Xfce Apps - en to he translation catalogue (203 entries)

en: Version information
he: מידע גרסה

en: Start in fullscreen mode
he: התחל במצב מסך מלא

en: Start a slideshow
he: התחל מצגת

en: Show settings dialog
he: הצג דו־שיח הגדרות

en: %s: %s
    
    Try %s --help to see a full list of
    available command line options.
he: %s: %s
    
    נסה את %s --help על מנת לראות רשימה מלאה של
    הפקודות הזמינות לשורת הפקודה.

en: Image Viewer
he: מציג תמונות

en: Could not save file
he: לא יכול לשמור קובץ

en: Some files could not be opened: see the text logs for details
he: כמה קבצים לא היו ניתנים לפתיחה: ראה יומני טקסט לפרטים

en: An error occurred when deleting image '%s' from disk
he: אירעה שגיאה בעת מחיקת תמונה '%s' מדיסק

en: An error occurred when sending image '%s' to trash
he: אירעה שגיאה בעת שליחת תמונה '%s' לאשפה

en: _File
he: _קובץ

note: Icon-name
en: _Open...
he: _פתח...

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Open an image
he: פתח תמונה

note: Icon-name
en: _Save copy...
he: _שמור העתק...

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Save a copy of the image
he: שמור העתק של התמונה

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Show file properties
he: הצג מאפייני קובץ

note: Icon-name
en: _Print...
he: ה_דפס...

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Print the current image
he: הדפס את התמונה הנוכחית

note: Icon-name
en: _Edit
he: ע_ריכה

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Edit this image
he: ערוך את תמונה זו

note: Icon-name
en: _Close
he: _סגור

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Close this image
he: סגור את תמונה זו

note: Icon-name
en: _Quit
he: י_ציאה

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Quit Ristretto
he: צא מ- Ristretto

en: _Copy image to clipboard
he: ה_עתק תמונה אל לוח הגזירים

en: _Open with
he: _פתח בעזרת

en: _Sort by
he: _מיין לפי

note: Icon-name
en: _Delete
he: _מחק

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Delete this image from disk
he: מחק את תמונה זו מתוך הכונן

note: Icon-name
en: _Clear private data...
he: _נקה מידע אישי...

note: Icon-name
en: _Preferences...
he: _העדפות...

en: _View
he: _תצוגה

note: Icon-name
en: _Fullscreen
he: _מסך מלא

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Switch to fullscreen
he: עבור למסך מלא

note: Icon-name
en: _Leave Fullscreen
he: _עזוב מסך מלא

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Leave Fullscreen
he: עזוב מסך מלא

note: Icon-name
en: Set as _Wallpaper...
he: קבע כ_רקע...

en: _Zoom
he: _זום

note: Icon-name
en: Zoom _In
he: זום _פנימה

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom in
he: זום פנימה

note: Icon-name
en: Zoom _Out
he: זום _החוצה

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom out
he: זום החוצה

note: Icon-name
en: Zoom _Fit
he: זום _להתאמה

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom to fit window
he: זום להתאמת חלון

note: Icon-name
en: _Normal Size
he: גודל _רגיל

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom to 100%
he: זום 100%

en: _Default Zoom
he: זום _ברירת מחדל

en: _Rotation
he: _סיבוב

note: Icon-name
en: Rotate _Right
he: סובב _ימינה

note: Icon-name
en: Rotate _Left
he: סובב _שמאלה

en: _Flip
he: _הפוך

en: Flip _Horizontally
he: הפוך או_פקית

en: Flip _Vertically
he: הפוך א_נכית

en: _Go
he: _לך

note: Icon-name
en: _Forward
he: _קדימה

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Next image
he: תמונה הבאה

note: Icon-name
en: _Back
he: _אחורה

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Previous image
he: תמונה קודמת

note: Icon-name
en: F_irst
he: ר_אשונה

note: Label-text Keyboard shortcut
en: First image
he: תמונה ראשונה

note: Icon-name
en: _Last
he: _אחרונה

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Last image
he: תמונה אחרונה

en: _Help
he: _עזרה

note: Icon-name
en: _Contents
he: _תכנים

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Display ristretto user manual
he: הצג מדריך משתמש Ristretto

note: Icon-name
en: _About
he: _אודות

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Display information about ristretto
he: הצג מידע אודות ריסטרטו

