rkward - en to et translation catalogue (427 entries)

note: i18n: ectx: <about name="..."> i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: Analysis
et: Analüüs

note: i18n: ectx: <about shortinfo="...">
en: Assorted plugins for univariate and multivariate data analysis. Part of the official RKWard distribution
et: Mitmesugused pluginad ühe- ja mitmemõõtmeliseks andmeanalüüsiks. Kuuluvad ametlikult RKWardi koosseisu.

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Basic Statistics
et: Põhiline statistika

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix)
en: Correlation Matrix
et: Korrelatsioonimaatriks

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Correlation Matrix Plot) i18n: ectx: (Correlation Matrix Plot) <dialog label="...">
en: Correlation Matrix Plot
et: Korrelatsioonimaatriksi diagramm

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="...">
en: Descriptive Statistics
et: Kirjeldav statistika

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="...">
en: t-Test
et: t-test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Wilcoxon/Mann-Whitney Tests
et: Wilcoxoni/Manni-Whitney testid

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Bonett-Seier Test of Geary's Kurtosis
et: Bonetti-Seieri Geary järskuskordaja test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: D'Agostino Test of Skewness
et: D'Agostino asümmeetriakordaja test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Anscombe-Glynn Test of Kurtosis
et: Anscombe'i-Glynni järskuskordaja test

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Skewness and Kurtosis) i18n: ectx: (Skewness and Kurtosis) <dialog label="...">
en: Skewness and Kurtosis
et: Asümmeetriakordaja ja järskuskordaja

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: F-Test
et: F-test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Fligner-Killeen Test
et: Fligneri-Killeeni test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Bartlett Test
et: Bartletti test

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Levene's Test) i18n: ectx: (Levene's Test) <dialog label="...">
en: Levene's Test
et: Levene'i test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Ansari-Bradley Two-Sample Test
et: Ansari-Bradley kahe valimi test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Ansari-Bradley Two-Sample Exact Test
et: Ansari-Bradley täpne kahe valimi test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Mood Two-Sample Test
et: Moodi kahe valimi test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Chi-squared Test for Outlier
et: Hii-ruut võõrväärtuse test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Dixon Test
et: Dixoni test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Find Outlier
et: Võõrväärtuse leidmine

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Grubbs Test
et: Grubbsi test

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Box-Pierce or Ljung-Box Tests
et: Boxi-Pierce'i või Ljungi-Boxi testid

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (KPSS Test for Stationarity) <dialog label="...">
en: KPSS Test for Stationarity
et: KPSS statsionaarsustest

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Hodrick-Prescott Filter) i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="...">
en: Hodrick-Prescott Filter
et: Hodricki-Prescotti filter

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Phillips-Perron Test
et: Phillipsi-Perroni test

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Fitting Linear Models)
en: Linear Regression
et: Lineaarne regressioon

[ctx: Power of tests]
note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Power Analysis
et: Võimsusanalüüs

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="...">
en: Correlation
et: Korrelatsioon

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="...">
en: Crosstabs
et: Risttabelid

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="...">
en: Means
et: Keskmised

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="Means"> <menu label="...">
en: t-Tests
et: t-testid

[ctx: Statistics]
note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="...">
en: Moments
et: Momendid

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="...">
en: Outlier Tests
et: Võõrväärtuse testid

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="...">
en: Regression
et: Regressioon

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="...">
en: Variances / Scale
et: Dispersioonid / skaala

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="Variances / Scale"> <menu label="...">
en: Parametric tests
et: Parameetrilised testid

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="Variances / Scale"> <menu label="...">
en: Nonparametric tests
et: Mitteparameetrilised testid

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="...">
en: Time Series
et: Aegread

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="...">
en: Wilcoxon Tests
et: Wilcoxoni testid

note: i18n: ectx: (Loaded from Wilcoxon/Mann-Whitney Test) i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample exact test)
en: Variable Names
et: Muutujate nimed

note: i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample exact test)
en: statistic
et: statistika

note: i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample exact test)
en: null.value
et: nullväärtus

note: i18n: ectx: (Loaded from t-Test) i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample exact test)
en: confidence interval percent
et: usaldusvahemiku protsent

note: i18n: ectx: (Loaded from t-Test) i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample exact test)
en: confidence interval of difference
et: vahe usaldusvahemik

note: i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample exact test)
en: estimate of the ratio of scales
et: suhteskaala hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) <usage> i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample exact test) <usage>
en: Select two data sets for the Ansari-Bradley two-sample test. For this test the samples need to be numeric vectors (see below for details).
et: Kahe andmekogu valimine Ansari-Bradley kahe valimi testiks. Selle testi jaoks peavad valimid olema arvvektorid (täpsemalt allpool).

