alternative-toolbar - en to af translation catalogue (103 entries)

en: Search
af: Soek

en: Seek Backward
af: Soek Terugwaarts

en: Seek backward, in current track, by 5 seconds.
af: Soek Terugwaartse, in huidige spoor, 5 sekondes.

en: Seek Forward
af: Soek Vorentoe

en: Seek forward, in current track, by 10 seconds.
af: Soek vorentoe, in huidige track, 10 sekondes.

en: Show Play-Controls Toolbar
af: Wys Speel-Kontroles Nutsbalk

en: Show or hide the play-controls toolbar
af: Wys of verberg die Speel-Kontroles Nutsbalk

en: Show Source Toolbar
af: Wys Bron Nutsbalk

en: Show or hide the source toolbar
af: Wys of verberg die bron nutsbalk

note: define .plugin text strings used for translation
en: Alternative Toolbar
af: Alternatiewe Nutsbalk

en: Replace the Rhythmbox large toolbar with a Client-Side Decorated or Compact Toolbar which can be hidden
af: Vervang die groot nutsbalk Rhythmbox met 'n kliënt-kant is versier of Compact Toolbar wat kan weggesteek

en: View All
af: Bekyk Alle

en: Stations
af: Stasies

en: My Top Rated
af: My Top Gegradeerde

en: Recently Added
af: Onlangs Bygevoeg

en: Recently Played
af: Onlangs Gespeel

en: The plugin cannot be enabled
af: Die inprop kan nie wees in staat gestel

en: Configure Plugins
af: Konfigureer Inproppe

en: About this plugin
af: Omtrent hierdie inprop

en: Version:
af: Weergawe:

en: Developer:
af: Ontwikkelaar:

en: Designer:
af: Ontwerper:

en: Help
af: Hulp

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Restart
af: Herbegin

en: Local collection
af: Plaaslike versameling

en: Online sources
af: Aanlyn bronne

en: Other sources
af: Ander bronne

en: Playlists
af: Afspeel lys

en: Songs
af: Liedjies

en: Categories
af: Kategorië

en: Browse
af: Snuffel

en: Repeat all tracks
af: Herhaal alle spore

en: Repeat the current track
af: Herhaal die huidige spor

en: Top
af: Bopunt

en: Bottom
af: Bodem

en: Horizontal
af: Horisontale

en: Vertical
af: Vertikale

en: Restart the player for the changes to take effect.
af: Herbegin die toepassing om die veranderinge te sien.

en: Toolbar:
af: Nutsbalk:

en: Best suitable for desktop
    environments like Gnome and Elementary.
af: Meer geskik vir werkskerm
    omgewings soos Gnome en Elementary.

en: Use compact controls
af: Gebruik kompakte opstelling

en: Display the playback controls in the toolbar in visually compact style instead of the standard rhythmbox style.
    Always enabled for modern toolbar mode.
af: Vertoon die terugspeelknoppies in die nutsbalk met 'n meer kompakte styl as die standaard rhythmbox styl.
    Altyd aan vir die moderne opstelling.

en: Show:
af: Toon:

en: Album/genre/year for playing song
af: Album/styl/jaar van die huidige liedjie

en: Display album/genre/year instead of song-artist-album.  Useful for those desktop-environments where song-artist-album is already displayed in the window title.
af: Vertoon album/styl/jaar eerder as liedjie-kunstenaar-album. nuttig vir werksbladomgewings waar liedjie-kunstenaar-album reeds in die titelbalk vertoon word.

en: Tooltips for the playback controls
af: Nutsbeskrywings vir die terugspeelknoppies

en: Show or hide the tooltips for the playback controls.
af: Vertoon of verberg die nutsbeskywings vir die terugspeelknoppies

en: Volume control
af: Volume verstelling

en: Show or hide the volume control.
af: Vertoon of verberg die volume verstelling

en: Playback controls
af: Terugspeelknoppies

en: Show or hide the playing controls on player startup.
af: Wys of verberg die speelkontroles tydens die aanvang van die speler.

en: Use:
af: Gebruik:

en: Inline song/artist label
af: Inline liedjie/kunstenaar etiket

en: Display Song and Artist labels before the progress slider.  If not checked, they are displayed above the progress slider.
af: Vertoon sang- en kunstenaaretikette voor die skuifskyf. As dit nie gemerk is nie, word dit bo die vordering-skuifknoppie vertoon.

en: Enhanced sidebar
af: Verbeterde sybalk

en: Show or hide redesigned sidebar for the player. It features improved symbolic icons, better sources organisation and ability to expand and collapse categories.
af: Wys of verberg die herontwerpte sidebar vir die speler. Dit bevat verbeterde simboliese ikone, beter organisasie van bronne en die vermoë om kategorieë uit te brei en ineenstort.

en: Dark theme if available
af: Donker tema indien beskikbaar

en: Play the previous track
af: Speel die vorige spor

en: Resume or pause the playback
af: Hervat of laat wag vir afspeel

en: Play the next track
af: Speel die volgende spor

en: Play the tracks in random order
af: Speel die spore in ewekansige volgorde

en: _File
af: _Lêer

en: _Add Music
af: _Byvoeg Musiek

en: _Playlist
af: _Snitlys

en: _New Playlist…
af: _Nuwe Snitlys…

en: New _Automatic Playlist…
af: Nuwe _Outomatiese Snitlys…

en: _Load from File…
af: _Laai vanaf Lêer…

en: _Save to File…
af: _Stoor na Lêer…

en: _Edit…
af: _Wysig...

en: _Delete
af: _Skrap

en: Pr_operties
af: Ei_endomme

en: _Close
af: _Sluit

en: _Edit
af: _Wysig

en: Cu_t
af: Sn_y

en: _Copy
af: _Kopieër

en: _Paste
af: _Plak

en: Select _All
af: Selekteer _Alle

en: D_eselect All
af: D_eselekteer Alle

en: Add _to Play Queue
af: Byvoeg _ te Speel Tou

en: Add to _Playlist
af: Byvoeg om _Snitlys

en: _New Playlist
af: _Nuwe Snitlys

en: _Move to Trash
af: _Skuif te Asblik

en: Prefere_nces
af: Voorkeu_re

en: _View
af: _Uitsig

en: _Fullscreen
af: _Volskerm

en: View _Queue as Side Pane
af: Bekyk _Tou as Side Pane

en: S_tatusbar
af: S_tatusbalk

en: _Song Position Slider
af: _Liedjie Posisie Skuifbalk

en: _Album Art
af: _Album Kuns

en: _Jump to Playing Song
af: _Spring na Speeling Liedjie

en: _Control
af: _Kontrole

en: _Play
af: _Speel

en: Pre_vious
af: Vor_ige

en: _Next
af: _Volgende

en: _Increase Volume
af: _Verhoog Volume

en: _Decrease Volume
af: _Afneem Volume

en: _Repeat
af: _Herhaal

en: _Tools
af: _Gereedskap

en: Plu_gins…
af: Inp_roppe…

en: _Help
af: _Hulp

en: _Contents
af: _Inhoud

en: _About
af: _Omtrent
