rhythmbox master - en to sl_SI translation catalogue (896 entries)

en: Could not create a temporary file to write to: %s
sl_SI: Začasne datoteke za pisanje ni mogoče ustvariti: %s

en: Could not create a GStreamer sink element to write to %s
sl_SI: Predmeta korita GStreamer za pisanje v %s ni mogoče ustvariti

note: Translators: the parameter here is an error message ?
en: Failed to open output device: %s
sl_SI: Odpiranje izhodne naprave je spodletelo: %s

en: Failed to create playbin element; check your GStreamer installation
sl_SI: Ustvarjanje predmeta playbin je spodletelo, preverite namestitev GStreamer.

en: Failed to create %s element; check your GStreamer installation
sl_SI: Ustvarjanje predmeta %s je spodletelo; preverite namestitev GStreamer.

en: Failed to link new stream into GStreamer pipeline
sl_SI: Povezava novega toka v cevovod GStreamer je spodletela

en: Failed to start new stream
sl_SI: Zaganjanje novega pretoka je spodletelo

note: ?
en: Failed to open output device
sl_SI: Odpiranje izhodne naprave je spodletelo

en: Failed to create GStreamer element; check your installation
sl_SI: Ustvarjanje predmeta GStreamer je spodletelo; preverite namestitev

en: Failed to create audio output element; check your installation
sl_SI: Ustvarjanje predmeta zvočnega izhoda je spodletelo; preverite namestitev

en: Failed to link GStreamer pipeline; check your installation
sl_SI: Povezovanje cevovoda GStreamer je spodletelo; preverite namestitev

en: Failed to create GStreamer pipeline to play %s
sl_SI: Ustvarjanje cevovoda Gstreamer za predvajanje %s je spodletelo

en: Recently Added
sl_SI: Nedavno dodano

en: Recently Played
sl_SI: Nedavno predvajano

en: My Top Rated
sl_SI: Moje najboljše ocenjeno

en: Play and organize all your music
sl_SI: Predvajajte in organizirajte svojo glasbbeno zbirko

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The Rhythmbox developers
sl_SI: Razvijalci Rhythmboxa

en: Rhythmbox is a music management application, designed to work well under the GNOME desktop. In addition to music stored on your computer, it supports network shares, podcasts, radio streams, portable music devices (including phones), and internet music services such as Last.fm and Magnatune.
sl_SI: Rhythmbox je program za upravljanje glasbe, ki je zasnovan tako, da dobro deluje na namizju GNOME. Poleg glasbe, shranjene na računalniku, podpira tudi omrežne mape, poddaje, radijske tokove, prenosne glasbene naprave (vključno s telefoni) in internetne glasbene storitve, kot sta Last.fm in Magnatune.

en: Rhythmbox is Free software, based on GTK+ and GStreamer, and is extensible via plugins written in Python or C.
sl_SI: Rhythmbox je prosto programje, ki temelji na GTK+ in GStreamer in ki ga je moč nadgrajevati z uporabo vstavkov, napisanih v jezikih Python in C.

en: Main Window
sl_SI: Glavno okno

en: Music Player
sl_SI: Predvajalnik glasbe

en: Rhythmbox Music Player
sl_SI: Rhythmbox predvajalnik glasbe

en: Play and organize your music collection
sl_SI: Predvajajte in organizirajte glasbeno zbirko

en: Audio;Song;MP3;CD;Podcast;MTP;iPod;Playlist;Last.fm;UPnP;DLNA;Radio;
sl_SI: zvok;skladbe;pesmi;glasba;MP3;CD;podcast;MTP;iPod;seznam predvajanja;Last.fm;UPnP;DLNA;radio

en: _View
sl_SI: _Pogled

en: Side Pane
sl_SI: Stranski pladenj

en: Play Queue in Side Pane
sl_SI: Čakalna vrsta predvajanja kot stranska vrstica

en: Song Position Slider
sl_SI: Drsnik položaja skladbe

en: Album Art
sl_SI: Naslovnice albumov

en: Follow Playing Track
sl_SI: Sledi predvajanju posnetka

en: _Tools
sl_SI: _Orodja

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About Rhythmbox
sl_SI: _O programu Rhythmbox

en: Add to Queue
sl_SI: Dodaj v vrsto predvajanja

en: Add to Playlist
sl_SI: Dodaj na seznam predvajanja

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Cut
sl_SI: Izreži

en: _Move to Trash
sl_SI: P_remakni v smeti

en: Browse this Genre
sl_SI: Brskaj po tej zvrsti

en: Browse this Artist
sl_SI: Brskaj po tem izvajalcu

en: Browse this Album
sl_SI: Brskaj po tem albumu

en: Pr_operties
sl_SI: _Lastnosti

en: songs
sl_SI: skladbe

en: Minutes
sl_SI: Minut

en: Create automatically updating playlist where:
sl_SI: Ustvari samodejno posodabljajoč seznam predvajanja, kjer:

en: A_dd if any criteria are matched
sl_SI: _Dodaj, če se sklada s katerimkoli pogojem

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: _Limit to:
sl_SI: _Omejitev na:

en: _When sorted by:
sl_SI: _Ko je razvrščeno po:

en: _New Playlist
sl_SI: _Nov seznam predvajanja

en: New _Automatic Playlist
sl_SI: Nov _samodejni seznam prevajanja

en: _Load from File
sl_SI: _Naloži iz datoteke

en: _Check for New Devices
sl_SI: _Preveri za nove naprave

en: Cu_t
sl_SI: I_zreži

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: _Paste
sl_SI: _Prilepi

en: Select _All
sl_SI: Izberi _vse

en: D_eselect All
sl_SI: O_dstrani izbor vsega

en: Add to Play Queue
sl_SI: Dodaj v vrsto predvajanja

en: _Install additional software required to use this format
sl_SI: _Namesti dodaten program, ki je zahtevan za uporabo te vrste

en: Transcode lossless files into this format
sl_SI: Prekodirajte datoteke brez izgube v to obliko zapisa

en: Browser Views
sl_SI: Prikazana okna predvajalnika

en: _Artists and albums
sl_SI: _Izvajalci in albumi

en: _Genres and artists
sl_SI: _Zvrsti in izvajalci

en: G_enres, artists and albums
sl_SI: Z_vrsti, izvajalci in albumi

en: Visible Columns
sl_SI: Vidni stolpci

en: Track _number
sl_SI: Številka _posnetka

en: _Last played
sl_SI: Za_dnjič predvajano

en: _Artist
sl_SI: _Izvajalec

en: _Composer
sl_SI: _Skladatelj

en: A_lbum
sl_SI: _Album

en: _Year
sl_SI: _Leto

en: _Quality
sl_SI: _Kakovost

en: Lo_cation
sl_SI: _Mesto

en: Ti_me
sl_SI: _Trajanje

en: _Rating
sl_SI: _Ocena

en: _BPM
sl_SI: _UNM

en: C_omment
sl_SI: O_pomba

en: _Play count
sl_SI: _Števec predvajanj

en: Da_te added
sl_SI: Da_tum dodajanja

en: _Genre
sl_SI: _Zvrst

en: Select a location containing music to add to your library:
sl_SI: Izbor mesta z glasbo za dodajanje v zbirko:

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Copy files that are outside the music library
sl_SI: Kopiraj datoteke, ki so izven knjižnice z glasbo

en: _Remove
sl_SI: _Odstrani

en: Library Location
sl_SI: Mesto knjižnice

en: _Music files are placed in:
sl_SI: _Glasbene datoteke so v:

en: _Browse...
sl_SI: _Prebrskaj ...

en: _Watch my library for new files
sl_SI: _Nadzoruj glasbeno zbirko za nove datoteke

en: Library Structure
sl_SI: Zgradba knjižnice

en: F_older hierarchy:
sl_SI: Hierarhija m_ape:

en: _File name:
sl_SI: _Ime datoteke:

en: _Preferred format:
sl_SI: _Prednostni zapis:

en: Artist/Artist - Album/Artist (Album) - 01 - Title.ogg
sl_SI: Izvajalec/Izvajalec - Album/Izvajalec (Album) - 01 - Naslov.ogg

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Browse
sl_SI: Prebrskaj

en: View All
sl_SI: Pokaži vse

en: Media Player Properties
sl_SI: Lastnosti predstavnega predvajalnika

en: _Close
sl_SI: _Zapri

en: Information
sl_SI: Podrobnosti

note: Translators: This refers to the usage of media space
en: Volume usage
sl_SI: Uporaba nosilca

en: Preferred format
sl_SI: Prednostni zapis

en: Basic
sl_SI: Osnovno

en: Sync Preferences
sl_SI: Možnosti usklajevanja

en: Sync Preview
sl_SI: Predogled usklajevanja

en: Sync
sl_SI: Uskladi

en: _Properties
sl_SI: _Lastnosti

en: Player Backend
sl_SI: Zaledje predvajalnika

en: _Crossfade between tracks
sl_SI: _Postopen prehod med posnetki

en: Crossfade Duration (Seconds)
sl_SI: Trajanje postopnega prehoda (sekunde)

en: _Edit...
sl_SI: _Uredi ...

en: _Rename
sl_SI: _Preimenuj

en: _Queue All Tracks
sl_SI: _Dodaj vse posnetke v vrsto

en: _Shuffle Playlist
sl_SI: P_remešaj seznam predvajanja

en: _Save to File...
sl_SI: _Shrani v datoteko ...

en: By extension
sl_SI: Po priponi

en: Save Playlist
sl_SI: Shrani seznam predvajanja

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Select playlist format:
sl_SI: Izbor oblike seznama predvajanja:

en: Playlist format
sl_SI: Zapis seznama predvajanj

en: Playlist
sl_SI: Seznam predvajanja

en: Search for podcasts in the iTunes Store, or enter a podcast feed URL.
    Subscribe to podcasts to download new episodes as they are published.
sl_SI: Iščite med podcasti v prodajalni iTunes ali pa vnesite naslov URL vira za podcast.
    Prejemanje novih epizod ob objavi je mogoče le s predhodnim naročilom na storitev.

