rhythmbox master - en to kk translation catalogue (933 entries)

en: Could not create a temporary file to write to: %s
kk: Жазу үшін уақытша файлды жасау мүмкін емес: %s

en: Could not create a GStreamer sink element to write to %s
kk: %s файлына жазу үшін GStreamer қабылдағыш элементін жасау мүмкін емес

note: Translators: the parameter here is an error message ?
en: Failed to open output device: %s
kk: Шығыс құрылғысын ашу сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to create playbin element; check your GStreamer installation
kk: Playbin элементін жасау сәтсіз аяқталды; GStreamer орнатылымын тексеріңіз

en: Failed to create %s element; check your GStreamer installation
kk: %s элементін жасау сәтсіз аяқталды; GStreamer орнатылымын тексеріңіз

en: Failed to link new stream into GStreamer pipeline
kk: Жаңа ағынды GStreamer конвейеріне байланыстыру сәтсіз аяқталды

en: Failed to start new stream
kk: Жаңа ағынды іске қосу сәтсіз аяқталды

note: ?
en: Failed to open output device
kk: Шығыс құрылғысын ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to create GStreamer element; check your installation
kk: GStreamer элементін жасау сәтсіз аяқталды; орнатылымыңызды тексеріңіз

en: Failed to create audio output element; check your installation
kk: Аудио шығыс элементін жасау сәтсіз аяқталды; орнатылымыңызды тексеріңіз

en: Failed to link GStreamer pipeline; check your installation
kk: GStreamer конвейерін байланыстыру сәтсіз аяқталды; орнатылымыңызды тексеріңіз

en: Failed to create GStreamer pipeline to play %s
kk: %s ойнату үшін GStreamer конвейерін жасау мүмкін емес

en: Recently Added
kk: Жақында қосылған

en: Recently Played
kk: Жақында ойнатылған

en: My Top Rated
kk: Менің үздік бағаланғандарым

en: Music Player
kk: Музыка ойнатқышы

en: Rhythmbox Music Player
kk: Rhythmbox музыка ойнатқышы

en: Play and organize your music collection
kk: Музыкалық топтамаңызды ойнату және реттеу

en: Audio;Song;MP3;CD;Podcast;MTP;iPod;Playlist;Last.fm;UPnP;DLNA;Radio;
kk: Аудио;Ән;MP3;CD;Подкаст;MTP;iPod;Ойнату тізімі;Last.fm;UPnP;DLNA;Радио;

en: Play and organize all your music
kk: Барлық музыкаңызды ойнату және реттеу

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The Rhythmbox developers
kk: Rhythmbox әзірлеушілері

en: Rhythmbox is a music management application, designed to work well under the GNOME desktop. In addition to music stored on your computer, it supports network shares, podcasts, radio streams, portable music devices (including phones), and internet music services such as Last.fm and Magnatune.
kk: Rhythmbox — GNOME жұмыс үстелінде жақсы жұмыс істеуге арналған музыканы басқару бағдарламасы. Компьютеріңізде сақталған музыкадан басқа, ол желілік ортақ ресурстарды, подкасттарды, радио ағындарын, портативті музыкалық құрылғыларды (соның ішінде телефондарды) және Last.fm мен Magnatune сияқты интернет музыкалық сервистерін қолдайды.

en: Rhythmbox is Free software, based on GTK+ and GStreamer, and is extensible via plugins written in Python or C.
kk: Rhythmbox — GTK+ және GStreamer негізіндегі еркін бағдарламалық қамтама, оның мүмкіндіктерін Python немесе C тілінде жазылған плагиндер арқылы кеңейтуге болады.

en: Main Window
kk: Негізгі терезе

en: _View
kk: _Көрініс

en: Side Pane
kk: Бүйірлік панель

en: Play Queue in Side Pane
kk: Бүйірлік панельдегі ойнату кезегі

en: Song Position Slider
kk: Ән позициясының жүгірткісі

en: Album Art
kk: Альбом мұқабасы

en: Follow Playing Track
kk: Ойнатылып жатқан тректі бақылау

en: _Tools
kk: _Саймандар

en: _Preferences
kk: Қа_лаулар

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Rhythmbox
kk: Rhythmbox ту_ралы

en: Add to Queue
kk: Кезекке қосу

en: Add to Playlist
kk: Ойнату тізіміне қосу

en: Copy
kk: Көшіру

en: Cut
kk: Қию

en: _Move to Trash
kk: Қоқыс шелегіне _жылжыту

en: Browse this Genre
kk: Осы жанр бойынша шолу

en: Browse this Artist
kk: Осы орындаушы бойынша шолу

en: Browse this Album
kk: Осы альбом бойынша шолу

en: Pr_operties
kk: Қа_сиеттер

en: songs
kk: әндер

en: MB
kk: МБ

en: GB
kk: ГБ

en: Minutes
kk: Минут

en: Create automatically updating playlist where:
kk: Келесі шарттар бойынша автоматты түрде жаңартылатын ойнату тізімін жасау:

en: A_dd if any criteria are matched
kk: Кез келген шарт сәйкес келсе, қо_су

en: _Add
kk: Қо_су

en: _Limit to:
kk: _Шектеу:

en: _When sorted by:
kk: Рет_теу шарты:

en: _New Playlist
kk: _Жаңа ойнату тізімі

en: New _Automatic Playlist
kk: Жаңа а_втоматты ойнату тізімі

en: _Load from File
kk: Фай_лдан жүктеу

en: _Check for New Devices
kk: Жаңа құрылғыларды те_ксеру

en: Cu_t
kk: Қ_ию

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Paste
kk: Кі_рістіру

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: D_eselect All
kk: Таңдауды а_лып тастау

en: Add to Play Queue
kk: Ойнату кезегіне қосу

en: _Install additional software required to use this format
kk: Бұл пішімді пайдалану үшін қажетті қосымша бағдарламалық қамтаманы _орнату

en: Transcode lossless files into this format
kk: Сапасын жоғалтпайтын файлдарды осы пішімге транскодтау

en: Browser Views
kk: Шолу көріністері

en: _Artists and albums
kk: _Орындаушылар мен альбомдар

en: _Genres and artists
kk: _Жанрлар мен орындаушылар

en: G_enres, artists and albums
kk: Ж_анрлар, орындаушылар мен альбомдар

en: Visible Columns
kk: Көрінетін бағандар

en: Track _number
kk: Трек _нөмірі

en: _Last played
kk: _Соңғы ойнатылған

en: _Artist
kk: _Орындаушы

en: _Composer
kk: _Композитор

en: A_lbum
kk: А_льбом

en: _Year
kk: _Жыл

en: _Quality
kk: _Сапа

en: Lo_cation
kk: Ор_наласуы

en: Ti_me
kk: Уа_қыт

en: _Rating
kk: _Рейтинг

en: C_omment
kk: Түсінікт_еме

en: _Play count
kk: Ойнату са_ны

en: Da_te added
kk: Қосылған уақ_ыты

en: _Genre
kk: _Жанр

en: Select a location containing music to add to your library:
kk: Кітапханаңызға қосу үшін музыкасы бар орынды таңдаңыз:

en: Import
kk: Импорттау

en: Close
kk: Жабу

en: Copy files that are outside the music library
kk: Музыкалық кітапханадан тыс файлдарды көшіру

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: Library Location
kk: Кітапхана орналасуы

en: _Music files are placed in:
kk: _Музыкалық файлдардың орны:

en: _Browse...
kk: _Шолу...

en: _Watch my library for new files
kk: Кітапхананы жаңа файлдарға бақ_ылау

en: Library Structure
kk: Кітапхана құрылымы

en: F_older hierarchy:
kk: Бу_малар иерархиясы:

en: _File name:
kk: _Файл аты:

en: _Preferred format:
kk: _Таңдалған пішім:

en: Artist/Artist - Album/Artist (Album) - 01 - Title.ogg
kk: Орындаушы/Орындаушы - Альбом/Орындаушы (Альбом) - 01 - Атауы.ogg

en: Edit
kk: Түзету

en: Browse
kk: Шолу

en: View All
kk: Барлығын көру

en: Media Player Properties
kk: Медиа ойнатқыш қасиеттері

en: _Close
kk: _Жабу

en: Information
kk: Ақпарат

note: Translators: This refers to the usage of media space
en: Volume usage
kk: Томды пайдалану

en: Preferred format
kk: Таңдалған пішім

en: Basic
kk: Негізгі

en: Sync Preferences
kk: Синхрондау қалаулары

en: Sync Preview
kk: Синхрондауды алдын ала қарау

en: Sync
kk: Синхрондау

en: _Properties
kk: Қа_сиеттер

en: Player Backend
kk: Ойнатқыш қозғалтқышы

en: _Crossfade between tracks
kk: Тректер арасында _біртіндеп ауысу

en: Crossfade Duration (Seconds)
kk: Біртіндеп ауысу ұзақтығы (секунд)

en: _Edit...
kk: _Түзету...

en: _Rename
kk: А_тын өзгерту

en: _Queue All Tracks
kk: Барлық тректерді _кезекке қосу

en: _Shuffle Playlist
kk: Ойнату тізімін арала_стыру

en: _Save to File...
kk: Фай_лға сақтау...

en: By extension
kk: Кеңейтілуі бойынша

en: Save Playlist
kk: Ойнату тізімін сақтау

en: _Cancel
kk: Бас _тарту

en: _Save
kk: _Сақтау

en: Select playlist format:
kk: Ойнату тізімінің пішімін таңдаңыз:

en: Playlist format
kk: Ойнату тізімінің пішімі

en: Playlist
kk: Ойнату тізімі

en: Search for podcasts in the iTunes Store, or enter a podcast feed URL.
    Subscribe to podcasts to download new episodes as they are published.
kk: iTunes Store дүкенінен подкасттарды іздеңіз немесе подкаст таспасының URL адресін енгізіңіз.
    Жаңа бөлімдер жарияланған кезде оларды жүктеп алу үшін подкасттарға жазылыңыз.

