alternative-toolbar - en to uk translation catalogue (80 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Seek Backward
uk: Перемотати назад

en: Seek backward, in current track, by 5 seconds.
uk: Перемотати назад, поточну композицію, на 5 секунд

en: Seek Forward
uk: Перемотати вперед

en: Seek forward, in current track, by 10 seconds.
uk: Перемотати вперед, поточну композицію, на 10 секунд

en: Show Play-Controls Toolbar
uk: Показати панель інструментів керування відтворенням

en: Show or hide the play-controls toolbar
uk: Показати або приховати панель інструментів керування відтворенням

en: Show Source Toolbar
uk: Показати панель інструментів джерел

en: Show or hide the source toolbar
uk: Показати або приховати панель інструментів джерел

note: define .plugin text strings used for translation
en: Alternative Toolbar
uk: Альтернативна панель інструментів

en: Replace the Rhythmbox large toolbar with a Client-Side Decorated or Compact Toolbar which can be hidden
uk: Замінити велику панель інструментів Rhythmbox оформленням зі сторони користувача або компактною панеллю інструментів, яка може бути прихована

en: View All
uk: Показати всі

en: Stations
uk: Станції

en: My Top Rated
uk: Мої Високо Оцінені

en: Recently Added
uk: Нещодавно долучені

en: Recently Played
uk: Нещодавно відтворені

en: Podcasts
uk: Радіотрансляції

en: The plugin cannot be enabled
uk: Неможливо ввікнути цей пагін

en: Configure Plugins
uk: Налаштування плагінів

en: About this plugin
uk: Про пагін

en: Version:
uk: Версія:

en: Developer:
uk: Розробник:

en: Designer:
uk: Дизайнер:

en: Help
uk: Допомога

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Restart
uk: Перезавантажити

en: Local collection
uk: Локальні колекції

en: Online sources
uk: Онлайн джерела

en: Other sources
uk: Інші джерела

en: Playlists
uk: Списки відтворення

en: Songs
uk: Композиції

en: Categories
uk: Категорії

en: Browse
uk: Огляд

en: Repeat all tracks
uk: Повторити всі доріжки

en: Repeat the current track
uk: Повторити поточну композицію

en: Top
uk: Вгорі

en: Bottom
uk: Внизу

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Restart the player for the changes to take effect.
uk: Перезавантажити програвач, щоб зміни набули чинності.

en: Toolbar:
uk: Панель інструментів:

en: Best suitable for desktop
    environments like Gnome and Elementary.
uk: Найкраще пасує для настільних
    середовищ, таких як: Gnome та Elementary.

en: Modern
uk: Сучасна

en: Use compact controls
uk: Використовувати компактні елементи керування

en: Display the playback controls in the toolbar in visually compact style instead of the standard rhythmbox style.
    Always enabled for modern toolbar mode.
uk: Відображати керування відтворенням на панелі інструментів у візуально компактному стилі, замість стандартного стилю rhytmbox.
    Завжди увімкнене для режиму сучасної панелі інструментів.

en: Show:
uk: Показати:

en: Album/genre/year for playing song
uk: Альбом/жанр/рік для композиції, що відтворюється

en: Display album/genre/year instead of song-artist-album.  Useful for those desktop-environments where song-artist-album is already displayed in the window title.
uk: Відображати альбом/жанр/рік замість композиція-виконавець-альбом. Корисне для таких настільних середовищ у яких композиція-виконавець-альбом вже відображається у вікні заголовку.

en: Tooltips for the playback controls
uk: Підказки для елементів керування відтворенням.

en: Show or hide the tooltips for the playback controls.
uk: Показати або приховати підказки для  елементів керування відтворенням.

en: Volume control
uk: Керування гучністю

en: Show or hide the volume control.
uk: Показати або приховати керування гучністю.

en: Playback controls
uk: Керування відтворенням

en: Show or hide the playing controls on player startup.
uk: Показати або приховати елементи керування відтворенням при завантаженні програвача.

en: Use:
uk: Використовувати:

en: Inline song/artist label
uk: Вмістити мітку композиція/виконавець

en: Display Song and Artist labels before the progress slider.  If not checked, they are displayed above the progress slider.
uk: Відображати мітки Композиція та Виконавець перед повзунком поступу відтворення.

en: Enhanced sidebar
uk: Покращена бічна панель

en: Show or hide redesigned sidebar for the player. It features improved symbolic icons, better sources organisation and ability to expand and collapse categories.
uk: Показати або приховати змінену бічну панель програвача. Вона оснащена поліпшеними символічними іконками, кращою організацією джерел та здатністю до розгортання та згортання категорій.

en: Dark theme if available
uk: Темна тема, якщо є

en: Play the previous track
uk: Відтворити попередню композицію

en: Resume or pause the playback
uk: Поновити або призупинити відтворення

en: Play the next track
uk: Відтворити наступну композицію

en: Play the tracks in random order
uk: Відтворити композицію в довільному порядку

en: _File
uk: _Файл

en: _Add Music
uk: _Додати музику

en: _Playlist
uk: _Плейлист

en: _New Playlist…
uk: _Новий плейлист

en: New _Automatic Playlist…
uk: Новий _автоматичний плейлист…

en: _Load from File…
uk: _Завантажити з файлу…

en: _Save to File…
uk: Зберегти _у файл…

en: _Edit…
uk: _Редагувати…

en: _Delete
uk: _Видалити

en: Pr_operties
uk: В_ластивості

en: _Close
uk: За_крити

en: _Edit
uk: Змі_ни

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Prefere_nces
uk: _Налаштування

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About
uk: _Про програму
