alternative-toolbar - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Seek Backward
eo: Serĉi malantaŭen

en: Seek Forward
eo: Serĉi antaŭen

en: Import
eo: Enporti

en: Playlists
eo: Ludlistoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Toolbar:
eo: Ilpanelo:

en: Playback controls
eo: Regiloj por ludado

en: Use:
eo: Uzi:

en: Play the previous track
eo: Ludi la antaŭan trakon

en: Play the next track
eo: Ludi la sekvan trakon