en: Subscribe
kk: Жазылу

en: Title:
kk: Атауы:

en: Author:
kk: Авторы:

en: Last updated:
kk: Соңғы жаңартылған:

en: Description:
kk: Сипаттамасы:

en: Last episode:
kk: Соңғы бөлім:

en: Source:
kk: Дереккөз:

en: Language:
kk: Тілі:

en: Copyright:
kk: Авторлық құқық:

en: Details
kk: Мәліметтер

en: New Podcast Feed...
kk: Жаңа подкаст таспасы...

en: Update All Feeds
kk: Барлық таспаларды жаңарту

en: Update Podcast Feed
kk: Подкаст таспасын жаңарту

en: Delete Podcast Feed
kk: Подкаст таспасын өшіру

en: Properties
kk: Қасиеттер

en: Download Episode
kk: Бөлімді жүктеп алу

en: Cancel Download
kk: Жүктеуден бас тарту

en: Delete
kk: Өшіру

en: Every hour
kk: Әр сағат сайын

en: Every day
kk: Күн сайын

en: Every week
kk: Апта сайын

en: Manually
kk: Қолмен

en: Podcast Downloads
kk: Подкаст жүктеулері

en: Check for _new episodes:
kk: _Жаңа бөлімдерді тексеру:

en: _Download location:
kk: Жүктеп алу ор_ны:

en: Select Folder For Podcasts
kk: Подкасттар үшін буманы таңдау

en: Feed:
kk: Таспа:

en: Date:
kk: Күні:

en: _Rating:
kk: _Рейтинг:

en: Play count:
kk: Ойнату саны:

en: Last played:
kk: Соңғы ойнатылған:

en: Bitrate:
kk: Битрейт:

en: Duration:
kk: Ұзақтығы:

en: Download location:
kk: Жүктеп алу орны:

en: Add
kk: Қосу

en: Update
kk: Жаңарту

en: Remove from Play Queue
kk: Ойнату кезегінен өшіру

en: Shuffle Play Queue
kk: Ойнату кезегін араластыру

en: Clear Play Queue
kk: Ойнату кезегін тазарту

en: Shuffle
kk: Араластыру

en: Clear
kk: Тазарту

en: Albu_m:
kk: Аль_бом:

en: _Artist:
kk: _Орындаушы:

en: _Genre:
kk: _Жанр:

en: _Year:
kk: Ж_ыл:

en: _Disc number:
kk: Ди_ск нөмірі:

en: Album a_rtist:
kk: Альбом орындауш_ысы:

en: _Composer:
kk: _Композитор:

note: To translators: part of a phrase, for example, track 1 of 10 To translators: part of a phrase, for example, disc 1 of 2
en: of
kk: ішінен

en: _Track count:
kk: Тректер са_ны:

en: Albu_m sort order:
kk: Аль_бомды реттеу шарты:

en: _Artist sort order:
kk: _Орындаушыны реттеу шарты:

en: Album a_rtist sort order:
kk: Альбом орындауш_ысын реттеу шарты:

en: _Composer sort order:
kk: _Композиторды реттеу шарты:

en: Sorting
kk: Сұрыптау

en: _Title:
kk: _Атауы:

en: Track _number:
kk: Трек _нөмірі:

en: Comm_ent:
kk: Түсінікт_еме:

en: Error message
kk: Қате туралы хабарлама

en: _Title sort order:
kk: _Атауларды реттеу шарты:

en: File name:
kk: Файл аты:

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: File size:
kk: Файл өлшемі:

en: Date added:
kk: Қосылған уақыты:

en: Current contents
kk: Ағымдағы мазмұны

en: Contents after sync
kk: Синхрондаудан кейінгі мазмұны

en: Added files:
kk: Қосылған файлдар:

en: Removed files:
kk: Өшірілген файлдар:

en: Never
kk: Ешқашан

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12:34 am"
en: Today %I:%M %p
kk: Бүгін %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12:34 am"
en: Yesterday %I:%M %p
kk: Кеше %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current week, * strftime format. e.g. "Wed 12:34 am"
en: %a %I:%M %p
kk: %a %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in the current year, * strftime format. e.g. "Feb 12 12:34 am"
en: %b %d %I:%M %p
kk: %b %d %H:%M

note: Translators: "friendly time" string for a day in a different year, * strftime format. e.g. "Feb 12 1997"
en: %b %d %Y
kk: %b %d, %Y

note: impossible time or broken locale settings we really do need to fix this so untagged entries actually have NULL rather than * a translated string. don't search for 'unknown' when we don't have the artist or title information Translators: unknown track title
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Too many symlinks
kk: Символдық сілтемелер тым көп

en: Cannot get free space at %s: %s
kk: %s орнында бос орынды алу мүмкін емес: %s

en: %d:%02d of %d:%02d remaining
kk: %d:%02d / %d:%02d қалды

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d remaining
kk: %d:%02d:%02d / %d:%02d:%02d қалды

en: %d:%02d of %d:%02d
kk: %d:%02d / %d:%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d
kk: %d:%02d:%02d / %d:%02d:%02d

en: Unable to write tags to this file as it contains multiple streams
kk: Бұл файлға тегтерді жазу мүмкін емес, себебі оның құрамында бірнеше ағын бар

en: Unable to write tags to this file as it is not encoded in a supported format
kk: Бұл файлға тегтерді жазу мүмкін емес, себебі ол қолдау көрсетілетін пішімде кодталмаған

en: Failed to create a source element; check your installation
kk: Дереккөз элементін жасау сәтсіз аяқталды; орнатылымыңызды тексеріңіз

en: Failed to create the 'decodebin' element; check your GStreamer installation
kk: 'decodebin' элементін жасау сәтсіз аяқталды; GStreamer орнатылымын тексеріңіз

en: Failed to create the 'giostreamsink' element; check your GStreamer installation
kk: 'giostreamsink' элементін жасау сәтсіз аяқталды; GStreamer орнатылымын тексеріңіз

en: File corrupted during write
kk: Жазу кезінде файл зақымдалды

en: Android devices
kk: Android құрылғылары

en: Support for Android 4.0+ devices (via MTP)
kk: Android 4.0+ құрылғыларын қолдау (MTP арқылы)

en: Model:
kk: Моделі:

en: Serial number:
kk: Сериялық нөмірі:

en: Manufacturer:
kk: Өндіруші:

en: Audio formats:
kk: Аудио пішімдері:

en: System
kk: Жүйе

en: Device _name:
kk: Құрылғы а_ты:

en: Tracks:
kk: Тректер:

en: Playlists:
kk: Ойнату тізімдері:

en: No storage areas found on this device. You may need to unlock it and change it to File Transfer mode.
kk: Бұл құрылғыда сақтау аймақтары табылмады. Оның құлпын ашып, Файлдарды тасымалдау режиміне ауыстыру қажет болуы мүмкін.

en: Scanning %s
kk: %s сканерленуде

en: Error mounting Android device
kk: Android құрылғысын тіркеу қатесі

en: Cover art search
kk: Мұқабаны іздеу

en: Fetch album covers from the Internet
kk: Интернеттен альбом мұқабаларын алу

en: _Fetch
kk: А_лу

en: _Browse
kk: _Шолу

en: Select new artwork
kk: Жаңа мұқабаны таңдау

en: _Select
kk: _Таңдау

en: A_lbum:
kk: А_льбом:

en: Artist s_ort order:
kk: Орындаушыны р_еттеу шарты:

en: _Disc:
kk: _Диск:

en: Audio CD Player
kk: Аудио CD ойнатқышы

en: Support for playing of audio CDs as music source
kk: Аудио CD дискілерін музыка дереккөзі ретінде ойнатуды қолдау

en: Extract
kk: Шығарып алу

en: Eject
kk: Шығару

en: Reload
kk: Қайта жүктеу

en: Could not find a GStreamer CD source plugin
kk: GStreamer CD дереккөз плагині табылмады

en: Select tracks to be extracted
kk: Шығарып алынатын тректерді таңдаңыз

en: <Invalid unicode>
kk: <Жарамсыз unicode>

en: S_ubmit Album
kk: Альбомды жі_беру

en: H_ide
kk: _Жасыру

en: Could not find this album on MusicBrainz.
kk: Бұл альбом MusicBrainz дерекқорынан табылмады.

en: You can improve the MusicBrainz database by adding this album.
kk: Осы альбомды қосу арқылы MusicBrainz дерекқорын жақсарта аласыз.

en: _Retry
kk: Қай_талау

en: Could not search MusicBrainz for album details.
kk: Альбом мәліметтерін MusicBrainz дерекқорынан іздеу мүмкін емес.

en: Could not read the CD device.
kk: CD құрылғысын оқу мүмкін емес.

en: This disc matches multiple albums. Select the correct album.
kk: Бұл диск бірнеше альбомға сәйкес келеді. Дұрыс альбомды таңдаңыз.

en: Track %u
kk: Трек %u

en: Unable to connect to Musicbrainz server
kk: Musicbrainz серверіне қосылу мүмкін емес

en: Not found
kk: Табылмады

en: Musicbrainz server error
kk: Musicbrainz серверінің қатесі

en: Submits song information to Last.fm and plays Last.fm radio streams
kk: Ән туралы ақпаратты Last.fm-ге жібереді және Last.fm радио ағындарын ойнатады

en: Which Audioscrobbler services do you wish to use?
kk: Қандай Audioscrobbler сервистерін пайдаланғыңыз келеді?

en: Logout
kk: Шығу

en: View your profile
kk: Профильді көру

en: Submit listening data
kk: Тыңдау мәліметтерін жіберу

en: Status:
kk: Күйі:

en: Queued tracks:
kk: Кезектегі тректер:

en: Tracks submitted:
kk: Жіберілген тректер:

en: Last submission time:
kk: Соңғы жіберілген уақыты:

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Submission statistics
kk: Жіберу статистикасы

en: Create a Radio Station
kk: Радиостанция жасау

en: Type:
kk: Түрі:

en: Create Station
kk: Станция жасау

en: Recently Listened Tracks
kk: Жақында тыңдалған тректер

en: Top Artists
kk: Үздік орындаушылар

en: Top Tracks
kk: Үздік тректер

en: Loved Tracks
kk: Ұнаған тректер

en: OK
kk: ОК

en: Logging in
kk: Жүйеге кіру

en: Request failed
kk: Сұраныс сәтсіз аяқталды

en: Authentication error
kk: Аутентификация қатесі

en: Clock is not set correctly
kk: Сағат дұрыс орнатылмаған

en: This version of Rhythmbox has been banned.
kk: Rhythmbox-тың бұл нұсқасына тыйым салынған.

en: Track submission failed too many times
kk: Тректі жіберу тым көп рет сәтсіз аяқталды

en: Love
kk: Ұнату

en: Ban
kk: Блоктау

en: Download
kk: Жүктеп алу

en: You are not currently logged in.
kk: Қазіргі уақытта жүйеге кірмегенсіз.

en: Log in
kk: Жүйеге кіру

en: Waiting for authentication...
kk: Аутентификацияны күту...