note: i18n: ectx: (Loaded from Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <settings> <setting> (refers to element labelled "compare") i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) <settings> <setting> (refers to element labelled "compare") i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) <settings> <s
en: Select the data to be computed. The vectors need to be numeric.
et: Arvutatavate andmete valimine. Vektorid peavad olema arvvektorid.

note: i18n: ectx: (Loaded from Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <settings> <setting> (refers to element labelled "Test hypothesis (H1)") i18n: ectx: (Loaded from D'Agostino test of skewness) <settings> <setting> (refers to element labelled "Test hypothesis (H1)") i18n: ectx: (Loaded from Anscombe-Gl
en: Here you can specify the alternative hypothesis. It must be one of "two sided", "greater" or "less".
et: Siin saab määrata alternatiivhüpoteesi. See peab olema kas "kahepoolne", "suurem" või "väiksem".

note: i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample exact test) <settings> <setting> (refers to element labelled "compute exact p-value")
en: Defines whether an exact p-value should be computed.
et: Kas arvutada täpne p-väärtus või mitte.

note: i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) <settings> <setting> (refers to element labelled "Compute confidence interval") i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample exact test) <settings> <setting> (refers to element labelled "compute confidence interval")
en: Check this if you want the confidence interval to be computed.
et: Märkimise korral arvutatakse usaldusvahemik.

note: i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) <settings> <setting> (refers to element labelled "confidence level") i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample exact test) <settings> <setting> (refers to element labelled "confidence level")
en: Here you can define the confidence level of the interval (95% is typical).
et: Siin saab määrata intervalli usaldusvahemiku (tüüpiliselt 95%).

note: i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample exact test) <dialog label="...">
en: Ansari-Bradley two-sample exact test
et: Ansari-Bradley täpne kahe valimi test

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="..."> i18n: ectx: (sample moment) <dialog label="sample moment"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <dial
en: Basic settings
et: Põhiseadistused

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="Basic settings"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Basic settings"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (F test) <dialog label="F test"> <tab label="Basic setti
en: compare
et: võrdlemine

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="Basic settings"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Basic settings"> <radio label="..."> i18n: ectx: (F test) <dialog label="F test"> <tab label="Basic settings"
en: using test hypothesis
et: kasutades testi hüpoteesi

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="Basic settings"> <radio label="using test hypothesis"> <option label="..."> i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Basic settings"> <radio label="using test hypothesis"> <option label="
en: Two-sided
et: Kahepoolne

note: i18n: ectx: (Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <dialog label="Bonett-Seier test of Geary's kurtosis"> <tab label="Basic settings"> <radio label="Test hypothesis (H1)"> <option label="..."> i18n: ectx: (D'Agostino test of skewness) <dialog label="D'Agostino test of skewness"> <tab label="Basic s
en: greater
et: suurem

note: i18n: ectx: (Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <dialog label="Bonett-Seier test of Geary's kurtosis"> <tab label="Basic settings"> <radio label="Test hypothesis (H1)"> <option label="..."> i18n: ectx: (D'Agostino test of skewness) <dialog label="D'Agostino test of skewness"> <tab label="Basic s
en: less
et: väiksem

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Correlation Matrix Plot) <dialog label="Correlation Matrix Plot"> <tab label="..."> i18n: ectx: (t-Test) <dialog labe
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample test) <dialog label="Ansari-Bradley two-sample test"> <tab label="Options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample exact test) <dialog label="Ansari-Bradley two-sample exact test"> <tab label="Options"> <radio label="...">
en: compute exact p-value
et: täpse p-väärtuse arvutamine

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> [...] <radio label="Compute exact p-value"> <option label="..."> i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample test) <dialog label="Ansari-Bradley two-sample test"> <tab label="Options"> <radio label="compute exact p-value
en: Always
et: Alati

