rhythmbox master - en to sk translation catalogue (916 entries)

en: Could not create a temporary file to write to: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor pre zápis do %s

en: Could not create a GStreamer sink element to write to %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť cieľový prvok systému GStreamer pre zápis do %s

note: Translators: the parameter here is an error message ?
en: Failed to open output device: %s
sk: Zlyhalo otvorenie výstupného zariadenia: %s

en: Failed to create playbin element; check your GStreamer installation
sk: Zlyhalo vytvorenie prvku playbin; skontrolujte vašu inštaláciu systému GStreamer

en: Failed to create %s element; check your GStreamer installation
sk: Zlyhalo vytvorenie prvku %s; skontrolujte vašu inštaláciu systému GStreamer

en: Failed to link new stream into GStreamer pipeline
sk: Zlyhalo prepojenie nového prúdu údajov do zreťazenia systému GStreamer

en: Failed to start new stream
sk: Zlyhalo spustenie nového prúdu údajov

note: ?
en: Failed to open output device
sk: Zlyhalo otvorenie výstupného zariadenia

en: Failed to create GStreamer element; check your installation
sk: Zlyhalo vytvorenie prvku systému GStreamer; skontrolujte vašu inštaláciu

en: Failed to create audio output element; check your installation
sk: Zlyhalo vytvorenie zvukového výstupného prvku; skontrolujte vašu inštaláciu

en: Failed to link GStreamer pipeline; check your installation
sk: Zlyhalo pripojenie zreťazenia systému GStreamer; skontrolujte vašu inštaláciu

en: Failed to create GStreamer pipeline to play %s
sk: Zlyhalo vytvorenie zreťazenia systému GStreamer pre prehrávanie %s

en: Recently Added
sk: Nedávno pridané

en: Recently Played
sk: Naposledy prehrávané

en: My Top Rated
sk: Moje najobľúbenejšie

en: Play and organize your music collection
sk: Prehráva a organizuje vašu hudobnú zbierku

en: Rhythmbox is a music management application, designed to work well under the GNOME desktop. In addition to music stored on your computer, it supports network shares, podcasts, radio streams, portable music devices (including phones), and internet music services such as Last.fm and Magnatune.
sk: Rhythmbox je aplikácia na správu hudby navrhnutá tak, aby fungovala bezchybne v prostredí GNOME. Podporuje nielen hudobnú zbierku vo vašom počítači, ale tiež sprístupnenie v sieti, podcasty, rádiové prúdy, prenosné hudobné zariadenia (vrátane telefónov) a internetové hudobné služby ako Last.fm a Magnatune.

en: Rhythmbox is Free software, based on GTK+ and GStreamer, and is extensible via plugins written in Python or C.
sk: Rhythmbox je slobodný softvér založený na knižnici GTK+ a GStreamer a rozšíriteľný pomocou zásuvných modulov vytvorených v jazyku Python alebo C.

en: Music Player
sk: Prehrávač hudby

en: Rhythmbox Music Player
sk: Rhythmbox - prehrávač hudby

en: Audio;Song;MP3;CD;Podcast;MTP;iPod;Playlist;Last.fm;UPnP;DLNA;Radio;
sk: Audio;Pieseň;MP3;CD;Podcast;MTP;iPod;Zoznam piesní;Last.fm;UPnP;DLNA;Rádio;Hudba;Pesničky;Skladby;

en: _View
sk: _Zobraziť

en: P_arty Mode
sk: _Párty režim

en: Side Pane
sk: Bočný panel

en: Play Queue in Side Pane
sk: Zoznam vyžiadaných v bočnom paneli

en: Song Position Slider
sk: Posuvník pozície piesne

en: Album Art
sk: Obal albumu

en: Follow Playing Track
sk: Otvoriť prehrávanú stopu

en: _Tools
sk: _Nástroje

en: _Preferences
sk: Nas_tavenia

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _About Rhythmbox
sk: _O aplikácii Rhythmbox

en: Add to Queue
sk: Pridať medzi vyžiadané

en: Add to Playlist
sk: Pridať do zoznamu piesní

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: _Move to Trash
sk: _Presunúť do Koša

en: Browse this Genre
sk: Prehliadať tento žáner

en: Browse this Artist
sk: Prehliadať tohto interpreta

en: Browse this Album
sk: Prehliadať tento album

en: Pr_operties
sk: _Vlastnosti

en: songs
sk: piesní

en: Minutes
sk: Minút

en: Create automatically updating playlist where:
sk: Vytvorte automaticky aktualizovaný zoznam piesní, v ktorom:

en: A_dd if any criteria are matched
sk: Pri_dať, ak je splnené ľubovoľné kritérium

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Limit to:
sk: _Obmedziť na:

en: _When sorted by:
sk: _Keď je zoradené podľa stĺpca:

en: _New Playlist
sk: _Nový zoznam piesní

en: New _Automatic Playlist
sk: Nový _automatický zoznam piesní

en: _Load from File
sk: _Načítať zo súboru

en: _Check for New Devices
sk: _Zistiť _nové zariadenia

en: Cu_t
sk: Vys_trihnúť

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Paste
sk: _Prilepiť

en: Select _All
sk: Vybrať _všetky

en: D_eselect All
sk: _Zrušiť výber

en: Add to Play Queue
sk: Pridať medzi vyžiadané

en: _Install additional software required to use this format
sk: _Nainštalovať dodatočný softvér potrebný na použitie tohto formátu

en: Transcode lossless files into this format
sk: Prekóduje bezstratové súbory do tohto formátu

en: Browser Views
sk: Režimy zobrazenia prehliadača

en: _Artists and albums
sk: _Interpreti a albumy

en: _Genres and artists
sk: Žá_nre a interpreti

en: G_enres, artists and albums
sk: Žánre, interpreti a album_y

en: Visible Columns
sk: Zobrazené stĺpce

en: Track _number
sk: Čís_lo stopy

en: _Last played
sk: N_aposledy prehrávané

en: _Artist
sk: In_terpret

en: _Composer
sk: _Skladateľ

en: _Year
sk: R_ok

en: _Quality
sk: _Kvalita

en: Lo_cation
sk: _Umiestnenie

en: Ti_me
sk: Ča_s

en: _Rating
sk: _Hodnotenie

en: _BPM
sk: _Dôb/min

en: C_omment
sk: Ko_mentár

en: _Play count
sk: Poč_et prehraní

en: Da_te added
sk: _Dátum pridania

en: _Genre
sk: Žáne_r

en: Select a location containing music to add to your library:
sk: Vyberte umiestnenie s hudbou, ktorú chcete pridať do vašej knižnice:

en: Import
sk: Importovať

en: Close
sk: Zavrieť

en: Copy files that are outside the music library
sk: Kopírovať súbory, ktoré sú mimo hudobnej knižnice

en: _Remove
sk: O_dstrániť

en: Library Location
sk: Umiestnenie knižnice

en: _Music files are placed in:
sk: _Hudobné súbory sú uložené v:

en: _Browse...
sk: _Prehliadať…

en: _Watch my library for new files
sk: _Sledovať, či v mojej knižnici nepribudli súbory

en: Library Structure
sk: Štruktúra knižnice

en: F_older hierarchy:
sk: Usp_oriadanie priečinka:

en: _File name:
sk: _Názov súboru:

en: _Preferred format:
sk: U_prednostňovaný formát:

en: Artist/Artist - Album/Artist (Album) - 01 - Title.ogg
sk: Interpret/Interpret - Album/Interpret (Album) - 1 - Názov.ogg

en: Edit
sk: Upraviť

en: Browse
sk: Prehliadanie

en: View All
sk: Zobraziť všetky

en: Media Player Properties
sk: Vlastnosti prenosného prehrávača

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: Information
sk: Informácie

note: Translators: This refers to the usage of media space
en: Volume usage
sk: Využitie zväzku

en: Preferred format
sk: Uprednostňovaný formát

en: Basic
sk: Základné

en: Sync Preferences
sk: Nastavenia synchronizácie

en: Sync Preview
sk: Prehľad synchronizácie

en: Sync
sk: Synchronizácia

en: _Properties
sk: _Vlastnosti

en: Player Backend
sk: Obslužný program prehrávača

en: _Crossfade between tracks
sk: P_relínanie medzi stopami

en: Crossfade Duration (Seconds)
sk: Dĺžka prelínania (v sekundách)

en: _Edit...
sk: _Upraviť…

en: _Rename
sk: _Premenovať

en: _Queue All Tracks
sk: _Vyžiadať všetky stopy

en: _Shuffle Playlist
sk: _Premiešať zoznam piesní

en: _Save to File...
sk: _Uložiť do súboru…

en: By extension
sk: Podľa prípony

en: Save Playlist
sk: Uloženie zoznamu piesní

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Select playlist format:
sk: Vyberte formát zoznamu piesní:

en: Playlist format
sk: Formát zoznamu piesní

en: Playlist
sk: Zoznam piesní

en: Search for podcasts in the iTunes Store, or enter a podcast feed URL.
    Subscribe to podcasts to download new episodes as they are published.
sk: Vyhľadávajte podcasty v obchode iTunes, alebo zadajte URL kanálu podcastu.
    Prihláste sa k odberu podcastov a budete môcť preberať nové epizódy ihneď po ich vydaní.