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Authentication error. Please try logging in again.
kk: Аутентификация қатесі. Жүйеге қайта кіріп көріңіз.

en: Connection error. Please try logging in again.
kk: Қосылу қатесі. Жүйеге қайта кіріп көріңіз.

en: My Library
kk: Менің кітапханам

en: My Recommendations
kk: Менің ұсыныстарым

en: My Neighbourhood
kk: Менің көршілерім

en: %s plays
kk: %s ойнату

note: Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This is the label for menu item which when activated will take the user to the * artist/track's page on the service's website.
en: _View on %s
kk: %s ішінен _көру

en: Listen to _Similar Artists Radio
kk: Ұқс_ас орындаушылар радиосын тыңдау

en: Listen to _Top Fans Radio
kk: Үздік _жанкүйерлер радиосын тыңдау

note: Translators: describes a radio stream playing tracks similar to those by an artist. * Followed by a text entry box for the artist name.
en: Similar to Artist:
kk: Орындаушыға ұқсас:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks listened to by the top fans of * a particular artist.  Followed by a text entry box for the artist name.
en: Top Fans of Artist:
kk: Орындаушының үздік жанкүйерлері:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks from the library of a particular * user.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Library of User:
kk: Пайдаланушы кітапханасы:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks played by users similar to a * particular user.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Neighbourhood of User:
kk: Пайдаланушы көршілері:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks that a particular user has marked * as loved.  Followed by a text entry box for the user name.
en: Tracks Loved by User:
kk: Пайдаланушыға ұнаған тректер:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks recommended to a particular user. * Followed by a text entry box for the user name.
en: Recommendations for User:
kk: Пайдаланушыға арналған ұсыныстар:

note: Translators: a type of station named "Mix Radio" by Last.fm. * See http://blog.last.fm/2010/10/29/mix-radio-a-new-radio-station for a description of it. * Followed by a text entry box for the user name.
en: Mix Radio for User:
kk: Пайдаланушыға арналған микс радиосы:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks tagged with a particular tag. * Followed by a text entry box for the tag.
en: Tracks Tagged with:
kk: Келесі тегтері бар тректер:

note: Translators: describes a radio stream playing tracks often listened to by members of * a particular group. Followed by a text entry box for the group name.
en: Listened by Group:
kk: Топ тыңдағандары:

note: Translators: I have chosen these names for the radio stations based upon * what last.fm's website uses or what I thought to be sensible. Translators: station is built from artists similar to the artist %s
en: %s Radio
kk: %s радиосы

note: Translators: station is built from the artist %s's top fans
en: %s Fan Radio
kk: %s жанкүйерлер радиосы

note: Translators: station is built from the library of the user %s
en: %s's Library
kk: %s кітапханасы

note: Translators: station is built from the "neighbourhood" of the user %s. * Last.fm uses "neighbourhood" to mean other users with similar music tastes
en: %s's Neighbourhood
kk: %s көршілері

note: Translators: station is built from the tracks which have been "loved" by the user %s
en: %s's Loved Tracks
kk: %s ұнаған тректері

note: Translators: station is built from the tracks which are recommended to the user %s
en: %s's Recommended Radio
kk: %s ұсынылған радиосы

note: Translators: station is the "Mix Radio" for the user %s. * See http://blog.last.fm/2010/10/29/mix-radio-a-new-radio-station for description.
en: %s's Mix Radio
kk: %s микс радиосы

note: Translators: station is built from the tracks which have been "tagged" with %s. * Last.fm lets users "tag" songs with any string they wish. Tags are usually genres, * but nationalities, record labels, decades and very random words are also common
en: %s Tag Radio
kk: %s тег радиосы

note: Translators: station is built from the library of the group %s
en: %s Group Radio
kk: %s топ радиосы

en: Error tuning station: no response
kk: Станцияны баптау қатесі: жауап жоқ

note: Invalid station url
en: Invalid station URL
kk: Станцияның URL адресі жарамсыз

note: Subscriber only station Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This message indicates that to listen to this radio station the user needs to be * a paying subscriber to the service.
en: This station is only available to %s subscribers
kk: Бұл станция тек %s жазылушыларына қолжетімді

note: Not enough content
en: Not enough content to play station
kk: Станцияны ойнату үшін мазмұн жеткіліксіз

note: Deprecated station Translators: %s is the name of the audioscrobbler service, for example "Last.fm". * This message indicates that the service has deprecated this type of station.
en: %s no longer supports this type of station
kk: %s бұдан былай станцияның бұл түрін қолдамайды

note: Other error
en: Error tuning station: %i - %s
kk: Станцияны баптау қатесі: %i - %s

en: Error tuning station: unexpected response
kk: Станцияны баптау қатесі: күтпеген жауап

en: Error tuning station: invalid response
kk: Станцияны баптау қатесі: жарамсыз жауап

en: Audio CD Recorder
kk: Аудио CD жазу құрылғысы

en: Record audio CDs from playlists and duplicate audio CDs
kk: Ойнату тізімдерінен аудио CD дискілерін жазу және аудио CD дискілерін телнұсқалау

en: Rhythmbox could not duplicate the disc
kk: Rhythmbox дискті телнұсқалай алмады

en: Rhythmbox could not record the audio disc
kk: Rhythmbox аудио дискті жаза алмады

en: Unable to build an audio track list
kk: Аудио тректер тізімін жасау мүмкін емес

en: Unable to write audio project file %s: %s
kk: %s аудио жоба файлын жазу мүмкін емес: %s

en: Unable to write audio project
kk: Аудио жобаны жазу мүмкін емес

en: Unable to create audio CD project
kk: Аудио CD жобасын жасау мүмкін емес

en: Create Audio CD...
kk: Аудио CD жасау...

en: Duplicate Audio CD...
kk: Аудио CD телнұсқасын жасау...

en: Albums
kk: Альбомдар

note: Translators: 'top' here means 'most popular'.  %s is replaced by the artist name.
en: Loading top albums for %s
kk: %s үшін үздік альбомдар жүктелуде

en: Artist
kk: Орындаушы

en: Loading biography for %s
kk: %s үшін өмірбаян жүктелуде

en: Context Pane
kk: Контекст панелі

en: Show information related to the currently playing artist and song.
kk: Қазір ойнап жатқан орындаушы мен әнге қатысты ақпаратты көрсету.

en: This information is only available to Last.fm users. Ensure the Last.fm plugin is enabled, select Last.fm in the side pane, and log in.
kk: Бұл ақпарат тек Last.fm пайдаланушыларына қолжетімді. Last.fm плагині қосылғанын тексеріп, бүйірлік панельде Last.fm таңдап, жүйеге кіріңіз.

en: Links
kk: Сілтемелер

en: No artist specified.
kk: Орындаушы көрсетілмеген.

en: Lyrics
kk: Сөздері

en: Loading lyrics for %s by %s
kk: %s орындауындағы %s әнінің сөздері жүктелуде

en: Lyrics not found
kk: Ән сөздері табылмады

en: Hide all tracks
kk: Барлық тректерді жасыру

en: Show all tracks
kk: Барлық тректерді көрсету

en: Top albums by %s
kk: %s орындаушысының үздік альбомдары

en: %s (%d track) | %s (%d tracks)
kk[0]: %s (%d трек)

en: Track list not available
kk: Тректер тізімі қолжетімді емес

en: Unable to retrieve album information:
kk: Альбом ақпаратын алу мүмкін емес:

en: No information available
kk: Ақпарат қолжетімді емес

en: Unable to retrieve artist information:
kk: Орындаушы ақпаратын алу мүмкін емес:

en: DAAP Music Sharing
kk: DAAP музыкамен бөлісу

en: Share music and play shared music on your local network
kk: Жергілікті желіде музыкамен бөлісу және ортақ музыканы ойнату

en: Sharing
kk: Бөлісу

en: _Look for touch Remotes
kk: Сенсорлы п_ульттерді іздеу

en: _Share my music
kk: Музыкаммен бө_лісу

en: Library _name:
kk: Кітапхана а_ты:

en: Forget known Remotes
kk: Белгілі пульттерді ұмыту

en: Require _password:
kk: Пар_ольді талап ету:

en: Add Remote
kk: Пульт қосу

en: Please enter the passcode displayed on your device.
kk: Құрылғыңызда көрсетілген өткізу кодын енгізіңіз.

en: Could not pair with this Remote
kk: Бұл пультпен жұптасу мүмкін емес

en: You can now control Rhythmbox through your Remote
kk: Енді Rhythmbox бағдарламасын пульт арқылы басқара аласыз

en: Disconnect
kk: Ажырату

en: Connect to DAAP share...
kk: DAAP ортақ ресурсыны қосылу...