en: Subscribe
sl_SI: Naročanje

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Author:
sl_SI: Avtor:

en: Last updated:
sl_SI: Zadnjič posodobljeno:

en: Description:
sl_SI: Opis:

en: Last episode:
sl_SI: Zadnja epizoda:

en: Source:
sl_SI: Vir:

en: Language:
sl_SI: Jezik:

en: Copyright:
sl_SI: Avtorske pravice:

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: New Podcast Feed...
sl_SI: Nov vir podcasta ...

en: Update All Feeds
sl_SI: Posodobi vse vire

en: Update Podcast Feed
sl_SI: Posodobi vir podcasta

en: Delete Podcast Feed
sl_SI: Izbriši vir podcasta

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: Download Episode
sl_SI: Prejmi epizodo

en: Cancel Download
sl_SI: Prekliči prejem

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Every hour
sl_SI: vsako uro

en: Every day
sl_SI: vsak dan

en: Every week
sl_SI: vsak teden

en: Manually
sl_SI: ročno

en: Podcast Downloads
sl_SI: Prejemi podcastov

en: Check for _new episodes:
sl_SI: Preverjanje za _nove epizode:

en: _Download location:
sl_SI: _Mesto prejema:

en: Select Folder For Podcasts
sl_SI: Izbor mape za podcaste

en: Feed:
sl_SI: Vir:

en: Date:
sl_SI: Datum:

en: _Rating:
sl_SI: _Ocena:

en: Play count:
sl_SI: Števec predvajanj:

en: Last played:
sl_SI: Zadnjič predvajano:

en: Bitrate:
sl_SI: Bitna hitrost:

en: Duration:
sl_SI: Trajanje:

en: Download location:
sl_SI: Mesto prejema:

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Remove from Play Queue
sl_SI: Odstrani iz vrste predvajanja

en: Shuffle Play Queue
sl_SI: Premešaj vrsto predvajanja

en: Clear Play Queue
sl_SI: Počisti vrsto predvajanja

en: Shuffle
sl_SI: Mešanje

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: _Artist:
sl_SI: _Izvajalec:

en: _Genre:
sl_SI: _Zvrst:

en: _Year:
sl_SI: _Leto:

en: _Disc number:
sl_SI: _Številka diska:

en: Album a_rtist:
sl_SI: I_zvajalec albuma:

en: _Composer:
sl_SI: _Skladatelj:

note: To translators: part of a phrase, for example, track 1 of 10 To translators: part of a phrase, for example, disc 1 of 2
en: of
sl_SI: od

en: _Track count:
sl_SI: _Števec stez:

en: Albu_m sort order:
sl_SI: Red razvrščanja _albumov:

en: _Artist sort order:
sl_SI: Vrstni red razvrščanja _izvajalcev:

en: Album a_rtist sort order:
sl_SI: Red razvrščanja i_zvajalcev albuma:

en: _Composer sort order:
sl_SI: Razvrščanje _skladateljev:

en: Sorting
sl_SI: Razvrščanje

en: _Title:
sl_SI: _Naslov:

en: Track _number:
sl_SI: Številka _posnetka:

en: _BPM:
sl_SI: _UNM:

en: Comm_ent:
sl_SI: _Opomba:

en: Error message
sl_SI: Sporočilo o napaki

en: File name:
sl_SI: Ime datoteke:

en: Location:
sl_SI: Mesto:

en: File size:
sl_SI: Velikost datoteke:

en: Date added:
sl_SI: Datum dodajanja:

en: Current contents
sl_SI: Trenutna vsebina

en: Contents after sync
sl_SI: Vsebina po usklajevanju

en: Added files:
sl_SI: Dodane datoteke:

en: Removed files:
sl_SI: Odstranjene datoteke:

en: Never
sl_SI: Nikoli

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12:34 am"
en: Today %I:%M %p
sl_SI: Danes %H.%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12:34 am"
en: Yesterday %I:%M %p
sl_SI: Včeraj %H.%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 12:34 am"
en: %a %I:%M %p
sl_SI: %a %H.%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 12:34 am"
en: %b %d %I:%M %p
sl_SI: %d. %b. %H.%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in a different year, * strftime format. e.g. "Feb 12 1997"
en: %b %d %Y
sl_SI: %d. %b. %Y

note: impossible time or broken locale settings we really do need to fix this so untagged entries actually have NULL rather than * a translated string. don't search for 'unknown' when we don't have the artist or title information Translators: unknown track title
en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Too many symlinks
sl_SI: Preveč simbolnih povezav

en: Cannot get free space at %s: %s
sl_SI: Na %s ni mogoče dobiti praznega prostora: %s

en: %d:%02d of %d:%02d remaining
sl_SI: %d:%02d od %d:%02d preostalo

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d remaining
sl_SI: %d:%02d:%02d od %d:%02d:%02d preostalo

en: %d:%02d of %d:%02d
sl_SI: %d:%02d od %d:%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d
sl_SI: %d:%02d:%02d od %d:%02d:%02d

en: Unable to write tags to this file as it contains multiple streams
sl_SI: V datoteko ni mogoče napisati oznak, saj vsebuje več pretokov

en: Unable to write tags to this file as it is not encoded in a supported format
sl_SI: Oznak ni mogoče zapisati v datoteko, saj ni kodirana v podprti vrsti

en: Failed to create a source element; check your installation
sl_SI: Ustvarjanje predmeta vira je spodletelo; preverite namestitev

en: Failed to create the 'decodebin' element; check your GStreamer installation
sl_SI: Ustvarjanje predmeta 'decodebin' je spodletelo, preverite namestitev GStreamer.

en: Failed to create the 'giostreamsink' element; check your GStreamer installation
sl_SI: Ustvarjanje predmeta 'giostreamsink' je spodletelo, preverite namestitev GStreamer.

en: File corrupted during write
sl_SI: Med zapisanjem datoteke je prišlo do okvare

en: Android devices
sl_SI: Naprava Android

en: Support for Android 4.0+ devices (via MTP)
sl_SI: Podpora za naprave Android 4.0+ (prek MTP)

en: Serial number:
sl_SI: Zaporedna številka:

en: Manufacturer:
sl_SI: Proizvajalec:

en: Audio formats:
sl_SI: Zvočni zapisi:

en: System
sl_SI: Sistem

en: Device _name:
sl_SI: Ime _naprave:

en: Tracks:
sl_SI: Skladbe:

en: Playlists:
sl_SI: Seznami predvajanja:

en: No storage areas found on this device. You may need to unlock it and change it to File Transfer mode.
sl_SI: Na tej napravi ni najdenih nobenih območij za shranjevanje. Morda jo boste morali odkleniti in spremeniti način prenosa datotek.

en: Scanning %s
sl_SI: Preiskovanje %s

en: Error mounting Android device
sl_SI: Napaka pri priklopu naprave Android

en: Cover art search
sl_SI: Iskanje naslovnic

en: Fetch album covers from the Internet
sl_SI: Pridobi naslovnice albumov z medmrežja

en: _Fetch
sl_SI: _Pridobi

en: _Browse
sl_SI: Pre_brskaj

en: Select new artwork
sl_SI: Izberite novo naslovnico albuma

en: _Select
sl_SI: _Izberi

en: Artist s_ort order:
sl_SI: V_rstni red izvajalcev:

en: _Disc:
sl_SI: _Disk:

en: Audio CD Player
sl_SI: Predvajalnik zvočnih nosilcev CD

en: Support for playing of audio CDs as music source
sl_SI: Podpora za predvajanje zvočnih nosilcev CD kot glasbenih virov

en: Extract
sl_SI: Pretvori

en: Eject
sl_SI: Izvrzi

en: Reload
sl_SI: Znova naloži

en: Could not find a GStreamer CD source plugin
sl_SI: Vtičnika GStreamer za izvorni CD ni mogoče najti

en: Select tracks to be extracted
sl_SI: Izberite posnetke za pretvarjanje

en: <Invalid unicode>
sl_SI: <neveljaven unicode>

en: S_ubmit Album
sl_SI: P_ošlji album

en: H_ide
sl_SI: Skr_ij

en: Could not find this album on MusicBrainz.
sl_SI: Tega albuma na MusicBrainz ni mogoče najti.

en: You can improve the MusicBrainz database by adding this album.
sl_SI: Z dodajanjem tega albuma lahko izboljšate podatkovno zbirko MusicBrainz.

en: _Retry
sl_SI: _Poskusi znova

en: Could not search MusicBrainz for album details.
sl_SI: Na strežniku MusicBrainz ni mogoče iskati podrobnosti albuma.

en: Could not read the CD device.
sl_SI: Naprave CD ni mogoče prebrati.

en: This disc matches multiple albums. Select the correct album.
sl_SI: Disk ustreza več albumov. Izberite pravega.

en: Track %u
sl_SI: Posnetek %u

en: Unable to connect to Musicbrainz server
sl_SI: S strežnikom MusicBrainz se ni mogoče povezati

en: Not found
sl_SI: Ni zadetkov

en: Musicbrainz server error
sl_SI: Napaka strežnika MusicBrainz

en: Submits song information to Last.fm and plays Last.fm radio streams
sl_SI: Pošlje podatke posnetka na Last.fm in predvaja radijske pretoke Last.fm

en: Which Audioscrobbler services do you wish to use?
sl_SI: Katere storitve pošiljanja podatkov o poslušanosti skladb želite uporabiti?

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: View your profile
sl_SI: Ogled profila

en: Submit listening data
sl_SI: Pošiljanje podatkov o poslušanju

en: Status:
sl_SI: Stanje:

en: Queued tracks:
sl_SI: Posnetki v vrsti:

en: Tracks submitted:
sl_SI: Poslani posnetki:

en: Last submission time:
sl_SI: Čas zadnjega pošiljanja:

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Submission statistics
sl_SI: Statistika pošiljanja

en: Create a Radio Station
sl_SI: Ustvari radijsko postajo

en: Type:
sl_SI: Vrsta:

en: Create Station
sl_SI: Ustvari postajo

en: Recently Listened Tracks
sl_SI: Nedavno poslušani posnetki

en: Top Artists
sl_SI: Najboljši izvajalci

en: Top Tracks
sl_SI: Najboljši posnetki

en: Loved Tracks
sl_SI: Všečni posnetki

en: OK
sl_SI: V redu

en: Logging in
sl_SI: Prijavljanje

en: Request failed
sl_SI: Zahteva je spodletela

en: Authentication error
sl_SI: Napaka overitve

en: Clock is not set correctly
sl_SI: Ura ni pravilno nastavljena

en: This version of Rhythmbox has been banned.
sl_SI: Ta različica Rhythembox je bila izobčena

en: Track submission failed too many times
sl_SI: Pošiljanje posnetka je prevečkrat spodletelo

en: Love
sl_SI: Posnetek mi je všeč

en: Ban
sl_SI: Izloči

en: Download
sl_SI: Prejmi

en: You are not currently logged in.
sl_SI: Trenutno niste prijavljeni.

en: Log in
sl_SI: Prijava

en: Waiting for authentication...
sl_SI: Čakanje na overitev ...