en: Subscribe
sk: Prihlásiť sa k odberu

en: Title:
sk: Názov:

en: Author:
sk: Autor:

en: Last updated:
sk: Naposledy aktualizovaný:

en: Description:
sk: Popis:

en: Last episode:
sk: Posledná epizóda:

en: Source:
sk: Zdroj:

en: Language:
sk: Jazyk:

en: Copyright:
sk: Autorské práva:

en: Details
sk: Podrobnosti

en: New Podcast Feed...
sk: Nový kanál pre podcast…

en: Update All Feeds
sk: Aktualizovať všetky kanály

en: Update Podcast Feed
sk: Aktualizovať kanál pre podcast

en: Delete Podcast Feed
sk: Odstrániť kanál pre podcast

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Download Episode
sk: Prebrať epizódu

en: Cancel Download
sk: Zrušiť preberanie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Every day
sk: Každý deň

en: Every week
sk: Každý týždeň

en: Manually
sk: Ručne

en: Podcast Downloads
sk: Preberanie podcastov

en: Check for _new episodes:
sk: Overiť vydanie _nových epizód:

en: _Download location:
sk: _Umiestnenie pre preberanie:

en: Select Folder For Podcasts
sk: Výber priečinka pre podcasty

en: Feed:
sk: Kanál:

en: Date:
sk: Dátum:

en: _Rating:
sk: _Hodnotenie:

en: Play count:
sk: Počet prehraní:

en: Last played:
sk: Naposledy prehrané:

en: Bitrate:
sk: Bitový tok:

en: Duration:
sk: Dĺžka:

en: Download location:
sk: Umiestnenie pre preberanie:

en: Add
sk: Pridať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Remove from Play Queue
sk: Odstrániť zo zoznamu vyžiadaných

en: Shuffle Play Queue
sk: Premiešať zoznam vyžiadaných

en: Clear Play Queue
sk: Vymazať zoznam vyžiadaných

en: Shuffle
sk: Premiešané

en: Clear
sk: Vymazať

en: _Artist:
sk: _Interpret:

en: _Genre:
sk: Žáne_r:

en: _Year:
sk: _Rok:

en: _Disc number:
sk: Číslo _disku:

en: Album a_rtist:
sk: _Interpret albumu:

en: _Composer:
sk: _Skladateľ:

note: To translators: part of a phrase, for example, disc 1 of 2
en: of
sk: z

en: _Track count:
sk: Poče_t stôp:

en: Albu_m sort order:
sk: Zoraďovanie a_lbumov:

en: _Artist sort order:
sk: Zoraďovanie _interpretov:

en: Album a_rtist sort order:
sk: Zoraďovanie i_nterpretov albumu:

en: _Composer sort order:
sk: Zoraďovanie _skladateľov:

en: Sorting
sk: Zoraďovanie

en: _Title:
sk: _Názov:

en: Track _number:
sk: Čís_lo stopy:

en: _BPM:
sk: _Dôb/min:

en: Comm_ent:
sk: _Komentár:

en: Error message
sk: Chybová správa

en: File name:
sk: Názov súboru:

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: File size:
sk: Veľkosť súboru:

en: Date added:
sk: Dátum pridania:

en: Current contents
sk: Aktuálny obsah

en: Contents after sync
sk: Obsah po synchronizácií

en: Added files:
sk: Počet pridaných súborov:

en: Removed files:
sk: Počet odstránených súborov:

en: Never
sk: Nikdy

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12:34 am"
en: Today %I:%M %p
sk: Dnes o %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12:34 am"
en: Yesterday %I:%M %p
sk: Včera o %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 12:34 am"
en: %a %I:%M %p
sk: %a %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 12:34 am"
en: %b %d %I:%M %p
sk: %d. %b %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in a different year, * strftime format. e.g. "Feb 12 1997"
en: %b %d %Y
sk: %d. %b %Y

note: impossible time or broken locale settings we really do need to fix this so untagged entries actually have NULL rather than * a translated string. don't search for 'unknown' when we don't have the artist or title information Translators: unknown track title
en: Unknown
sk: Neznámy

en: Too many symlinks
sk: Priveľa symbolických odkazov

en: Cannot get free space at %s: %s
sk: Nedá sa zistiť veľkosť voľného miesta na %s: %s

en: %d:%02d of %d:%02d remaining
sk: zostáva %d:%02d z %d:%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d remaining
sk: zostáva %d:%02d:%02d z %d:%02d:%02d

en: %d:%02d of %d:%02d
sk: %d:%02d z %d:%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d
sk: %d:%02d:%02d z %d:%02d:%02d

en: Unable to write tags to this file as it contains multiple streams
sk: Nepodarilo sa zapísať značky do tohto súboru, pretože obsahuje viacero prúdov údajov

en: Unable to write tags to this file as it is not encoded in a supported format
sk: Nepodarilo sa zapísať značky do tohto súboru, pretože je kódovaný v nepodporovanom formáte

en: Failed to create a source element; check your installation
sk: Zlyhalo vytvorenie zdrojového prvku; skontrolujte vašu inštaláciu

en: Failed to create the 'decodebin' element; check your GStreamer installation
sk: Zlyhalo vytvorenie prvku „decodebin“; skontrolujte vašu inštaláciu systému GStreamer

en: Failed to create the 'giostreamsink' element; check your GStreamer installation
sk: Zlyhalo vytvorenie prvku „giostreamsink“; skontrolujte vašu inštaláciu systému GStreamer

en: File corrupted during write
sk: Súbor bol poškodený počas zápisu

en: Android devices
sk: Zariadenia Android

en: Support for Android 4.0+ devices (via MTP)
sk: Podpora zariadení Android 4.0+ (cez MTP)

en: Serial number:
sk: Sériové číslo:

en: Manufacturer:
sk: Výrobca:

en: Audio formats:
sk: Zvukové formáty:

en: System
sk: Systém

en: Device _name:
sk: Názov _zariadenia:

en: Tracks:
sk: Stopy:

en: Playlists:
sk: Zoznamy piesní:

en: No storage areas found on this device. You may need to unlock it and enable MTP.
sk: V tomto zariadení sa nenašli žiadne oblasti úložiska. Možno ich musíte odomknúť a povoliť MTP.

en: Scanning %s
sk: Prehľadáva sa %s

en: Error mounting Android device
sk: Chyba počas pripájania zariadenia Android

en: Error transferring track
sk: Chyba pri prenose stopy

en: Cover art search
sk: Vyhľadávanie obalov

en: Fetch album covers from the Internet
sk: Získava obaly albumov z internetu

en: _Fetch
sk: _Získať

en: _Browse
sk: _Prehliadať

en: Select new artwork
sk: Výber novej grafiky

en: _Select
sk: _Vybrať

en: Artist s_ort order:
sk: Zoraďovanie _interpretov:

en: _Disc:
sk: _Disk:

en: Audio CD Player
sk: Prehrávač Audio CD

en: Support for playing of audio CDs as music source
sk: Podporuje prehrávanie Audio CD

en: Extract
sk: Extrahovať

en: Eject
sk: Vysunúť

en: Reload
sk: Znovu načítať

en: Could not find a GStreamer CD source plugin
sk: Nepodarilo sa nájsť zdrojový zásuvný modul systému GStreamer pre CD

en: Select tracks to be extracted
sk: Vyberte stopy, ktoré sa majú extrahovať

en: <Invalid unicode>
sk: <Neplatný unikód>

en: S_ubmit Album
sk: _Odoslať album

en: H_ide
sk: _Skryť

en: Could not find this album on MusicBrainz.
sk: Tento album sa nepodarilo nájsť v databáze MusicBrainz.

en: You can improve the MusicBrainz database by adding this album.
sk: Pridaním tohto albumu môžete vylepšiť databázu MusicBrainz.

en: _Retry
sk: _Skúsiť znovu

en: Could not search MusicBrainz for album details.
sk: Podrobnosti o albume sa nepodarilo nájsť v databáze MusicBrainz.

en: Could not read the CD device.
sk: Nepodarilo sa čítať zo zariadenia pre CD.

en: This disc matches multiple albums. Select the correct album.
sk: Tento disk sa zhoduje s viacerými albumami. Vyberte správny album.

en: Track %u
sk: Stopa č. %u

en: Not found
sk: Nič sa nenašlo

en: Unable to connect to Musicbrainz server
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru Musicbrainz

en: Musicbrainz server error
sk: Chyba servera MusicBrainz

en: Submits song information to Last.fm and plays Last.fm radio streams
sk: Odosiela informácie o piesni na Last.fm a prehráva prúdy údajov z rádia Last.fm

en: Which Audioscrobbler services do you wish to use?
sk: Ktorú službu systému Audioscrobbler chcete použiť?

