Xfce Apps - en to et translation catalogue (203 entries)

en: Version information
et: Versiooniteave

en: Start in fullscreen mode
et: Käivitamisel lülita täisekraanirežiim sisse

en: Start a slideshow
et: Alusta slaidiseanssi

en: Show settings dialog
et: Näita eelistuste dialoogi

en: %s: %s
    
    Try %s --help to see a full list of
    available command line options.
et: %s: %s
    %s --help Näitab täieliku loendit käsurea valikutest.

en: Image Viewer
et: Pildinäitaja

en: Could not save file
et: Faili salvestamine ebaõnnestus

en: Some files could not be opened: see the text logs for details
et: Mõnede failide avamine ei õnnestunud ja täpsemat teavet leiad logifailist

en: An error occurred when deleting image '%s' from disk
et: „%s“ faili kustutamine andmekandjalt ei õnnestunud

en: An error occurred when sending image '%s' to trash
et: „%s“ faili prügikasti viskamine ei õnnestunud

en: _File
et: _Fail

note: Icon-name
en: _Open...
et: _Ava...

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Open an image
et: Ava pildifail

note: Icon-name
en: _Save copy...
et: _Salvesta koopia...

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Save a copy of the image
et: Salvesta pildifailist koopia

note: Icon-name
en: Proper_ties...
et: _Omadused...

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Show file properties
et: Näita faili omadusi

note: Icon-name
en: _Print...
et: _Trüki

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Print the current image
et: Trüki käesolev pilt

note: Icon-name
en: _Edit
et: Toim_eta

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Edit this image
et: Muuda seda pilti

note: Icon-name
en: _Close
et: _Sulge

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Close this image
et: Sulge see pilt

note: Icon-name
en: _Quit
et: _Välju

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Quit Ristretto
et: Välju Ristretto'ts

en: _Copy image to clipboard
et: _Kopeeri pilt lõikepuhvrisse

en: _Open with
et: Ava muu pr_ogrammiga

en: _Sort by
et: _Sorteeri

note: Icon-name
en: _Delete
et: _Kustuta

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Delete this image from disk
et: Kustuta see pilt andmekandjalt

note: Icon-name
en: _Clear private data...
et: _Kustuta isiklikud andmed...

note: Icon-name
en: _Preferences...
et: _Eelistused...

en: _View
et: _Vaade

note: Icon-name
en: _Fullscreen
et: _Täisekraanirežiim

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Switch to fullscreen
et: Lülita täisekraanirežiim sisse

note: Icon-name
en: _Leave Fullscreen
et: _Lülita täisekraanirežiim välja

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Leave Fullscreen
et: Lülita täisekraanirežiim välja

note: Icon-name
en: Set as _Wallpaper...
et: Määra _taustapildiks...

en: _Zoom
et: _Suumimine

note: Icon-name
en: Zoom _In
et: Suurenda p_ilti

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom in
et: Suurenda pilti

note: Icon-name
en: Zoom _Out
et: Vähenda pilti

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom out
et: Vähenda pilti

note: Icon-name
en: Zoom _Fit
et: Mahuta aknasse

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom to fit window
et: Mahuta akna mõõtu

note: Icon-name
en: _Normal Size
et: Pildi tavasuurus

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom to 100%
et: Tavasuurus 100%

en: _Default Zoom
et: _Vaikimisi suumitase

en: _Rotation
et: Pöö_ramine

note: Icon-name
en: Rotate _Right
et: Pööra pa_remale

note: Icon-name
en: Rotate _Left
et: Pööra vasaku_le

en: _Flip
et: _Peegeldamine

en: Flip _Horizontally
et: Peegelda _horisontaalselt

en: Flip _Vertically
et: Peegelda _vertikaalselt

en: _Go
et: _Liigu

note: Icon-name
en: _Forward
et: _Edasi

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Next image
et: Järgmine pilt

note: Icon-name
en: _Back
et: _Tagasi

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Previous image
et: Eelmine pilt

note: Icon-name
en: F_irst
et: Es_imene

note: Label-text Keyboard shortcut
en: First image
et: Esimene pilt

note: Icon-name
en: _Last
et: _Viimane

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Last image
et: Viimane pilt

en: _Help
et: _Abi

note: Icon-name
en: _Contents
et: _Sisukord

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Display ristretto user manual
et: Näita Ristretto inglisekeelset kasutusjuhendit

note: Icon-name
en: _About
et: Te_ave

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Display information about ristretto
et: Näita teavet Ristretto kohta

