alternative-toolbar - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Seek Backward
sk: Presunúť dozadu

en: Seek backward, in current track, by 5 seconds.
sk: Presunie dozadu v aktuálnej skladbe o 5 sekúnd.

en: Seek Forward
sk: Presunúť dopredu

en: Seek forward, in current track, by 10 seconds.
sk: Presunie dopredu v aktuálnej skladbe o 10 sekúnd.

en: Show Play-Controls Toolbar
sk: Zobraziť panel nástrojov s ovládacími prvkami prehrávania

en: Show or hide the play-controls toolbar
sk: Zobrazí alebo skryje panel nástrojov s ovládacími prvkami prehrávania

en: Show Source Toolbar
sk: Zobraziť zdrojový panel nástrojov

en: Show or hide the source toolbar
sk: Zobrazí alebo skryje zdrojový panel nástrojov

note: define .plugin text strings used for translation
en: Alternative Toolbar
sk: Alternatívny panel nástrojov

en: Replace the Rhythmbox large toolbar with a Client-Side Decorated or Compact Toolbar which can be hidden
sk: Nahrádza veľký panel nástrojov prehrávača Rhythmbox s panelom nástrojov dekorovaným na strane klienta alebo kompaktným panelom nástrojov, ktorý môže byť skrytý

en: View All
sk: Zobraziť všetko

en: Import
sk: Importovať

en: Stations
sk: Stanice

en: My Top Rated
sk: Moje najlepšie hodnotené

en: Recently Added
sk: Nedávno pridané

en: Recently Played
sk: Nedávno prehrávané

en: Podcasts
sk: Podcasty

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Local collection
sk: Miestna zbierka

en: Online sources
sk: Internetové zdroje

en: Other sources
sk: Ostatné zdroje

en: Playlists
sk: Zoznamy skladieb

en: Songs
sk: Skladby

en: Categories
sk: Kategórie

en: Browse
sk: Prehliadať

en: Repeat all tracks
sk: Zopakuje všetky skladby

en: Repeat the current track
sk: Zopakuje aktuálnu skladbu

en: Restart the player for the changes to take effect.
sk: Na uplatnenie zmien reštartujte prehrávač.

en: Toolbar:
sk: Panel nástrojov:

en: Best suitable for desktop
    environments like Gnome and Elementary.
sk: Najvhodnejšie pre pracovné
    prostredia ako je Gnome alebo Elementary.

en: Modern
sk: Moderný

en: Use compact controls
sk: Použiť kompaktné ovládacie prvky

en: Display the playback controls in the toolbar in visually compact style instead of the standard rhythmbox style.
    Always enabled for modern toolbar mode.
sk: Zobrazí ovládacie prvky prehrávania v paneli nástrojov vo vizuálne kompaktnom štýle namiesto bežného štýlu prehrávača Rhythmbox.
    Voľba je vždy povolená pre režim moderného panela nástrojov.

en: Show:
sk: Zobraziť:

en: Album/genre/year for playing song
sk: Album/žáner/rok pre hranú skladbu

en: Display album/genre/year instead of song-artist-album.  Useful for those desktop-environments where song-artist-album is already displayed in the window title.
sk: Zobrazí album/žáner/rok namiesto formátu skladba-interpret-album. Užitočná voľba pre tie pracovné prostredia, ktoré už zobrazujú informácie vo formáte skladba-interpret-album v záhlaví okna.

en: Tooltips for the playback controls
sk: Bublinové tipy pre ovládacie prvky prehrávania

en: Show or hide the tooltips for the playback controls.
sk: Zobrazí alebo skryje bublinové tipy pre ovládacie prvky prehrávania.

en: Volume control
sk: Ovládanie hlasitosti

en: Show or hide the volume control.
sk: Zobrazí alebo skryje ovládanie hlasitosti.

en: Playback controls
sk: Ovládacie prvky prehrávania

en: Show or hide the playing controls on player startup.
sk: Zobrazí alebo skryje ovládacie prvky prehrávania po spustení prehrávača.

en: Use:
sk: Použiť:

en: Inline song/artist label
sk: Vložená menovka skladba/interpret

en: Display Song and Artist labels before the progress slider.  If not checked, they are displayed above the progress slider.
sk: Zobrazí menovky so skladbou a interpretom pred posuvníkom priebehu. Ak voľba nie je vybraná, menovky sú zobrazené nad posuvníkom priebehu.

en: Enhanced sidebar
sk: Rozšírený bočný panel

en: Show or hide redesigned sidebar for the player. It features improved symbolic icons, better sources organisation and ability to expand and collapse categories.
sk: Zobrazí alebo skryje prepracovaný bočný panel prehrávača. Obsahuje vylepšené symbolické ikony, lepšiu organizáciu zdrojov a možnosť rozbaliť a zbaliť kategórie.

en: Enhanced plugins dialog
sk: Rozšírené dialógové okno so zásuvnými modulmi

en: Show or hide redesigned plugins dialog. It features switches instead of checkboxes and inline toolbar with symbolic icons .  Works best with Gnome based desktop environments.
sk: Zobrazí alebo skryje prepracované dialógové okno so zásuvnými modulmi. Obsahuje prepínače namiesto zaškrtávacích polí a vložený panel nástrojov so symbolickými ikonami. Najlepšie spolupracuje s pracovnými prostrediami založenými na prostredí Gnome.

en: Dark theme if available
sk: Tmavá téma ak je dostupná

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Play the previous track
sk: Prehrá predchádzajúcu skladbu

en: Resume or pause the playback
sk: Pokračuje alebo pozastaví prehrávanie

en: Play the next track
sk: Prehrá nasledujúcu skladbu

en: Play the tracks in random order
sk: Prehrá skladby v náhodnom poradí
