kde4.14 - en to bs translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Distributions"> <menu label="Univariate continuous distributions"> <menu label="...">
en: Beta
bs: Beta -

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Distributions"> <menu label="Univariate continuous distributions"> <menu label="...">
en: Exponential
bs: Eksponencijalno

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Distributions"> <menu label="Univariate continuous distributions"> <menu label="...">
en: Gamma
bs: Gama

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Distributions"> <menu label="Univariate continuous distributions"> <menu label="...">
en: Normal
bs: Normalna

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Distributions"> <menu label="Univariate continuous distributions"> <menu label="...">
en: Uniform
bs: Ravnomjerna

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Distributions"> <menu label="Univariate discrete distributions"> <menu label="...">
en: Geometric
bs: Geometrijska

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Distributions"> <menu label="Univariate discrete distributions"> <menu label="...">
en: Poisson
bs: Poasonova

note: i18n: ectx: (Loaded from Beta distribution calculator)
en: Beta distribution
bs: Beta Distribucija

note: i18n: ectx: (Binomial probabilities, quantiles, densities) <snippets> <snippet> <spinbox label="...">
en: Probability of success
bs: Vjerovatnoća uspjeha

note: i18n: ectx: (Loaded from Cauchy distribution calculator)
en: Cauchy distribution
bs: Košijeva Distribucija