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Authentication error. Please try logging in again.
sl_SI: Napaka overitve. Poskusite se znova prijaviti.

en: Connection error. Please try logging in again.
sl_SI: Napaka povezave. Poskusite se znova prijaviti.

en: My Library
sl_SI: Moja knjižnica

en: My Recommendations
sl_SI: Moja priporočila

en: My Neighbourhood
sl_SI: Moja soseščina

en: %s plays
sl_SI: %s se predvaja

note: Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This is the label for menu item which when activated will take the user to the * artist/track's page on the service's website.
en: _View on %s
sl_SI: _Ogled na %s

en: Listen to _Similar Artists Radio
sl_SI: Poslušanje radio s _podobno glasbo

en: Listen to _Top Fans Radio
sl_SI: Poslušanje radio _največjih privržencev

note: Translators: describes a radio stream playing tracks similar to those by an artist. * Followed by a text entry box for the artist name.
en: Similar to Artist:
sl_SI: Podobno izvajalcu:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks listened to by the top fans of * a particular artist.  Followed by a text entry box for the artist name.
en: Top Fans of Artist:
sl_SI: Največji oboževalci izvajalca:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks from the library of a particular * user.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Library of User:
sl_SI: Knjižnica uporabnika:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks played by users similar to a * particular user.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Neighbourhood of User:
sl_SI: Soseščina uporabnika:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks that a particular user has marked * as loved.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Tracks Loved by User:
sl_SI: Posnetki, ki jih uporabnik obožuje:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks recommended to a particular user. * Followed by a text entry box for the user name.
en: Recommendations for User:
sl_SI: Priporočila za  uporabnika:

note: Translators: a type of station named "Mix Radio" by Last.fm. * See http://blog.last.fm/2010/10/29/mix-radio-a-new-radio-station for a description of it. * Followed by a text entry box for the user name.
en: Mix Radio for User:
sl_SI: Mešani radio za uporabnika:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks tagged with a particular tag. * Followed by a text entry box for the tag.
en: Tracks Tagged with:
sl_SI: Posnetki označeni z:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks often listened to by members of * a particular group. Followed by a text entry box for the group name.
en: Listened by Group:
sl_SI: Posluša skupina:

note: Translators: I have chosen these names for the radio stations based upon * what last.fm's website uses or what I thought to be sensible. Translators: station is built from artists similar to the artist %s
en: %s Radio
sl_SI: Radio %s

note: Translators: station is built from the artist %s's top fans
en: %s Fan Radio
sl_SI: Radio oboževalca izvajalca %s

note: Translators: station is built from the library of the user %s
en: %s's Library
sl_SI: Knjižnica osebe %s

note: Translators: station is built from the "neighbourhood" of the user %s. * Last.fm uses "neighbourhood" to mean other users with similar music tastes
en: %s's Neighbourhood
sl_SI: Soseščina osebe %s

note: Translators: station is built from the tracks which have been "loved" by the user %s
en: %s's Loved Tracks
sl_SI: Posnetki, ki so všeč %s

note: Translators: station is built from the tracks which are recommended to the user %s
en: %s's Recommended Radio
sl_SI: Radio priporočil %s

note: Translators: station is the "Mix Radio" for the user %s. * See http://blog.last.fm/2010/10/29/mix-radio-a-new-radio-station for description.
en: %s's Mix Radio
sl_SI: Mešani radio osebe %s

note: Translators: station is built from the tracks which have been "tagged" with %s. * Last.fm lets users "tag" songs with any string they wish. Tags are usually genres, * but nationalities, record labels, decades and very random words are also common
en: %s Tag Radio
sl_SI: Radio oznak %s

note: Translators: station is built from the library of the group %s
en: %s Group Radio
sl_SI: Radio skupine %s

en: Error tuning station: no response
sl_SI: Napaka med uravnavanjem postaje: brez odziva

note: Invalid station url
en: Invalid station URL
sl_SI: Neveljaven naslov URL postaje

note: Subscriber only station Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This message indicates that to listen to this radio station the user needs to be * a paying subscriber to the service.
en: This station is only available to %s subscribers
sl_SI: Ta postaja je na voljo le naročnikom %s

note: Not enough content
en: Not enough content to play station
sl_SI: Ni dovolj vsebine za predvajanje radijske postaje

note: Deprecated station Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This message indicates that the service has deprecated this type of station.
en: %s no longer supports this type of station
sl_SI: %s te vrste postaj ne podpira več

note: Other error
en: Error tuning station: %i - %s
sl_SI: Napaka med uravnavanjem postaje: %i - %s

en: Error tuning station: unexpected response
sl_SI: Napaka med uravnavanjem postaje: nepričakovan odziv

en: Error tuning station: invalid response
sl_SI: Napaka med uravnavanjem postaje: neveljaven odziv

en: Audio CD Recorder
sl_SI: Snemalnik zvočnih nosilcev CD

en: Record audio CDs from playlists and duplicate audio CDs
sl_SI: Snemanje in predvajanje zvočnih nosilcev CD iz seznamov predvajanja

en: Rhythmbox could not duplicate the disc
sl_SI: Rhyhtmbox ne more podvojiti diska

en: Rhythmbox could not record the audio disc
sl_SI: Rhythmbox ne more posneti zvočnega diska

en: Unable to build an audio track list
sl_SI: Seznama zvočnih sledi ni mogoče izgraditi

en: Unable to write audio project file %s: %s
sl_SI: Datoteke zvočnega projekta %s ni mogoče zapisati: %s

en: Unable to write audio project
sl_SI: Zvočnega projekta ni mogoče zapisati

en: Unable to create audio CD project
sl_SI: Projekta zvočnega nosilca CD ni mogoče ustvariti

en: Create Audio CD...
sl_SI: Ustvari zvočni CD ...

en: Duplicate Audio CD...
sl_SI: Podvoji zvočni CD ...

en: Albums
sl_SI: Albumi

note: Translators: 'top' here means 'most popular'.  %s is replaced by the artist name.
en: Loading top albums for %s
sl_SI: Nalaganje najboljših albumov od %s

en: Artist
sl_SI: Izvajalec

en: Loading biography for %s
sl_SI: Nalaganje biografije %s

en: Context Pane
sl_SI: Vsebinski pladenj

en: Show information related to the currently playing artist and song.
sl_SI: Prikaži podatke povezane s trenutno predvajajočim izvajalcem in skladbo.

en: This information is only available to Last.fm users. Ensure the Last.fm plugin is enabled, select Last.fm in the side pane, and log in.
sl_SI: Ti podatki so dostopni samo uporabnikom Last.fm. Prepričajte se, da je vstavek Last.fm omogočen, izberite Last.fm v stranskem pladnju in se prijavite.

en: Links
sl_SI: Povezave

en: No artist specified.
sl_SI: Izvajalec ni določen.

en: Lyrics
sl_SI: Besedilo

en: Loading lyrics for %s by %s
sl_SI: Nalaganje besedila za %s od %s

en: Lyrics not found
sl_SI: Besedila ni mogoče najti

en: Hide all tracks
sl_SI: Skrij vse posnetke

en: Show all tracks
sl_SI: Prikaži vse posnetke

en: Top albums by %s
sl_SI: Najboljši albumi izvajalca %s

en: %s (%d track) | %s (%d tracks)
sl_SI[0]: %s (%d posnetkov)
sl_SI[1]: %s (%d posnetek)
sl_SI[2]: %s (%d posnetka)
sl_SI[3]: %s (%d posnetki)

en: Track list not available
sl_SI: Seznam posnetkov ni na voljo

en: Unable to retrieve album information:
sl_SI: Podatkov o albumu ni mogoče pridobiti:

en: No information available
sl_SI: Podatki niso na voljo

en: Unable to retrieve artist information:
sl_SI: Podatkov o izvajalcu ni mogoče pridobiti

en: DAAP Music Sharing
sl_SI: Souporaba glasbe DAAP

en: Share music and play shared music on your local network
sl_SI: Souporaba in predvajanje souporabe glasbe na krajevnem omrežju

en: Sharing
sl_SI: Souporaba

en: _Look for touch Remotes
sl_SI: _Išči daljinske upravljalnike na dotik

en: _Share my music
sl_SI: _Souporaba moje glasbe

en: Library _name:
sl_SI: Ime :knjižnice:

en: Forget known Remotes
sl_SI: Pozabi znane daljinske upravljalnike

en: Require _password:
sl_SI: _Zahtevaj geslo:

en: Add Remote
sl_SI: Dodaj daljinski upravljalnik

en: Please enter the passcode displayed on your device.
sl_SI: Vnesite kodo gesla, prikazano na vaši napravi.

en: Could not pair with this Remote
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti povezave s tem daljinskim upravljalnikom

en: You can now control Rhythmbox through your Remote
sl_SI: Sedaj lahko Ryhthmbox nadzirate z daljinskim upravljalnikom

en: Disconnect
sl_SI: Prekini povezavo

en: Connect to DAAP share...
sl_SI: Povezava s souporabo DAAP ...