en: _Position
he: _מיקום

en: _Size
he: _גודל

en: Thumbnail Bar _Position
he: _מיקום סרגל תמונות מוקטנות

en: Thumb_nail Size
he: גודל _תמונה מוקטנת

note: Icon-name
en: Leave _Fullscreen
he: עזוב _מסך מלא

note: Icon-name
en: _Show Toolbar
he: _הצג סרגל כלים

note: Icon-name
en: Show _Thumbnail Bar
he: הצג סרגל תמונות _מוקטנות

note: Icon-name
en: Show Status _Bar
he: הצג _שורת מצב

note: Icon-name
en: file name
he: שם קובץ

note: Icon-name
en: file type
he: סוג קובץ

note: Icon-name
en: date
he: תאריך

note: Icon-name
en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Top
he: מעלה

en: Bottom
he: מטה

en: Very Small
he: קטן מאוד

en: Smaller
he: קטן יותר

en: Small
he: קטן

en: Normal
he: רגיל

en: Large
he: גדול

en: Larger
he: גדול יותר

en: Very Large
he: גדול מאוד

note: Icon-name
en: _Smart Zoom
he: זום _חכם

en: Images
he: תמונות

note: Create Play/Pause Slideshow actions
en: _Play
he: _נגן

en: Play slideshow
he: נגן מצגת

en: _Pause
he: _השהה

en: Pause slideshow
he: השהה מצגת

note: Create Recently used items Action
en: _Recently used
he: בשימוש _לאחרונה

en: Recently used
he: בשימוש לאחרונה

en: Press open to select an image
he: לחץ פתח לבחירת תמונה

en: Open With Other _Application...
he: פתח עם _תוכנה אחרת...

en: Empty
he: ריק

en: Loading...
he: מעלה...

en: Choose 'set wallpaper' method
he: בחר שיטת 'קביעת רקע'

en: _Cancel
he: _בטל

en: _OK
he: _אישור

en: Configure which system is currently managing your desktop.
    This setting determines the method <i>Ristretto</i> will use
    to configure the desktop wallpaper.
he: הגדר איזו מערכת מנהלת כרגע את שולחן העבודה שלך.
    הגדרה זו קובעת את השיטה בשימוש <i> ריסטרטו </i>
    להגדרת הרקע של שולחן העבודה.

en: None
he: ללא

en: Developers:
he: מפתחים:

en: Ristretto is an image viewer for the Xfce desktop environment.
he: ‏Ristretto הוא מציג תמונות עבור סביבת שולחן עבודה Xfce.

en: Open image
he: פתח תמונה

en: _Open
he: _פתח

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Save copy
he: שמור העתק

en: _Save
he: _שמור

en: Failed to print the image
he: נכשל להדפיס את התמונה

en: Are you sure you want to send image '%s' to trash?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לשלוח לאשפה את התמונה '%s'?

en: Are you sure you want to delete image '%s' from disk?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק מהכונן את התמונה '%s'?

en: _Do not ask again for this session
he: _אל תשאל שוב בסשן זה

en: Edit with
he: ערוך בעזרת

en: Open %s and other files of type %s with:
he: פתח %s וקבצים אחרים מסוג %s עם:

en: Use as _default for this kind of file
he: השתמש כ_ברירת מחדל עבור סוג קובץ זה

en: Recommended Applications
he: יישומים מומלצים

en: Other Applications
he: יישומים אחרים

en: Orientation
he: כיוון

en: The orientation of the iconbar
he: הכיוון של סרגל האייקונים

en: Icon Bar Model
he: דוגמת סרגל אייקונים

en: Model for the icon bar
he: דוגמה עבור סרגל האייקונים

en: Active
he: פעיל

en: Active item index
he: אינדקס רכיב פעיל

en: Show Text
he: הצג טקסט

en: Scrolled window
he: חלון גלול

en: Scrolled window icon bar is placed into
he: חלון גלול שסרגל האייקונים ממוקם בו

en: Active item fill color
he: צבע מילוי של רכיב פעיל

en: Active item border color
he: צבע גבול רכיב פעיל

en: Active item text color
he: צבע טקסט רכיב פעיל

en: Cursor item fill color
he: צבע מילוי רכיב סמן

en: Cursor item border color
he: צבע גבול רכיב סמן

en: Cursor item text color
he: צבע טקסט רכיב סמן

en: Time range to clear:
he: תחום זמן לניקוי:

en: Cleanup
he: ניקוי

en: Last Hour
he: שעה אחרונה

en: Last Two Hours
he: שעתיים אחרונות

en: Last Four Hours
he: ארבע שעות אחרונות

en: Today
he: היום

en: Everything
he: הכל

en: _Apply
he: _יישם

en: Clear private data
he: נקה מידע אישי

en: Display
he: מסך

en: Background color
he: צבע רקע

en: Override background color:
he: בטל צבע רקע:

en: Quality
he: איכות

en: With this option enabled, the maximum image-quality will be limited to the screen-size.
he: עם אפשרות זו פעילה, איכות התמונה המירבית תוגבל לגודל המסך.