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: View your profile
sk: Zobraziť váš profil

en: Submit listening data
sk: Odosielať údaje o počúvaní

en: Status:
sk: Stav:

en: Queued tracks:
sk: Vyžiadané stopy:

en: Tracks submitted:
sk: Odoslané stopy:

en: Last submission time:
sk: Naposledy odoslané:

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Submission statistics
sk: Štatistika odosielania

en: Create a Radio Station
sk: Vytvorenie stanice rádia

en: Type:
sk: Typ:

en: Create Station
sk: Vytvoriť stanicu

en: Recently Listened Tracks
sk: Naposledy počúvané stopy

en: Top Artists
sk: Najpopulárnejší interpreti

en: Recommendations
sk: Odporúčania

en: Top Tracks
sk: Najpopulárnejšie stopy

en: Loved Tracks
sk: Obľúbené stopy

en: OK
sk: Ok

en: Logging in
sk: Prebieha prihlasovanie

en: Request failed
sk: Požiadavka zlyhala

en: Authentication error
sk: Chyba pri overovaní totožnosti

en: Clock is not set correctly
sk: Hodiny nie sú nastavené správne

en: This version of Rhythmbox has been banned.
sk: Táto verzia programu Rhythmbox bola zakázaná.

en: Track submission failed too many times
sk: Odoslanie stopy zlyhalo priveľakrát

en: Love
sk: Obľúbená

en: Ban
sk: Zákazať

en: Download
sk: Prevziať

en: You are not currently logged in.
sk: Aktuálne nie ste prihlásený.

en: Log in
sk: Prihlásiť sa

en: Waiting for authentication...
sk: Čaká sa na overenie totožnosti…

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Authentication error. Please try logging in again.
sk: Chyba overenia totožnosti. Prosím, skúste sa prihlásiť znova.

en: Connection error. Please try logging in again.
sk: Chyba pripojenia. Prosím, skúste sa prihlásiť znova.

en: My Library
sk: Moja knižnica

en: My Recommendations
sk: Moje odporúčania

en: My Neighbourhood
sk: Moje okolie

en: %s plays
sk: %s prehratí

note: Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This is the label for menu item which when activated will take the user to the * artist/track's page on the service's website.
en: _View on %s
sk: _Zobraziť na %s

en: Listen to _Similar Artists Radio
sk: _Počúvať rádio s podobnými interpretmi

en: Listen to _Top Fans Radio
sk: Počúvať _rádio pre najväčších fanúšikov

note: Translators: describes a radio stream playing tracks similar to those by an artist. * Followed by a text entry box for the artist name.
en: Similar to Artist:
sk: Podobné interpretovi:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks listened to by the top fans of * a particular artist.  Followed by a text entry box for the artist name.
en: Top Fans of Artist:
sk: Pre najväčších fanúšikov interpreta:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks from the library of a particular * user.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Library of User:
sk: Knižnica používateľa:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks played by users similar to a * particular user.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Neighbourhood of User:
sk: Okolie používateľa:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks that a particular user has marked * as loved.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Tracks Loved by User:
sk: Obľúbené stopy používateľa:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks recommended to a particular user. * Followed by a text entry box for the user name.
en: Recommendations for User:
sk: Odporúčania pre používateľa:

note: Translators: a type of station named "Mix Radio" by Last.fm. * See http://blog.last.fm/2010/10/29/mix-radio-a-new-radio-station for a description of it. * Followed by a text entry box for the user name.
en: Mix Radio for User:
sk: Zmiešané rádio pre používateľa:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks tagged with a particular tag. * Followed by a text entry box for the tag.
en: Tracks Tagged with:
sk: Stopy označené značkou:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks often listened to by members of * a particular group. Followed by a text entry box for the group name.
en: Listened by Group:
sk: Počúvané skupinou:

note: Translators: I have chosen these names for the radio stations based upon * what last.fm's website uses or what I thought to be sensible. Translators: station is built from artists similar to the artist %s
en: %s Radio
sk: Rádio %s

note: Translators: station is built from the artist %s's top fans
en: %s Fan Radio
sk: Rádio pre fanúšikov %s

note: Translators: station is built from the library of the user %s
en: %s's Library
sk: Knižnica používateľa %s

note: Translators: station is built from the "neighbourhood" of the user %s. * Last.fm uses "neighbourhood" to mean other users with similar music tastes
en: %s's Neighbourhood
sk: Okolie používateľa %s

note: Translators: station is built from the tracks which have been "loved" by the user %s
en: %s's Loved Tracks
sk: Obľúbené stopy používateľa %s

note: Translators: station is built from the tracks which are recommended to the user %s
en: %s's Recommended Radio
sk: Odporúčané rádio pre používateľa %s

note: Translators: station is the "Mix Radio" for the user %s. * See http://blog.last.fm/2010/10/29/mix-radio-a-new-radio-station for description.
en: %s's Mix Radio
sk: Zmiešané rádio pre používateľa %s

note: Translators: station is built from the tracks which have been "tagged" with %s. * Last.fm lets users "tag" songs with any string they wish. Tags are usually genres, * but nationalities, record labels, decades and very random words are also common
en: %s Tag Radio
sk: Rádio so stopami označenými značkou %s

note: Translators: station is built from the library of the group %s
en: %s Group Radio
sk: Rádio skupiny %s

en: Error tuning station: no response
sk: Chyba pri ladení stanice: žiadna odpoveď

note: Invalid station url
en: Invalid station URL
sk: Chybná adresa URL stanice

note: Subscriber only station Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This message indicates that to listen to this radio station the user needs to be * a paying subscriber to the service.
en: This station is only available to %s subscribers
sk: Táto stanica je dostupná len pre platiacich používateľov %s

note: Not enough content
en: Not enough content to play station
sk: Nedostatok obsahu pre prehrávanie tejto stanice

note: Deprecated station Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This message indicates that the service has deprecated this type of station.
en: %s no longer supports this type of station
sk: %s už viac nepodporuje tento typ stanice

note: Other error
en: Error tuning station: %i - %s
sk: Chyba pri ladení stanice: %i - %s

en: Error tuning station: unexpected response
sk: Chyba pri ladení stanice: neočakávaná odpoveď

en: Error tuning station: invalid response
sk: Chyba pri ladení stanice: neplatná odpoveď

en: Audio CD Recorder
sk: Napaľovanie Audio CD

en: Record audio CDs from playlists and duplicate audio CDs
sk: Napaľuje Audio CD podľa zoznamu piesní a vytvára ich kópie

en: Rhythmbox could not duplicate the disc
sk: Programu Rhythmbox sa nepodarilo vytvoriť kópiu disku

en: Rhythmbox could not record the audio disc
sk: Programu Rhythmbox sa nepodarilo nahrať audio disk

en: Unable to build an audio track list
sk: Nepodarilo sa vytvoriť zoznam audio stôp

en: Unable to write audio project file %s: %s
sk: Nepodarilo sa zapísať súbor s audio projektom %s: %s

en: Unable to write audio project
sk: Nepodarilo sa zapísať audio projekt

en: Unable to create audio CD project
sk: Nepodarilo sa vytvoriť projekt Audio CD

en: Create Audio CD...
sk: Vytvoriť Audio CD…

en: Duplicate Audio CD...
sk: Vytvoriť kópiu Audio CD…

en: Albums
sk: Albumy

note: Translators: 'top' here means 'most popular'.  %s is replaced by the artist name.
en: Loading top albums for %s
sk: Načítavajú sa najpopulárnejšie albumy interpreta %s

en: Artist
sk: Interpret

en: Loading biography for %s
sk: Načítava sa životopis interpreta %s

en: Context Pane
sk: Panel s kontextom

en: Show information related to the currently playing artist and song.
sk: Zobrazuje informácie týkajúce sa práve prehrávanej piesni a interpreta.

en: This information is only available to Last.fm users. Ensure the Last.fm plugin is enabled, select Last.fm in the side pane, and log in.
sk: Táto informácia je dostupná iba pre používateľov Last.fm. Uistite sa, či po ich vydaní.je zásuvný modul Last.fm povolený. Ak nie je, tak ho aktivujte z bočného panelu a prihláste sa.

en: Links
sk: Odkazy

en: No artist specified.
sk: Nie je uvedený interpret.

en: Lyrics
sk: Text piesne

en: Loading lyrics for %s by %s
sk: Načítava sa text pre pieseň %s od interpreta %s

en: Lyrics not found
sk: Nenašiel sa žiadny text pre pieseň

en: Hide all tracks
sk: Skryť všetky stopy

en: Show all tracks
sk: Zobraziť všetky stopy

en: Top albums by %s
sk: Najpopulárnejšie albumy od interpreta %s

en: %s (%d track) | %s (%d tracks)
sk[0]: %s (%d stôp)
sk[1]: %s (%d stopa)
sk[2]: %s (%d stopy)

en: Track list not available
sk: Zoznam stôp nie je dostupný

en: Unable to retrieve album information:
sk: Nepodarilo sa získať informácie o albume:

en: No information available
sk: Žiadne dostupné informácie

en: Unable to retrieve artist information:
sk: Nepodarilo sa získať informácie o interpretovi:

en: DAAP Music Sharing
sk: Zdieľanie hudby cez protokol DAAP

en: Share music and play shared music on your local network
sk: Zdieľa a prehráva zdieľanú hudbu vo vašej lokálnej sieti

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: _Look for touch Remotes
sk: _Vyhľadávať diaľkové ovládače

en: _Share my music
sk: _Zdieľať moju hudbu

en: Library _name:
sk: Názov _knižnice:

en: Forget known Remotes
sk: Zabudnúť známe diaľkové ovládače

en: Require _password:
sk: Vyžadovať _heslo:

en: Add Remote
sk: Pridanie diaľkového ovládača

en: Please enter the passcode displayed on your device.
sk: Prosím, zadajte overovací kód ako je zobrazený na vašom zariadení.

en: Could not pair with this Remote
sk: Nepodarilo sa spárovať s týmto diaľkovým ovládačom

en: You can now control Rhythmbox through your Remote
sk: Teraz môžete ovládať Rhythmbox pomocou diaľkového ovládača