en: New DAAP share
sl_SI: Nova souporaba DAAP

en: Host:port of DAAP share:
sl_SI: Gostitelj:vrata souporabe DAAP:

en: %s's Music
sl_SI: Glasba osebe %s

en: The music share '%s' requires a password to connect
sl_SI: Souporaba glasbe '%s' zahteva geslo za povezavo

en: Retrieving songs from music share
sl_SI: Pridobivanje posnetkov souporabne glasbe

en: Could not connect to shared music
sl_SI: Ni se mogoče povezati za souporabo glasbe

en: Connecting to music share
sl_SI: Povezovanje s souporabo glasbe

en: Connecting...
sl_SI: Povezovanje ...

en: Could not pair with this Remote.
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti povezave s tem daljinskim upravljalnikom.

en: Remotes
sl_SI: Daljinski upravljalniki

en: MediaServer2 D-Bus interface
sl_SI: Vmesnik D-Bus MediaServer2

en: Provides an implementation of the MediaServer2 D-Bus interface specification
sl_SI: Zagotovi podporo določila vmesnika D-Bus MediaServer2

en: All Tracks
sl_SI: Vsi posnetki

en: Artists
sl_SI: Izvajalci

en: Genres
sl_SI: Zvrsti

en: Playlists
sl_SI: Seznami predvajanja

en: FM Radio
sl_SI: FM radio

en: Support for FM radio broadcasting services
sl_SI: Podpora za storitve razpršenega oddajanja FM radija

en: New
sl_SI: Nov

en: New FM Radio Station
sl_SI: Nova FM radijska postaja

en: Frequency of radio station
sl_SI: Frekvenca radijske postaje

en: Portable Players
sl_SI: Prenosni predvajalniki

en: Support for generic audio player devices (plus PSP and Nokia 770)
sl_SI: Podpora za izvorne predvajalnike zvoka (ter PSP in Nokia 770)

en: New Playlist on %s
sl_SI: Nov seznam predvajanja na %s

en: Add to New Playlist
sl_SI: Dodaj na nov seznam predvajanja

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Grilo media browser
sl_SI: Brskalnik predstavnih vsebin Grilo

en: Browse various local and Internet media sources
sl_SI: Prebrskaj različne krajevne in spletne predstavne vire

en: Fetch more tracks
sl_SI: Pridobi več posnetkov

en: Only showing %d result | Only showing %d results
sl_SI[0]: Prikazanih je le %d zadetkov
sl_SI[1]: Prikazan je le %d zadetek
sl_SI[2]: Prikazana sta le %d zadetka
sl_SI[3]: Prikazani so le %d zadetki

en: IM Status
sl_SI: Stanje hipnega sporočanja

en: Updates IM status according to the current song (works with Empathy and Pidgin)
sl_SI: Posodobi stanje hipnega sporočanja glede na trenutno skladbo (deluje z Empathy in Pidgin)

en: ♫ Listening to music... ♫
sl_SI: ♫ Poslušanje glasbe ... ♫

en: iPod _name:
sl_SI: Ime _iPoda:

en: Podcasts:
sl_SI: Podcasti:

en: Device node:
sl_SI: Vozlišče naprave:

en: Mount point:
sl_SI: Priklopna točka:

en: Database version:
sl_SI: Različica podatkovne zbirke:

en: Firmware version:
sl_SI: Različica programske strojne opreme:

en: iPod detected
sl_SI: iPod je zaznan

en: _Initialize
sl_SI: _Nastavi začetne vrednosti

en: _Name:
sl_SI: _Ime:

en: Rhythmbox has detected a device that is probably an uninitialized or corrupted iPod. It must be initialized before Rhythmbox can use it, but this will destroy any song metadata already present. If you wish Rhythmbox to initialize the iPod, please fill in the information below. If the device is not an iPod, or you do not wish to initialize it, please click cancel.
sl_SI: Rhythmbox je zaznal napravo, ki je verjetno iPod brez nastavljenih začetnih vrednosti ali pa pokvarjen iPod. Preden ga lahko Rhythmbox uporabi morajo biti nastavljene začetne vrednosti naprave, kar bo prepisalo vse obstoječe metapodatke skladb. V primeru, da želite nastaviti začetne vrednosti iPoda, izpolnite spodnje podatke. V primeru, da naprava ni iPod, kliknite prekliči.

en: Do you want to initialize your iPod?
sl_SI: Ali želite zečeti iPod?

en: Portable Players - iPod
sl_SI: Prenosni predvajalniki - iPod

en: Support for Apple iPod devices (show the content, play from device)
sl_SI: Podpora za naprave Apple iPod (prikaz vsebine, predvajanje z naprave)

en: New playlist
sl_SI: Nov seznam predvajanja

en: Unable to initialize new iPod
sl_SI: Začetnih vrednosti novega iPoda ni mogoče nastaviti

en: Podcasts
sl_SI: Podcasti

en: Internet Radio
sl_SI: Medmrežni radio

en: Support for broadcasting services transmitted via the Internet
sl_SI: Podpora za storitve razpršenega oddajanja, prenesene preko medmrežja

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Genre
sl_SI: Zvrst

en: Search your internet radio stations
sl_SI: Preišči internetne radijske postaje

en: %d station | %d stations
sl_SI[0]: %d postaj
sl_SI[1]: %d postaja
sl_SI[2]: %d postaji
sl_SI[3]: %d postaje

note: should prevent multiple dialogs?  going to kill this nonsense anyway soon..
en: New Internet Radio Station
sl_SI: Nova medmrežna radijska postaja

en: URL of internet radio station:
sl_SI: URL medmrežne radijske postaje:

en: %s Properties
sl_SI: Lastnosti %s

en: Unable to change station property
sl_SI: Lastnosti postaje ni mogoče spremeniti

en: Unable to change station URI to %s, as that station already exists
sl_SI: Naslova URI postaje ni mogoče spremeniti v %s, saj ta postaja že obstaja

en: L_ocation:
sl_SI: _Mesto:

en: Control Rhythmbox using an infrared remote control
sl_SI: Nadzor Rhythmbox s pomočjo infrardečega daljinskega upravljalnika

en: Submit your listens to ListenBrainz
sl_SI: Pošljite svoja poslušanja na ListenBrainz

en: User token:
sl_SI: Uporabniški žeton:

en: To submit your listens to ListenBrainz, enter your ListenBrainz user token below. You can see your user token in your <a href="https://listenbrainz.org/profile/">user profile</a>.
sl_SI: Če želite oddati svoja poslušanja na ListenBrainz, spodaj vnesite svoj uporabniški žeton ListenBrainz. Uporabniški žeton si lahko ogledate v <a href="https://listenbrainz.org/profile/">uporabniškem profilu</a>.

en: Choose lyrics folder...
sl_SI: Izbor mape besedil ...

en: Song Lyrics
sl_SI: Besedila skladb

en: Fetch song lyrics from the Internet
sl_SI: Pridobivanje besedil skladb z medmrežja

en: Search engines
sl_SI: Iskalniki

en: Browse...
sl_SI: Prebrskaj ...

en: Lyrics Folder
sl_SI: Mapa besedil

en: No lyrics found
sl_SI: Besedila ni mogoče najti

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: _Search again
sl_SI: _Poišči znova

en: Searching for lyrics...
sl_SI: Iskanje besedila skladbe ...

en: Magnatune online music store
sl_SI: Spletna glasbena trgovina Magnatune

en: Magnatune is an online record label that is not evil.
sl_SI: Magnatune je spletna založniška hiša, ki ni zlobna.

en:     * Free listening of all songs
sl_SI:     * Brezplačno poslušanje vseh skladb

en:     * Paid members get totally unlimited downloading of the entire catalog (no other service allows that)
sl_SI:     * Plačnikom članarine je omogočeno neomejeno prejemanje kar celih katalogov predstavnih datotek, česar ne ponuja nobeda druga storitev.

en:     * 10% of your Magnatune membership fees goes to Rhythmbox/GNOME - it's worth joining
sl_SI:     * 10 % od vaše članarine za Magnatune gre razvijalcem programa Rhythmbox/GNOME - splača se pridružiti

en:     * Open-Source friendly file formats: MP3s and WAVs, but also OGG and FLAC files.
sl_SI:     * Odprtokodno podprti zapisi datotek: MP3s in WAV ter seveda OGG in FLAC.

en:     * All albums and artists hand-picked
sl_SI:     * Vsi albumi in izvajalci so ročno izbrani

en: You can find more information at
sl_SI: Več podrobnosti si je mogoče ogledati na

en: Download Album
sl_SI: Prejmi album

en: Artist Info
sl_SI: Podrobnosti izvajalca

en: Magnatune Store
sl_SI: Trgovina Magnatune

en: Adds support to Rhythmbox for playing and purchasing from the Magnatune online music store
sl_SI: Rhythmboxu doda podporo za predvajanje in nakupovanje iz spletne glasbene trgovine Magnatune

en: January (01)
sl_SI: Januar (01)

en: February (02)
sl_SI: Februar (02)

en: March (03)
sl_SI: Marec (03)

en: May (05)
sl_SI: Maj (05)

en: June (06)
sl_SI: Junij (06)

en: July (07)
sl_SI: Julij (07)

en: August (08)
sl_SI: Avgust (08)

en: October (10)
sl_SI: Oktober (10)

en: $8 US (typical)
sl_SI: $8 US (povprečno)

en: $10 US (better than average)
sl_SI: $10 US (boljše kot povprečje)

en: $12 US (generous)
sl_SI: $12US (radodarno)

en: $15 US (VERY generous!)
sl_SI: $15 US (ZELO radodarno!)

en: $18 US (We love you!)
sl_SI: $18 US (Obožujemo te!)

en: Magnatune Information
sl_SI: Podrobnosti Magnatune

en: I don't have a Magnatune account
sl_SI: Nimam računa Magnatune

en: I have a streaming account
sl_SI: Imam račun pretakanja

en: I have a download account
sl_SI: Imam račun prejemanja

en: Username:
sl_SI: Uporabniško ime:

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Preferred audio _format:
sl_SI: Prednostni _zapis zvoka:

en: Get an account at
sl_SI: Dobite račun na

en: Find out about Magnatune at
sl_SI: Izvedite več o Magnatune na

en: Couldn't download album
sl_SI: Albuma ni mogoče prejeti

en: You must have a library location set to download an album.
sl_SI: Za prejem albuma mora biti nastavljeno mesto knjižnice.