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> [...] <radio label="Compute exact p-value"> <option label="..."> i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample test) <dialog label="Ansari-Bradley two-sample test"> <tab label="Options"> <radio label="compute exact p-value
en: Automatic
et: Automaatselt

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> [...] <radio label="Compute exact p-value"> <option label="..."> i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample test) <dialog label="Ansari-Bradley two-sample test"> <tab label="Options"> <radio label="compute exact p-value
en: Never
et: Mitte kunagi

note: i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample test) <dialog label="Ansari-Bradley two-sample test"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample exact test) <dialog label="Ansari-Bradley two-sample exact test"> <tab label="Options"> <frame label="...">
en: Confidence Interval
et: Usaldusvahemik

note: i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample exact test) <dialog label="Ansari-Bradley two-sample exact test"> <tab label="Options"> <frame label="Confidence Interval"> <checkbox label="...">
en: compute confidence interval
et: usaldusvahemiku arvutamine

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="Options"> <frame label="Show Confidence Interval"> <spinbox label="..."> i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample test) <dialog label="Ansari-Bradley two-sample test"> <tab label="Options"> <frame label="Confidence Interval"> <spinbox label="...
en: confidence level
et: usaldusnivoo

note: i18n: ectx: (Loaded from F test) i18n: ectx: (Loaded from Ansari-Bradley two-sample test) i18n: ectx: (Loaded from Mood Two-Sample Test of Scale) i18n: ectx: (Loaded from Chi-squared test for outlier) i18n: ectx: (Loaded from Dixon tests for outlier) i18n: ectx: (Loaded from Grubbs tests for one or 
en: Alternative Hypothesis
et: Alternatiivhüpotees

note: i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample test) <dialog label="...">
en: Ansari-Bradley two-sample test
et: Ansari-Bradley kahe valimi test

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Ansari-Bradley two-sample test) <dialog label="Ansari-Bradley two-sample test"> <tab label="Options"> <frame label="Confidence Interval"> <checkbox label="...">
en: Compute confidence interval
et: Usaldusvahemiku arvutamine

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix)
en: calculate correlation matrix
et: korrelatsioonimatriksi arvutamine

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix)
en: calculate matrix of probabilities
et: tõenäosusmaatriksi arvutamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix)
en: Coefficient
et: Koefitsient

note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix)
en: Standard errors, test of bivariate normality and sample size
et: Standardvead, kahemõõtmelise normaalsuse test ja valimi suurus

note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix)
en: p-values and sample size
et: p-väärtused ja valimi suurus

[ctx: noun]
note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix)
en: Variable:
et: Muutuja:

note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix)
en: original value
et: algväärtus

note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix)
en: assigned rank
et: omistatud astak

note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix) <summary>
en: Calculate a correlation matrix given a number of numerical input vectors.
et: Korrelatsioonimaatriksi arvutamine määratud sisend-arvvektorite põhjal.

note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix) <usage>
en: Choose the vectors to calculate correlations for. A correlation is calculated for each pair of vectors. Optionally, (two-sided) p-values are calculated for each pair.
et: Vektorite valimine korrelatsiooni arvutamiseks. Korrelatsioon arvutatakse välja igale vektoripaarile. Lisaks võib lasta igale paarile välja arvutada (kahepoolsed) p-väärtused.

note: i18n: ectx: (Loaded from Correlation matrix) <settings> <setting> (refers to element labelled "Method")
en: Method of correlation to be used.
et: Kasutatav korrelatsioonimeetod.

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="...">
en: Correlation matrix
et: Korrelatsioonimaatriks

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Correlation Matrix Plot) <dialog label="Correlation Matrix Plot"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Loaded f
en: Variables
et: Muutujad

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="Variables"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (Correlation Matrix Plot) <dialog label="Correlation Matrix Plot"> <tab label="Variables"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descript
en: variable(s):
et: muutuja(d):

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="Options"> <checkbox label="...">
en: Calculate p values
et: P-väärtuste arvutamine

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="Options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Correlation Matrix Plot) <dialog label="Correlation Matrix Plot"> <tab label="Options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation)
en: Method
et: Meetod