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Connect to DAAP share...
sk: Pripojiť sa k zdieľaniu DAAP…

en: New DAAP share
sk: Nové zdieľanie DAAP

en: Host:port of DAAP share:
sk: Hostiteľ:port zdieľania DAAP:

en: %s's Music
sk: Hudba používateľa %s

en: The music share '%s' requires a password to connect
sk: Zdieľanie hudby „%s“ vyžaduje na pripojenie heslo

en: Retrieving songs from music share
sk: Získavajú sa piesne zo zdieľania hudby

en: Could not connect to shared music
sk: Nepodarilo sa pripojiť ku zdieľanej hudbe

en: Connecting to music share
sk: Pripája sa k zdieľaniu hudby

en: Connecting...
sk: Prebieha pripájanie…

en: Could not pair with this Remote.
sk: Nepodarilo sa spárovať s týmto diaľkovým ovládačom.

en: Remotes
sk: Diaľkové ovládače

en: MediaServer2 D-Bus interface
sk: Rozhranie MediaServer2 pre zbernicu D-Bus

en: Provides an implementation of the MediaServer2 D-Bus interface specification
sk: Poskytuje implementáciu špecifikácie rozhrania MediaServer2 pre zbernicu D-Bus

en: All Tracks
sk: Všetky stopy

en: Artists
sk: Interpreti

en: Genres
sk: Žánre

en: Playlists
sk: Zoznamy piesní

en: FM Radio
sk: FM rádio

en: Support for FM radio broadcasting services
sk: Podporuje vysielacie služby FM rádia

en: New
sk: Nové

en: New FM Radio Station
sk: Nová stanica FM rádia

en: Frequency of radio station
sk: Frekvencia stanice rádia

en: Portable Players
sk: Prenosné prehrávače

en: Support for generic audio player devices (plus PSP and Nokia 770)
sk: Podporuje bežné zariadenia na prehrávanie hudby (a tiež PSP a Nokia 770)

en: New Playlist on %s
sk: Nový zoznam piesní na %s

en: Add to New Playlist
sk: Pridať do nového zoznamu piesní

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Grilo media browser
sk: Grilo - prehliadač multimédií

en: Browse various local and Internet media sources
sk: Prehliada rôzne lokálne a internetové multimediálne zdroje

en: Fetch more tracks
sk: Získať viac stôp

en: Only showing %d result | Only showing %d results
sk[0]: Zobrazuje sa len %d výsledkov
sk[1]: Zobrazuje sa len %d výsledok
sk[2]: Zobrazujú sa len %d výsledky

en: IM Status
sk: Stav internetového komunikátora

en: Updates IM status according to the current song (works with Empathy and Pidgin)
sk: Aktualizuje stav internetového komunikátora podľa aktuálnej piesne (spolupracuje s komunikátormi Empathy a Pidgin)

en: ♫ Listening to music... ♫
sk: ♫ Počúvam hudbu… ♫

en: iPod _name:
sk: Názov _iPodu:

en: Podcasts:
sk: Podcasty:

en: Device node:
sk: Uzol zariadenia:

en: Mount point:
sk: Prípojný bod:

en: Database version:
sk: Verzia databázy:

en: Firmware version:
sk: Verzia firmvéru:

en: iPod detected
sk: Nájdené zariadenie iPod

en: _Initialize
sk: _Inicializovať

en: _Name:
sk: _Názov:

en: Rhythmbox has detected a device that is probably an uninitialized or corrupted iPod. It must be initialized before Rhythmbox can use it, but this will destroy any song metadata already present. If you wish Rhythmbox to initialize the iPod, please fill in the information below. If the device is not an iPod, or you do not wish to initialize it, please click cancel.
sk: Rhythmbox našiel zariadenie, ktoré je pravdepodobne neinicializovaný alebo poškodený iPod. Zariadenie musí byť inicializované pred použitím programom Rhythmbox, bohužiaľ tento proces zničí všetky metadáta o piesňach dostupné na tomto zariadení. Ak si prajete aby Rhythmbox inicializoval iPod, tak vyplňte informácie nižšie. Ak zariadenie nie je iPod alebo si ho neprajete inicializovať, tak kliknite na tlačidlo Zrušiť.

en: Do you want to initialize your iPod?
sk: Chcete inicializovať váš iPod?

en: Portable Players - iPod
sk: Prenosné prehrávače - iPod

en: Support for Apple iPod devices (show the content, play from device)
sk: Podporuje zariadenia Apple iPod (zobrazenie obsahu, prehrávanie zo zariadenia)

en: New playlist
sk: Nový zoznam piesní

en: Unable to initialize new iPod
sk: Nepodarilo sa inicializovať nový iPod

en: Podcasts
sk: Podcasty

en: Internet Radio
sk: Internetové rádio

en: Support for broadcasting services transmitted via the Internet
sk: Podporuje vysielacie služby s prenosom cez internet

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Genre
sk: Žáner

en: Search your internet radio stations
sk: Hľadať vo vašich staniciach internetového rádia

en: Radio
sk: Rádio

en: %d station | %d stations
sk[0]: %d staníc
sk[1]: %d stanica
sk[2]: %d stanice

note: should prevent multiple dialogs?  going to kill this nonsense anyway soon..
en: New Internet Radio Station
sk: Nová stanica internetového rádia

en: URL of internet radio station:
sk: URL stanice internetového rádia:

en: %s Properties
sk: Vlastnosti %s

en: %lu kbps
sk: %lu kb/s

en: Unable to change station property
sk: Nepodarilo sa zmeniť vlastnosť stanice

en: Unable to change station URI to %s, as that station already exists
sk: Nepodarilo sa zmeniť URI stanice na %s, keďže stanica už existuje

en: L_ocation:
sk: U_miestnenie:

en: Control Rhythmbox using an infrared remote control
sk: Ovláda Rhythmbox pomocou infračerveného diaľkového ovládača

en: Submit your listens to ListenBrainz
sk: Zasielajte vaše počutia službe ListenBrainz

en: User token:
sk: Používateľský token:

en: To submit your listens to ListenBrainz, enter your ListenBrainz user token below. You can see your user token in your <a href="https://listenbrainz.org/profile/">user profile</a>.
sk: Na zaslanie počutí službe ListenBrainz zadajte váš používateľský token služby ListenBrainz nižšie. Váš používateľský token môžete vidieť vo vašom používateľskom <a href="https://listenbrainz.org/profile/">profile</a>.

en: Choose lyrics folder...
sk: Výber priečinka pre texty piesní…

en: Song Lyrics
sk: Text piesne

en: Fetch song lyrics from the Internet
sk: Získa text piesne z internetu

en: Search engines
sk: Vyhľadávače

en: Browse...
sk: Prehliadať…

en: Lyrics Folder
sk: Priečinok pre texty piesní

en: No lyrics found
sk: Nenašiel sa žiadny text piesne

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Search again
sk: Hľadať _znovu

en: Searching for lyrics...
sk: Vyhľadáva sa text piesne…

en: Magnatune online music store
sk: Magnatune - online hudobný obchod

en: Magnatune is an online record label that is not evil.
sk: Magnatune je online nahrávacia spoločnosť, ktorá nie je zlá.

en:     * Free listening of all songs
sk:     * Slobodné počúvanie všetkých piesní

en:     * Paid members get totally unlimited downloading of the entire catalog (no other service allows that)
sk:     * Platiaci členovia získajú úplne nelimitované preberanie celého katalógu (žiadna iná služba toto nedovoľuje)

en:     * 10% of your Magnatune membership fees goes to Rhythmbox/GNOME - it's worth joining
sk:     * 10 % z vášho členského poplatku na Magnatune pôjde programu Rhythmbox alebo GNOME  - je to hodné pripojenia sa

en:     * Open-Source friendly file formats: MP3s and WAVs, but also OGG and FLAC files.
sk:     * Formáty súborov priateľské Open Source: MP3 a WAV, ale tiež OGG a FLAC.

en:     * All albums and artists hand-picked
sk:     * Všetky albumy a interpreti vybraní jednotlivo

en: You can find more information at
sk: Viac informácií nájdete na

en: Download Album
sk: Prevziať album

en: Artist Info
sk: Informácie o interpretovi

en: Magnatune Store
sk: Obchod Magnatune

en: Adds support to Rhythmbox for playing and purchasing from the Magnatune online music store
sk: Pridá podporu pre prehrávanie a kupovanie z online hudobného obchodu Magnatune do programu Rhythmbox

en: January (01)
sk: Január(1)

en: February (02)
sk: Február(2)

en: March (03)
sk: Marec(3)

en: April (04)
sk: Apríl(4)

en: May (05)
sk: Máj(5)

en: June (06)
sk: Jún(6)

en: July (07)
sk: Júl(7)

en: August (08)
sk: August(8)

en: September (09)
sk: September(9)

en: October (10)
sk: Október(10)

en: November (11)
sk: November(11)

en: December (12)
sk: December(12)

en: $5 US
sk: 5 $

en: $6 US
sk: 6 $

en: $7 US
sk: 7 $

en: $8 US (typical)
sk: 8 $ (bežné)

en: $9 US
sk: 9 $

en: $10 US (better than average)
sk: 10 $ (lepšie ako priemer)

en: $11 US
sk: 11 $

en: $12 US (generous)
sk: 12 $ (štedré)

en: $13 US
sk: 13 $

en: $14 US
sk: 14 $

en: $15 US (VERY generous!)
sk: 15 $ (VEĽMI štedré!)

en: $16 US
sk: 16 $

en: $17 US
sk: 17 $

en: $18 US (We love you!)
sk: 18 $ (Milujeme vás!)

