Xfce Apps - en to lt translation catalogue (204 entries)

en: Version information
lt: Versijos informacija

en: Start in fullscreen mode
lt: Paleisti viso ekrano veiksenoje

en: Start a slideshow
lt: Pradėti skaidrių rodymą

en: Show settings dialog
lt: Rodyti nustatymų langą

en: %s: %s
    
    Try %s --help to see a full list of
    available command line options.
lt: %s: %s
    
    Norėdami pamatyti komandų eilutės 
    parametrų sąrašą, paleiskite „%s --help“.

en: Image Viewer
lt: Paveikslų žiūryklė

en: Could not save file
lt: Nepavyko įrašyti failo

en: Some files could not be opened: see the text logs for details
lt: Nepavyko atverti kai kurių failų: išsamesnei informacijai, žiūrėkite tekstinius žurnalus

en: An error occurred when deleting image '%s' from disk
lt: Ištrinant iš disko paveikslą „%s“, įvyko klaida

en: An error occurred when sending image '%s' to trash
lt: Siunčiant paveikslą „%s“ į šiukšlinę, įvyko klaida

en: _File
lt: _Failas

note: Icon-name
en: _Open...
lt: _Atverti...

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Open an image
lt: Atverti paveikslą

note: Icon-name
en: _Save copy...
lt: Įr_ašyti kopiją...

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Save a copy of the image
lt: Įrašyti paveikslo kopiją

note: Icon-name
en: Proper_ties...
lt: Savy_bės...

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Show file properties
lt: Rodyti paveikslo savybes

note: Icon-name
en: _Print...
lt: S_pausdinti...

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Print the current image
lt: Spausdinti dabartinį paveikslą

note: Icon-name
en: _Edit
lt: _Taisa

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Edit this image
lt: Redaguoti šį paveikslą

note: Icon-name
en: _Close
lt: _Užverti

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Close this image
lt: Užverti šį paveikslą

note: Icon-name
en: _Quit
lt: I_šeiti

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Quit Ristretto
lt: Išeiti iš Ristretto

en: _Copy image to clipboard
lt: _Kopijuoti paveikslą į iškarpinę

en: _Open with
lt: _Atverti naudojant

en: _Sort by
lt: _Rikiuoti pagal

note: Icon-name
en: _Delete
lt: Išt_rinti

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Delete this image from disk
lt: Ištrinti šį paveikslą iš disko

note: Icon-name
en: _Clear private data...
lt: _Išvalyti privačiuosius duomenis...

note: Icon-name
en: _Preferences...
lt: _Nuostatos...

en: _View
lt: R_odinys

note: Icon-name
en: _Fullscreen
lt: _Visas ekranas

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Switch to fullscreen
lt: Perjungti į viso ekrano veikseną

note: Icon-name
en: _Leave Fullscreen
lt: _Išjungti viso ekrano veikseną

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Leave Fullscreen
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

note: Icon-name
en: Set as _Wallpaper...
lt: _Nustatyti kaip darbalaukio foną...

en: _Zoom
lt: Keisti _mastelį

note: Icon-name
en: Zoom _In
lt: _Didinti

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom in
lt: Padidinti

note: Icon-name
en: Zoom _Out
lt: _Mažinti

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom out
lt: Sumažinti

note: Icon-name
en: Zoom _Fit
lt: _Priderinti prie lango

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom to fit window
lt: Keisti mastelį iki lango dydžio

note: Icon-name
en: _Normal Size
lt: _Normalus dydis

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Zoom to 100%
lt: Keisti mastelį į 100%

en: _Default Zoom
lt: _Numatytasis mastelis

en: _Rotation
lt: _Pasukimas

note: Icon-name
en: Rotate _Right
lt: Pasukti _dešinėn

note: Icon-name
en: Rotate _Left
lt: Pasukti _kairėn

en: _Flip
lt: _Apversti

en: Flip _Horizontally
lt: Apversti _horizontaliai

en: Flip _Vertically
lt: Apversti _vertikaliai

en: _Go
lt: _Eiti

note: Icon-name
en: _Forward
lt: Pir_myn

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Next image
lt: Kitas paveikslas

note: Icon-name
en: _Back
lt: A_tgal

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Previous image
lt: Ankstesnis paveikslas

note: Icon-name
en: F_irst
lt: _Pirmas

note: Label-text Keyboard shortcut
en: First image
lt: Pirmas paveikslas

note: Icon-name
en: _Last
lt: Pa_skutinis

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Last image
lt: Paskutinis paveikslas

en: _Help
lt: _Žinynas

note: Icon-name
en: _Contents
lt: _Turinys

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Display ristretto user manual
lt: Rodyti ristretto naudotojo žinyną

note: Icon-name
en: _About
lt: _Apie

note: Label-text Keyboard shortcut
en: Display information about ristretto
lt: Rodyti informaciją apie ristretto

