kde4.14 - en to bs translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: (RKWard for R Users) <section title="...">
en: The Console
bs: Konzola

note: i18n: ectx: (RKWard for R Users) <section title="The Console">
en: Syntax highlighting
bs: Označavanje sintakse.

note: i18n: ectx: (RKWard for R Users) <section title="...">
en: R Help
bs: R Pomoć

note: i18n: ectx: (RKWard for R Users) <section title="...">
en: Window management
bs: Upravljanje prozorima

note: i18n: ectx: (RKWard for R Users) <section title="...">
en: Graphics
bs: Grafika

note: i18n: ectx: (Screen device history) <section title="...">
en: Technical Details
bs: Tehnički detalji

note: i18n: ectx: (Trouble Shooting / FAQ) <section shorttitle="...">
en: Undo/Redo
bs: Poništiti/Obnoviti