en: New DAAP share
kk: Жаңа DAAP ортақ ресурсы

en: Host:port of DAAP share:
kk: DAAP ресурсының хост:порты:

en: %s's Music
kk: %s музыкасы

en: The music share '%s' requires a password to connect
kk: '%s' музыкалық ресурсы қосылу үшін парольді талап етеді

en: Retrieving songs from music share
kk: Музыкалық ресурстан әндер алынуда

en: Could not connect to shared music
kk: Ортақ музыкаға қосылу мүмкін емес

en: Connecting to music share
kk: Музыкалық ресурсқа қосылуда

en: Connecting...
kk: Қосылуда...

en: Could not pair with this Remote.
kk: Бұл пультпен жұптасу мүмкін емес.

en: Remotes
kk: Пульттер

en: MediaServer2 D-Bus interface
kk: MediaServer2 D-Bus интерфейсі

en: Provides an implementation of the MediaServer2 D-Bus interface specification
kk: MediaServer2 D-Bus интерфейсінің спецификациясын іске асыруды қамтамасыз етеді

en: All Tracks
kk: Барлық тректер

en: Artists
kk: Орындаушылар

en: Genres
kk: Жанрлар

en: Playlists
kk: Ойнату тізімдері

en: FM Radio
kk: FM радиосы

en: Support for FM radio broadcasting services
kk: FM радио хабарларын тарату қызметтерін қолдау

en: New
kk: Жаңа

en: New FM Radio Station
kk: Жаңа FM радиостанциясы

en: Frequency of radio station
kk: Радиостанция жиілігі

en: Portable Players
kk: Портативті ойнатқыштар

en: Support for generic audio player devices (plus PSP and Nokia 770)
kk: Жалпы аудио ойнатқыш құрылғыларын қолдау (плюс PSP және Nokia 770)

en: New Playlist on %s
kk: %s құрылғысындағы жаңа ойнату тізімі

en: Add to New Playlist
kk: Жаңа ойнату тізіміне қосу

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: gpodder.net podcast sync
kk: gpodder.net подкаст синхрондау

en: Podcast syncing using the gpodder.net API
kk: gpodder.net API көмегімен подкасттарды синхрондау

note: Translators: do not translate {hostname} as it is a string substitution marker (like %s) for the hostname.
en: Rhythmbox on {hostname}
kk: {hostname} хостындағы Rhythmbox

en: Not synchronized
kk: Синхрондалмаған

en: Last synced: %s
kk: Соңғы синхрондау: %s

en: Last sync was successful
kk: Соңғы синхрондау сәтті аяқталды

en: Last sync failed
kk: Соңғы синхрондау сәтсіз аяқталды

en: Sync Now
kk: Қазір синхрондау

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Login successful
kk: Кіру сәтті аяқталды

en: Error
kk: Қате

en: Login failed
kk: Кіру сәтсіз аяқталды

en: Podcast synchronization settings
kk: Подкасттарды синхрондау баптаулары

en: Synchronize your podcast subscriptions across devices
    using a service that implements the gpodder.net API.
kk: gpodder.net API-ін қолданатын қызмет арқылы
    подкаст жазылымдарыңызды құрылғылар арасында синхрондау.

en: Synchronize subscriptions
kk: Жазылымдарды синхрондау

en: If enabled, your podcast subscriptions will be synchronized between your podcast applications
kk: Іске қосылған болса, подкаст жазылымдарыңыз подкаст қолданбаларыңыздың арасында синхрондалатын болады

en: Synchronize episode actions
kk: Эпизод әрекеттерін синхрондау

en: If enabled, playback and download actions will be synchronized between your podcast applications
kk: Іске қосылған болса, ойнату және жүктеп алу әрекеттері подкаст қолданбаларыңыздың арасында синхрондалатын болады

en: Server URL
kk: Сервер URL адресі

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Password
kk: Пароль

en: Test Login
kk: Кіруді сынау

en: Grilo media browser
kk: Grilo медиа браузері

en: Browse various local and Internet media sources
kk: Әртүрлі жергілікті және интернет медиа дереккөздерін шолу

en: Fetch more tracks
kk: Көбірек тректер алу

en: Only showing %d result | Only showing %d results
kk[0]: Тек %d нәтиже көрсетілуде

en: IM Status
kk: IM күйі

en: Updates IM status according to the current song (works with Empathy and Pidgin)
kk: Ағымдағы әнге сәйкес IM күйін жаңартады (Empathy және Pidgin бағдарламаларымен жұмыс істейді)

en: ♫ Listening to music... ♫
kk: ♫ Музыка тыңдауда... ♫

en: iPod _name:
kk: iPod а_ты:

en: Podcasts:
kk: Подкасттар:

en: Device node:
kk: Құрылғы торабы:

en: Mount point:
kk: Тіркеу нүктесі:

en: Database version:
kk: Дерекқор нұсқасы:

en: Firmware version:
kk: Микробағдарлама нұсқасы:

en: iPod detected
kk: iPod табылды

en: _Initialize
kk: _Инициализациялау

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _Model:
kk: _Моделі:

en: Rhythmbox has detected a device that is probably an uninitialized or corrupted iPod. It must be initialized before Rhythmbox can use it, but this will destroy any song metadata already present. If you wish Rhythmbox to initialize the iPod, please fill in the information below. If the device is not an iPod, or you do not wish to initialize it, please click cancel.
kk: Rhythmbox инициализацияланбаған немесе зақымдалған iPod құрылғысын анықтады. Rhythmbox оны қолдану алдында ол инициализациялануы керек, бірақ бұл барлық ән метадеректерін жояды. Егер Rhythmbox-тың iPod-ты инициализациялағанын қаласаңыз, төмендегі ақпаратты толтырыңыз. Егер құрылғы iPod болмаса немесе оны инициализациялағыңыз келмесе, бас тарту батырмасын басыңыз.

en: Do you want to initialize your iPod?
kk: iPod-ты инициализациялауды қалайсыз ба?

en: Portable Players - iPod
kk: Портативті ойнатқыштар - iPod

en: Support for Apple iPod devices (show the content, play from device)
kk: Apple iPod құрылғыларын қолдау (мазмұнын көрсету, құрылғыдан ойнату)

en: New playlist
kk: Жаңа ойнату тізімі

en: Unable to initialize new iPod
kk: Жаңа iPod-ты инициализациялау мүмкін емес

en: Podcasts
kk: Подкасттар

en: Internet Radio
kk: Интернет радиосы

en: Support for broadcasting services transmitted via the Internet
kk: Интернет арқылы берілетін хабар тарату қызметтерін қолдау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Genre
kk: Жанр

en: Search your internet radio stations
kk: Интернет радиостанцияларыңызды іздеу

en: Radio
kk: Радио

en: %d station | %d stations
kk[0]: %d станция

note: should prevent multiple dialogs?  going to kill this nonsense anyway soon..
en: New Internet Radio Station
kk: Жаңа интернет радиостанциясы

en: URL of internet radio station:
kk: Интернет радиостанциясының URL адресі:

en: %s Properties
kk: %s қасиеттері

en: %lu kbps
kk: %lu кбит/с

en: Unable to change station property
kk: Станция қасиетін өзгерту мүмкін емес

en: Unable to change station URI to %s, as that station already exists
kk: Станцияның URI адресін %s түріне өзгерту мүмкін емес, себебі мұндай станция қазірдің өзінде бар

en: L_ocation:
kk: Ор_наласуы:

en: Control Rhythmbox using an infrared remote control
kk: Rhythmbox бағдарламасын инфрақызыл қашықтан басқару пульті арқылы басқару

en: Submit your listens to ListenBrainz
kk: Тыңдағандарыңызды ListenBrainz-ке жіберу

en: User token:
kk: Пайдаланушы токені:

en: To submit your listens to ListenBrainz, enter your ListenBrainz user token below. You can see your user token in your <a href="https://listenbrainz.org/profile/">user profile</a>.
kk: Тыңдағандарыңызды ListenBrainz-ке жіберу үшін төменде ListenBrainz пайдаланушы токенін енгізіңіз. Токеніңізді <a href="https://listenbrainz.org/profile/">пайдаланушы профилінен</a> көре аласыз.

en: Choose lyrics folder...
kk: Ән сөздері бумасын таңдау...

en: Song Lyrics
kk: Ән сөздері

en: Fetch song lyrics from the Internet
kk: Интернеттен ән сөздерін алу

en: Search engines
kk: Іздеу жүйелері

en: Browse...
kk: Шолу...

en: Lyrics Folder
kk: Ән сөздері бумасы

en: No lyrics found
kk: Ән сөздері табылмады

en: _Edit
kk: _Түзету

en: _Search again
kk: Қайта із_деу

en: Searching for lyrics...
kk: Ән сөздері ізделуде...

en: Magnatune online music store
kk: Magnatune онлайн музыка дүкені

en: Magnatune is an online record label that is not evil.
kk: Magnatune - зұлым емес онлайн дыбыс жазу лейблі.

en:     * Free listening of all songs
kk:     * Барлық әндерді тегін тыңдау

en:     * Paid members get totally unlimited downloading of the entire catalog (no other service allows that)
kk:     * Ақылы мүшелер бүкіл каталогты шектеусіз жүктей алады (басқа ешбір сервис бұған жол бермейді)

en:     * 10% of your Magnatune membership fees goes to Rhythmbox/GNOME - it's worth joining
kk:     * Magnatune мүшелік жарналарының 10%-ы Rhythmbox/GNOME жобасына кетеді - мүше болуға тұрарлық

en:     * Open-Source friendly file formats: MP3s and WAVs, but also OGG and FLAC files.
kk:     * Ашық бастапқы кодқа қолайлы файл пішімдері: MP3 және WAV, сонымен қатар OGG және FLAC файлдары.

