alternative-toolbar - en to hu translation catalogue (106 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Seek Backward
hu: Tekerés vissza

en: Seek backward, in current track, by 5 seconds.
hu: Tekerés vissza a jelenlegi számban 5 másodpercet.

en: Seek Forward
hu: Tekerés előre

en: Seek forward, in current track, by 10 seconds.
hu: Tekerés előre a jelenlegi számban 10 másodpercet.

en: Show Play-Controls Toolbar
hu: Lejátszási vezérlők eszköztár megjelenítése

en: Show or hide the play-controls toolbar
hu: A lejátszási vezérlők eszköztár megjelenítése vagy elrejtése

en: Show Source Toolbar
hu: Forrás eszköztár megjelenítése

en: Show or hide the source toolbar
hu: A forrás eszköztár megjelenítése vagy elrejtése

note: define .plugin text strings used for translation
en: Alternative Toolbar
hu: Alternatív eszköztár

en: Replace the Rhythmbox large toolbar with a Client-Side Decorated or Compact Toolbar which can be hidden
hu: A Rhythmbox nagy eszköztárának lecserélése egy ügyféloldali díszített vagy tömör eszköztárra, amely elrejthető.

en: View All
hu: Összes megtekintése

en: Stations
hu: Állomások

en: My Top Rated
hu: Legjobb értékelés

en: Recently Added
hu: Legutóbb hozzáadott

en: Recently Played
hu: Legutóbb lejátszott

en: Podcasts
hu: Podcastok

en: The plugin cannot be enabled
hu: A bővítményt nem lehet engedélyezni

en: Configure Plugins
hu: Bővítmények beállítása

en: About this plugin
hu: A bővítmény névjegye

en: Version:
hu: Verzió:

en: Developer:
hu: Fejlesztő:

en: Designer:
hu: Tervező:

en: Help
hu: Súgó

en: Homepage
hu: Honlap

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Local collection
hu: Helyi gyűjtemény

en: Online sources
hu: Internetes források

en: Other sources
hu: Egyéb források

en: Playlists
hu: Lejátszási listák

en: Songs
hu: Dalok

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Browse
hu: Böngészés

en: Repeat all tracks
hu: Összes szám ismétlése

en: Repeat the current track
hu: A jelenlegi szám ismétlése

en: Top
hu: Fent

en: Bottom
hu: Lent

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Restart the player for the changes to take effect.
hu: Indítsa újra a lejátszót, hogy a változtatások életbe lépjenek.

en: Toolbar:
hu: Eszköztár:

en: Best suitable for desktop
    environments like Gnome and Elementary.
hu: A legmegfelelőbb az olyan asztali környezetekhez,
    mint a Gnome és az Elementary.

en: Use compact controls
hu: Tömör vezérlők használata

en: Display the playback controls in the toolbar in visually compact style instead of the standard rhythmbox style.
    Always enabled for modern toolbar mode.
hu: A lejátszási vezérlők megjelenítése az eszköztáron vizuálisan tömör stílusban a szabványos Rhythmbox stílus helyett.
    Mindig engedélyezve van a modern eszköztár módnál.

en: Show:
hu: Megjelenítés:

en: Album/genre/year for playing song
hu: Album/műfaj/év a lejátszott számnál

en: Display album/genre/year instead of song-artist-album.  Useful for those desktop-environments where song-artist-album is already displayed in the window title.
hu: Album/műfaj/év megjelenítése a dal-előadó-album helyett. Azoknál az asztali környezeteknél hasznos, ahol a dal-előadó-album már megjelenik az ablak címében.

en: Tooltips for the playback controls
hu: Buboréksúgók a lejátszási vezérlőknél

en: Show or hide the tooltips for the playback controls.
hu: A buboréksúgók megjelenítése vagy elrejtése a lejátszási vezérlőknél.

en: Volume control
hu: Hangerőszabályzó

en: Show or hide the volume control.
hu: A hangerőszabályzó megjelenítése vagy elrejtése.

en: Playback controls
hu: Lejátszási vezérlők

en: Show or hide the playing controls on player startup.
hu: A lejátszási vezérlők megjelenítése vagy elrejtése a lejátszó indításakor.

en: Use:
hu: Használat:

en: Inline song/artist label
hu: Sorközi dal/előadó címke

en: Display Song and Artist labels before the progress slider.  If not checked, they are displayed above the progress slider.
hu: Dal és előadó címkék megjelenítése a lejátszási csúszka előtt. Ha nincs bejelölve, akkor a lejátszási csúszka fölött jelennek meg.

en: Enhanced sidebar
hu: Továbbfejlesztett oldalsáv

en: Show or hide redesigned sidebar for the player. It features improved symbolic icons, better sources organisation and ability to expand and collapse categories.
hu: Újratervezett oldalsáv megjelenítése vagy elrejtése a lejátszónál. Javított szimbolikus ikonokkal, jobb forrásszervezéssel, valamint a kategóriák kinyitásának és összecsukásának lehetőségével rendelkezik.

en: Dark theme if available
hu: Sötét téma, ha elérhető

en: Play the previous track
hu: Az előző szám lejátszása

en: Resume or pause the playback
hu: A lejátszás folytatása vagy szüneteltetése

en: Play the next track
hu: A következő szám lejátszása

en: Play the tracks in random order
hu: A számok lejátszása véletlen sorrendben

en: _File
hu: _Fájl

en: _Add Music
hu: Zene _hozzáadása

en: _Playlist
hu: _Lejátszási lista

en: _New Playlist…
hu: Ú_j lejátszási lista…

en: New _Automatic Playlist…
hu: Új _automatikus lejátszási lista…

en: _Load from File…
hu: _Betöltés fájlból…

en: _Save to File…
hu: _Mentés fájlba…

en: _Edit…
hu: S_zerkesztés…

en: _Delete
hu: _Törlés

en: Pr_operties
hu: Tulajd_onságok

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: Cu_t
hu: _Kivágás

en: _Copy
hu: _Másolás

en: _Paste
hu: _Beillesztés

en: Select _All
hu: Összes _kijelölése

en: D_eselect All
hu: Összes kijelölésének megs_züntetése

en: Add _to Play Queue
hu: Hozzáadás a lejá_tszási sorhoz

en: Add to _Playlist
hu: Hozzáadás _lejátszási listához

en: _New Playlist
hu: Ú_j lejátszási lista

en: _Move to Trash
hu: Áthelyezés a _kukába

en: Prefere_nces
hu: _Beállítások

en: _View
hu: _Nézet

en: _Fullscreen
hu: _Teljes képernyő

en: Side _Pane
hu: Oldal_panel

en: View _Queue as Side Pane
hu: _Sor megtekintése oldalpanelként

en: S_tatusbar
hu: Á_llapotsor

en: _Song Position Slider
hu: _Dal pozíciójának csúszkája

en: _Album Art
hu: _Album borítója

en: _Jump to Playing Song
hu: _Ugrás a lejátszott dalra

en: _Control
hu: _Vezérlés

en: _Play
hu: _Lejátszás

en: Pre_vious
hu: _Előző

en: _Next
hu: _Következő

en: _Increase Volume
hu: Hangerő _növelése

en: _Decrease Volume
hu: Hangerő _csökkentése

en: Sh_uffle
hu: Ke_verés

en: _Repeat
hu: _Ismétlés

en: _Tools
hu: _Eszközök

en: Plu_gins…
hu: _Bővítmények…

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Contents
hu: _Tartalom

en: _About
hu: _Névjegy