en: Unable to load catalog
sl_SI: Kataloga ni mogoče naložiti

en: Rhythmbox could not understand the Magnatune catalog, please file a bug.
sl_SI: Rhythmbox ne more razumeti kataloga Magnatune, pošljite poročilo o hrošču.

en: Loading Magnatune catalog
sl_SI: Nalaganje kataloga Magnatune

en: Download Error
sl_SI: Napaka prejema

en: An error occurred while trying to authorize the download.
    The Magnatune server returned:
    %s
sl_SI: Med poskusom pooblastitve prejema je prišlo do napake.
    Strežnik Magnatune je vrnil:
    %s

en: Error
sl_SI: Napaka

en: An error occurred while trying to download the album.
    The error text is:
    %s
sl_SI: Med poskusom prejema albuma je prišlo do napake.
    Besedilo napake je:
    %s

en: Downloading from Magnatune
sl_SI: Prejemanje preko spletišča Magnatune

en: MPRIS D-Bus interface
sl_SI: Vmesnik vodila MPRIS D-Bus

en: Provides an implementation of the MPRIS D-Bus interface specification
sl_SI: Zagotovi podporo vmesnika vodila D-Bus

en: Portable Players - MTP
sl_SI: Prenosni predvajalniki - MTP

en: Support for MTP devices (show the content, transfer, play from device)
sl_SI: Podpora za naprave MTP (prikaz vsebine, prenos in predvajanje z naprave)

en: Media Player
sl_SI: Predstavni predvajalnik

en: Media player device error
sl_SI: Napaka naprave predstavnega predvajalnika

note: Translators: first %s is the device manufacturer, * second is the product name.
en: Unable to open the %s %s device
sl_SI: Naprave %s %s ni mogoče odpreti

en: Digital Audio Player
sl_SI: Digitalni zvočni predvajalnik

en: Unable to copy file from MTP device: %s
sl_SI: Datoteke ni mogoče kopirati z naprave MTP: %s

en: Not enough space in %s
sl_SI: Na %s ni dovolj prostora

en: Unable to open temporary file: %s
sl_SI: Začasne datoteke ni mogoče odpreti: %s

en: No space left on MTP device
sl_SI: Na napravi MTP ni več prostora

en: Unable to send file to MTP device: %s
sl_SI: Datoteke ni mogoče poslati na napravo MTP: %s

en: Notification
sl_SI: Obvestilo

en: Notification popups
sl_SI: Pojavna obvestila

en: Previous
sl_SI: Predhodno

en: Pause
sl_SI: Premor

en: Play
sl_SI: Predvajaj

en: Next
sl_SI: Naslednja

note: Translators: by Artist
en: by <i>%s</i>
sl_SI: od <i>%s</i>

note: Translators: from Album
en: from <i>%s</i>
sl_SI: iz <i>%s</i>

en: Not Playing
sl_SI: Ni predvajanja

en: Power Manager
sl_SI: Upravljalnik porabe

en: Inhibit Power Manager from suspending the machine while playing
sl_SI: Onemogoči postavitev sistema v mirovanje med predvajanjem

en: Playing
sl_SI: Predvajanje

en: Python Console
sl_SI: Konzola python

en: Interactive python console
sl_SI: Vzajemna konzola python

en: Python Debugger (winpdb)
sl_SI: Razhroščevalnik Python (winpdb)

en: Python Debugger (debugpy)
sl_SI: Razhroščevalnik Python (debugpy)

en: You can access the main window through the 'shell' variable :
sl_SI: Do glavnega okna lahko dostopate preko spremenljivke 'shell':

en: After you press OK, Rhythmbox will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in the file %s, it will use the default password ('rhythmbox').
sl_SI: Po pritisku v redu bo Rhythmbox počakal dokler se z njim ne povežete z winpdb ali rpdb2. V primeru da v datoteki %s niste nastavili gesla razhroščevalnika, bo uporabljeno privzeto geslo ('rhythmbox') .

en: Rhythmbox is now listening for Debug Adapter Protocol connections on port %d. You can now attach to it using a compatible debugger such as vimspector, nvim-dap or Visual Studio Code.
sl_SI: Rhythmbox zdaj posluša povezave protokola »Debug Adapter Protocol« na vratih %d. Zdaj nanje lahko pripnete združljiv razhroščevalnik, kot so vimspector, nvim-dap ali Visual Studio Code.

en: Unable to start Debug Adapter Protocol listener: %s
sl_SI: Ni mogoče zagnati poslušalca protokola vmesnika za odpravljanje napak: %s

en: The %s Python module is not available. Install the module and then restart Rhythmbox to enable debugging with %s.
sl_SI: Modul %s Pythona ni na voljo. Namestite modul in znova zaženite Rhythmbox, da omogočite odpravljanje napak s/z %s.

en: Inform Zeitgeist about your activity
sl_SI: Obveščajte Zeitgeist o svojih dejavnostih

en: -15.0 dB
sl_SI: -15,0 dB

en: 0.0 dB
sl_SI: 0,0 dB

en: 15.0 dB
sl_SI: 15,0 dB

en: The GStreamer elements required for ReplayGain processing are not available. The missing elements are: %s
sl_SI: Predmeti GStreamer zahtevani za obdelavo pridobitve glasnosti niso na voljo. Manjkajoči predmeti so: %s

en: ReplayGain GStreamer plugins not available
sl_SI: Vstavki Gstreamer pridobitve glasnosti niso na voljo

en: ReplayGain
sl_SI: Pridobitev glasnosti

en: Use ReplayGain to provide a consistent playback volume
sl_SI: Uporaba pridobitve glasnosti za zagotovitev dosledne glasnosti predvajanja

en: Radio (equal loudness for all tracks)
sl_SI: Radio (enaka glasnost za vse posnetke)

en: Album (ideal loudness for all tracks)
sl_SI: Album (najustreznejša glasnost za vse posnetke)

en: ReplayGain preferences
sl_SI: Možnosti pridobitve glasnosti

en: ReplayGain _mode:
sl_SI: Način pridobitve _glasnosti:

en: _Pre-amp:
sl_SI: _Predhodna okrepitev glasnosti:

en: _Apply compression to prevent clipping
sl_SI: _Uveljavi stiskanje za preprečitev obrezovanja

en: Learn more about ReplayGain
sl_SI: Več o ReplayGain

en: Web remote control preferences
sl_SI: Nastavitve spletnega daljinskega upravljalnika

en: Listening port:
sl_SI: Vrata za poslušanje:

en: Passphrase:
sl_SI: Šifrirno geslo:

en: Web remote control
sl_SI: Spletni daljinski upravljalnik

en: Control Rhythmbox from a web browser
sl_SI: Krmilite Rhythmbox iz spletnega brskalnika

en: Launch web remote control
sl_SI: Zaženite spletni daljinski upravljalnik

en: %d feed | %d feeds
sl_SI[0]: %d virov
sl_SI[1]: %d vir
sl_SI[2]: %d vira
sl_SI[3]: %d viri

en: Unable to load the feed. Check your network connection.
sl_SI: Vira ni mogoče naložiti. Preveriti je treba omrežno povezavo.

en: Unable to search for podcasts. Check your network connection.
sl_SI: Ni mogoče iskati med podcasti. Preveriti je treba omrežno povezavo.

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Episodes
sl_SI: Epizode

en: Date
sl_SI: Datum

en: New Episodes
sl_SI: Nove epizode

en: New Downloads
sl_SI: Novi prejemi

en: Downloading podcast
sl_SI: Prejemanje podcasta

en: Error downloading podcast
sl_SI: Napaka pri prejemanju podcasta

en: Finished downloading podcast
sl_SI: Prejemanje podcasta je končano

en: Error in podcast
sl_SI: Napaka v podcastu

en: There was a problem adding this podcast: %s.  Please verify the URL: %s
sl_SI: Med dodajanjem podcasta %s je prišlo do težave. Preverite URL: %s

en: %s. Would you like to add the podcast feed anyway?
sl_SI: %s. Ali bi vseeno radi dodali vir podcasta?

en: New updates available from
sl_SI: Nove posodobitve so dostopne od

en: The URL '%s' does not appear to be a podcast feed. It may be the wrong URL, or the feed may be broken. Would you like Rhythmbox to attempt to use it anyway?
sl_SI: Kaže da URL '%s' ni vir podcasta. Morda je URL napačen, ali pa je vir pokvarjen. Ali ga naj Rhythmbox vseeno poskusi uporabiti?

note: added as something else, probably iradio
en: URL already added
sl_SI: URL je bil že dodan

en: The URL "%s" has already been added as a radio station. If this is a podcast feed, please remove the radio station.
sl_SI: URL "%s" je bil že dodan kot radijska postaja. V primeru da je to vir podcasta, odstranite radijsko postajo.

en: Unable to parse the feed contents
sl_SI: Vsebine vira ni mogoče razčleniti

en: The feed does not contain any downloadable items
sl_SI: Vir ne vsebuje prejemljivih predmetov

en: Not Downloaded
sl_SI: Ni prejeto

en: Delete the podcast feed and downloaded files?
sl_SI: Izbris vira podcasta in prejetih datotek?

en: If you choose to delete the feed and files, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the feed but keep the downloaded files by choosing to delete the feed only.
sl_SI: V primeru da izbrišete vir in datoteke, bodo trajno izgubljeni. Vir lahko izbrišete in obdržite prejete datoteke, če za izbris izberete le vir.

en: Delete _Feed Only
sl_SI: Izbriši le _vir

en: _Delete Feed And Files
sl_SI: _Izbriši vir in datoteke

en: Downloaded
sl_SI: Prejeto

en: Failed
sl_SI: Spodletelo

en: Waiting
sl_SI: Čakanje

en: Podcast Error
sl_SI: Napaka podcasta

en: Delete the podcast episode and downloaded file?
sl_SI: Izbris epizode podcasta in prejete datoteke?

en: If you choose to delete the episode and file, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the episode but keep the downloaded file by choosing to delete the episode only, or delete the downloaded file but keep the episode by choosing to delete the file only.
sl_SI: V primeru da izbrišete epizodo in datoteko, bosta trajno izgubljeni. Epizodo lahko izbrišete in obdržite prejeto datoteko, če za izbris izberete le epizodo, ali izbrišete prejeto datoteko, vendar ohranite epizodo, tako da izberete za izbris le datoteko.