en: Limit rendering quality
he: הגבל איכות ביצוע

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Thumbnails
he: תמונות מוקטנות

en: The thumbnail bar can be automatically hidden when the window is fullscreen.
he: סרגל תמונות מוקטנות יכול להיות מוסתר אוטומטית כאשר החלון במצב מסך מלא.

en: Hide thumbnail bar when fullscreen
he: הסתר סרגל תמונות מוזערות כאשר במצב מסך מלא

en: Clock
he: שעון

en: Show an analog clock that displays the current time when the window is fullscreen
he: הצג שעון אנלוגי המראה את הזמן הנוכחי כאשר החלון במצב מסך מלא

en: Show Fullscreen Clock
he: הצג שעון במצב מסך מלא

en: Mouse cursor
he: סמן העכבר

en: The mouse cursor can be automatically hidden after a certain period of inactivity
    when the window is fullscreen.
he: סמן העכבר ניתן להסתרה אוטומטית לאחר זמן מסוים של חוסר פעילות
    כאשר החלון במצב מסך מלא.

en: Period of inactivity (seconds):
he: משך זמן חוסר פעילות (בשניות):

en: Slideshow
he: מצגת

en: Timeout
he: פסק זמן

en: The time period an individual image is displayed during a slideshow
    (in seconds)
he: משך הזמן בו תמונה בודדת מוצגת במהלך מצגת
    (בשניות)

en: Control
he: בקרה

en: Scroll wheel
he: גלגל גלילה

en: Invert zoom direction
he: הפוך כיוון זום

en: Behaviour
he: התנהגות

en: Startup
he: הפעלה

en: Maximize window on startup when opening an image
he: הגדל חלון בהתחלה כאשר תמונה נפתחת

en: Wrap around images
he: עטוף מסביב לתמונות

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Image Viewer Preferences
he: העדפות מציג תמונות

en: <b>Name:</b>
he: <b>שם:<b/>

en: <b>Kind:</b>
he: <b>סוג:<b/>

en: <b>Modified:</b>
he: <b>שונה:</b>

en: <b>Accessed:</b>
he: <b>הונגש:</b>

en: <b>Size:</b>
he: <b>גודל:</b>

en: General
he: כללי

en: Image
he: תמונה

en: <b>Date taken:</b>
he: <b>נלקח בתאריך:</b>

en: %s - Properties
he: %s - מאפיינים

en: No supported image type found in the directory
he: לא נמצא סוג תמונה נתמך בספרייה

en: Directory only partially loaded
he: ספרייה טעונה חלקית בלבד

en: Could not load directory
he: לא ניתן לטעון ספרייה

en: Unsupported mime type
he: סוג mime לא נתמך

en: The thumbnailer-service can not be reached,
    for this reason, the thumbnails can not be
    created.
    
    Install <b>Tumbler</b> or another <i>thumbnailing daemon</i>
    to resolve this issue.
he: שירות התמונות הממוזערות אינו ניתן להשגה,
    מסיבה זו, התמונות הממוזערות לא ניתנות
    ליצירה.
    
    התקן את <b>Tumbler</b> או <b>שדון הקטנת תמונות</b> אחר 
    על מנת לפתור את הבעיה הזו.

en: Do _not show this message again
he: אל תציג את הודעה זו _שוב

en: Style:
he: סגנון:

en: Apply to all workspaces
he: החל לכל מרחבי העבודה

en: Set as wallpaper
he: קבע כרקע

en: Auto
he: אוטומטי

en: Centered
he: ממורכז

en: Tiled
he: מרוצף

en: Stretched
he: מתוח

en: Scaled
he: מותאם

en: Zoomed
he: בוצע זום

en: Ristretto Image Viewer
he: ‏Ristretto מציג תמונות

en: Look at your images easily
he: התבונן בתמונות שלך בקלות

en: Fast and lightweight image viewer
he: מציג תמונות מהיר וקל משקל

en: The Ristretto Image Viewer is an application that can be used to view and scroll through images, run a slideshow of images, open images with other applications like an image-editor or configure an image as the desktop wallpaper.
he: מציג התמונות Ristretto הוא תוכנה הניתנת לשימוש לצפייה וגלילה של תמונות, להרצת מצגת, לפתיחת תמונות עם תוכנות אחרות כמו עורך תמונות או להגדרת תמונה כרקע שולחן העבודה.

en: Xfce Developers
he: מפתחי Xfce