en:     * All albums and artists hand-picked
kk:     * Барлық альбомдар мен орындаушылар қолмен таңдалған

en: You can find more information at
kk: Қосымша ақпаратты мына жерден таба аласыз:

en: Download Album
kk: Альбомды жүктеп алу

en: Artist Info
kk: Орындаушы туралы ақпарат

en: Magnatune Store
kk: Magnatune дүкені

en: Adds support to Rhythmbox for playing and purchasing from the Magnatune online music store
kk: Rhythmbox бағдарламасына Magnatune онлайн музыка дүкенінен ойнату және сатып алу қолдауын қосады

en: January (01)
kk: Қаңтар (01)

en: February (02)
kk: Ақпан (02)

en: March (03)
kk: Наурыз (03)

en: April (04)
kk: Сәуір (04)

en: May (05)
kk: Мамыр (05)

en: June (06)
kk: Маусым (06)

en: July (07)
kk: Шілде (07)

en: August (08)
kk: Тамыз (08)

en: September (09)
kk: Қыркүйек (09)

en: October (10)
kk: Қазан (10)

en: November (11)
kk: Қараша (11)

en: December (12)
kk: Желтоқсан (12)

en: $5 US
kk: 5 АҚШ доллары

en: $6 US
kk: 6 АҚШ доллары

en: $7 US
kk: 7 АҚШ доллары

en: $8 US (typical)
kk: 8 АҚШ доллары (әдеттегі)

en: $9 US
kk: 9 АҚШ доллары

en: $10 US (better than average)
kk: 10 АҚШ доллары (орташадан жақсырақ)

en: $11 US
kk: 11 АҚШ доллары

en: $12 US (generous)
kk: 12 АҚШ доллары (жомарттық)

en: $13 US
kk: 13 АҚШ доллары

en: $14 US
kk: 14 АҚШ доллары

en: $15 US (VERY generous!)
kk: 15 АҚШ доллары (ӨТЕ жомарт!)

en: $16 US
kk: 16 АҚШ доллары

en: $17 US
kk: 17 АҚШ доллары

en: $18 US (We love you!)
kk: 18 АҚШ доллары (Біз сізді жақсы көреміз!)

en: Magnatune Information
kk: Magnatune ақпараты

en: I don't have a Magnatune account
kk: Менің Magnatune тіркелгім жоқ

en: I have a streaming account
kk: Менің ағындық тіркелгім бар

en: I have a download account
kk: Менің жүктеп алу тіркелгім бар

en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

en: Password:
kk: Пароль:

en: Preferred audio _format:
kk: Таңдалған аудио пі_шімі:

en: Get an account at
kk: Тіркелгіні мына жерден алыңыз:

en: Find out about Magnatune at
kk: Magnatune туралы ақпаратты мына жерден біліңіз:

en: Couldn't download album
kk: Альбомды жүктеп алу мүмкін болмады

en: You must have a library location set to download an album.
kk: Альбомды жүктеп алу үшін кітапхана орны орнатылуы керек.

en: Unable to load catalog
kk: Каталогты жүктеу мүмкін емес

en: Rhythmbox could not understand the Magnatune catalog, please file a bug.
kk: Rhythmbox Magnatune каталогын түсінбеді, қате туралы есеп жіберіңіз.

en: Loading Magnatune catalog
kk: Magnatune каталогы жүктелуде

en: Download Error
kk: Жүктеу қатесі

en: An error occurred while trying to authorize the download.
    The Magnatune server returned:
    %s
kk: Жүктеуді авторизациялау әрекеті кезінде қате орын алды.
    Magnatune сервері келесі жауапты қайтарды:
    %s

en: An error occurred while trying to download the album.
    The error text is:
    %s
kk: Альбомды жүктеп алу әрекеті кезінде қате орын алды.
    Қате мәтіні:
    %s

en: Downloading from Magnatune
kk: Magnatune дүкенінен жүктелуде

en: MPRIS D-Bus interface
kk: MPRIS D-Bus интерфейсі

en: Provides an implementation of the MPRIS D-Bus interface specification
kk: MPRIS D-Bus интерфейсінің спецификациясын іске асыруды қамтамасыз етеді

en: Portable Players - MTP
kk: Портативті ойнатқыштар - MTP

en: Support for MTP devices (show the content, transfer, play from device)
kk: MTP құрылғыларын қолдау (мазмұнын көрсету, тасымалдау, құрылғыдан ойнату)

en: Media Player
kk: Медиа ойнатқыш

en: Media player device error
kk: Медиа ойнатқыш құрылғысының қатесі

note: Translators: first %s is the device manufacturer, * second is the product name.
en: Unable to open the %s %s device
kk: %s %s құрылғысын ашу мүмкін емес

en: Digital Audio Player
kk: Сандық аудио ойнатқыш

en: Unable to copy file from MTP device: %s
kk: MTP құрылғысынан файлды көшіру мүмкін емес: %s

en: Not enough space in %s
kk: %s ішінде орын жеткіліксіз

en: Unable to open temporary file: %s
kk: Уақытша файлды ашу мүмкін емес: %s

en: No space left on MTP device
kk: MTP құрылғысында орын қалмады

en: Unable to send file to MTP device: %s
kk: MTP құрылғысына файлды жіберу мүмкін емес: %s

en: Notification
kk: Хабарлама

en: Notification popups
kk: Қалқымалы хабарламалар

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Pause
kk: Аялдату

en: Play
kk: Ойнату

en: Next
kk: Келесі

note: Translators: by Artist
en: by <i>%s</i>
kk: орындаушы: <i>%s</i>

note: Translators: from Album
en: from <i>%s</i>
kk: альбом: <i>%s</i>

en: Not Playing
kk: Ойнап жатқан жоқ

en: Power Manager
kk: Қуат менеджері

en: Inhibit Power Manager from suspending the machine while playing
kk: Ойнату кезінде Қуат менеджерінің компьютерді ұйқы режиміне ауыстыруына жол бермеу

en: Playing
kk: Ойнатылуда

en: Python Console
kk: Python консолі

en: Interactive python console
kk: Интерактивті python консолі

en: Python Debugger (winpdb)
kk: Python жөндеушісі (winpdb)

en: Python Debugger (debugpy)
kk: Python жөндеушісі (debugpy)

en: You can access the main window through the 'shell' variable :
kk: Негізгі терезеге 'қоршам' айнымалысы арқылы қол жеткізуге болады:

en: After you press OK, Rhythmbox will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in the file %s, it will use the default password ('rhythmbox').
kk: ОК басқаннан кейін, Rhythmbox оған winpdb немесе rpdb2 арқылы қосылғаныңызша күтеді. Егер %s файлында жөндеуші паролін орнатпаған болсаңыз, ол әдепкі парольді ('rhythmbox') пайдаланады.

en: Rhythmbox is now listening for Debug Adapter Protocol connections on port %d. You can now attach to it using a compatible debugger such as vimspector, nvim-dap or Visual Studio Code.
kk: Rhythmbox қазір %d портында Debug Adapter Protocol қосылымдарын тыңдап тұр. Енді оған vimspector, nvim-dap немесе Visual Studio Code сияқты үйлесімді жөндеушіні қолданып қосыла аласыз.

en: Unable to start Debug Adapter Protocol listener: %s
kk: Debug Adapter Protocol тыңдаушысын іске қосу мүмкін емес: %s

en: The %s Python module is not available. Install the module and then restart Rhythmbox to enable debugging with %s.
kk: %s Python модулі қолжетімді емес. Модульді орнатыңыз, содан кейін %s арқылы жөндеуді іске қосу үшін Rhythmbox-ты қайта іске қосыңыз.

en: Inform Zeitgeist about your activity
kk: Zeitgeist-ке әрекеттеріңіз туралы хабарлау

en: -15.0 dB
kk: -15.0 дБ

en: 0.0 dB
kk: 0.0 дБ

en: 15.0 dB
kk: 15.0 дБ

en: The GStreamer elements required for ReplayGain processing are not available. The missing elements are: %s
kk: ReplayGain өңдеуіне қажетті GStreamer элементтері қолжетімді емес. Жетіспейтін элементтер: %s

en: ReplayGain GStreamer plugins not available
kk: ReplayGain GStreamer плагиндері қолжетімді емес

en: Use ReplayGain to provide a consistent playback volume
kk: Тұрақты ойнату дыбыс деңгейін қамтамасыз ету үшін ReplayGain пайдалану

en: Radio (equal loudness for all tracks)
kk: Радио (барлық тректер үшін бірдей дыбыс деңгейі)

en: Album (ideal loudness for all tracks)
kk: Альбом (барлық тректер үшін ең қолайлы дыбыс деңгейі)

en: ReplayGain preferences
kk: ReplayGain қалаулары

en: ReplayGain _mode:
kk: ReplayGain р_ежимі:

en: _Pre-amp:
kk: _Алдын ала күшейткіш:

en: _Apply compression to prevent clipping
kk: _Клиппингті болдырмау үшін сығуды іске асыру

en: Learn more about ReplayGain
kk: ReplayGain туралы көбірек білу

en: Web remote control preferences
kk: Веб арқылы қашықтан басқару қалаулары

en: Listening port:
kk: Тыңдау порты:

en: Passphrase:
kk: Кілттік фраза:

en: Web remote control
kk: Веб арқылы қашықтан басқару

en: Control Rhythmbox from a web browser
kk: Rhythmbox-ты веб-браузерден басқару

en: Launch web remote control
kk: Веб арқылы қашықтан басқаруды іске қосу

en: %d feed | %d feeds
kk[0]: %d таспа

en: Unable to load the feed. Check your network connection.
kk: Таспаны жүктеу мүмкін емес. Желілік қосылымды тексеріңіз.

en: Unable to search for podcasts. Check your network connection.
kk: Подкасттарды іздеу мүмкін емес. Желілік қосылымды тексеріңіз.