en: Delete _Episode Only
sl_SI: Izbriši le _epizodo

en: Delete _File Only
sl_SI: Izbriši le _datoteko

en: _Delete Episode And File
sl_SI: _Izbriši epizodo in datoteko

en: %d episode | %d episodes
sl_SI[0]: %d epizod
sl_SI[1]: %d epizoda
sl_SI[2]: %d epizodi
sl_SI[3]: %d epizode

en: Feed
sl_SI: Vir

en: Status
sl_SI: Stanje

note: ensure search instances exist
en: Search all fields
sl_SI: Iskanje vseh polj

en: Search podcast feeds
sl_SI: Išči vire podcasta

en: Search podcast episodes
sl_SI: Išči epizode podcasta

en: Show the version of the program
sl_SI: Pokaži različico programa

en: Don't start a new instance of Rhythmbox
sl_SI: Ne zaženi novega primerka programa

en: Quit Rhythmbox
sl_SI: Končaj Rhythmbox

en: Check if Rhythmbox is already running
sl_SI: Preveri, če Rhythmbox že teče

en: Don't present an existing Rhythmbox window
sl_SI: Ne prikaži obstoječega okna programa

en: Jump to next song
sl_SI: Skok na naslednjo skladbo

en: Jump to previous song
sl_SI: Skok na predhodno skladbo

en: Seek in current track
sl_SI: Išči v trenutnem posnetku

en: Resume playback if currently paused
sl_SI: Nadaljuj s predvajanjem, če je predvajanje v premoru

en: Pause playback if currently playing
sl_SI: Naredi premor predvajanja, če poteka predvajanje

en: Toggle play/pause mode
sl_SI: Preklop načinov predvajanje/premor

en: Stop playback
sl_SI: Zaustavitev predvajanja

en: Play a specified URI, importing it if necessary
sl_SI: Predvajanje ter uvoz določenega URI, kadar je to zahtevano

en: URI to play
sl_SI: URI za predvajanje

en: Add specified tracks to the play queue
sl_SI: Dodajanje določenih posnetkov v vrsto predvajanja

en: Empty the play queue before adding new tracks
sl_SI: Pred dodajanjem novih posnetkov izprazni vrsto predvajanja

en: Print the title and artist of the playing song
sl_SI: Natisni naslov in izvajalca predvajane skladbe

en: Print formatted details of the song
sl_SI: Natisni oblikovane podrobnosti skladbe

en: Select the source matching the specified URI
sl_SI: Izberi vir skladen z navedenim naslovom URI

en: Source to select
sl_SI: Vir za izbiro

en: Activate the source matching the specified URI
sl_SI: Omogoči vir skladen z navedenim naslovom URI

en: Source to activate
sl_SI: Vir za omogočenje

en: Play from the source matching the specified URI
sl_SI: Predvajaj vir skladen z navedenim naslovom URI

en: Source to play from
sl_SI: Vir za predvajanje

en: Enable repeat playback order
sl_SI: Omogoči način ponavljanja predvajanja

en: Disable repeat playback order
sl_SI: Onemogoči način ponavljanja predvajanja

en: Enable shuffle playback order
sl_SI: Omogoči način premešanega predvajanja

en: Disable shuffle playback order
sl_SI: Onemogoči način premešanega predvajanja

en: Set the playback volume
sl_SI: Nastavitev glasnosti predvajanja

en: Increase the playback volume
sl_SI: Povečanje glasnosti predvajanja

en: Decrease the playback volume
sl_SI: Zmanjšanje glasnosti predvajanja

en: Print the current playback volume
sl_SI: Natisni trenutno glasnost predvajanja

note: { "mute", 0, 0, G_OPTION_ARG_NONE, &mute, N_("Mute playback"), NULL }, { "unmute", 0, 0, G_OPTION_ARG_NONE, &unmute, N_("Unmute playback"), NULL },
en: Set the rating of the current song
sl_SI: Nastavi oceno trenutne skladbe

en: Start interactive mode
sl_SI: Zaženi interaktivni način

en: n - Next track
sl_SI: n - Naslednja skladba/posnetek

en: p - Previous track
sl_SI: p - Prejšnja skladba/posnetek

en: space - Play/pause
sl_SI: preslednica - Predvajaj/premor

en: s - Show playing track details
sl_SI: s - Prikaži podrobnosti o predvajani skladbi/posnetku

en: v - Decrease volume
sl_SI: v - Zmanjšaj glasnost

en: V - Increase volume
sl_SI: V - Povečaj glasnost

en: h/? - Help
sl_SI: h/? -Pomoč

en: q - Quit
sl_SI: q - Izhod

en: Not playing
sl_SI: Ni predvajanja

note: Translators: title by artist from album
en: %tt by %ta from %at
sl_SI: %tt izvajalca %ta s/z %at

note: Translators: title by artist
en: %tt by %ta
sl_SI: %tt izvajalca %ta

note: Translators: title from album
en: %tt from %ta
sl_SI: %tt s/z %ta

note: Translators: %te is replaced with elapsed time, %td is replaced with track duration
en: [%te of %td]
sl_SI: [%te od %td]

en: Paused
sl_SI: V premoru

en: Seeked to %s
sl_SI: Iskano do %s

en: Now playing: %s %s
sl_SI: Trenutno v predvajanju: %s %s

en: Unknown playback state: %s
sl_SI: Neznano stanje predvajanja: %s

en: Volume is now %.02f
sl_SI: Glasnost je zdaj %.02f

note: should print this before dbus setup, really
en: Press 'h' for help.
sl_SI: Pritisnite »h« za pomoč.

en: Playback volume is %f.
sl_SI: Glasnost predvajanja je %f.

en: Couldn't access %s: %s
sl_SI: Do %s ni mogoče dostopati: %s

note: Translators: this is an example artist name.  It should * not be translated literally, but could be replaced with * a local artist name if desired.  Ensure the album name * and song title are also replaced in this case.
en: The Beatles
sl_SI: Adi Smolar

note: Translators: this is an example album name.  If the * example artist name is localised, this should be replaced * with the name of an album by that artist.
en: Help!
sl_SI: Pomoč!

note: Translators: this is an example song title.  If the example * artist and album names are localised, this should be replaced * with the name of the seventh song from the localised album.
en: Ticket To Ride
sl_SI: Bog ne daj da bi crknu televizor

note: Translators: the parameter here is a list of GStreamer plugins. * The plugin names are already translated.
en: Additional GStreamer plugins are required to play this file: %s
sl_SI: Za predvajanje datoteke so zahtevani dodatni vstavki Gstreamer: %s

en: invalid unicode in error message
sl_SI: neveljaven unicode v sporočilu o napaki

en: Empty file
sl_SI: Prazna datoteka

en: Could not load the music database:
sl_SI: Ni mogoče naložiti podatkovne zbirke glasbe:

en: %ld minute | %ld minutes
sl_SI[0]: %ld minut
sl_SI[1]: %ld minuta
sl_SI[2]: %ld minuti
sl_SI[3]: %ld minute

en: %ld hour | %ld hours
sl_SI[0]: %ld ur
sl_SI[1]: %ld ura
sl_SI[2]: %ld uri
sl_SI[3]: %ld ure

en: %ld day | %ld days
sl_SI[0]: %ld dni
sl_SI[1]: %ld dan
sl_SI[2]: %ld dni
sl_SI[3]: %ld dni

note: Translators: the format is "X days, X hours and X minutes"
en: %s, %s and %s
sl_SI: %s, %s in %s

note: Translators: the format is "X days and X hours" Translators: the format is "X days and X minutes" Translators: the format is "X hours and X minutes"
en: %s and %s
sl_SI: %s in %s

en: Scanning
sl_SI: Preiskovanje

en: %d of %d
sl_SI: %d od %d

en: All
sl_SI: Vse

en: The database was created by a later version of Rhythmbox.  This version of Rhythmbox cannot read the database.
sl_SI: Podatkovna zbirka je bila ustvarjena z novejšo različico Rhythmbox. Ta različica Rhythmbox ne more brati podatkovne zbirke.

en: Python Sample Plugin
sl_SI: Vzorčni vstavek Python

en: A sample plugin in Python with no features
sl_SI: Vzorčni vstavek v Python-u brez zmožnosti

en: Python Source
sl_SI: Vir Python

en: Sample Plugin
sl_SI: Vzorčni vstavek

en: A sample plugin in C with no features
sl_SI: Vzorčni vstavek v jeziku C brez zmožnosti

en: Vala Sample Plugin
sl_SI: Vzorčni vstavek Vala

en: A sample plugin in Vala with no features
sl_SI: Vzorčni vstavek v jeziku Vala brez zmožnosti

en: Rhythmbox is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
sl_SI: Rhythmbox je prost program; lahko ga redistribuirate
    in/ali spreminjate pod pogoji GNU General Public Licence kot je
     objavljena s Free Software Foundation; ali različico 2 Licence
     ali (na vašo željo) katerakoli kasnejša različica.

en: Rhythmbox is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
sl_SI: Rhythmbox se razširja v upanju da bo uporaben, toda BREZ
    KAKRŠNIHKOLI ZAGOTOVIL; tudi brez impliciranih zagotovila za PRODAJO
     ali PRIMERNOST ZA DOLOČEN NAMEN. Oglejte si
     GNU General Public Licence za več podrobnosti.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with Rhythmbox; if not, write to the Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
sl_SI: Skupaj s programom bi morali prejeti tudi kopijo GNU General Public License;
     v primeru, da kopije niste prejeli, pišite na Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Maintainers:
sl_SI: Vzdrževalci:

en: Former Maintainers:
sl_SI: Prejšnji vzdrževalci:

en: Contributors:
sl_SI: Sodelavci:

en: Music management and playback software for GNOME.
sl_SI: GNOME program za upravljanje in predvajanje glasbe.

