alternative-toolbar - en to fa translation catalogue (60 entries)

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Seek Backward
fa: حرکت به عقب

en: Seek backward, in current track, by 5 seconds.
fa: در قطعهٔ فعلی ۵ ثانیه به عقب برمی‌گردد.

en: Seek Forward
fa: حرکت به جلو

en: Seek forward, in current track, by 10 seconds.
fa: در قطعهٔ فعلی ۵ ثانیه به جلو می‌رود.

en: Show Play-Controls Toolbar
fa: نمایش نوار واپایش پخش

en: Show or hide the play-controls toolbar
fa: نمایش یا پنهان کردن نوار واپایش پخش

en: Show Source Toolbar
fa: نمایش نوار منبع

en: Show or hide the source toolbar
fa: نمایش یا پنهان کردن نوار منبع

en: Restart Rhythmbox
fa: شروع دوبارهٔ ریتم‌باکس

en: Please restart Rhythmbox for the changes to take effect.
fa: برای اعمال تغییرات، ریتم‌باکس را مجدداً راه‌اندازی کنید.

note: define .plugin text strings used for translation
en: Alternative Toolbar
fa: نوار ابزار جایگزین

en: Replace the Rhythmbox large toolbar with a Client-Side Decorated or Compact Toolbar which can be hidden
fa: نوار ابزار بزرگ ریتم‌باکس را با یک نوار ابزار تزئین شده در طرف کارخواه یا نوار ابزاری جمع‌وجور که می‌تواند پنهان شود، جایگزین کنید

en: View All
fa: نمایش همه

en: Stations
fa: ایستگاه‌ها

en: My Top Rated
fa: امتیاز برتر من

en: Recently Added
fa: اخیراً اضافه شده

en: Recently Played
fa: اخیراً پخش شده

en: Podcasts
fa: پادکَست‌ها

en: Restart
fa: شروع دوباره

en: Local collection
fa: مجموعهٔ محلّی

en: Online sources
fa: منابع برخط

en: Other sources
fa: منابع دیگر

en: Playlists
fa: فهرست‌های پخش

en: Songs
fa: آهنگ‌ها

en: Categories
fa: دسته‌بندی‌ها

en: Browse
fa: مرور

en: Repeat all tracks
fa: تکرار همهٔ قطعه‌ها

en: Repeat the current track
fa: تکرار قطعهٔ فعلی

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Restart the player for the changes to take effect.
fa: برای اعمال تغییرات، پخش‌کننده را مجدداً راه‌اندازی کنید.

en: Toolbar:
fa: نوار ابزار:

en: Best suitable for desktop
    environments like Gnome and Elementary.
fa: مناسب‌ترین برای میزکار
    محیط‌هایی مانند گنوم و المنتری.

en: Modern
fa: نوین

en: Use compact controls
fa: استفاده از واپایش‌های جمع‌وجور

en: Display the playback controls in the toolbar in visually compact style instead of the standard rhythmbox style.
    Always enabled for modern toolbar mode.
fa: به‌جای سبک استاندارد ریتم‌باکس، واپایش‌های پخش را در نوار ابزار به سبک بصری فشرده نمایش دهید.
    همیشه برای حالت نوار ابزار نوین فعّال است.

en: Show:
fa: نمایش:

en: Album/genre/year for playing song
fa: آلبوم/سَبک/سال برای آهنگ درحال پخش

en: Display album/genre/year instead of song-artist-album.  Useful for those desktop-environments where song-artist-album is already displayed in the window title.
fa: نمایش آلبوم/سَبک/سال به جای آهنگ-هنرمند-آلبوم. برای محیط‌های میزکاری مفید است که در آن آهنگ-هنرمند-آلبوم قبلاً در عنوان پنجره نمایش داده شده است.

en: Tooltips for the playback controls
fa: نکات ابزار برای واپایش‌های پخش

en: Show or hide the tooltips for the playback controls.
fa: نمایش یا پنهان کردن نکات ابزار برای واپایش‌های پخش.

en: Volume control
fa: واپایش حجم صدا

en: Show or hide the volume control.
fa: نمایش یا پنهان کردن واپایش حجم صدا.

en: Playback controls
fa: واپایش پخش

en: Show or hide the playing controls on player startup.
fa: نمایش یا پنهان کردن واپایش‌های پخش هنگام راه‌اندازی پخش‌کننده.

en: Use:
fa: استفاده:

en: Inline song/artist label
fa: برچسب آهنگ/هنرمند درون‌خطی

en: Display Song and Artist labels before the progress slider.  If not checked, they are displayed above the progress slider.
fa: برچسب آهنگ و هنرمند را قبل از لغزنده پیشرفت نمایش می‌دهد. اگر نشان نشود، آنها در بالای نوار لغزنده پیشرفت نمایش داده می‌شوند.

en: Enhanced sidebar
fa: نوار کناری پیشرفته

en: Show or hide redesigned sidebar for the player. It features improved symbolic icons, better sources organisation and ability to expand and collapse categories.
fa: نمایش یا پنهان کردن نوار کناری بازطراحی شده برای پخش کننده. این قابلیت نقشک‌های نمادین بهبود یافته، سازماندهی منابع بهتر و توانایی گسترش و جمع شدن دسته ها را دارا می‌باشد.

en: Enhanced plugins dialog
fa: گفت‌وگوی افزایه‌های پیشرفته

en: Show or hide redesigned plugins dialog. It features switches instead of checkboxes and inline toolbar with symbolic icons .  Works best with Gnome based desktop environments.
fa: نمایش یا پنهان کردن گفت‌وگوی افزایه‌های بازطراحی شده. این کلید به جای چک‌باکس و نوار ابزار داخلی با نمادهای نمادین دارای سوئیچ است. با محیط‌های میزکار مبتنی بر گنوم بهتر کار می‌کند.

en: Dark theme if available
fa: زمینهٔ تاریک اگر در دسترس است

en: Play the previous track
fa: پخش قطعهٔ قبلی

en: Resume or pause the playback
fa: ازسرگیری یا مکث پخش

en: Play the next track
fa: پخش قطعهٔ بعدی

en: Play the tracks in random order
fa: پخش قطعه‌ها در ترتیب تصادفی