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Авторы

en: Episodes
kk: Бөлімдер

en: Date
kk: Күні

en: New Episodes
kk: Жаңа бөлімдер

en: New Downloads
kk: Жаңа жүктеулер

en: Error in podcast
kk: Подкасттағы қате

en: There was a problem adding this podcast: %s.  Please verify the URL: %s
kk: Бұл подкастты қосуда мәселе туындады: %s. URL адресін тексеріңіз: %s

en: %s. Would you like to add the podcast feed anyway?
kk: %s. Подкаст таспасын бәрібір қосқыңыз келе ме?

en: Finished downloading podcast episodes
kk: Подкаст эпизодтарын жүктеп алу аяқталды

en: Downloading %d podcast episode | Downloading %d podcast episodes
kk[0]: %d подкаст эпизоды жүктеліп жатыр

en: %d new episode available | %d new episodes available
kk[0]: %d жаңа эпизод қолжетімді

en: The URL "%s" has already been added as a radio station. If this is a podcast feed, please remove the radio station.
kk: "%s" URL адресі радиостанция ретінде қазірдің өзінде қосылған. Егер бұл подкаст таспасы болса, радиостанцияны өшіріңіз.

en: The URL '%s' does not appear to be a podcast feed. It may be the wrong URL, or the feed may be broken. Would you like Rhythmbox to attempt to use it anyway?
kk: '%s' URL адресі подкаст таспасына ұқсамайды. Бұл қате URL болуы мүмкін немесе таспа зақымдалған. Rhythmbox-тың оны бәрібір пайдалануға әрекеттенгенін қалайсыз ба?

en: Updating podcast feeds
kk: Подкаст арналарын жаңарту

en: Finished updating podcast feeds
kk: Подкаст арналарын жаңарту аяқталды

en: Podcast
kk: Подкаст

en: Unable to parse the feed contents
kk: Таспа мазмұнын талдау мүмкін емес

en: The feed does not contain any downloadable items
kk: Таспада жүктеп алуға болатын элементтер жоқ

en: Not Downloaded
kk: Жүктелмеген

en: Delete the podcast feed and downloaded files?
kk: Подкаст таспасын және жүктелген файлдарды өшіру керек пе?

en: If you choose to delete the feed and files, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the feed but keep the downloaded files by choosing to delete the feed only.
kk: Егер таспа мен файлдарды өшіруді таңдасаңыз, олар біржола жоғалады. Тек таспаны өшіруді таңдау арқылы таспаны өшіріп, бірақ жүктелген файлдарды сақтап қалуға болатынын ескеріңіз.

en: Delete _Feed Only
kk: Тек та_спаны өшіру

en: _Delete Feed And Files
kk: Таспа мен файлдарды өші_ру

en: Podcast Error
kk: Подкаст қатесі

en: Delete the podcast episode and downloaded file?
kk: Подкаст бөлімін және жүктелген файлды өшіру керек пе?

en: If you choose to delete the episode and file, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the episode but keep the downloaded file by choosing to delete the episode only, or delete the downloaded file but keep the episode by choosing to delete the file only.
kk: Егер бөлім мен файлды өшіруді таңдасаңыз, олар біржола жоғалады. Тек бөлімді өшіруді таңдау арқылы бөлімді өшіріп, бірақ жүктелген файлды сақтап қалуға немесе тек файлды өшіруді таңдау арқылы файлды өшіріп, бөлімді сақтап қалуға болатынын ескеріңіз.

en: Delete _Episode Only
kk: Тек бөлі_мді өшіру

en: Delete _File Only
kk: Тек файл_ды өшіру

en: _Delete Episode And File
kk: Бөлім мен файлды өші_ру

en: %d episode | %d episodes
kk[0]: %d бөлім

en: Episode downloaded
kk: Эпизод жүктеп алынды

en: Feed
kk: Таспа

note: ensure search instances exist
en: Search all fields
kk: Барлық өрістерден іздеу

en: Search podcast feeds
kk: Подкаст таспаларын іздеу

en: Search podcast episodes
kk: Подкаст бөлімдерін іздеу

en: Show the version of the program
kk: Бағдарлама нұсқасын көрсету

en: Don't start a new instance of Rhythmbox
kk: Rhythmbox-тың жаңа данасын іске қоспау

en: Quit Rhythmbox
kk: Rhythmbox-тан шығу

en: Check if Rhythmbox is already running
kk: Rhythmbox-тың қосылып тұрғанын тексеру

en: Don't present an existing Rhythmbox window
kk: Бар Rhythmbox терезесін көрсетпеу

en: Jump to next song
kk: Келесі әнге ауысу

en: Jump to previous song
kk: Алдыңғы әнге ауысу

en: Seek in current track
kk: Ағымдағы тректі айналдыру

en: Resume playback if currently paused
kk: Егер аялдатылған болса, ойнатуды жалғастыру

en: Pause playback if currently playing
kk: Егер ойнатылып тұрса, ойнатуды аялдату

en: Toggle play/pause mode
kk: Ойнату/аялдату режимін ауыстыру

en: Stop playback
kk: Ойнатуды тоқтату

en: Play a specified URI, importing it if necessary
kk: Көрсетілген URI адресін ойнату, қажет болса оны импорттау

en: URI to play
kk: Ойнатылатын URI

en: Add specified tracks to the play queue
kk: Көрсетілген тректерді ойнату кезегіне қосу

en: Empty the play queue before adding new tracks
kk: Жаңа тректерді қоспас бұрын ойнату кезегін тазарту

en: Print the title and artist of the playing song
kk: Ойнатылып жатқан әннің атауын және орындаушысын шығару

en: Print formatted details of the song
kk: Әннің пішімделген мәліметтерін шығару

en: Select the source matching the specified URI
kk: Көрсетілген URI адресіне сәйкес келетін дереккөзді таңдау

en: Source to select
kk: Таңдалатын дереккөз

en: Activate the source matching the specified URI
kk: Көрсетілген URI адресіне сәйкес келетін дереккөзді белсендіру

en: Source to activate
kk: Белсендірілетін дереккөз

en: Play from the source matching the specified URI
kk: Көрсетілген URI адресіне сәйкес келетін дереккөзден ойнату

en: Source to play from
kk: Ойнатылатын дереккөз

en: Enable repeat playback order
kk: Қайталау ойнату ретін іске қосу

en: Disable repeat playback order
kk: Қайталау ойнату ретін сөндіру

en: Enable shuffle playback order
kk: Араластырып ойнату ретін іске қосу

en: Disable shuffle playback order
kk: Араластырып ойнату ретін сөндіру

en: Set the playback volume
kk: Ойнату дыбыс деңгейін орнату

en: Increase the playback volume
kk: Ойнату дыбыс деңгейін күшейту

en: Decrease the playback volume
kk: Ойнату дыбыс деңгейін азайту

en: Print the current playback volume
kk: Ағымдағы ойнату дыбыс деңгейін шығару

note: { "mute", 0, 0, G_OPTION_ARG_NONE, &mute, N_("Mute playback"), NULL }, { "unmute", 0, 0, G_OPTION_ARG_NONE, &unmute, N_("Unmute playback"), NULL },
en: Set the rating of the current song
kk: Ағымдағы әннің рейтингін орнату

en: Start interactive mode
kk: Интерактивті режимді іске қосу

en: n - Next track
kk: n - Келесі трек

en: p - Previous track
kk: p - Алдыңғы трек

en: space - Play/pause
kk: space - Ойнату/аялдату

en: s - Show playing track details
kk: s - Ойнап жатқан трек мәліметтерін көрсету

en: v - Decrease volume
kk: v - Дыбысты азайту

en: V - Increase volume
kk: V - Дыбысты күшейту

en: h/? - Help
kk: h/? - Көмек

en: q - Quit
kk: q - Шығу

en: Not playing
kk: Ойнап жатқан жоқ

note: Translators: title by artist from album
en: %tt by %ta from %at
kk: %tt, орындаушысы: %ta, альбомы: %at

note: Translators: title by artist
en: %tt by %ta
kk: %tt, орындаушысы: %ta

note: Translators: title from album
en: %tt from %ta
kk: %tt, альбомы: %ta

note: Translators: %te is replaced with elapsed time, %td is replaced with track duration
en: [%te of %td]
kk: [%te / %td]

en: Paused
kk: Аялдатылған

en: Seeked to %s
kk: %s күйіне дейін айналдырылды

en: Now playing: %s %s
kk: Қазір ойнатылуда: %s %s

en: Unknown playback state: %s
kk: Белгісіз ойнату күйі: %s

en: Volume is now %.02f
kk: Дыбыс деңгейі қазір: %.02f

note: should print this before dbus setup, really
en: Press 'h' for help.
kk: Көмек алу үшін 'h' басыңыз.

en: Playback volume is %f.
kk: Ойнату дыбыс деңгейі: %f.

en: Couldn't access %s: %s
kk: %s орнына қол жеткізу мүмкін емес: %s

note: Translators: the parameter here is a list of GStreamer plugins. * The plugin names are already translated.
en: Additional GStreamer plugins are required to play this file: %s
kk: Бұл файлды ойнату үшін қосымша GStreamer плагиндері қажет: %s

en: invalid unicode in error message
kk: қате туралы хабарламада жарамсыз unicode

en: Empty file
kk: Бос файл

en: Could not load the music database:
kk: Музыкалық дерекқорды жүктеу мүмкін болмады:

en: %ld minute | %ld minutes
kk[0]: %ld минут

en: %ld hour | %ld hours
kk[0]: %ld сағат

en: %ld day | %ld days
kk[0]: %ld күн

note: Translators: the format is "X days, X hours and X minutes"
en: %s, %s and %s
kk: %s, %s және %s

note: Translators: the format is "X days and X hours" Translators: the format is "X days and X minutes" Translators: the format is "X hours and X minutes"
en: %s and %s
kk: %s және %s

en: Scanning
kk: Сканерлеу

en: %d of %d
kk: %d / %d

en: All
kk: Барлығы

en: The database was created by a later version of Rhythmbox.  This version of Rhythmbox cannot read the database.
kk: Дерекқор Rhythmbox-тың кейінгі нұсқасымен жасалған. Rhythmbox-тың бұл нұсқасы дерекқорды оқи алмайды.

