en: _Find...
uk: _Знайти...

en: Find Ne_xt
uk: Знайти наступне

en: Find Pre_vious
uk: Знайти попереднє

en: Prefere_nces
uk: Налашту_вання

en: E_ntry
uk: З_апис

en: _Add Entry...
uk: _Додати запис...

en: Add _Folder...
uk: Додати _папку

en: _View
uk: _Переглянути

en: _Main Toolbar
uk: _Головна панель

en: S_earch Toolbar
uk: Панель Пошуку

en: _Statusbar
uk: Панель статусу

en: Password _Generator
uk: _Генератор паролів

en: Password _Checker
uk: Перевірка _пароля

en: Show _Passwords
uk: Показати _паролі

en: _Help
uk: _Допомога

en: _About
uk: _Інформація
