alternative-toolbar - en to sr translation catalogue (67 entries)

en: Search
sr: Тражи

en: Seek Backward
sr: Премотај назад

en: Seek backward, in current track, by 5 seconds.
sr: Премотајте уназад, у тренутној нумери, за 5 секунде.

en: Seek Forward
sr: Премотај напред

en: Seek forward, in current track, by 10 seconds.
sr: Премотајте напред, у тренутној нумери, за 10 секунде.

en: Show Play-Controls Toolbar
sr: Прикажи траку алата управљања пуштањем

en: Show or hide the play-controls toolbar
sr: Прикажите или сакријте траку алата управљања пуштањем

en: Show Source Toolbar
sr: Прикажи траку алата извора

en: Show or hide the source toolbar
sr: Прикажите или сакријте траку алата извора

note: define .plugin text strings used for translation
en: Alternative Toolbar
sr: Заменска трака алата

en: Replace the Rhythmbox large toolbar with a Client-Side Decorated or Compact Toolbar which can be hidden
sr: Замените велику траку алата Ритам Машине траком алата коју је украшеном од стране клијента или сажетом траком алата која може бити скривена

en: View All
sr: Прикажи све

en: Stations
sr: Станице

en: Libre.fm
sr: Либре.фм

en: My Top Rated
sr: Најбоље оцењене

en: Recently Added
sr: Недавно додате

en: Recently Played
sr: Недавно пуштане

en: Podcasts
sr: Подемисије

en: Configure Plugins
sr: Подесите прикључке

en: About this plugin
sr: О овом прикључку

en: Version:
sr: Издање:

en: Developer:
sr: Програмер:

en: Help
sr: Помоћ

en: Homepage
sr: Матична страна

en: Restart
sr: Поново покрени

en: Local collection
sr: Месна збирка

en: Online sources
sr: Извори на вези

en: Other sources
sr: Други извори

en: Playlists
sr: Спискови нумера

en: Songs
sr: Песме

en: Categories
sr: Категорије

en: Browse
sr: Разгледај

en: Repeat all tracks
sr: Понови све нумере

en: Repeat the current track
sr: Понављај тренутну нумеру

en: Top
sr: Горе

en: Bottom
sr: Доле

en: Horizontal
sr: Водоравно

en: Vertical
sr: Усправно

en: Restart the player for the changes to take effect.
sr: Поново покрените програм да измене ступе у дејство.

en: Toolbar:
sr: Трака алата:

en: Best suitable for desktop
    environments like Gnome and Elementary.
sr: Најпогодније за окружења радне
    површи попут Гнома или Елементарија.

en: Modern
sr: Савремено

en: Use compact controls
sr: Користи сажете контроле

en: Display the playback controls in the toolbar in visually compact style instead of the standard rhythmbox style.
    Always enabled for modern toolbar mode.
sr: Прикажите дугмад за репродукцију у траци алата у визуелно сажетом стилу уместо уобичејног стила Ритам Машине
    Увек омогућено у савременом режиму траке алата.

en: Show:
sr: Прикажи:

en: Album/genre/year for playing song
sr: Албум/жанр/година пуштене песме

en: Display album/genre/year instead of song-artist-album.  Useful for those desktop-environments where song-artist-album is already displayed in the window title.
sr: Прикажите албум/жанр/годину уместо „песма-извођач-албум“. Корисно за радна окружења где је „песма-извођач-албум“ већ приказано у наслову прозора.

en: Tooltips for the playback controls
sr: Облачићи о контролама репродукције

en: Show or hide the tooltips for the playback controls.
sr: Прикажите или сакријте облачиће за дугмад репродукције.

en: Volume control
sr: Контрола јачине звука

en: Show or hide the volume control.
sr: Прикажите или сакријте контролу јачине звука.

en: Playback controls
sr: Контроле репродукције

en: Show or hide the playing controls on player startup.
sr: Прикажите или сакријте контроле репродукције при покретању програма.

en: Use:
sr: Користи:

en: Inline song/artist label
sr: Назив песма/извођач у реду

en: Display Song and Artist labels before the progress slider.  If not checked, they are displayed above the progress slider.
sr: Прикажите називе песме и извођача испред клизача. Уколико није означено, приказују се изнад клизача.

en: Enhanced sidebar
sr: Унапређена бочна трака

en: Show or hide redesigned sidebar for the player. It features improved symbolic icons, better sources organisation and ability to expand and collapse categories.
sr: Прикажите или сакријте унапређену бочну траку програма. Садржи побољшане иконице, бољи распоред извора и могућност ширења и скупљања категорија.

en: Dark theme if available
sr: Тамна тема ако је доступна

en: Play the previous track
sr: Пустите претходну нумеру

en: Resume or pause the playback
sr: Наставите или паузирајте репродукцију

en: Play the next track
sr: Пустите следећу нумеру

en: Play the tracks in random order
sr: Насумично пуштајте нумере

en: _File
sr: _Датотека

en: _Add Music
sr: _Додај музику

en: _Help
sr: _Помоћ

en: _About
sr: _О програму