en: Python Sample Plugin
kk: Python үлгі плагині

en: A sample plugin in Python with no features
kk: Ешқандай мүмкіндігі жоқ Python тіліндегі үлгі плагин

en: Python Source
kk: Python дереккөзі

en: Sample Plugin
kk: Үлгі плагин

en: A sample plugin in C with no features
kk: Ешқандай мүмкіндігі жоқ С тіліндегі үлгі плагин

en: Vala Sample Plugin
kk: Vala үлгі плагині

en: A sample plugin in Vala with no features
kk: Ешқандай мүмкіндігі жоқ Vala тіліндегі үлгі плагин

en: Rhythmbox is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
kk: Rhythmbox - еркін бағдарламалық қамтама; сіз оны
    Еркін бағдарламалық қамтама қоры жариялаған
    GNU General Public License шарттарына сәйкес
    (лицензияның 2-нұсқасы немесе (өз қалауыңыз бойынша)
    кез келген кейінгі нұсқасы) қайта тарата аласыз
    және/немесе өзгерте аласыз.

en: Rhythmbox is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
kk: Rhythmbox пайдалы болады деген үмітпен таратылады,
    бірақ ЕШҚАНДАЙ КЕПІЛДІК берілмейді; тіпті ТАУАРЛЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚ
    немесе БЕЛГІЛІ БІР МАҚСАТҚА СӘЙКЕСТІК туралы кепілдік те жоқ.
    Толық ақпаратты GNU General Public License лицензиясынан қараңыз.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with Rhythmbox; if not, write to the Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
kk: Rhythmbox бағдарламасымен бірге GNU General Public License көшірмесін
    алуыңыз керек еді; егер алмасаңыз, Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA мекенжайына хат жазыңыз.

en: Maintainers:
kk: Сүйемелдеушілер:

en: Former Maintainers:
kk: Бұрынғы сүйемелдеушілер:

en: Contributors:
kk: Үлес қосушылар:

en: Music management and playback software for GNOME.
kk: GNOME-ға арналған музыканы басқару және ойнату бағдарламалық қамтамасы.

en: Rhythmbox Website
kk: Rhythmbox веб-сайты

en: Couldn't display help
kk: Көмекті көрсету мүмкін болмады

en: Enable debug output
kk: Жөндеу шығысын іске қосу

en: Enable debug output matching a specified string
kk: Көрсетілген жолға сәйкес келетін жөндеу шығысын іске қосу

en: Do not update the library with file changes
kk: Файл өзгерістерімен кітапхананы жаңартпау

en: Do not register the shell
kk: Қоршамды тіркемеу

en: Don't save any data permanently (implies --no-registration)
kk: Ешқандай мәліметті біржола сақтамау (--no-registration параметрін де қамтиды)

en: Disable loading of plugins
kk: Плагиндерді жүктеуді сөндіру

en: Path for database file to use
kk: Пайдаланылатын дерекқор файлының жолы

en: Path for playlists file to use
kk: Пайдаланылатын ойнату тізімдері файлының жолы

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
kk: %s
    Қолжетімді командалық жол опцияларының толық тізімін көру үшін '%s --help' командасын орындаңыз.

en: MPEG Version 3.0 URL
kk: MPEG 3.0 нұсқасының URL адресі

en: Shoutcast playlist
kk: Shoutcast ойнату тізімі

en: XML Shareable Playlist Format
kk: XML Shareable Playlist пішімі

en: The playlist file may be in an unknown format or corrupted.
kk: Ойнату тізімі файлы белгісіз пішімде немесе зақымдалған болуы мүмкін.

en: Untitled Playlist
kk: Атаусыз ойнату тізімі

en: New Playlist
kk: Жаңа ойнату тізімі

en: Couldn't read playlist
kk: Ойнату тізімін оқу мүмкін болмады

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: Load Playlist
kk: Ойнату тізімін жүктеу

en: Couldn't save playlist
kk: Ойнату тізімін сақтау мүмкін болмады

en: Unsupported file extension given.
kk: Қолдау көрсетілмейтін файл кеңейтімі берілді.

en: Playlist %s already exists
kk: %s ойнату тізімі қазірдің өзінде бар

en: Unknown playlist: %s
kk: Белгісіз ойнату тізімі: %s

en: Playlist %s is an automatic playlist
kk: %s ойнату тізімі — автоматты ойнату тізімі

en: Error while saving song information
kk: Ән туралы ақпаратты сақтау кезінде қате орын алды

en: Pause playback
kk: Ойнатуды аялдату

en: Start playback
kk: Ойнатуды бастау

note: Translators: %s is the song name
en: %s (Paused)
kk: %s (Аялдатылған)

en: No registered source can handle URI %s
kk: Тіркелген дереккөздердің ешқайсысы %s URI адресін өңдей алмайды

en: No registered source matches URI %s
kk: Тіркелген дереккөздердің ешқайсысы %s URI адресіне сәйкес келмейді

en: Unknown song URI: %s
kk: Белгісіз ән URI адресі: %s

en: Unknown property %s
kk: Белгісіз %s қасиеті

en: Invalid property type %s for property %s
kk: %2$s қасиеті үшін жарамсыз %1$s қасиет түрі

en: Stream error
kk: Ағын қатесі

en: Unexpected end of stream!
kk: Ағынның күтпеген соңы!

en: Playlist was empty
kk: Ойнату тізімі бос болды

en: This item is not playable
kk: Бұл элемент ойнатылмайды

en: Not currently playing
kk: Қазіргі уақытта ойнап жатқан жоқ

en: No previous song
kk: Алдыңғы ән жоқ

en: No next song
kk: Келесі ән жоқ

en: Couldn't stop playback
kk: Ойнатуды тоқтату мүмкін болмады

en: Playback position not available
kk: Ойнату позициясы қолжетімді емес

en: Current song is not seekable
kk: Ағымдағы ән айналдыруды қолдамайды

en: Couldn't start playback
kk: Ойнатуды бастау мүмкін болмады

en: Linear
kk: Сызықтық

en: Linear looping
kk: Сызықтық циклдік

en: Random with equal weights
kk: Бірдей салмақпен кездейсоқ

en: Random by time since last play
kk: Соңғы ойнату уақыты бойынша кездейсоқ

en: Random by rating
kk: Рейтинг бойынша кездейсоқ

en: Random by time since last play and rating
kk: Соңғы ойнату уақыты мен рейтингі бойынша кездейсоқ

en: Linear, removing entries once played
kk: Ойнатылғаннан кейін жазбаларды өшіретін сызықтық

en: Failed to create the player: %s
kk: Ойнатқышты жасау сәтсіз аяқталды: %s

en: Rhythmbox Preferences
kk: Rhythmbox қалаулары

en: General
kk: Жалпы

en: Playback
kk: Ойнату

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: The file "%s" already exists. Do you want to replace it?
kk: "%s" файлы қазірдің өзінде бар. Оны алмастыруды қалайсыз ба?

en: _Skip
kk: Өт_кізіп жіберу

en: _Replace
kk: Алма_стыру

en: S_kip All
kk: Барлығын өт_кізіп жіберу

en: Replace _All
kk: _Барлығын алмастыру

en: %d file cannot be transferred as it must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available | %d files cannot be transferred as they must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available
kk[0]: %d файлды тасымалдау мүмкін емес, себебі оларды нысаналы құрылғы қолдайтын пішімге түрлендіру қажет, бірақ сәйкес кодтау профильдері қолжетімсіз

note: XXX should provide the option of picking a different format?
en: Additional software is required to encode media in your preferred format:
    %s
kk: Медианы таңдаған пішімде кодтау үшін қосымша бағдарламалық қамтамасы қажет:
    %s

en: Additional software is required to convert %d file into a format supported by the target device:
    %s | Additional software is required to convert %d files into a format supported by the target device:
    %s
kk[0]: %d файлды нысаналы құрылғы қолдайтын пішімге түрлендіру үшін қосымша бағдарламалық қамтама қажет:
    %s

en: Unable to transfer tracks
kk: Тректерді тасымалдау мүмкін емес

en: _Cancel the transfer
kk: Тасымалдаудан бас _тарту

en: _Skip these files
kk: Бұл файлдарды өт_кізіп жіберу

en: _Install
kk: _Орнату

en: Search artists
kk: Орындаушыларды іздеу

en: Search composers
kk: Композиторларды іздеу

en: Search albums
kk: Альбомдарды іздеу

en: Search titles
kk: Атауларды іздеу

en: Search genres
kk: Жанрларды іздеу

en: Unable to eject
kk: Шығару мүмкін емес

en: Unable to unmount
kk: Тіркеуден шығару мүмкін емес

en: Library
kk: Кітапхана

en: Stores
kk: Дүкендер

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Shared
kk: Ортақ

note: set up info bar for triggering codec installation
en: Install Additional Software
kk: Қосымша бағдарламалық қамтаманы орнату

en: Additional software is required to play some of these files.
kk: Осы файлдардың кейбірін ойнату үшін қосымша бағдарламалық қамтама қажет.