en: Rhythmbox Website
sl_SI: Spletišče Rhythmbox

en: Couldn't display help
sl_SI: Pomoči ni mogoče prikazati

en: Enable debug output
sl_SI: Omogoči izhod razhroščevanja

en: Enable debug output matching a specified string
sl_SI: Omogoči filtriran odvod razhroščevanja

en: Do not update the library with file changes
sl_SI: Knjižnice ne posodobi s spremembami datotek

en: Do not register the shell
sl_SI: Ne vpiši lupine

en: Don't save any data permanently (implies --no-registration)
sl_SI: Podatkov ne shrani trajno (privzame --no-registration)

en: Disable loading of plugins
sl_SI: Onemogoči nalaganje vstavkov

en: Path for database file to use
sl_SI: Pot, ki naj jo uporablja datoteka podatkovne zbirke

en: Path for playlists file to use
sl_SI: Pot, ki naj jo uporablja datoteka seznama predvajanja

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sl_SI: %s
    Zaženite '%s --help' za podroben pregled razpoložljivih možnosti ukazne vrstice.

en: MPEG Version 3.0 URL
sl_SI: URL MPEG različice 3.0

en: Shoutcast playlist
sl_SI: Seznam predvajanja Shoutcast

en: XML Shareable Playlist Format
sl_SI: Souporabni seznam prevajanja XML

en: The playlist file may be in an unknown format or corrupted.
sl_SI: Datoteka seznama predvajanja je lahko v neznane vrste ali pokvarjena.

en: Untitled Playlist
sl_SI: Seznam predvajanja brez naslova

en: New Playlist
sl_SI: Nov seznam predvajanja

en: Couldn't read playlist
sl_SI: Seznama predvajanja ni mogoče brati

en: All Files
sl_SI: Vse datoteke

en: Load Playlist
sl_SI: Naloži seznam predvajanja

en: Couldn't save playlist
sl_SI: Seznama predvajanja ni mogoče shraniti

en: Unsupported file extension given.
sl_SI: Podana je bila nepodprta pripona datotek.

en: Playlist %s already exists
sl_SI: Seznam predvajanja %s že obstaja

en: Unknown playlist: %s
sl_SI: Neznan seznam predvajanja: %s

en: Playlist %s is an automatic playlist
sl_SI: Seznam predvajanja %s je samodejni seznam predvajanja

en: Error while saving song information
sl_SI: Napaka med shranjevanjem podatkov o skladbi

en: Pause playback
sl_SI: Premor predvajanja

en: Start playback
sl_SI: Začetek predvajanja

note: Translators: %s is the song name
en: %s (Paused)
sl_SI: %s (v premoru)

en: No registered source can handle URI %s
sl_SI: Ni vira za upravljanjem z naslovom URI %s

en: No registered source matches URI %s
sl_SI: Noben vpisan vir ni skladen z naslovom URI %s

en: Unknown song URI: %s
sl_SI: Neznan URI skladbe: %s

en: Unknown property %s
sl_SI: Neznana lastnost %s

en: Invalid property type %s for property %s
sl_SI: Neveljavna vrsta lastnosti %s za lastnost %s

en: Stream error
sl_SI: Napaka pretoka

en: Unexpected end of stream!
sl_SI: Nepričakovan konec pretoka!

en: Playlist was empty
sl_SI: Seznam predvajanja je bil prazen

en: This item is not playable
sl_SI: Tega elementa ni mogoče predvajati

en: Not currently playing
sl_SI: Trenutno ni predvajanja

en: No previous song
sl_SI: Ni predhodne skladbe

en: No next song
sl_SI: Ni naslednje skladbe

en: Couldn't stop playback
sl_SI: Predvajanja ni mogoče zaustaviti

en: Playback position not available
sl_SI: Položaj predvajanja ni dostopen

en: Current song is not seekable
sl_SI: Po trenutni skladbi ni mogoče iskati

en: Couldn't start playback
sl_SI: Predvajanja ni mogoče začeti

en: Linear
sl_SI: Zaporedno

en: Linear looping
sl_SI: Zaporedno kroženje

en: Random with equal weights
sl_SI: Naključno z enakimi utežmi

en: Random by time since last play
sl_SI: Naključno po času od zadnjega predvajanja

en: Random by rating
sl_SI: Naključno po oceni

en: Random by time since last play and rating
sl_SI: Naključno po času od zadnjega predvajanja in oceni

en: Linear, removing entries once played
sl_SI: Zaporedno, odstrani vnose po predvajanju

en: Failed to create the player: %s
sl_SI: Ustvarjanje predvajalnika je spodletelo: %s

en: Rhythmbox Preferences
sl_SI: Možnosti Rhythmbox

en: General
sl_SI: Splošno

en: Playback
sl_SI: Predvajanje

en: Plugins
sl_SI: Vstavki

en: The file "%s" already exists. Do you want to replace it?
sl_SI: Datoteka z imenom "%s" že obstaja. Ali jo želite zamenjati?

en: _Skip
sl_SI: Pre_skoči

en: _Replace
sl_SI: _Zamenjaj

en: S_kip All
sl_SI: Pres_koči vse

en: Replace _All
sl_SI: Zamenjaj _vse

en: %d file cannot be transferred as it must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available | %d files cannot be transferred as they must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available
sl_SI[0]: %d datotek ni mogoče prenesti na napravo, saj jih je treba pretvoriti v zapis, ki ga ciljna naprava podpira, vendar pa ni ustreznega kodirnika te vrste.
sl_SI[1]: %d datoteke ni mogoče prenesti na napravo, saj jo je treba pretvoriti v zapis, ki ga ciljna naprava podpira, vendar pa ni ustreznega kodirnika te vrste.
sl_SI[2]: %d datotek ni mogoče prenesti na napravo, saj ju je treba pretvoriti v zapis, ki ga ciljna naprava podpira, vendar pa ni ustreznega kodirnika te vrste.
sl_SI[3]: %d datotek ni mogoče prenesti na napravo, saj jih je treba pretvoriti v zapis, ki ga ciljna naprava podpira. Hkrati kodirniki za podprte vrste niso na voljo.

note: XXX should provide the option of picking a different format?
en: Additional software is required to encode media in your preferred format:
    %s
sl_SI: Za kodiranje predstavnih vsebin v želeno vrsto datoteke zahteva namestitev dodatnega programa:
    %s

en: Additional software is required to convert %d file into a format supported by the target device:
    %s | Additional software is required to convert %d files into a format supported by the target device:
    %s
sl_SI[0]: Za pretvorbo teh %d datotek v zapis, ki ga podpira ciljna naprava, je zahtevana dodatna programska oprema:
    %s
sl_SI[1]: Za pretvorbo teh %d datoteke v zapis, ki ga podpira ciljna naprava, je zahtevana dodatna programska oprema:
    %s
sl_SI[2]: Za pretvorbo teh %d datotek v zapis, ki ga podpira ciljna naprava, je zahtevana dodatna programska oprema:
    %s
sl_SI[3]: Za pretvorbo teh %d datotek v zapis, ki ga podpira ciljna naprava, je zahtevana dodatna programska oprema:
    %s

en: Unable to transfer tracks
sl_SI: Posnetkov ni mogoče prenesti

en: _Cancel the transfer
sl_SI: _Prekliči prenos

en: _Skip these files
sl_SI: P_reskoči te datoteke

en: _Install
sl_SI: _Namesti

en: Search artists
sl_SI: Iskanje izvajalcev

en: Search composers
sl_SI: Iskanje skladateljev

en: Search albums
sl_SI: Iskanje albumov

en: Search titles
sl_SI: Iskanje naslovov

en: Search genres
sl_SI: Preišči zvrsti

en: Unable to eject
sl_SI: Ni mogoče izvreči

en: Unable to unmount
sl_SI: Ni mogoče odklopiti

en: Library
sl_SI: Knjižnica

en: Stores
sl_SI: Trgovine

en: Devices
sl_SI: Naprave

en: Shared
sl_SI: Souporaba

note: set up info bar for triggering codec installation
en: Install Additional Software
sl_SI: Namesti dodaten program

en: Additional software is required to play some of these files.
sl_SI: Za predvajanje nekaterih od teh datotek so zahtevani dodatni programi.

en: Import Errors
sl_SI: Napake uvoza

en: %d import error | %d import errors
sl_SI[0]: %d napak uvoza
sl_SI[1]: %d napaka uvoza
sl_SI[2]: %d napaki uvoza
sl_SI[3]: %d napake uvoza

en: Artist/Artist - Album
sl_SI: Izvajalec/Izvajalec - Album

en: Artist/Album
sl_SI: Izvajalec/Album

en: Artist - Album
sl_SI: Izvajalec - Album

en: Number - Title
sl_SI: Številka - Naslov

en: Artist - Title
sl_SI: Izvajalec - Naslov

en: Artist - Number - Title
sl_SI: Izvajalec - Številka - Naslov

en: Artist (Album) - Number - Title
sl_SI: Izvajalec (Album) - Številka - Naslov

en: Number. Artist - Title
sl_SI: Številka. Izvajalec - Naslov

en: Music
sl_SI: Glasba

en: Choose Library Location
sl_SI: Izbor mesta knjižnice

en: Multiple locations set
sl_SI: Nastavitev več mest

en: Example Path:
sl_SI: Primer poti:

en: Error transferring track
sl_SI: Napaka med prenosom posnetka

en: Copying tracks to the library
sl_SI: Kopiranje posnetkov v knjižnico

en: Adding tracks to the library
sl_SI: Dodajanje posnetkov v knjižnico

en: Syncing tracks to %s
sl_SI: Usklajevanje posnetkov z %s

en: You have not selected any music, playlists, or podcasts to transfer to this device.
sl_SI: Niste izbrali glasbe, seznamov predvajanja ali podcastov za prenos na to napravo.

en: There is not enough space on the device to transfer the selected music, playlists and podcasts.
sl_SI: Na tej napravi ni dovolj prostora za prenos izbrane glasbe, seznamov predvajanja in podcastov.