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="Options"> <radio label="Method"> <option label="...">
en: Pearson's product-moment correlation
et: Pearsoni segamomendi korrelatsioon

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="Options"> <radio label="Method"> <option label="...">
en: Kendall's tau
et: Kendalli tau

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="Options"> <radio label="Method"> <option label="...">
en: Spearman's rho
et: Spearmani roo

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="Options"> <radio label="Method"> <option label="...">
en: Polyserial correlation
et: Polüseriaalne korrelatsioon

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="Options"> <radio label="Method"> <option label="...">
en: Polychoric correlation
et: Polühooriline korrelatsioon

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="Options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Correlation Matrix Plot) <dialog label="Correlation Matrix Plot"> <tab label="Options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Skewness and Kurtosis) <dialog label="Skewness and Kurt
en: Exclude missing values
et: Puuduvate väärtuste väljajätmine

note: i18n: ectx: (Correlation matrix) <dialog label="Correlation matrix"> <tab label="Options"> <radio label="Exclude missing values"> <option label="..."> i18n: ectx: (Correlation Matrix Plot) <dialog label="Correlation Matrix Plot"> <tab label="Options"> <radio label="Exclude missing values"> <option l
en: pairwise
et: paarikaupa

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation)
en: convenience function to bind together several two dimensional tables into a single three dimensional table
et: mugavusfunktsioon mitme kahemõõtmelise tabeli seondamiseks ühte kolmemõõtmelisse tabelisse

[ctx: a statistic indicator]
note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation)
en: statistic
et: statistika

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation)
en: calculate crosstabs
et: risttabeli arvutamine

[ctx: noun]
note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation)
en: count
et: arv

note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation)
en: Pearson's Chi Square Test for Crosstabs
et: Risttabeli Pearsoni hii-ruut test

[ctx: a statistic indicator]
note: i18n: ectx: (Loaded from Wilcoxon/Mann-Whitney Test) i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation)
en: Statistic
et: Statistika

note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation)
en: Barplot for Crosstabs
et: Risttabeli tulpdiagramm

note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation) <usage>
en: For complete crosstabulation of three or more variables against each other (into a single table), use <link href="rkward://component/crosstab_multi"/>.
et: Kolme või enama väärtuse täielikuks risttabeldamiseks üksteise suhtes (ühte tabelisse on mõistlik kasutada <link href="rkward://component/crosstab_multi"/>

note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation) <settings> <setting> (refers to element labelled "Dependent")
en: Select any vector that can be interpreted as a factor. This variable will be present in all tables.
et: Vektori valimine, mida tõlgendada tegurina. See muutuja ilmub seejärel kõigis tabelites.

note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation) <settings> <setting> (refers to element labelled "Chisquare")
en: Should a chisquare test be performed (for each pair)?
et: Kas sooritada (igale paarile) hii-ruut test?

note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation) <settings> <setting> (refers to element labelled "Draw Barplot")
en: Should a barplot be produced (for each pair)?
et: Kas luua (igale paarile) tulpdiagramm?

note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation) <settings> <setting> (refers to element labelled "Method of computing p-value")
en: Should Monte-Carlo simulation be used to compute the p-value(s)?
et: Kas kasutada p-väärtus(t)e arvutamisel Monte Carlo simulatsiooni?

note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation) <settings> <setting> (refers to element labelled "Show expect values")
en: Show the chisquare expected values per cell.
et: Hii-ruudu oodatud väärtuste näitamine lahtri kohta.

note: i18n: ectx: (Loaded from N to 1 Crosstabulation) <settings> <setting> (refers to element labelled "Barplot Options")
en: Various options controlling the look of the generated barplot(s). See <link href="rkward://component/barplot_embed"/>
et: Mitmesugused valikud genereeritud tulpdiagrammi välimuse kohandamiseks. Vt <link href="rkward://component/barplot_embed"/>

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Variables"> <varslot label="...">
en: Dependent
et: Sõltuv

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Variables"> <varslot label="...">
en: Independent
et: Sõltumatu

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Variables"> <checkbox label="...">
en: Chisquare
et: Hii-ruut

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Variables"> <checkbox label="...">
en: Draw Barplot
et: Tulpdiagrammi loomine

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="...">
en: Sums and proportions
et: Summad ja proportsioonid

