alternative-toolbar - en to hr translation catalogue (58 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Seek Backward
hr: Premotaj unatrag

en: Seek backward, in current track, by 5 seconds.
hr: Premotaj unatrag, u trenutnoj pjesmi, za 5 sekundi.

en: Seek Forward
hr: Premotaj naprijed

en: Seek forward, in current track, by 10 seconds.
hr: Premotaj naprijed, u trenutnoj pjesmi, za 10 sekundi.

en: Show Play-Controls Toolbar
hr: Prikaži alatnu traku upravljanja repordukcijom

en: Show or hide the play-controls toolbar
hr: Prikaži ili sakrij alatnu traku upravljanja repordukcijom

en: Show Source Toolbar
hr: Prikaži izvor alatne trake

en: Show or hide the source toolbar
hr: Prikaži ili sakrij izvor alatne trake

note: define .plugin text strings used for translation
en: Alternative Toolbar
hr: Alternativna alatna traka

en: Replace the Rhythmbox large toolbar with a Client-Side Decorated or Compact Toolbar which can be hidden
hr: Zamijenjuje Rhythmboxovu veliku alatnu traku sa ukrašenom od klijentove strane ili zbijenom alatnom trakom koja se može sakriti

en: View All
hr: Prikaži sve

en: Stations
hr: Stanice

en: My Top Rated
hr: Najpopularnije

en: Recently Added
hr: Nedavno dodano

en: Recently Played
hr: Nedavno reproducirano

en: Podcasts
hr: Podcasti

en: Restart
hr: Ponovno pokreni

en: Local collection
hr: Lokalna kolekcija

en: Online sources
hr: Mrežni izvori

en: Other sources
hr: Ostali izvori

en: Playlists
hr: Popisi izvođenja

en: Songs
hr: Pjesme

en: Categories
hr: Kategorije

en: Browse
hr: Pregledaj

en: Repeat all tracks
hr: Ponovi sve pjesme

en: Repeat the current track
hr: Ponovi trenutnu pjesmu

en: Top
hr: Na vrhu

en: Bottom
hr: Na dnu

en: Horizontal
hr: Vodoravne

en: Vertical
hr: Okomite

en: Restart the player for the changes to take effect.
hr: Ponovno pokrenite reproduktor kako bi se promjene primijenile.

en: Toolbar:
hr: Alatna traka:

en: Best suitable for desktop
    environments like Gnome and Elementary.
hr: Najbolje je prikladna za okruženja
    radne površine poput Gnomea i Elementarya.

en: Modern
hr: Moderno

en: Use compact controls
hr: Koristi zbijena upravljanja

en: Display the playback controls in the toolbar in visually compact style instead of the standard rhythmbox style.
    Always enabled for modern toolbar mode.
hr: Prikaži upravljanja reprodukcijom u alatnoj traci u vizualno zbijenom izgledu umjesto u standardnom rhythmbox izgledou.
    Uvijek je omogućeno za moderan način alatne trake.

en: Show:
hr: Prikaz:

en: Album/genre/year for playing song
hr: Album/žanr/godina reproducirajuće pjesme

en: Display album/genre/year instead of song-artist-album.  Useful for those desktop-environments where song-artist-album is already displayed in the window title.
hr: Prikaži album/žanr/godinu umjesto pjesma-izvođač-album. Korisno za radna okruženja gdje pjesma-izvođač-album je već prikazan u naslovnoj traci prozora.

en: Tooltips for the playback controls
hr: Savjeti za upravljanja reprodukcijom

en: Show or hide the tooltips for the playback controls.
hr: Prikaži ili sakrije savjete za upravljanje reprodukcijom.

en: Volume control
hr: Upravljanje glasnoćom zvuka

en: Show or hide the volume control.
hr: Prikaži ili sakrij upravljanje glasnoćom zvuka

en: Playback controls
hr: Upravljanje reprodukcijom

en: Show or hide the playing controls on player startup.
hr: Prikaži ili sakrij upravljanje reprodukcijom

en: Use:
hr: Upotreba:

en: Inline song/artist label
hr: Naslov pjesme/izvođača u istom redku

en: Display Song and Artist labels before the progress slider.  If not checked, they are displayed above the progress slider.
hr: Prikaži naslove pjesme i izvođača prije klizača napretka. Ako nije odabrano, prikazani su iznad klizača napretka.

en: Enhanced sidebar
hr: Poboljšana bočna traka

en: Show or hide redesigned sidebar for the player. It features improved symbolic icons, better sources organisation and ability to expand and collapse categories.
hr: Prikaži ili sakrij redizajniranu bočnu traku reproduktora. Značajke su poboljšane simboličke ikone, bolja organizacija izvora i sposobnost proširenja i suženja kategorija.

en: Enhanced plugins dialog
hr: Dijalog poboljšanih priključaka

en: Show or hide redesigned plugins dialog. It features switches instead of checkboxes and inline toolbar with symbolic icons .  Works best with Gnome based desktop environments.
hr: Prikaži ili sakrij redizajnirani dijalog priključaka. Značajke su preklopne tipke umjesto okvira odabira i alatna traka u istom redku sa simboličkim ikonama. Najbolje radi sa Gnome temeljenim radnim okruženjima.

en: Dark theme if available
hr: Tamna tema ako je moguća

en: Play the previous track
hr: Sviraj prijašnju pjesmu

en: Resume or pause the playback
hr: Nastavi ili pauziraj sviranje

en: Play the next track
hr: Sviraj sljedeću pjesmu

en: Play the tracks in random order
hr: Sviraj pjesme naizmjenično