en: Import Errors
kk: Импорттау қателері

en: %d import error | %d import errors
kk[0]: %d импорттау қатесі

en: Artist/Artist - Album
kk: Орындаушы/Орындаушы - Альбом

en: Artist/Album
kk: Орындаушы/Альбом

en: Artist - Album
kk: Орындаушы - Альбом

en: Album
kk: Альбом

en: Number - Title
kk: Нөмірі - Атауы

en: Artist - Title
kk: Орындаушы - Атауы

en: Artist - Number - Title
kk: Орындаушы - Нөмірі - Атауы

en: Artist (Album) - Number - Title
kk: Орындаушы (Альбом) - Нөмірі - Атауы

en: Number. Artist - Title
kk: Нөмірі. Орындаушы - Атауы

en: Music
kk: Музыка

en: Choose Library Location
kk: Кітапхана орнын таңдау

en: Multiple locations set
kk: Бірнеше орын орнатылған

en: Example Path:
kk: Мысал жол:

en: Error transferring track
kk: Тректі тасымалдау қатесі

en: Copying tracks to the library
kk: Тректерді кітапханаға көшіру

en: Adding tracks to the library
kk: Тректерді кітапханаға қосу

en: Syncing tracks to %s
kk: Тректерді %s құрылғысымен синхрондау

en: You have not selected any music, playlists, or podcasts to transfer to this device.
kk: Осы құрылғыға тасымалдау үшін ешқандай музыканы, ойнату тізімін немесе подкастты таңдамадыңыз.

en: There is not enough space on the device to transfer the selected music, playlists and podcasts.
kk: Таңдалған музыканы, ойнату тізімдерін және подкасттарды тасымалдау үшін құрылғыда орын жеткіліксіз.

en: %s Sync Settings
kk: %s синхрондау параметрлері

en: Sync with the device
kk: Құрылғымен синхрондау

en: Don't sync
kk: Синхрондамау

en: Missing Files
kk: Жетіспейтін файлдар

en: %d missing file | %d missing files
kk[0]: %d жетіспейтін файл

en: Remove from Playlist
kk: Ойнату тізімінен өшіру

en: Play Queue
kk: Ойнату кезегі

note: Translators: format is "<title> by <artist> from <album>"
en: by
kk: орындаушысы

en: from
kk: альбомы

en: %d song | %d songs
kk[0]: %d ән

en: Connecting
kk: Қосылуда

en: Buffering
kk: Буферлеу

en: Transferring tracks to %s
kk: Тректерді %s құрылғысына тасымалдау

en: All Music
kk: Барлық музыка

en: Other
kk: Басқа

en: Available
kk: Қолжетімді

en: Image/label border
kk: Сурет/белгі жиегі

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
kk: Ескерту сұхбат терезесіндегі белгі мен суреттің айналасындағы жиектің ені

en: Alert Type
kk: Ескерту түрі

en: The type of alert
kk: Ескерту түрі

en: Alert Buttons
kk: Ескерту батырмалары

en: The buttons shown in the alert dialog
kk: Ескерту сұхбат терезесінде көрсетілген батырмалар

en: Show more _details
kk: То_лығырақ

en: _OK
kk: _ОК

en: _No
kk: _Жоқ

en: _Yes
kk: _Иә

en: _Open
kk: _Ашу

en: Constant bit rate
kk: Тұрақты битрейт

en: Variable bit rate
kk: Айнымалы битрейт

en: Constrained Variable bit rate
kk: Шектелген айнымалы битрейт

en: Default settings
kk: Әдепкі параметрлер

en: Lossless
kk: Сапаны жоғалтпайтын

en: Track
kk: Трек

en: Composer
kk: Композитор

en: Comment
kk: Түсініктеме

en: Time
kk: Уақыт

en: Year
kk: Жыл

en: Quality
kk: Сапа

en: 000 kbps
kk: 000 кбит/с

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Play Count
kk: Ойнату саны

en: Last Played
kk: Соңғы ойнатылған

en: Date Added
kk: Қосылған уақыты

en: Last Seen
kk: Соңғы рет көрінген

en: Location
kk: Орналасуы

en: Now Playing
kk: Қазір ойнатылуда

en: Playback Error
kk: Ойнату қатесі

en: Drop artwork here
kk: Мұқабаны осында тастаңыз

en: Examining files
kk: Файлдар тексерілуде

note: this isn't a terribly helpful message.
en: The location you have selected is on the device %s.
kk: Сіз таңдаған орын %s құрылғысында орналасқан.

en: Show %s
kk: %s көрсету

en: Import %d selected track | Import %d selected tracks
kk[0]: %d таңдалған тректі импорттау

en: Import %d listed track | Import %d listed tracks
kk[0]: Тізімдегі %d тректі импорттау

en: %d artist (%d) | All %d artists (%d)
kk[0]: %d орындаушы (%d)

en: %d album (%d) | All %d albums (%d)
kk[0]: %d альбом (%d)

en: %d genre (%d) | All %d genres (%d)
kk[0]: %d жанр (%d)

en: _New
kk: _Жаңа

en: Create Automatic Playlist
kk: Автоматты ойнату тізімін жасау

en: Edit Automatic Playlist
kk: Автоматты ойнату тізімін түзету

[ctx: query-criteria]
en: Title
kk: Атауы

[ctx: query-criteria]
en: Artist
kk: Орындаушы

[ctx: query-criteria]
en: Composer
kk: Композитор

[ctx: query-criteria]
en: Album
kk: Альбом

[ctx: query-criteria]
en: Album Artist
kk: Альбом орындаушысы

[ctx: query-criteria]
en: Genre
kk: Жанр

[ctx: query-criteria]
en: Year
kk: Жыл

[ctx: query-criteria]
en: Rating
kk: Рейтинг

[ctx: query-criteria]
en: Path
kk: Жол

[ctx: query-criteria]
en: Comment
kk: Түсініктеме

[ctx: query-criteria]
en: Play Count
kk: Ойнату саны

[ctx: query-criteria]
en: Track Number
kk: Трек нөмірі

[ctx: query-criteria]
en: Disc Number
kk: Диск нөмірі

[ctx: query-criteria]
en: Bitrate
kk: Битрейт

[ctx: query-criteria]
en: Duration
kk: Ұзақтығы

[ctx: query-criteria]
en: Beats Per Minute
kk: Минутына соғу саны

[ctx: query-criteria]
en: Time of Last Play
kk: Соңғы ойнатылған уақыты

[ctx: query-criteria]
en: Time Added to Library
kk: Кітапханаға қосылған уақыты

[ctx: query-sort]
en: Artist
kk: Орындаушы

en: _In reverse alphabetical order
kk: Әліпбиге ке_рі ретпен

[ctx: query-sort]
en: Composer
kk: Композитор

[ctx: query-sort]
en: Album
kk: Альбом

[ctx: query-sort]
en: Album Artist
kk: Альбом орындаушысы

[ctx: query-sort]
en: Genre
kk: Жанр

[ctx: query-sort]
en: Title
kk: Атауы

[ctx: query-sort]
en: Rating
kk: Рейтинг

en: W_ith more highly rated tracks first
kk: Жоғары рейт_ингі бар тректер бірінші

[ctx: query-sort]
en: Play Count
kk: Ойнату саны

en: W_ith more often played songs first
kk: Жиі ойнатылаты_н әндер бірінші

[ctx: query-sort]
en: Year
kk: Жыл

en: W_ith newer tracks first
kk: Жаңа тректер _бірінші

[ctx: query-sort]
en: Duration
kk: Ұзақтығы

en: W_ith longer tracks first
kk: Ұзын тректер _бірінші

[ctx: query-sort]
en: Track Number
kk: Трек нөмірі

en: _In decreasing order
kk: Ке_му ретімен

[ctx: query-sort]
en: Last Played
kk: Соңғы ойнатылған

en: W_ith more recently played tracks first
kk: Жақында ойнатылғанда_ры бірінші

[ctx: query-sort]
en: Date Added
kk: Қосылған уақыты

en: W_ith more recently added tracks first
kk: Жақында қосылғанда_ры бірінші

[ctx: query-sort]
en: Comment
kk: Түсініктеме

[ctx: query-sort]
en: Beats Per Minute
kk: Минутына соғу саны

en: W_ith faster tempo tracks first
kk: Жылдам тем_пті тректер бірінші

en: contains
kk: құрамында бар

en: does not contain
kk: құрамында жоқ

en: equals
kk: тең

en: not equal to
kk: тең емес

en: starts with
kk: келесімен басталады

en: ends with
kk: келесімен аяқталады

en: at least
kk: кем дегенде

note: matches if A >= B
en: at most
kk: ең көбі

note: Translators: this matches songs within 1-Jan-YEAR to 31-Dec-YEAR
en: in
kk: ішінде

note: Translators: this matches songs before 1-Jan-YEAR or after 31-Dec-YEAR
en: not in
kk: ішінде емес

note: Translators: this matches songs after 31-Dec-YEAR
en: after
kk: кейін

note: Translators: this matches songs before 1-Jan-YEAR
en: before
kk: дейін

note: * Translators: this will match when within <value> of the current time * e.g. "in the last" "7 days" will match if within 7 days of the current time
en: in the last
kk: соңғы уақыт ішінде

note: * Translators: this is the opposite of the above, and will match if not * within <value> of the current time
en: not in the last
kk: соңғы уақыт ішінде емес

en: seconds
kk: секунд

en: minutes
kk: минут

en: hours
kk: сағат

en: days
kk: күн

en: weeks
kk: апта

en: No Stars
kk: Жұлдыздар жоқ

en: %d Star | %d Stars
kk[0]: %d жұлдыз

en: Clear the search text
kk: Іздеу мәтінін тазарту

en: Select the search type
kk: Іздеу түрін таңдау

en: Search
kk: Іздеу

en: _Search:
kk: Із_деу:

en: _Back
kk: А_ртқа

en: _Forward
kk: А_лға

en: Song Properties
kk: Ән қасиеттері

en: Multiple Song Properties
kk: Бірнеше әннің қасиеттері

en: Unknown file name
kk: Белгісіз файл аты

en: On the desktop
kk: Жұмыс үстелінде

en: Unknown location
kk: Белгісіз орналасуы