en: Magnatune Information
sk: Informácie pre obchod Magnatune

en: I don't have a Magnatune account
sk: Nemám účet na Magnatune

en: I have a streaming account
sk: Mám účet na streamovanie

en: I have a download account
sk: Mám účet na preberanie

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Preferred audio _format:
sk: Uprednostňovaný zvukový _formát:

en: Get an account at
sk: Založiť účet na

en: Find out about Magnatune at
sk: Zistiť viac o Magnatune na

en: Couldn't download album
sk: Nepodarilo sa prebrať album

en: You must have a library location set to download an album.
sk: Ak chcete prebrať album, musíte nastaviť umiestnenie knižnice.

en: Unable to load catalog
sk: Nepodarilo sa načítať katalóg

en: Rhythmbox could not understand the Magnatune catalog, please file a bug.
sk: Programu Rhythmbox sa nepodarilo porozumieť katalógu Magnatune. Prosím, nahláste chybu.

en: Loading Magnatune catalog
sk: Načítava sa katalóg Magnatune

en: Download Error
sk: Chyba pri preberaní

en: An error occurred while trying to authorize the download.
    The Magnatune server returned:
    %s
sk: Vyskytla sa chyba počas pokusu o potvrdzovanie prístupu pre preberanie.
    Server Magnatune vrátil:
    %s

en: Error
sk: Chyba

en: An error occurred while trying to download the album.
    The error text is:
    %s
sk: Vyskytla sa chyba počas pokusu o prevzatie albumu.
    Text chyby je:
    %s

en: Downloading from Magnatune
sk: Preberajú sa albumy z Magnatune

en: Media Player Keys
sk: Klávesy prehrávača multimédií

en: Control Rhythmbox using key shortcuts
sk: Ovláda Rhythmbox pomocou klávesových skratiek

en: MPRIS D-Bus interface
sk: Rozhranie MPRIS pre zbernicu D-Bus

en: Provides an implementation of the MPRIS D-Bus interface specification
sk: Poskytuje implementáciu špecifikácie rozhrania MPRIS pre zbernicu D-Bus

en: Portable Players - MTP
sk: Prenosné prehrávače - MTP

en: Support for MTP devices (show the content, transfer, play from device)
sk: Podporuje zariadenia MTP (zobrazenie obsahu, prenos súborov, prehrávanie zo zariadenia)

en: Media Player
sk: Prenosný prehrávač

en: Media player device error
sk: Chyba zariadenia prenosného prehrávača

note: Translators: first %s is the device manufacturer, * second is the product name.
en: Unable to open the %s %s device
sk: Nepodarilo sa otvoriť zariadenie %s %s

en: Digital Audio Player
sk: Prehrávač digitálneho zvuku

en: Unable to copy file from MTP device: %s
sk: Nepodarilo sa kopírovať súbor zo zariadenia MTP: %s

en: Not enough space in %s
sk: Nedostatok miesta v %s

en: Unable to open temporary file: %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť dočasný súbor: %s

en: No space left on MTP device
sk: Na zariadení MTP nie je žiadne voľné miesto

en: Unable to send file to MTP device: %s
sk: Nepodarilo sa odoslať súbor do zariadenia MTP: %s

en: Notification
sk: Oznámenie

en: Notification popups
sk: Vyskakovacie oznámenie

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Play
sk: Prehrávať

en: Next
sk: Nasledujúca

note: Translators: by Artist
en: by <i>%s</i>
sk: od interpreta <i>%s</i>

note: Translators: from Album
en: from <i>%s</i>
sk: z albumu <i>%s</i>

en: Not Playing
sk: Neprehráva sa

en: Power Manager
sk: Správca napájania

en: Inhibit Power Manager from suspending the machine while playing
sk: Potlačí Správcu napájania, aby neuspával počítač počas prehrávania

en: Playing
sk: Prehrávanie

en: Python Console
sk: Konzola pre Python

en: Interactive python console
sk: Interaktívna konzola pre jazyk Python

en: Python Debugger
sk: Odlaďovač jazyka Python

en: You can access the main window through the 'shell' variable :
sk: K hlavnému oknu môžete pristupovať prostredníctvom premennej „shell“:

en: After you press OK, Rhythmbox will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in the file %s, it will use the default password ('rhythmbox').
sk: Keď stlačíte Ok, Rhythmbox počká, kým sa k nemu pripojíte pomocou winpdb alebo rpdb2. Ak ste ešte nenastavili heslo pre odlaďovač v súbore %s, použije sa predvolené heslo („rhythmbox“).

en: Inform Zeitgeist about your activity
sk: Informuje Zeitgeist o vašej aktivite

en: The GStreamer elements required for ReplayGain processing are not available. The missing elements are: %s
sk: Vyžadované prvky systému GStreamer pre spracovanie pomocou ReplayGain nie sú dostupné. Chýbajúce prvky sú: %s

en: ReplayGain GStreamer plugins not available
sk: Zásuvné moduly systému GStreamer pre ReplayGain nie sú dostupné

en: Use ReplayGain to provide a consistent playback volume
sk: Používa ReplyGain na poskytnutie konzistetnej hlasitosti prehrávania

en: Radio (equal loudness for all tracks)
sk: Rádio (rovnaká hlasitosť pre všetky stopy)

en: Album (ideal loudness for all tracks)
sk: Album (ideálna hlasitosť pre všetky stopy)

en: ReplayGain preferences
sk: Nastavenia ReplayGain

en: ReplayGain _mode:
sk: _Režim ReplayGain:

en: _Pre-amp:
sk: _Predzosilňovanie:

en: _Apply compression to prevent clipping
sk: P_oužiť kompresiu aby sa predišlo clippingu

en: Learn more about ReplayGain
sk: Zistite viac o ReplayGain

en: Browse and play sounds from SoundCloud®
sk: Prehliada a prehráva zvuk zo služby SoundCloud®

en: Search tracks
sk: Vyhľadať stopy

en: Search tracks on SoundCloud
sk: Vyhľadá stopy v službe SoundCloud

en: Search sets
sk: Vyhľadať sety

en: Search sets on SoundCloud
sk: Vyhľadá sety v službe SoundCloud

en: SoundCloud Sets
sk: Sety služby SoundCloud

en: Search users
sk: Vyhľadať používateľov

en: Search users on SoundCloud
sk: Vyhľadá používateľov služby SoundCloud

en: SoundCloud Users
sk: Používatelia služby SoundCloud

en: View '%(title)s' on SoundCloud
sk: Zobraziť „%(title)s“ v službe SoundCloud

en: View '%(container)s' on SoundCloud
sk: Zobraziť „%(container)s“ v službe SoundCloud

en: Web remote control preferences
sk: Predvoľby webového diaľkového ovládania

en: Listening port:
sk: Načúvací port:

en: Access key:
sk: Prístupový kľúč:

en: Web remote control
sk: Webové diaľkové ovládanie

en: Control Rhythmbox from a web browser
sk: Ovláda Rhythmbox prostredníctvom webového prehliadača

en: Launch web remote control
sk: Spustiť webové diaľkové ovládanie

en: %d feed | %d feeds
sk[0]: %d kanálov
sk[1]: %d kanál
sk[2]: %d kanály

en: Unable to load the feed. Check your network connection.
sk: Nepodarilo sa načítať kanál. Skontrolujte vaše pripojenie k sieti.

en: Unable to search for podcasts. Check your network connection.
sk: Nepodarilo sa vyhľadať podcasty. Skontrolujte vaše pripojenie k sieti.

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Episodes
sk: Epizódy

en: Date
sk: Dátum

en: New Episodes
sk: Nové epizódy

en: New Downloads
sk: Nové preberania

en: Downloading podcast
sk: Preberá sa podcast

en: Finished downloading podcast
sk: Preberanie podcastu bolo dokončené

en: New updates available from
sk: Nové aktualizácie sú dostupné z

en: Error in podcast
sk: Chyba v podcaste

en: %s. Would you like to add the podcast feed anyway?
sk: %s. Napriek tomu si želáte pridať kanál pre podcast?

en: Invalid URL
sk: Neplatná adresa URL

en: The URL "%s" is not valid, please check it.
sk: Adresa URL „%s“ je neplatná, prosím, skontrolujte ju.

note: added as something else, probably iradio
en: URL already added
sk: Adresa URL už bola pridaná

en: The URL "%s" has already been added as a radio station. If this is a podcast feed, please remove the radio station.
sk: Adresa URL „%s“ už bola pridaná ako stanica rádia. Ak je to kanál pre podcast, prosím, odstráňte stanicu rádia.

en: The URL '%s' does not appear to be a podcast feed. It may be the wrong URL, or the feed may be broken. Would you like Rhythmbox to attempt to use it anyway?
sk: Adresa URL „%s“ nevyzerá ako kanál pre podcast. Možno je chybná, alebo kanál nefunguje. Chcete, aby sa ju program Rhythmbox pokúsil napriek tomu použiť?

en: There was a problem adding this podcast: %s.  Please verify the URL: %s
sk: Počas pridávania podcastu nastala chyba: %s. Prosím, skontrolujte URL: %s

en: Unable to check file type: %s
sk: Nepodarilo sa zistiť typ súboru: %s

en: Unexpected file type: %s
sk: Neočakávaný typ súboru: %s

en: Unable to parse the feed contents
sk: Nepodarilo sa spracovať obsah kanálu

en: The feed does not contain any downloadable items
sk: Kanál neobsahuje žiadne položky na prevzatie

en: Not Downloaded
sk: Nebol prevzatý

en: Delete the podcast feed and downloaded files?
sk: Odstrániť kanál pre podcast a prevzaté súbory?

