alternative-toolbar - en to cs translation catalogue (105 entries)

en: Search
cs: Vyhledat

en: Seek Backward
cs: Přetočit zpět

en: Seek backward, in current track, by 5 seconds.
cs: Přetáčet zpět v nynější skladbě o 5 sekund.

en: Seek Forward
cs: Přetočit vpřed

en: Seek forward, in current track, by 10 seconds.
cs: Přetáčet vpřed v nynější skladbě o 10 sekund.

en: Show Play-Controls Toolbar
cs: Zobrazit panel nástrojů ovládání přehrávače

en: Show or hide the play-controls toolbar
cs: Zobrazit nebo skrýt panel nástrojů ovládání přehrávání

en: Show Source Toolbar
cs: Zobrazit panel nástrojů zdroje

en: Show or hide the source toolbar
cs: Zobrazit nebo skrýt panel nástrojů zdroje

en: Replace the Rhythmbox large toolbar with a Client-Side Decorated or Compact Toolbar which can be hidden
cs: Nahradí velký panel nástrojů Rhythmboxu na straně klienta dekorovaným nebo kompaktním panelem nástrojů, který může být skryt

en: View All
cs: Zobrazit vše

en: Stations
cs: Stanice

en: My Top Rated
cs: Moje nejlépe hodnocené

en: Recently Added
cs: Nedávno přidané

en: Recently Played
cs: Nedávno hrané

en: Podcasts
cs: Podcasty

en: The plugin cannot be enabled
cs: Zásuvný modul nelze povolit

en: Configure Plugins
cs: Nastavit zásuvné moduly

en: About this plugin
cs: Informace o zásuvném modulu

en: Version:
cs: Verze:

en: Developer:
cs: Vývojář:

en: Help
cs: Nápověda

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Restart
cs: Restartovat

en: Local collection
cs: Místní sbírka

en: Online sources
cs: Online zdroje

en: Other sources
cs: Jiné zdroje

en: Playlists
cs: Seznamy skladeb

en: Songs
cs: Skladby

en: Categories
cs: Kategorie

en: Browse
cs: Procházet

en: Repeat all tracks
cs: Opakovat všechny skladby

en: Repeat the current track
cs: Opakovat nynější skladbu

en: Top
cs: Nahoře

en: Bottom
cs: Dole

en: Horizontal
cs: Vodorovně

en: Vertical
cs: Svisle

en: Restart the player for the changes to take effect.
cs: Pro aplikování změn restartujte přehrávač.

en: Toolbar:
cs: Panel nástrojů:

en: Best suitable for desktop
    environments like Gnome and Elementary.
cs: Nejvhodnější pro pracovní
    prostředí typu Gnome a Elementary.

en: Modern
cs: Moderní

en: Use compact controls
cs: Použít kompaktní ovládání

en: Display the playback controls in the toolbar in visually compact style instead of the standard rhythmbox style.
    Always enabled for modern toolbar mode.
cs: Zobrazit ovládání přehrávání v panelu nástrojů ve vizuálně kompaktním stylu namísto standardního rhythmbox stylu.
    Vždy povoleno pro moderní mód panelu nástrojů.

en: Show:
cs: Zobrazit:

en: Album/genre/year for playing song
cs: Album/žánr/rok pro hranou skladbu

en: Display album/genre/year instead of song-artist-album.  Useful for those desktop-environments where song-artist-album is already displayed in the window title.
cs: Zobrazit album/žánr/rok namísto skladba-umělec-album. Užitečné pro pracovní prostředí, kde je skladba-umělec-album již zobrazeno v názvu okna.

en: Tooltips for the playback controls
cs: Tipy pro ovládací prvky přehrávače

en: Show or hide the tooltips for the playback controls.
cs: Zobrazit nebo skrýt tipy pro ovládání přehrávání.

en: Volume control
cs: Ovládání hlasitosti

en: Show or hide the volume control.
cs: Zobrazit nebo skrýt ovládání přehrávání.

en: Playback controls
cs: Ovládací prvky přehrávače

en: Show or hide the playing controls on player startup.
cs: Zobrazit nebo skrýt ovládání přehrávání při startu přehrávače.

en: Use:
cs: Použití:

en: Inline song/artist label
cs: Vložený štítek skladby/umělce

en: Display Song and Artist labels before the progress slider.  If not checked, they are displayed above the progress slider.
cs: Zobrazit štítky skladby a umělce před posuvníkem průběhu. Pokud není zvoleno, jsou zobrazeny nad posuvníkem průběhu.

en: Enhanced sidebar
cs: Rozšířený postranní panel

en: Show or hide redesigned sidebar for the player. It features improved symbolic icons, better sources organisation and ability to expand and collapse categories.
cs: Zobrazit nebo skrýt přepracovaný postranní panel pro přehrávač. Obsahuje vylepšené symbolické ikony, lepší organizování zdrojů a možnost rozbalit a sbalit kategorie.

en: Dark theme if available
cs: Tmavé téma, pokud je k dispozici

en: Play the previous track
cs: Přehrát předchozí skladbu

en: Resume or pause the playback
cs: Obnovit nebo pozastavit přehrávání

en: Play the next track
cs: Přehrát následující skladbu

en: Play the tracks in random order
cs: Přehrát skladby v náhodném pořadí

en: _File
cs: _Soubor

en: _Add Music
cs: Přid_at hudbu

en: _Playlist
cs: _Seznam skladeb

en: _New Playlist…
cs: Nový _seznam skladeb…

en: New _Automatic Playlist…
cs: Nový _automatický seznam skladeb…

en: _Load from File…
cs: _Nahrát ze souboru…

en: _Save to File…
cs: _Uložit do souboru…

en: _Edit…
cs: _Upravit…

en: _Delete
cs: _Odstranit

en: Pr_operties
cs: Vlastn_osti

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Edit
cs: _Upravit

en: Cu_t
cs: Vyjmou_t

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Paste
cs: _Vložit

en: Select _All
cs: Vybr_at vše

en: D_eselect All
cs: _Zrušit výběr

en: Add _to Play Queue
cs: Přidat do _fronty

en: Add to _Playlist
cs: _Přidat do seznamu skladeb

en: _New Playlist
cs: _Nový seznam skladeb

en: _Move to Trash
cs: Přesunout do _koše

en: Prefere_nces
cs: _Předvolby

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Fullscreen
cs: _Celá obrazovka

en: Side _Pane
cs: Postranní _panel

en: View _Queue as Side Pane
cs: Zobrazit _frontu v bočním panelu

en: S_tatusbar
cs: S_tavová lišta

en: _Song Position Slider
cs: Po_suvník pozice ve skladbě

en: _Album Art
cs: Obal _alba

en: _Jump to Playing Song
cs: _Přejít na přehrávanou skladbu

en: _Control
cs: _Ovládání

en: _Play
cs: _Přehrát

en: Pre_vious
cs: Pře_dchozí

en: _Next
cs: _Následující

en: _Increase Volume
cs: Z_výšit hlasitost

en: _Decrease Volume
cs: S_nížit hlasitost

en: Sh_uffle
cs: Za_míchat

en: _Repeat
cs: Opa_kovat

en: _Tools
cs: Nás_troje

en: Plu_gins…
cs: Zásuvné _moduly…

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Contents
cs: _Obsah

en: _About
cs: O _aplikaci