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Sums and proportions"> <checkbox label="...">
en: Show sums
et: Summade näitamine

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Sums and proportions"> <checkbox label="...">
en: Show percent of row
et: Rea protsendi näitamine

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Sums and proportions"> <checkbox label="...">
en: Show percent of column
et: Veeru protsendi näitamine

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="...">
en: Chisquare Options
et: Hii-ruudu valikud

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Chisquare Options"> <radio label="...">
en: Method of computing p-value
et: P-väärtuse arvutamise meetod

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Chisquare Options"> <radio label="Method of computing p-value"> <option label="...">
en: Asymptotic
et: Asümptootiline

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Chisquare Options"> <checkbox label="...">
en: Show expect values
et: Oodatud väärtuste näitamine

note: i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="..."> i18n: ectx: (N to 1 Crosstabulation) <dialog label="N to 1 Crosstabulation"> <tab label="Barplot Options"> <embed label="...">
en: Barplot Options
et: Tulpdiagrammi valikud

note: i18n: ectx: (Loaded from N to N Crosstabulation) <summary>
en: Multiple crosstabulation where all the variables are crosstabulated with all the others.
et: Mitmikristtabeldamine, mille korral kõiki muutujaid risttabeldatakse kõigi teistega.

note: i18n: ectx: (Loaded from N to N Crosstabulation) <usage>
en: Choose one or more objects to be crosstabulated.
et: Ühe või enama objekti valimine risttabeldamiseks.

note: i18n: ectx: (N to N Crosstabulation) <dialog label="N to N Crosstabulation"> <varslot label="...">
en: variables:
et: muutujad:

note: i18n: ectx: (Loaded from D'Agostino test of skewness) i18n: ectx: (D'Agostino test of skewness) <dialog label="...">
en: D'Agostino test of skewness
et: D'Agostino asümmeetriakordaja test

note: i18n: ectx: (Loaded from D'Agostino test of skewness) <summary>
en: This test performs the D'Agostino test for skewness in normally distributed data.
et: See võimaldab sooritada D'Agostino asümmeetriakordaja testi normaaljaotuse andmete peal.

note: i18n: ectx: (Loaded from D'Agostino test of skewness) <usage>
en: Choose the data to perform the D'Agostino test for skewness in normally distributed data. You can choose multiple data. See <link href="rkward://rhelp/agostino.test"/>.
et: Andmete valimine D'Agostino asümmeetriakordaja testi sooritamiseks normaaljaotuse andmete peal. Valida võib mitmeid andmeid. Vt <link href="rkward://rhelp/agostino.test"/>.

note: i18n: ectx: (Loaded from sample moment) <settings> <setting> (refers to element labelled "variable(s):") i18n: ectx: (Loaded from Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <settings> <setting> (refers to element labelled "variable(s):") i18n: ectx: (Loaded from D'Agostino test of skewness) <settings> <
en: Select the data to be computed. The vectors need to be numeric, and can be of different length.
et: Arvutatavate andmete valimine. Vektorid peavad olema arvvektorid ja võivad olla erineva pikkusega.

note: i18n: ectx: (Loaded from sample moment) <settings> <setting> (refers to element labelled "Show Length and NAs") i18n: ectx: (Loaded from Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <settings> <setting> (refers to element labelled "Show Length and NAs") i18n: ectx: (Loaded from D'Agostino test of skewness
en: Show the total length of the data, and the number of missing values (purely informational, does not affect the test)?
et: Kas näidata andmete kogupikkust ja puuduvate väärtuste arvu (puhtalt teadmiseks, ei mõjuta kuidagi testi)?

note: i18n: ectx: (Loaded from Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <settings> <setting> (refers to element labelled "Verbose alternative hypothesis") i18n: ectx: (Loaded from D'Agostino test of skewness) <settings> <setting> (refers to element labelled "Verbose alternative hypothesis") i18n: ectx: (Loa
en: If checked, a verbose description of the alternative hypothesis will be shown along with the results
et: Märkimise korral näidatakse koos tulemustega altenatiivhüpoteesi pikemat kirjeldust