en: _Position
lt: _Pozicija

en: _Size
lt: _Dydis

en: Thumbnail Bar _Position
lt: _Miniatiūrų juostos pozicija

en: Thumb_nail Size
lt: Miniatiūros _dydis

note: Icon-name
en: Leave _Fullscreen
lt: Išjungti _viso ekrano veikseną

note: Icon-name
en: _Show Toolbar
lt: Rodyti į_rankių juostą

note: Icon-name
en: Show _Thumbnail Bar
lt: Rodyti _miniatiūrų juostą

note: Icon-name
en: Show Status _Bar
lt: Rodyti _būsenos juostą

note: Icon-name
en: file name
lt: failo pavadinimas

note: Icon-name
en: file type
lt: failo tipas

note: Icon-name
en: date
lt: data

note: Icon-name
en: Left
lt: Kairėje

en: Right
lt: Dešinėje

en: Top
lt: Viršuje

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Very Small
lt: Labai mažas

en: Smaller
lt: Mažesnis

en: Small
lt: Mažas

en: Normal
lt: Normalus

en: Large
lt: Didelis

en: Larger
lt: Didesnis

en: Very Large
lt: Labai didelis

note: Icon-name
en: _Smart Zoom
lt: _Išmanusis mastelis

en: Images
lt: Paveikslai

note: Create Play/Pause Slideshow actions
en: _Play
lt: _Paleisti

en: Play slideshow
lt: Paleisti skaidrių rodymą

en: _Pause
lt: _Pristabdyti

en: Pause slideshow
lt: Pristabdyti skaidrių rodymą

note: Create Recently used items Action
en: _Recently used
lt: _Paskiausiai naudoti

en: Recently used
lt: Paskiausiai naudoti

en: Press open to select an image
lt: Paspauskite atverti, norėdami pasirinkti paveikslą

en: Open With Other _Application...
lt: Atverti naudojant _kitą programą...

en: Empty
lt: Tuščia

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Choose 'set wallpaper' method
lt: Pasirinkite „nustatyti kaip darbalaukio foną“ metodą

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _OK
lt: _Gerai

en: Configure which system is currently managing your desktop.
    This setting determines the method <i>Ristretto</i> will use
    to configure the desktop wallpaper.
lt: Konfigūruoti kuri sistema tvarko jūsų darbalaukį.
    Šis nustatymas nustato būdą, kurį <i>Ristretto</i> naudos
    darbalaukio fono konfigūravimui.

en: None
lt: Nėra

en: Developers:
lt: Kūrėjai:

en: Ristretto is an image viewer for the Xfce desktop environment.
lt: Ristretto yra paveikslų žiūryklė, skirta Xfce darbalaukio aplinkai.

en: Open image
lt: Atverti paveikslą

en: _Open
lt: _Atverti

en: All Files
lt: Visi failai

en: Save copy
lt: Įrašyti kopiją

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Failed to print the image
lt: Nepavyko spausdinti paveikslo

en: Are you sure you want to send image '%s' to trash?
lt: Ar tikrai norite nusiųsti paveikslą „%s“ į šiukšlinę?

en: Are you sure you want to delete image '%s' from disk?
lt: Ar tikrai norite ištrinti paveikslą „%s“ iš disko?

en: _Do not ask again for this session
lt: Šia_m seansui daugiau nebeklausti

en: Edit with
lt: Redaguoti naudojant

en: Open %s and other files of type %s with:
lt: Atverti %s ir kitus %s failų tipus naudojant:

en: Use as _default for this kind of file
lt: Šiai failų _rūšiai naudoti kaip numatytąją

en: Recommended Applications
lt: Rekomenduojamos programos

en: Other Applications
lt: Kitos programos

en: Orientation
lt: Orientacija

en: The orientation of the iconbar
lt: Piktogramų juostos orientacija

en: Icon Bar Model
lt: Piktogramų juostos modelis

en: Model for the icon bar
lt: Piktogramų juostos modelis

en: Active
lt: Aktyvus

en: Active item index
lt: Aktyvaus elemento indeksas

en: Show Text
lt: Rodyti tekstą

en: Scrolled window
lt: Slenkamas langas

en: Scrolled window icon bar is placed into
lt: Slenkamo lango piktogramų juosta bus patalpinta į

en: Active item fill color
lt: Aktyvaus elemento užpildymo spalva

en: Active item border color
lt: Aktyvaus elemento rėmelio spalva

en: Active item text color
lt: Aktyvaus elemento teksto spalva

en: Cursor item fill color
lt: Žymeklio elemento užpildymo spalva

en: Cursor item border color
lt: Žymeklio elemento rėmelio spalva

en: Cursor item text color
lt: Žymeklio elemento teksto spalva

en: Time range to clear:
lt: Laiko tarpas, kurį išvalyti:

en: Cleanup
lt: Išvalyti

en: Last Hour
lt: Paskutinė valanda

en: Last Two Hours
lt: Paskutinės dvi valandos

en: Last Four Hours
lt: Paskutinės keturios valandos

en: Today
lt: Šiandien

en: Everything
lt: Viskas

en: _Apply
lt: _Taikyti

en: Clear private data
lt: Išvalyti privačiuosius duomenis

en: Display
lt: Ekranas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Override background color:
lt: Nustelbti fono spalvą:

en: Quality
lt: Kokybė

en: With this option enabled, the maximum image-quality will be limited to the screen-size.
lt: Įjungus šį parametrą, didžiausia paveikslo kokybė bus ribojama iki ekrano dydžio.