en: If you choose to delete the feed and files, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the feed but keep the downloaded files by choosing to delete the feed only.
sk: Ak sa rozhodnete odstrániť kanál a súbory, navždy sa stratia. Prosím, majte na pamäti, že môžete odstrániť kanál a pritom ponechať prevzaté súbory, stačí zvoliť voľbu na odstránenie len kanálov.

en: Delete _Feed Only
sk: Odstrániť iba _kanál

en: _Delete Feed And Files
sk: O_dstrániť kanál a súbory

en: Downloaded
sk: Prevzaté

en: Failed
sk: Zlyhalo

en: Waiting
sk: Čaká sa

en: Podcast Error
sk: Chyba podcastu

en: Delete the podcast episode and downloaded file?
sk: Odstrániť epizódu podcastu a prevzatý súbor?

en: If you choose to delete the episode and file, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the episode but keep the downloaded file by choosing to delete the episode only.
sk: Ak sa rozhodnete odstrániť epizódu a súbor, navždy sa stratia. Prosím, majte na pamäti, že môžete odstrániť epizódu a pritom ponechať prevzatý súbor, stačí zvoliť voľbu na odstránenie len epizódy.

en: Delete _Episode Only
sk: Odstrániť iba _epizódu

en: _Delete Episode And File
sk: O_dstrániť epizódu a súbor

en: %d episode | %d episodes
sk[0]: %d epizód
sk[1]: %d epizóda
sk[2]: %d epizódy

en: Feed
sk: Kanál

en: Status
sk: Stav

note: ensure search instances exist
en: Search all fields
sk: Hľadať vo všetkých poliach

en: Search podcast feeds
sk: Hľadať v kanáloch pre podcasty

en: Search podcast episodes
sk: Hľadať v epizódach podcastov

en: Show the version of the program
sk: Zobrazí verziu programu

en: Don't start a new instance of Rhythmbox
sk: Nespustí novú inštanciu programu Rhythmbox

en: Quit Rhythmbox
sk: Ukončí Rhythmbox

en: Check if Rhythmbox is already running
sk: Skontroluje, či nie je Rhythmbox už spustený

en: Don't present an existing Rhythmbox window
sk: Nezobrazí existujúce okno programu Rhythmbox

en: Jump to next song
sk: Preskočí na nasledujúcu pieseň

en: Jump to previous song
sk: Preskočí na predchádzajúcu pieseň

en: Seek in current track
sk: Vykoná presun v aktuálnej stope

en: Resume playback if currently paused
sk: Pokračuje v prehrávaní, ak je pozastavené

en: Pause playback if currently playing
sk: Pozastaví prehrávanie, ak sa prehráva

en: Toggle play/pause mode
sk: Prepne režim prehrávania/pozastavenia

en: Stop playback
sk: Zastaví prehrávanie

en: Play a specified URI, importing it if necessary
sk: Prehrá uvedený URI, vrátane importovania ak je potrebné

en: URI to play
sk: URI určený na prehranie

en: Add specified tracks to the play queue
sk: Pridá uvedené stopy medzi vyžiadané

en: Empty the play queue before adding new tracks
sk: Vyprázdni zoznam vyžiadaných piesní skôr, než pridá nové stopy

en: Print the title and artist of the playing song
sk: Vypíše názov a intepreta prehrávanej piesne

en: Print formatted details of the song
sk: Vypíše formátované podrobnosti o piesni

en: Select the source matching the specified URI
sk: Vyberie zdroj zhodný s uvedeným URI

en: Source to select
sk: Zdroj, ktorý vybrať

en: Activate the source matching the specified URI
sk: Aktivuje zdroj zhodný s uvedeným URI

en: Source to activate
sk: Zdroj, ktorý aktivovať

en: Play from the source matching the specified URI
sk: Prehrá zo zdroja ktorý sa zhoduje s uvedeným URI

en: Source to play from
sk: Zdroj, z ktorého sa má prehrávať

en: Enable repeat playback order
sk: Povolí opakované prehrávanie

en: Disable repeat playback order
sk: Zakáže opakované prehrávanie

en: Enable shuffle playback order
sk: Povolí premiešané prehrávanie

en: Disable shuffle playback order
sk: Zakáže premiešané prehrávanie

en: Set the playback volume
sk: Nastaví hlasitosť prehrávania

en: Increase the playback volume
sk: Zvýši hlasitosť prehrávania

en: Decrease the playback volume
sk: Zníži hlasitosť prehrávania

en: Print the current playback volume
sk: Vypíše aktuálnu hlasitosť prehrávania

note: { "mute", 0, 0, G_OPTION_ARG_NONE, &mute, N_("Mute playback"), NULL }, { "unmute", 0, 0, G_OPTION_ARG_NONE, &unmute, N_("Unmute playback"), NULL },
en: Set the rating of the current song
sk: Nastaví hodnotenie aktuálnej piesne

en: Start interactive mode
sk: Spustí interaktívny režim

en: n - Next track
sk: n - Ďalšia stopa

en: p - Previous track
sk: p - Predchádzajúca stopa

en: space - Play/pause
sk: medzerník - Prehrať/pozastaviť

en: s - Show playing track details
sk: s - Zobraziť podrobnosti o prehrávanej stope

en: v - Decrease volume
sk: v - Znížiť hlasitosť

en: V - Increase volume
sk: V - Zvýšiť hlasitosť

en: h/? - Help
sk: h/? - Pomocník

en: q - Quit
sk: q - Ukončiť

en: Not playing
sk: Neprehráva sa

note: Translators: title by artist from album
en: %tt by %ta from %at
sk: %tt z albumu %ta od interpreta %at

note: Translators: title by artist
en: %tt by %ta
sk: %tt od interpreta %ta

note: Translators: title from album
en: %tt from %ta
sk: %tt z albumu %ta

note: Translators: %te is replaced with elapsed time, %td is replaced with track duration
en: [%te of %td]
sk: [%te z %td]

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Seeked to %s
sk: Presunuté na %s

en: Now playing: %s %s
sk: Teraz sa prehráva: %s %s

en: Unknown playback state: %s
sk: Neznámy stav prehrávania: %s

en: Volume is now %.02f
sk: Hlasitosť je teraz %.02f

note: should print this before dbus setup, really
en: Press 'h' for help.
sk: Stlačte „h“ pre pomocníka.

en: Playback volume is %f.
sk: Hlasitosť prehrávania je %f.

en: Couldn't access %s: %s
sk: Nepodarilo sa pristúpiť k %s: %s

note: Translators: this is an example artist name.  It should * not be translated literally, but could be replaced with * a local artist name if desired.  Ensure the album name * and song title are also replaced in this case.
en: The Beatles
sk: Marika Gombitová

note: Translators: this is an example album name.  If the * example artist name is localised, this should be replaced * with the name of an album by that artist.
en: Help!
sk: Moje najmilšie

note: Translators: this is an example song title.  If the example * artist and album names are localised, this should be replaced * with the name of the seventh song from the localised album.
en: Ticket To Ride
sk: Vyznanie

note: Translators: the parameter here is a list of GStreamer plugins. * The plugin names are already translated.
en: Additional GStreamer plugins are required to play this file: %s
sk: Dodatočné zásuvné moduly systému GStreamer sú vyžadované na prehratie tohto súboru: %s

en: invalid unicode in error message
sk: neplatný unikód v chybovej správe

en: Empty file
sk: Prázdny súbor

en: Could not load the music database:
sk: Nepodarilo sa načítať hudobnú databázu:

en: %ld minute | %ld minutes
sk[0]: %ld minút
sk[1]: %ld minúta
sk[2]: %ld minúty

en: %ld hour | %ld hours
sk[0]: %ld hodín
sk[1]: %ld hodina
sk[2]: %ld hodiny

en: %ld day | %ld days
sk[0]: %ld dní
sk[1]: %ld deň
sk[2]: %ld dní

note: Translators: the format is "X days, X hours and X minutes"
en: %s, %s and %s
sk: %s, %s a %s

note: Translators: the format is "X days and X hours" Translators: the format is "X days and X minutes" Translators: the format is "X hours and X minutes"
en: %s and %s
sk: %s a %s

en: Scanning
sk: Prehľadáva sa

en: %d of %d
sk: %d z %d

en: All
sk: Všetky

en: The database was created by a later version of Rhythmbox.  This version of Rhythmbox cannot read the database.
sk: Táto databáza bola vytvorená novšou verziou programu Rhythmbox. Súčasná verzia nedokáže prečítať túto databázu.

en: Python Sample Plugin
sk: Vzorový zásuvný modul Python

en: A sample plugin in Python with no features
sk: Vzorový zásuvný modul Python bez funkcií

en: Python Source
sk: Zdroj Python

en: Sample Plugin
sk: Vzorový zásuvný modul

en: A sample plugin in C with no features
sk: Vzorový zásuvný modul v C bez funkcií

en: Vala Sample Plugin
sk: Vzorový zásuvný modul Vala

en: A sample plugin in Vala with no features
sk: Vzorový zásuvný modul Vala bez funkcií

en: Rhythmbox is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
sk: Program Rhythmbox je slobodný softvér; môžete ho ďalej šíriť a upravovať
    podľa ustanovení licencie GNU General Public Licence
    (Všeobecná zverejňovacia licencia GNU), vydávanej nadáciou
    Free Software Foundation a to buď podľa 2. verzie tejto licencie,
    alebo (podľa vášho uváženia) ktorejkoľvek neskoršej verzie.

