alternative-toolbar - en to sl translation catalogue (56 entries)

en: Seek Backward
sl: Previj nazaj

en: Seek backward, in current track, by 5 seconds.
sl: Previj trenutno skladbo nazaj za 5 sekund.

en: Seek Forward
sl: Previj naprej

en: Seek forward, in current track, by 10 seconds.
sl: Previj trenutno skladbo naprej za 5 sekund.

en: Show Play-Controls Toolbar
sl: Pokaži orodno vrstico z nadzornimi tipkami predvajanja

en: Show or hide the play-controls toolbar
sl: Pokaži ali skrij orodno vrstico z nadzornimi tipkami predvajanja

en: Show Source Toolbar
sl: Pokaži izvorno orodno vrstico

en: Show or hide the source toolbar
sl: Pokaži ali skrij izvorno orodno vrstico

note: define .plugin text strings used for translation
en: Alternative Toolbar
sl: Nadomestna orodna vrstica

en: Replace the Rhythmbox large toolbar with a Client-Side Decorated or Compact Toolbar which can be hidden
sl: Zamenjaj Rhythmboxovo veliko orodno vrstico s tako, ki je okrašena na odjemalčevi strani ali pa s kompaktno, ki je lahko skrita

en: View All
sl: Pokaži vse

en: Import
sl: Uvozi

en: Stations
sl: Postaje

en: My Top Rated
sl: Moje najvišje ocenjene

en: Recently Added
sl: Nedavno dodano

en: Recently Played
sl: Nedavno predvajano

en: Podcasts
sl: Poddaje

en: Restart
sl: Ponovno zaženi

en: Local collection
sl: Lokalna zbirka

en: Online sources
sl: Spletni viri

en: Other sources
sl: Drugi viri

en: Playlists
sl: Seznami predvajanja

en: Songs
sl: Skladbe

en: Categories
sl: Kategorije

en: Browse
sl: Brskaj

en: Repeat all tracks
sl: Ponovi vse

en: Repeat the current track
sl: Ponovno predvajaj trenutno skladbo

en: Restart the player for the changes to take effect.
sl: Znova zaženi predvajalnik, da bodo spremembe začele veljati.

en: Toolbar:
sl: Orodna vrstica

en: Best suitable for desktop
    environments like Gnome and Elementary.
sl: Najbolj primerno za namizna 
    okolja, kot sta Gnome in elementary.

en: Modern
sl: Moderno

en: Use compact controls
sl: Uporabi kompaktne nadzorne tipke

en: Display the playback controls in the toolbar in visually compact style instead of the standard rhythmbox style.
    Always enabled for modern toolbar mode.
sl: Prikaži nadzorne tipke predvajanja na orodni vrstici v vizualno kompaktnem stilu namesto standardnega.
    Vedno omogočeno za način moderne orodne vrstice.

en: Show:
sl: Pokaži:

en: Album/genre/year for playing song
sl: Album/žanr/leto za predvajanje skladbe

en: Display album/genre/year instead of song-artist-album.  Useful for those desktop-environments where song-artist-album is already displayed in the window title.
sl: Pokaži album/žanr/leto namesto pesem-umetnik-album. Uporabno za tista namizna okolja, kjer so pesem-umetnik-album že prikazani v naslovu okna.

en: Tooltips for the playback controls
sl: Orodni namigi za nadzorne tipke predvajanja

en: Show or hide the tooltips for the playback controls.
sl: Pokaži ali skrij orodne namige za nadzorne tipke predvajanja.

en: Volume control
sl: Nadzor glasnosti

en: Show or hide the volume control.
sl: Pokaži ali skrij nadzor glasnosti.

en: Playback controls
sl: Nadzor predvajanja

en: Show or hide the playing controls on player startup.
sl: Pokaži ali skrij nadzorne tipke predvajanja ob zagonu predvajalnika.

en: Use:
sl: Uporabi:

en: Inline song/artist label
sl: Znotrajvrstična oznaka pesem/umetnik

en: Display Song and Artist labels before the progress slider.  If not checked, they are displayed above the progress slider.
sl: Pokaži oznake Pesem in Umetnik pred drsnikom za prikaz napredka. Če ni obkljukano, so prikazane nad drsnikom.

en: Enhanced sidebar
sl: Izboljšana stranska vrstica

en: Show or hide redesigned sidebar for the player. It features improved symbolic icons, better sources organisation and ability to expand and collapse categories.
sl: Pokaži ali skrij preoblikovano stransko vrstico za predvajalnik. Nudi izboljšane simbolne ikone, boljšo organizacijo virov in sposobnost za razširitev in strnitev kategorij.

en: Enhanced plugins dialog
sl: Izboljšano pogovorno okno vstavkov

en: Show or hide redesigned plugins dialog. It features switches instead of checkboxes and inline toolbar with symbolic icons .  Works best with Gnome based desktop environments.
sl: Pokaži ali skrij preoblikovano pogovorno okno vstavkov. Nudi stikala namesto označnih polj in znotrajvrstično orodno vrstico s simbolnimi ikonami. Najbolje deluje z namiznimi okolji, ki temeljijo na GNOME.

en: Dark theme if available
sl: Temen izgled, če je mogoče

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Play the previous track
sl: Predvajaj predhodno skladbo

en: Resume or pause the playback
sl: Nadaljuj ali ustavi predvajanje

en: Play the next track
sl: Predvajaj naslednjo skladbo

en: Play the tracks in random order
sl: Predvajaj skladbe v naključnem vrstnem redu