note: i18n: ectx: (Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <dialog label="Bonett-Seier test of Geary's kurtosis"> <tab label="Basic settings"> <radio label="..."> i18n: ectx: (D'Agostino test of skewness) <dialog label="D'Agostino test of skewness"> <tab label="Basic settings"> <radio label="..."> i18n: ec
en: Test hypothesis (H1)
et: Testi hüpotees (H1)

note: i18n: ectx: (Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <dialog label="Bonett-Seier test of Geary's kurtosis"> <tab label="Options"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (D'Agostino test of skewness) <dialog label="D'Agostino test of skewness"> <tab label="Options"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Ans
en: Verbose alternative hypothesis
et: Jutukas alternatiivhüpotees

note: i18n: ectx: (Loaded from Anscombe-Glynn test of kurtosis) i18n: ectx: (Anscombe-Glynn test of kurtosis) <dialog label="...">
en: Anscombe-Glynn test of kurtosis
et: Anscombe'i-Glynni järskuskordaja test

note: i18n: ectx: (Loaded from Anscombe-Glynn test of kurtosis) <summary>
en: This test performs the Anscombe-Glynn test of kurtosis for normal samples.
et: See test võimaldab sooritada Anscombe'i-Glynni normaaljaotuse valimite järskuskordaja testi.

note: i18n: ectx: (Loaded from Anscombe-Glynn test of kurtosis) <usage>
en: Choose the data to perform the Anscombe-Glynn test of kurtosis for normal samples. You can choose multiple data. See <link href="rkward://rhelp/anscombe.test"/>.
et: Andmete valimine Anscombe'i-Glynni normaaljaotuse valimite järskuskordaja testi sooritamiseks. Valida võib mitmeid andmeid. Vt <link href="rkward://rhelp/anscombe.test"/>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) i18n: ectx: (Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <dialog label="...">
en: Bonett-Seier test of Geary's kurtosis
et: Bonetti-Seieri Geary järskuskordaja test

note: i18n: ectx: (Loaded from Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <summary>
en: This test performs the Bonett-Seier test of Geary's measure of kurtosis for normally distributed data.
et: See võimaldab sooritada Bonetti-Seieri Geary järskuskordaja mõõtmise testi normaaljaotuse andmete peal.

note: i18n: ectx: (Loaded from Bonett-Seier test of Geary's kurtosis) <usage>
en: Choose the data to perform the Bonett-Seier test of Geary's measure of kurtosis for normally distributed data. You can choose multiple data. See <link href="rkward://rhelp/bonett.test"/>.
et: Andmete valimine Bonetti-Seieri Geary järskuskordaja mõõtmise testi sooritamiseks normaaljaotuse andmete peal. Valida võib mitmeid andmeid. Vt <link href="rkward://rhelp/bonett.test"/>.

note: i18n: ectx: (Loaded from sample moment)
en: Statistical Moment
et: Statistiline moment

note: i18n: ectx: (Loaded from sample moment) <usage>
en: Choose the data to compute the sample moments. You can choose multiple data. See <link href="rkward://rhelp/moment"/>.
et: Andmete valimine valimmomendi arvutamiseks. Valida võib mitmeid andmeid. Vt <link href="rkward://rhelp/moment"/>.

note: i18n: ectx: (Loaded from sample moment) <settings> <setting> (refers to element labelled "compute central moments")
en: If checked, central moments are computed.
et: Märkimise korral arvutatakse tsentraalsed momendid.

note: i18n: ectx: (Loaded from sample moment) <settings> <setting> (refers to element labelled "compute absolute moments")
en: If checked, absolute moments are computed.
et: Märkimise korral arvutatakse absoluutsed momendid.

note: i18n: ectx: (Loaded from sample moment) <settings> <setting> (refers to element labelled "remove missing values")
en: If checked, missing values will be excluded from calculation (default setting in RKWard).
et: Märkimise korral jäetakse arvutamisel kõrvale puuduvad väärtused (RKWardi vaikeseadistus).