en: Rhythmbox is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
sk: Program Rhythmbox je rozširovaný v nádeji, že bude užitočný,
    avšak BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY. Neposkytujú sa ani odvodené záruky
    PREDAJNOSTI alebo VHODNOSTI NA URČITÝ ÚČEL. Ďalšie podrobnosti
    hľadajte v licencii GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with Rhythmbox; if not, write to the Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
sk: Kópiu licencie GNU General Public License by ste mali dostať spolu
    s programom Rhythmbox. Ak sa tak nestalo, napíšte na adresu
    Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston,
    MA 02110-1301, USA

en: Maintainers:
sk: Správcovia:

en: Former Maintainers:
sk: Predchádzajúci správcovia:

en: Contributors:
sk: Prispievatelia:

en: Music management and playback software for GNOME.
sk: Slúži na správu a prehrávanie hudby v prostredí GNOME.

en: Rhythmbox Website
sk: Webová stránka programu Rhythmbox

en: Couldn't display help
sk: Nepodarilo sa zobraziť pomocníka

en: Enable debug output
sk: Povolí ladiaci výstup

en: Enable debug output matching a specified string
sk: Povolí ladiaci výstup zhodujúci sa so zadaným reťazcom

en: Do not update the library with file changes
sk: Neaktualizuje knižnicu so zmenami súborov

en: Do not register the shell
sk: Nezaregistruje shell

en: Don't save any data permanently (implies --no-registration)
sk: Neuloží žiadne údaje natrvalo (zahŕňa --no-registration)

en: Disable loading of plugins
sk: Zakáže načítavanie zásuvných modulov

en: Path for database file to use
sk: Cesta k databázovému súboru, ktorý sa použije

en: Path for playlists file to use
sk: Cesta k súboru zoznamu piesní, ktorý sa použije

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sk: %s
    Úplný zoznam dostupných volieb pre príkazový riadok zobrazíte spustením príkazu „%s --help“.

en: MPEG Version 3.0 URL
sk: URL pre MPEG verzie 3.0

en: Shoutcast playlist
sk: Zoznam piesní služby Shoutcast

en: XML Shareable Playlist Format
sk: Formát zdieľaného zoznamu piesní v XML

en: Unnamed playlist
sk: Nepomenovaný zoznam piesní

en: The playlist file may be in an unknown format or corrupted.
sk: Súbor zoznamu piesní má pravdepodobne neznámy formát, alebo je poškodený.

en: Untitled Playlist
sk: Nepomenovaný zoznam piesní

en: New Playlist
sk: Nový zoznam piesní

en: Couldn't read playlist
sk: Nepodarilo sa prečítať zoznam piesní

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: Load Playlist
sk: Načítanie zoznamu piesní

en: Couldn't save playlist
sk: Nepodarilo sa uložiť zoznam piesní

en: Unsupported file extension given.
sk: Táto prípona súboru nie je podporovaná.

en: Playlist %s already exists
sk: Zoznam piesní %s už existuje

en: Unknown playlist: %s
sk: Neznámy zoznam piesní: %s

en: Playlist %s is an automatic playlist
sk: Zoznam piesní %s je automatickým zoznamom

en: Error while saving song information
sk: Chyba počas ukladania informácií o piesni

en: Pause playback
sk: Pozastaví prehrávanie

en: Start playback
sk: Spustí prehrávanie

note: Translators: %s is the song name
en: %s (Paused)
sk: %s (Pozastavené)

en: No registered source can handle URI %s
sk: Žiadny registrovaný zdroj nedokáže spracovať URI %s

en: No registered source matches URI %s
sk: Žiadny registrovaný zdroj nezodpovedá URI %s

en: Unknown song URI: %s
sk: Neznámy URI piesne: %s

en: Unknown property %s
sk: Neznáma vlastnosť %s

en: Invalid property type %s for property %s
sk: Neplatný typ vlastnosti %s pre vlastnosť %s

en: Stream error
sk: Chyba prúdu údajov

en: Unexpected end of stream!
sk: Neočakávaný koniec prúdu údajov!

en: Playlist was empty
sk: Zoznam piesní bol prázdny

en: Not currently playing
sk: Práve sa neprehráva

en: No previous song
sk: Žiadna predchádzajúca pieseň

en: No next song
sk: Žiadna nasledujúca pieseň

en: Couldn't stop playback
sk: Nepodarilo sa zastaviť prehrávanie

en: Playback position not available
sk: Pozícia prehrávania je nedostupná

en: Current song is not seekable
sk: V tejto piesni sa nedá presúvať

en: Couldn't start playback
sk: Nepodarilo sa spustiť prehrávanie

en: Linear
sk: Lineárne

en: Linear looping
sk: Lineárne s opakovaním

en: Random with equal weights
sk: Náhodné s rovnakými váhami

en: Random by time since last play
sk: Náhodné podľa času posledného prehrávania

en: Random by rating
sk: Náhodné podľa hodnotenia

en: Random by time since last play and rating
sk: Náhodné podľa času posledného prehrávania a hodnotenia

en: Linear, removing entries once played
sk: Lineárne, položky sa po prehratí odstránia

en: Failed to create the player: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie prehrávača: %s

en: Rhythmbox Preferences
sk: Nastavenia programu Rythmbox

en: General
sk: Všeobecné

en: Playback
sk: Prehrávanie

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: The file "%s" already exists. Do you want to replace it?
sk: Súbor „%s“ už existuje. Chcete ho nahradiť?

en: _Skip
sk: _Preskočiť

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: S_kip All
sk: P_reskočiť všetky

en: Replace _All
sk: Nahradiť _všetky

en: %d file cannot be transferred as it must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available | %d files cannot be transferred as they must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available
sk[0]: Nedá sa preniesť %d súborov, pretože musia byť prevedené do formátu podporovaného cieľovým zariadením, ale žiadne vhodné profily na prekódovanie sa nenašli
sk[1]: Nedá sa preniesť %d súbor, pretože musí byť prevedený do formátu podporovaného cieľovým zariadením, ale žiadne vhodné profily na prekódovanie sa nenašli
sk[2]: Nedajú sa preniesť %d súbory, pretože musia byť prevedené do formátu podporovaného cieľovým zariadením, ale žiadne vhodné profily na prekódovanie sa nenašli

note: XXX should provide the option of picking a different format?
en: Additional software is required to encode media in your preferred format:
    %s
sk: Na dekódovanie média vo vami preferovanom formáte je vyžadovaný dodatočný softvér:
    %s

en: Additional software is required to convert %d file into a format supported by the target device:
    %s | Additional software is required to convert %d files into a format supported by the target device:
    %s
sk[0]: Na konvertovanie %d súborov do formátu podporovaného cieľovým zariadením je vyžadovaný dodatočný softvér:
    %s
sk[1]: Na konvertovanie %d súboru do formátu podporovaného cieľovým zariadením je vyžadovaný dodatočný softvér:
    %s
sk[2]: Na konvertovanie %d súborov do formátu podporovaného cieľovým zariadením je vyžadovaný dodatočný softvér:
    %s

en: Unable to transfer tracks
sk: Nepodarilo sa preniesť stopy

en: _Cancel the transfer
sk: _Zrušiť prenos

en: _Skip these files
sk: _Preskočiť tieto súbory

en: _Install
sk: _Nainštalovať

en: Search artists
sk: Hľadať v umelcoch

en: Search composers
sk: Hľadať v skladateľoch

en: Search albums
sk: Hľadať v albumoch

en: Search titles
sk: Hľadať v názvoch

en: Search genres
sk: Hľadať v žánroch

en: Unable to eject
sk: Nepodarilo sa vysunúť

en: Unable to unmount
sk: Nepodarilo sa odpojiť

en: Library
sk: Knižnica

en: Stores
sk: Obchody

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Shared
sk: Zdieľané

note: set up info bar for triggering codec installation
en: Install Additional Software
sk: Inštalovať dodatočný softvér

en: Additional software is required to play some of these files.
sk: Na prehratie niektorých z týchto súborov je vyžadovaný dodatočný softvér.

en: Import Errors
sk: Chyby importu

en: %d import error | %d import errors
sk[0]: %d chýb importu
sk[1]: %d chyba importu
sk[2]: %d chyby importu

en: Artist/Artist - Album
sk: Interpret/Interpret - Album

en: Artist/Album
sk: Interpret/Album

en: Artist - Album
sk: Interpret - Album

en: Number - Title
sk: Číslo - Názov

en: Artist - Title
sk: Interpret - Názov

en: Artist - Number - Title
sk: Interpret - Číslo - Názov

en: Artist (Album) - Number - Title
sk: Interpret (Album) - Číslo - Názov

en: Number. Artist - Title
sk: Číslo. Interpret - Názov

en: Music
sk: Hudba

en: Choose Library Location
sk: Voľba umiestnenia knižnice

en: Multiple locations set
sk: Vybraných viacero umiestnení

en: Example Path:
sk: Príklad cesty:

en: Copying tracks to the library
sk: Kopírujú sa stopy do knižnice

en: Adding tracks to the library
sk: Pridávajú sa stopy do knižnice

en: Syncing tracks to %s
sk: Synchronizujú sa stopy s %s

en: You have not selected any music, playlists, or podcasts to transfer to this device.
sk: Nevybrali ste žiadnu hudbu, zoznamy piesní ani podcasty, ktoré sa majú preniesť do tohto zariadenia.