en: _Position
et: _Asukoht

en: _Size
et: _Suurus

en: Thumbnail Bar _Position
et: _Pisipildiriba asukoht

en: Thumb_nail Size
et: Pisipildiriba _suurus

note: Icon-name
en: Leave _Fullscreen
et: Lülita _täisekraanirežiim välja

note: Icon-name
en: _Show Toolbar
et: Näita töörii_stariba

note: Icon-name
en: Show _Thumbnail Bar
et: Näita _pisipildiriba

note: Icon-name
en: Show Status _Bar
et: Näita staatuseri_ba

note: Icon-name
en: file name
et: faili nimi

note: Icon-name
en: file type
et: faili tüüp

note: Icon-name
en: date
et: kuupäev

note: Icon-name
en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Top
et: Üleval

en: Bottom
et: All

en: Very Small
et: Väga väike

en: Smaller
et: Väiksem

en: Small
et: Väike

en: Normal
et: Tavaline

en: Large
et: Suur

en: Larger
et: Suurem

en: Very Large
et: Väga suur

note: Icon-name
en: _Smart Zoom
et: _Nutikas suumimine

en: Images
et: Pildid

note: Create Play/Pause Slideshow actions
en: _Play
et: _Esita

en: Play slideshow
et: Alusta slaidiseansi esitamist

en: _Pause
et: _Peata

en: Pause slideshow
et: Peata slaidiseansi esitamine

note: Create Recently used items Action
en: _Recently used
et: _Viimati kasutatud

en: Recently used
et: Viimati kasutatud

en: Press open to select an image
et: Pildi valimiseks vajuta "Ava"

en: Open With Other _Application...
et: Vaata pildifaili mõne muu programmiga...

en: Empty
et: Puudub

en: Loading...
et: Laen...

en: Choose 'set wallpaper' method
et: Vali meetod 'määra taustapildiks'

en: _Cancel
et: _Tühista

en: Configure which system is currently managing your desktop.
    This setting determines the method <i>Ristretto</i> will use
    to configure the desktop wallpaper.
et: Seadista missugust töölauakeskonda sa hetkel kasutad.
    See määrab meetodi, mida <i>Ristretto</i> kasutab
    töölaua taustapildi seadistamisel.

en: None
et: Puudub

en: Developers:
et: Arendajad:

en: Ristretto is an image viewer for the Xfce desktop environment.
et: Ristretto on pildinäitaja Xfce töölauakeskkonna jaoks.

en: Open image
et: Ava pildifail

en: _Open
et: _Ava

en: All Files
et: Kõik failid

en: Save copy
et: Salvesta koopia

en: _Save
et: _Salvesta

en: Failed to print the image
et: Pildi trükkimine ei õnnestunud

en: Are you sure you want to send image '%s' to trash?
et: Kas kindlasti soovid pildi '%s' visata prügikasti?

en: Are you sure you want to delete image '%s' from disk?
et: Kas kindlasti soovid andmekandjalt kustutada pilti '%s'?

en: _Do not ask again for this session
et: Selle sessiooni kestel ära küsi se_da uuesti

en: Edit with
et: Ava või muuda mõne muu programmiga

en: Open %s and other files of type %s with:
et: Ava %s ja muud sarnast %s tüüpi failid järgneva programmiga:

en: Use as _default for this kind of file
et: Selle failitüüpi puhul kasuta _vaikimisi väärtusena

en: Recommended Applications
et: Soovitatud rakendused

en: Other Applications
et: Muud rakendused

en: Orientation
et: Paigutus

en: The orientation of the iconbar
et: Ikooniriba paigutus

en: Icon Bar Model
et: Ikooniriba mudel

en: Model for the icon bar
et: Mudel ikooniriba jaoks

en: Active
et: Aktiivne

en: Active item index
et: Aktiivse elemendi indeks

en: Show Text
et: Näita teksti

en: Scrolled window
et: Keritav aken

en: Scrolled window icon bar is placed into
et: Keritav aken, kuhu ikooniriba lisatakse

en: Active item fill color
et: Aktiivse elemendi sisu värv

en: Active item border color
et: Aktiivse elemendi äärejoone värv

en: Active item text color
et: Aktiivse elemendi teksti värv

en: Cursor item fill color
et: Kursorielemendi sisu värv

en: Cursor item border color
et: Kursorielemendi äärejoone värv

en: Cursor item text color
et: Kursorielemendi teksti värv

en: Time range to clear:
et: Kustutatav ajavahemik:

en: Cleanup
et: Kustutamine

en: Last Hour
et: Viimase tunni jooksul kogutud andmed

en: Last Two Hours
et: Viimase kahe tunni jooksul kogutud andmed

en: Last Four Hours
et: Viimase nelja tunni jooksul kogutud andmed

en: Today
et: Täna

en: Everything
et: Kõik

en: _Apply
et: _Rakenda

en: Clear private data
et: Kustuta isiklikud andmed

en: Display
et: Ekraan

en: Background color
et: Taustavärv

en: Override background color:
et: Määra oma taustavärv:

en: Quality
et: Kvaliteet

en: With this option enabled, the maximum image-quality will be limited to the screen-size.
et: Selle seadistusega saad määrata, kas pildi esituse maksimaalset kvaliteeti kohandatakse ekraani mõõduga arvestades.