note: i18n: ectx: (sample moment) <dialog label="...">
en: sample moment
et: valimmoment

note: i18n: ectx: (sample moment) <dialog label="sample moment"> <tab label="Options"> <frame label="...">
en: specific test settings
et: testipõhised seadistused

note: i18n: ectx: (sample moment) <dialog label="sample moment"> <tab label="Options"> <frame label="specific test settings"> <checkbox label="...">
en: compute central moments
et: tsentraalsete momentide arvutamine

note: i18n: ectx: (sample moment) <dialog label="sample moment"> <tab label="Options"> <frame label="specific test settings"> <checkbox label="...">
en: compute absolute moments
et: absoluutsete momentide arvutamine

note: i18n: ectx: (sample moment) <dialog label="sample moment"> <tab label="Options"> <frame label="specific test settings"> <checkbox label="...">
en: remove missing values
et: puuduvate väärtuste eemaldamine

note: i18n: ectx: (sample moment) <dialog label="sample moment"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Chi-squared test for outlier) <dialog label="Chi-squared test for outlier"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="Dixon tests for
en: additional settings
et: lisaseadistused

note: i18n: ectx: (Loaded from Skewness and Kurtosis) i18n: ectx: (Skewness and Kurtosis) <dialog label="Skewness and Kurtosis"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Skewness and Kurtosis) <dialog label="Skewness and Kurtosis"> <tab label="Options"> <frame label="Skewness"> <checkbox lab
en: Skewness
et: Asümmeetriakordaja

note: i18n: ectx: (Loaded from Skewness and Kurtosis) i18n: ectx: (Skewness and Kurtosis) <dialog label="Skewness and Kurtosis"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Skewness and Kurtosis) <dialog label="Skewness and Kurtosis"> <tab label="Options"> <frame label="Kurtosis"> <checkbox lab
en: Kurtosis
et: Järskuskordaja

note: i18n: ectx: (Loaded from Skewness and Kurtosis)
en: Geary Kurtosis
et: Geary järskuskordaja

note: i18n: ectx: (Loaded from Skewness and Kurtosis) <usage>
en: Choose the data to compute the kurtosis and/or skewness. You can choose multiple data. See <link href="rkward://rhelp/skewness"/>, <link href="rkward://rhelp/kurtosis"/> and <link href="rkward://rhelp/geary"/>.
et: Andmete valimine järskus- ja/või asümmeetriakordaja arvutamiseks. Valida võib mitmeid andmeid. Vt <link href="rkward://rhelp/skewness"/>, <link href="rkward://rhelp/kurtosis"/> ja <link href="rkward://rhelp/geary"/>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Skewness and Kurtosis) <settings> <setting> (refers to element labelled "Skewness")
en: If this option is chosen, Skewness will be computed.
et: Märkimise korral arvutatakse asümmeetriakordaja.

note: i18n: ectx: (Loaded from Skewness and Kurtosis) <settings> <setting> (refers to element labelled "Kurtosis")
en: If this option is chosen, Pearson's kurtosis will be computed.
et: Märkimise korral arvutatakse Pearsoni järskuskordaja.

note: i18n: ectx: (Loaded from Skewness and Kurtosis) <settings> <setting> (refers to element labelled "Geary's kurtosis")
en: If this option is chosen, Geary's kurtosis will be computed.
et: Märkimise korral arvutatakse Geary järskuskordaja.

note: i18n: ectx: (Loaded from Skewness and Kurtosis) <settings> <setting> (refers to element labelled "Exclude missing values")
en: If checked, missing values will be excluded from calculation of skewness and kurtosis.
et: Märkimise korral jäetakse asümmeetria- ja järskuskordaja arvutamisel kõrvale puuduvad väärtused.

note: i18n: ectx: (Skewness and Kurtosis) <dialog label="Skewness and Kurtosis"> <tab label="...">
en: Select Variables
et: Muutujate valimine

note: i18n: ectx: (Skewness and Kurtosis) <dialog label="Skewness and Kurtosis"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Skewness and Kurtosis) <dialog label="Skewness and Kurtosis"> <tab label="Options"> <frame label="Geary's kurtosis"> <checkbox label="...">
en: Geary's kurtosis
et: Geary järskuskordaja

note: i18n: ectx: (Skewness and Kurtosis) <dialog label="Skewness and Kurtosis"> <tab label="Options"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Find value with largest difference from the mean) <dialog label="Find value with largest difference from the mean"> <tab label="Options"> <frame label="additional sett
en: Show Length
et: Pikkuse näitamine

note: i18n: ectx: (Loaded from F test) i18n: ectx: (Loaded from Fligner-Killeen Test of Homogeneity of Variances) i18n: ectx: (Loaded from Bartlett Test of Homogeneity of Variances) i18n: ectx: (Loaded from Mood Two-Sample Test of Scale) i18n: ectx: (Loaded from Chi-squared test for outlier) i18n: ectx: (
en: p-value
et: p-väärtus