en: There is not enough space on the device to transfer the selected music, playlists and podcasts.
sk: Na zariadení nie je dostatok miesta na prenos vybranej hudby, zoznamov piesní a podcastov.

en: %s Sync Settings
sk: Nastavenia synchronizácie so zariadením %s

en: Sync with the device
sk: Synchronizovať so zariadením

en: Don't sync
sk: Nesynchronizovať

en: Missing Files
sk: Chýbajúce súbory

en: %d missing file | %d missing files
sk[0]: %d chýbajúcich súborov
sk[1]: %d chýbajúci súbor
sk[2]: %d chýbajúce súbory

en: Remove from Playlist
sk: Odstrániť zo zoznamu piesní

en: Play Queue
sk: Prehrať zoznam vyžiadaných

note: Translators: format is "<title> by <artist> from <album>"
en: by
sk: od

en: from
sk: z

en: %d song | %d songs
sk[0]: %d piesní
sk[1]: %d pieseň
sk[2]: %d piesne

en: Connecting
sk: Pripája sa

en: Buffering
sk: Napĺňa sa vyrovnávacia pamäť

en: Transferring tracks to %s
sk: Prenášajú sa stopy do %s

en: All Music
sk: Všetka hudba

en: Other
sk: Iné

en: Available
sk: K dispozícií

en: Image/label border
sk: Okraj obrázka/popisku

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
sk: Šírka okraju okolo popisku a okraju v dialógovom okne varovania

en: Alert Type
sk: Typ varovania

en: The type of alert
sk: Typ varovania

en: Alert Buttons
sk: Tlačidlá varovania

en: The buttons shown in the alert dialog
sk: Tlačidlá zobrazené v dialógovom okne varovania

en: Show more _details
sk: Zobraziť viac _podrobností

en: _No
sk: _Nie

en: _Yes
sk: _Áno

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: Constant bit rate
sk: Konštatný bitový tok

en: Variable bit rate
sk: Premenlivý bitový tok

en: Constrained Variable bit rate
sk: Vynútený premenlivý bitový tok

en: Default settings
sk: Predvolené nastavenia

en: Lossless
sk: Bezstratový

en: Track
sk: Stopa

en: Composer
sk: Skladateľ

en: Comment
sk: Komentár

en: Time
sk: Čas

en: Year
sk: Rok

en: Quality
sk: Kvalita

en: 000 kbps
sk: 000 kb/s

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Play Count
sk: Počet prehraní

en: Last Played
sk: Naposledy prehrávaná

en: Date Added
sk: Dátum pridania

en: Last Seen
sk: Naposledy videná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: BPM
sk: Dôb/min

en: Now Playing
sk: Teraz sa prehráva

en: Playback Error
sk: Chyba pri prehrávaní

en: Drop artwork here
sk: Grafiku pretiahnite sem

en: Examining files
sk: Preverovanie súborov

note: this isn't a terribly helpful message.
en: The location you have selected is on the device %s.
sk: Umiestnenie, ktoré ste vybrali, je na zariadení %s.

en: Show %s
sk: Zobraziť %s

en: Import %d selected track | Import %d selected tracks
sk[0]: Importovať %d vybraných stôp
sk[1]: Importovať %d vybranú stopu
sk[2]: Importovať %d vybrané stopy

en: Import %d listed track | Import %d listed tracks
sk[0]: Importovať %d uvedených stôp
sk[1]: Importovať %d uvedenú stopu
sk[2]: Importovať %d uvedené stopy

en: %d artist (%d) | All %d artists (%d)
sk[0]: Všetci %d interpreti (%d)
sk[1]: %d interpret (%d)
sk[2]: Všetci %d interpreti (%d)

en: %d album (%d) | All %d albums (%d)
sk[0]: Všetkých %d albumov (%d)
sk[1]: %d album (%d)
sk[2]: Všetky %d albumy (%d)

en: %d genre (%d) | All %d genres (%d)
sk[0]: Všetkých %d žánrov (%d)
sk[1]: %d žáner (%d)
sk[2]: Všetky %d žánre (%d)

en: %d (%d) | All %d (%d)
sk[0]: Všetkých %d (%d)
sk[1]: %d (%d)
sk[2]: Všetky %d (%d)

en: _New
sk: _Nový

en: Create Automatic Playlist
sk: Tvorba automatických zoznamov piesní

en: Edit Automatic Playlist
sk: Úprava automatických zoznamov piesní

[ctx: query-criteria]
en: Title
sk: Názov

[ctx: query-criteria]
en: Artist
sk: Interpret

[ctx: query-criteria]
en: Composer
sk: Skladateľ

[ctx: query-criteria]
en: Album Artist
sk: Interpret albumu

[ctx: query-criteria]
en: Genre
sk: Žáner

[ctx: query-criteria]
en: Year
sk: Rok

[ctx: query-criteria]
en: Rating
sk: Hodnotenie

[ctx: query-criteria]
en: Path
sk: Cesta

[ctx: query-criteria]
en: Comment
sk: Komentár

[ctx: query-criteria]
en: Play Count
sk: Počet prehraní

[ctx: query-criteria]
en: Track Number
sk: Číslo stopy

[ctx: query-criteria]
en: Disc Number
sk: Číslo disku

[ctx: query-criteria]
en: Bitrate
sk: Bitový tok

[ctx: query-criteria]
en: Duration
sk: Dĺžka

[ctx: query-criteria]
en: Beats Per Minute
sk: Počet dôb za minútu

[ctx: query-criteria]
en: Time of Last Play
sk: Čas posledného prehrávania

[ctx: query-criteria]
en: Time Added to Library
sk: Čas pridania do hudobnej knižnice

[ctx: query-sort]
en: Artist
sk: Interpret

en: _In reverse alphabetical order
sk: _V abecednom poradí od konca

[ctx: query-sort]
en: Composer
sk: Skladateľ

[ctx: query-sort]
en: Album Artist
sk: Interpret

[ctx: query-sort]
en: Genre
sk: Žáner

[ctx: query-sort]
en: Title
sk: Titul

[ctx: query-sort]
en: Rating
sk: Hodnotenie

en: W_ith more highly rated tracks first
sk: Najprv s_topy s vyšším hodnotením

[ctx: query-sort]
en: Play Count
sk: Počet prehraní

en: W_ith more often played songs first
sk: N_ajprv najčastejšie hrané piesne

[ctx: query-sort]
en: Year
sk: Rok

en: W_ith newer tracks first
sk: _Najprv novšie stopy

[ctx: query-sort]
en: Duration
sk: Dĺžka

en: W_ith longer tracks first
sk: D_lhšie stopy na začiatku

[ctx: query-sort]
en: Track Number
sk: Číslo stopy

en: _In decreasing order
sk: V _zostupnom poradí

[ctx: query-sort]
en: Last Played
sk: Naposledy prehrávané

en: W_ith more recently played tracks first
sk: Najprv n_edávno hrané stopy

[ctx: query-sort]
en: Date Added
sk: Dátum pridania

en: W_ith more recently added tracks first
sk: Najprv _nedávno pridané stopy

[ctx: query-sort]
en: Comment
sk: Komentár

[ctx: query-sort]
en: Beats Per Minute
sk: Počet dôb za minútu

en: W_ith faster tempo tracks first
sk: Najprv _stopy s vyšším tempom

en: contains
sk: obsahuje

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: equals
sk: rovná sa

en: not equal to
sk: nerovná sa

en: starts with
sk: začína s

en: ends with
sk: končí s

en: at least
sk: najmenej

note: matches if A >= B
en: at most
sk: najviac

note: Translators: this matches songs within 1-Jan-YEAR to 31-Dec-YEAR
en: in
sk: patrí do

note: Translators: this matches songs before 1-Jan-YEAR or after 31-Dec-YEAR
en: not in
sk: nepatrí do

note: Translators: this matches songs after 31-Dec-YEAR
en: after
sk: po

note: Translators: this matches songs before 1-Jan-YEAR
en: before
sk: pred

note: * Translators: this will match when within <value> of the current time * e.g. "in the last" "7 days" will match if within 7 days of the current time
en: in the last
sk: za posledných

note: * Translators: this is the opposite of the above, and will match if not * within <value> of the current time
en: not in the last
sk: okrem posledných

en: seconds
sk: sekúnd

en: minutes
sk: minút

en: hours
sk: hodín

en: days
sk: dní

en: weeks
sk: týždňov

en: No Stars
sk: Bez hviezdičiek

en: %d Star | %d Stars
sk[0]: %d hviezdičiek
sk[1]: %d hviezdička
sk[2]: %d hviezdičky

en: Clear the search text
sk: Vymaže hľadaný text

en: Select the search type
sk: Vyberie typ hľadania

en: Search
sk: Hľadať

en: _Search:
sk: _Hľadať:

en: _Back
sk: _Späť

en: _Forward
sk: _Dopredu

en: Song Properties
sk: Vlastnosti piesne

en: Multiple Song Properties
sk: Vlastnosti viacerých piesní

en: Unknown file name
sk: Neznámy názov súboru

en: On the desktop
sk: Na pracovnej ploche

en: Unknown location
sk: Neznáme umiestnenie