en: %s Sync Settings
sl_SI: Nastavitve usklajevanja %s

en: Sync with the device
sl_SI: Uskladi z napravo

en: Don't sync
sl_SI: Ne uskladi

en: Missing Files
sl_SI: Manjkajoče datoteke

en: %d missing file | %d missing files
sl_SI[0]: %d manjkajočih datotek
sl_SI[1]: %d manjkajoča datoteka
sl_SI[2]: %d manjkajoči datoteki
sl_SI[3]: %d manjkajoče datoteke

en: Remove from Playlist
sl_SI: Odstrani s seznama predvajanja

en: Play Queue
sl_SI: Predvajalna vrsta

note: Translators: format is "<title> by <artist> from <album>"
en: by
sl_SI: od

en: from
sl_SI: iz

en: %d song | %d songs
sl_SI[0]: %d skladb
sl_SI[1]: %d skladba
sl_SI[2]: %d skladbi
sl_SI[3]: %d skladbe

en: Connecting
sl_SI: Povezovanje

en: Buffering
sl_SI: Polnjenje medpomnilnika

en: Transferring tracks to %s
sl_SI: Kopiranje posnetkov v %s

en: All Music
sl_SI: Vsa glasba

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Available
sl_SI: Na voljo

en: Image/label border
sl_SI: Obroba slike / oznake

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
sl_SI: Širina obrobe okoli oznake in slika v opozorilnem pogovornemu oknu

en: Alert Type
sl_SI: Vrsta opozorila

en: The type of alert
sl_SI: Vrsta opozorila

en: Alert Buttons
sl_SI: Opozorilni gumbi

en: The buttons shown in the alert dialog
sl_SI: Gumbi prikazani v opozorilnemu pogovornemu oknu

en: Show more _details
sl_SI: Pokaži več _podrobnosti

en: _OK
sl_SI: _V redu

en: _No
sl_SI: _Ne

en: _Yes
sl_SI: _Da

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: Constant bit rate
sl_SI: Stalna bitna hitrost

en: Variable bit rate
sl_SI: Spremenljiva bitna hitrost

en: Constrained Variable bit rate
sl_SI: Omejena spremenljiva bitna hitrost

en: Default settings
sl_SI: Privzete nastavitve

en: Lossless
sl_SI: Brez izgub

en: Track
sl_SI: Posnetek

en: Composer
sl_SI: Skladatelj

en: Comment
sl_SI: Opomba

en: Time
sl_SI: Trajanje

en: Year
sl_SI: Leto

en: Quality
sl_SI: Kakovost

en: Rating
sl_SI: Ocena

en: Play Count
sl_SI: Števec predvajanj

en: Last Played
sl_SI: Zadnjič predvajano

en: Date Added
sl_SI: Datum dodajanja

en: Last Seen
sl_SI: Zadnjič videno

en: Location
sl_SI: Mesto

en: BPM
sl_SI: UNM

en: Now Playing
sl_SI: Se predvaja

en: Playback Error
sl_SI: Napaka predvajanja

en: Drop artwork here
sl_SI: Spustite grafično podobo tukaj

en: Examining files
sl_SI: Preučevanje datotek

note: this isn't a terribly helpful message.
en: The location you have selected is on the device %s.
sl_SI: Mesto, ki ste ga izbrali na napravi %s.

en: Show %s
sl_SI: Pokaži %s

en: Import %d selected track | Import %d selected tracks
sl_SI[0]: Uvozi %d izbranih posnetkov
sl_SI[1]: Uvozi %d izbran posnetek
sl_SI[2]: Uvozi %d izbrana posnetka
sl_SI[3]: Uvozi %d izbrane posnetke

en: Import %d listed track | Import %d listed tracks
sl_SI[0]: Uvozi %d izpisanih posnetkov
sl_SI[1]: Uvozi %d izpisan posnetek
sl_SI[2]: Uvozi %d izpisana posnetka
sl_SI[3]: Uvozi %d izpisane posnetke

en: %d artist (%d) | All %d artists (%d)
sl_SI[0]: Vseh %d izvajalcev (%d)
sl_SI[1]: %d izvajalec (%d)
sl_SI[2]: %d izvajalca (%d)
sl_SI[3]: %d izvajalci (%d)

en: %d album (%d) | All %d albums (%d)
sl_SI[0]: Vseh %d albumov (%d)
sl_SI[1]: %d album (%d)
sl_SI[2]: %d albuma (%d)
sl_SI[3]: %d albume (%d)

en: %d genre (%d) | All %d genres (%d)
sl_SI[0]: Vseh %d zvrsti (%d)
sl_SI[1]: %d zvrst (%d)
sl_SI[2]: %d zvrsti (%d)
sl_SI[3]: %d zvrsti (%d)

en: %d (%d) | All %d (%d)
sl_SI[0]: Vseh %d (%d)
sl_SI[1]: %d (%d)
sl_SI[2]: %d (%d)
sl_SI[3]: %d (%d)

en: _New
sl_SI: _Novo

en: Create Automatic Playlist
sl_SI: Ustvarjanje samodejnega seznama predvajanja

en: Edit Automatic Playlist
sl_SI: Urejanje samodejnega seznama predvajanja

[ctx: query-criteria]
en: Title
sl_SI: Naslov

[ctx: query-criteria]
en: Artist
sl_SI: Izvajalec

[ctx: query-criteria]
en: Composer
sl_SI: Skladatelj

[ctx: query-criteria]
en: Album Artist
sl_SI: Izvajalec albuma

[ctx: query-criteria]
en: Genre
sl_SI: Zvrst

[ctx: query-criteria]
en: Year
sl_SI: Leto

[ctx: query-criteria]
en: Rating
sl_SI: Ocena

[ctx: query-criteria]
en: Path
sl_SI: Pot

[ctx: query-criteria]
en: Comment
sl_SI: Opomba

[ctx: query-criteria]
en: Play Count
sl_SI: Števec predvajanj

[ctx: query-criteria]
en: Track Number
sl_SI: Številka posnetka

[ctx: query-criteria]
en: Disc Number
sl_SI: Številka diska

[ctx: query-criteria]
en: Bitrate
sl_SI: Bitna hitrost

[ctx: query-criteria]
en: Duration
sl_SI: Trajanje

[ctx: query-criteria]
en: Beats Per Minute
sl_SI: Udarcev na minuto

[ctx: query-criteria]
en: Time of Last Play
sl_SI: Čas zadnjega predvajanja

[ctx: query-criteria]
en: Time Added to Library
sl_SI: Čas dodajanja v knjižnico

[ctx: query-sort]
en: Artist
sl_SI: Izvajalec

en: _In reverse alphabetical order
sl_SI: _V obratnem abecednem redu

[ctx: query-sort]
en: Composer
sl_SI: Skladatelj

[ctx: query-sort]
en: Album Artist
sl_SI: Izvajalec albuma

[ctx: query-sort]
en: Genre
sl_SI: Zvrst

[ctx: query-sort]
en: Title
sl_SI: Naslov

[ctx: query-sort]
en: Rating
sl_SI: Ocena

en: W_ith more highly rated tracks first
sl_SI: N_ajprej boljše ocenjeni posnetki

[ctx: query-sort]
en: Play Count
sl_SI: Števec predvajanj

en: W_ith more often played songs first
sl_SI: N_ajprej bolj pogosto predvajani posnetki

[ctx: query-sort]
en: Year
sl_SI: Leto

en: W_ith newer tracks first
sl_SI: N_ajprej novejši posnetki

[ctx: query-sort]
en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: W_ith longer tracks first
sl_SI: N_ajprej daljše skladbe

[ctx: query-sort]
en: Track Number
sl_SI: Številka posnetka

en: _In decreasing order
sl_SI: _Po padajočem vrstnem redu

[ctx: query-sort]
en: Last Played
sl_SI: Nazadnje predvajano

en: W_ith more recently played tracks first
sl_SI: N_ajprej nedavno predvajani posnetki

[ctx: query-sort]
en: Date Added
sl_SI: Datum uvoza

en: W_ith more recently added tracks first
sl_SI: N_ajprej nedavno dodani posnetki

[ctx: query-sort]
en: Comment
sl_SI: Opomba

[ctx: query-sort]
en: Beats Per Minute
sl_SI: Udarcev na minuto

en: W_ith faster tempo tracks first
sl_SI: N_ajprej posnetki z višjim tempom

en: contains
sl_SI: vsebuje

en: does not contain
sl_SI: ne vsebuje

en: equals
sl_SI: je enako

en: not equal to
sl_SI: ni enako kot

en: starts with
sl_SI: se začne z

en: ends with
sl_SI: se konča z

en: at least
sl_SI: najmanj

note: matches if A >= B
en: at most
sl_SI: največ

note: Translators: this matches songs within 1-Jan-YEAR to 31-Dec-YEAR
en: in
sl_SI: v

note: Translators: this matches songs before 1-Jan-YEAR or after 31-Dec-YEAR
en: not in
sl_SI: ni v

note: Translators: this matches songs after 31-Dec-YEAR
en: after
sl_SI: po

note: Translators: this matches songs before 1-Jan-YEAR
en: before
sl_SI: pred

note: * Translators: this will match when within <value> of the current time * e.g. "in the last" "7 days" will match if within 7 days of the current time
en: in the last
sl_SI: v zadnjih

note: * Translators: this is the opposite of the above, and will match if not * within <value> of the current time
en: not in the last
sl_SI: ne v zadnjih

en: seconds
sl_SI: sekund

en: minutes
sl_SI: minut

en: hours
sl_SI: ur

en: days
sl_SI: dni

en: weeks
sl_SI: tednov

en: No Stars
sl_SI: Brez zvezd

en: %d Star | %d Stars
sl_SI[0]: %d zvezd
sl_SI[1]: %d zvezda
sl_SI[2]: %d zvezdi
sl_SI[3]: %d zvezde

en: Clear the search text
sl_SI: Počisti besedilo iskanja

en: Select the search type
sl_SI: Počisti vrsto iskanja

en: Search
sl_SI: Poišči

en: _Search:
sl_SI: I_skanje:

en: _Back
sl_SI: _Nazaj

en: _Forward
sl_SI: _Naprej

en: Song Properties
sl_SI: Lastnosti skladbe

en: Multiple Song Properties
sl_SI: Lastnosti več skladb

en: Unknown file name
sl_SI: Neznano ime datoteke

en: On the desktop
sl_SI: Na namizju

en: Unknown location
sl_SI: Neznano mesto