en: Limit rendering quality
et: Piira renderduse kvaliteeti

en: Fullscreen
et: Täisekraanirežiim

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: The thumbnail bar can be automatically hidden when the window is fullscreen.
et: Täisekraanivaates on võimalik automaatselt peita pisipiltide riba.

en: Hide thumbnail bar when fullscreen
et: Täisekraanivaates peida pisipiltide riba

en: Clock
et: Kell

en: Show an analog clock that displays the current time when the window is fullscreen
et: Täisekraanivaates näita analoogkella, mis kuvab praegust aega

en: Show Fullscreen Clock
et: Näita kella täisekraanirežiimis

en: Mouse cursor
et: Hiirekursor

en: The mouse cursor can be automatically hidden after a certain period of inactivity
    when the window is fullscreen.
et: Täisekraanivaates on võimalik peale tegevusetuse ajavahemikku
    automaatselt peita hiirekursorit.

en: Period of inactivity (seconds):
et: Tegevusetuse ajavahemik (sekundites):

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Timeout
et: Kuvamise kestus

en: The time period an individual image is displayed during a slideshow
    (in seconds)
et: Ajavahemik sekundites, millal kuvatakse ühte pilti slaidiseansi ajal

en: Control
et: Kontrollimine

en: Scroll wheel
et: Kerimisratas

en: Invert zoom direction
et: Pööra suumi suund

en: Behaviour
et: Käitumine

en: Startup
et: Käivitamine

en: Maximize window on startup when opening an image
et: Pildi avamisel näita täismõõdus akent

en: Wrap around images
et: Mähi piltide ümber

en: Desktop
et: Töölaud

en: Image Viewer Preferences
et: Pildinäitaja eelistused

en: <b>Name:</b>
et: <b>Nimi:</b>

en: <b>Kind:</b>
et: <b>Tüüp:</b>

en: <b>Modified:</b>
et: <b>Muudetud:</b>

en: <b>Accessed:</b>
et: <b>Viimati kasutatud:</b>

en: <b>Size:</b>
et: <b>Suurus:</b>

en: General
et: Üldine

en: Image
et: Pilt

en: <b>Date taken:</b>
et: <b>Pilt tehtud:</b>

en: %s - Properties
et: %s - omadused

en: No supported image type found in the directory
et: Kaustas ei leidunud ühtegi toetatud pilditüüpi

en: Directory only partially loaded
et: Kausta sisu on laaditud vaid osaliselt

en: Could not load directory
et: Kausta sisu laadimine ei õnnestunud

en: Unsupported mime type
et: MIME tüüp ei ole toetatud

en: The thumbnailer-service can not be reached,
    for this reason, the thumbnails can not be
    created.
    
    Install <b>Tumbler</b> or another <i>thumbnailing daemon</i>
    to resolve this issue.
et: Kuna pisipilte loov teenus pole kättesaadav,
    siis pisipilte ei õnnestu luua.
    
    Olukorra lahendamiseks paigalda <b>Tumbler</b>
    või mõnu muu <i>sarnane teenus</i>.

en: Do _not show this message again
et: Ära _näita seda teadet uuesti

en: Style:
et: Stiil:

en: Apply to all workspaces
et: Kasuta kõikidel tööaladel

en: Set as wallpaper
et: Määra taustapildiks

en: Auto
et: Automaatselt valitud

en: Centered
et: Keskendatud

en: Tiled
et: Paanidena

en: Stretched
et: Venitatud

en: Scaled
et: Skaleeritud

en: Zoomed
et: Suumitud

en: Ristretto Image Viewer
et: Pildinäitaja Ristretto

en: Look at your images easily
et: Vaata oma pilte mugavalt

en: Fast and lightweight image viewer
et: Lihtne ja kiire pildinäitaja

en: The Ristretto Image Viewer is an application that can be used to view and scroll through images, run a slideshow of images, open images with other applications like an image-editor or configure an image as the desktop wallpaper.
et: Ristretto on rakendus, millega saad vaadata ja sirvida pilte, käivitada esitlust, avada pildifaile muudes rakendustes nagu näiteks pildiredaktor või määrata pilti töölaua taustapildiks.

en: Xfce Developers
et: Xfce arendajad