en: Limit rendering quality
lt: Riboti atvaizdavimo kokybę

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: The thumbnail bar can be automatically hidden when the window is fullscreen.
lt: Kai langas visame ekrane, miniatiūrų juosta 
    gali būti automatiškai paslėpta.

en: Hide thumbnail bar when fullscreen
lt: Slėpti miniatiūrų juostą, viso ekrano veiksenoje

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Show an analog clock that displays the current time when the window is fullscreen
lt: Kai langas visame ekrane, rodyti analoginį laikrodį,
    kuris rodo dabartinį laiką.

en: Show Fullscreen Clock
lt: Rodyti laikrodį visame ekrane

en: Mouse cursor
lt: Pelės žymeklis

en: The mouse cursor can be automatically hidden after a certain period of inactivity
    when the window is fullscreen.
lt: Kai langas yra visame ekrane, pelės žymėklis po tam tikro laiko tarpo
    gali būti automatiškai paslepiamas.

en: Period of inactivity (seconds):
lt: Neveiklumo laikas (sekundėmis):

en: Slideshow
lt: Skaidrių rodymas

en: Timeout
lt: Laiko limitas

en: The time period an individual image is displayed during a slideshow
    (in seconds)
lt: Laiko intervalas kurį, skaidrių peržiūroje, bus rodomas kiekvienas paveikslas
    (sekundėmis)

en: Control
lt: Valdymas

en: Scroll wheel
lt: Slinkties ratukas

en: Invert zoom direction
lt: Invertuoti mastelio kryptį

en: Behaviour
lt: Elgsena

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Maximize window on startup when opening an image
lt: Paleidus programą, kuomet atveriamas paveikslas, išskleisti langą

en: Wrap around images
lt: Paveikslų dydį pritaikyti prie lango dydžio

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Image Viewer Preferences
lt: Paveikslų žiūryklės nuostatos

en: <b>Name:</b>
lt: <b>Pavadinimas:</b>

en: <b>Kind:</b>
lt: <b>Rūšis:</b>

en: <b>Modified:</b>
lt: <b>Pakeistas:</b>

en: <b>Accessed:</b>
lt: <b>Paskutinį kartą naudotas:</b>

en: <b>Size:</b>
lt: <b>Dydis:</b>

en: General
lt: Bendra

en: Image
lt: Paveikslas

en: <b>Date taken:</b>
lt: <b>Fotografavimo data:</b>

en: %s - Properties
lt: %s - Savybės

en: No supported image type found in the directory
lt: Kataloge nerasta jokio palaikomo paveikslų tipo

en: Directory only partially loaded
lt: Katalogas įkeltas tik dalinai

en: Could not load directory
lt: Nepavyko įkelti katalogo

en: Unsupported mime type
lt: Nepalaikomas MIME tipas

en: The thumbnailer-service can not be reached,
    for this reason, the thumbnails can not be
    created.
    
    Install <b>Tumbler</b> or another <i>thumbnailing daemon</i>
    to resolve this issue.
lt: „thumbnailer-service“ nepasiekiamas,
    todėl miniatiūros negali būti sukurtos.
    
    Įdiekite <b>Tumbler</b> ar kitą <i>miniatiūrų tarnybą</i>,
    norėdami išspręsti šią problemą.

en: Do _not show this message again
lt: _Daugiau neberodyti šio pranešimo

en: Style:
lt: Stilius:

en: Apply to all workspaces
lt: Taikyti visoms darbo sritims

en: Set as wallpaper
lt: Nustatyti kaip darbalaukio foną

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Centered
lt: Centruotas

en: Tiled
lt: Išklotas

en: Stretched
lt: Ištemptas

en: Scaled
lt: Pakeisto mastelio

en: Zoomed
lt: Padidintas

en: Ristretto Image Viewer
lt: Ristretto paveikslų žiūryklė

en: Look at your images easily
lt: Paprastai peržiūrėkite savo paveikslus

en: Fast and lightweight image viewer
lt: Greita ir supaprastinta paveikslų žiūryklė

en: The Ristretto Image Viewer is an application that can be used to view and scroll through images, run a slideshow of images, open images with other applications like an image-editor or configure an image as the desktop wallpaper.
lt: Ristretto paveikslų žiūryklė yra programa, kuri gali būti naudojama paveikslų peržiūrai, skaidrių rodymui, paveikslų atvėrimui per kitas, tokias kaip paveikslų redaktorius, programas arba paveikslų, kaip darbalaukio fono, konfigūravimui.

en: Xfce Developers
lt: Xfce kūrėjai