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="Moments"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Chi-squared test for outlier)
en: Variance
et: Dispersioon

note: i18n: ectx: (Loaded from Chi-squared test for outlier) i18n: ectx: (Chi-squared test for outlier) <dialog label="...">
en: Chi-squared test for outlier
et: Hii-ruut võõrväärtuse test

note: i18n: ectx: (Loaded from Chi-squared test for outlier) <summary>
en: This test performs a chisquared test for detection of one outlier.
et: See võimaldab sooritada hii-ruut testi ühe võõrväärtuse tuvastamiseks.

note: i18n: ectx: (Loaded from Chi-squared test for outlier) <settings> <setting> (refers to element labelled "variable(s):")
en: Select the data to be computed. The vectors need to be numeric, and can be of different length. For the calculation missing values are removed from the data.
et: Arvutatavate andmete valimine. Vektorid peavad olema arvvektorid ja võivad olla erineva pikkusega. Arvutamisel eemaldatakse andmetest puuduvad väärtused.

note: i18n: ectx: (Chi-squared test for outlier) <dialog label="Chi-squared test for outlier"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="Dixon tests for outlier"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Find value with largest difference 
en: test specific settings
et: testipõhised seadistused

note: i18n: ectx: (Chi-squared test for outlier) <dialog label="Chi-squared test for outlier"> <tab label="Options"> <frame label="additional settings"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="Dixon tests for outlier"> <tab label="Options"> <frame label="additional sett
en: Show additional descriptives
et: Lisakirjelduste näitamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Dixon tests for outlier)
en: Dixon Q-statistic
et: Dixoni Q-statistika

note: i18n: ectx: (Loaded from Dixon tests for outlier)
en: Dixon test for outlier
et: Dixoni võõrväärtuse test

note: i18n: ectx: (Loaded from Dixon tests for outlier) <summary>
en: This test performs the Dixon test for outlier.
et: See test võimaldab sooritada Dixoni võõrväärtuse testi.

note: i18n: ectx: (Loaded from Dixon tests for outlier) <usage>
en: Choose the data to perform the Dixon test for outlier. You can choose multiple vectors. See <link href="rkward://rhelp/dixon.test"/>.
et: Andmete valimine Dixoni võõrväärtuse testiks. Valida võib mitmeid vektoreid. Vt <link href="rkward://rhelp/dixon.test"/>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Dixon tests for outlier) <settings> <setting> (refers to element labelled "variable(s):")
en: Select the data to be computed. The vectors need to be numeric, and can be of different length but there is a limit.
et: Arvutatavate andmete valimine. Vektorid peavad olema arvvektorid ja võivad olla erineva pikkusega, aga sel piirang.

note: i18n: ectx: (Loaded from Dixon tests for outlier) <settings> <setting> (refers to element labelled "Variant of test")
en: Specifies the variant of test to be performed. See <link href="rkward://rhelp/dixon.test"/> for details. The default value (0) means that a suitable variant is selected automatically, according to the size of the sample.
et: Sooritatava testivariandi valimine. Täpsemat teavet annab <link href="rkward://rhelp/dixon.test"/>. Vaikeväärtus (0) tähendab, et sobiv variant valitakse automaatselt vastavalt valimi suurusele.

note: i18n: ectx: (Loaded from Dixon tests for outlier) <settings> <setting> (refers to element labelled "two-sided")
en: Should the test be treated as two-sided (default)?
et: Kas kohelda testi kahepoolsena (vaikimisi koheldakse)?

note: i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="...">
en: Dixon tests for outlier
et: Dixoni võõrväärtuse testid

note: i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="Dixon tests for outlier"> <tab label="Options"> <frame label="test specific settings"> <dropdown label="..."> i18n: ectx: (Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <dialog label="Grubbs tests for one or two outliers in data sample"> <t
en: Variant of test
et: Testivariant

note: i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="Dixon tests for outlier"> [...] <dropdown label="Variant of test"> <option label="...">
en: 0 (Automatic)
et: 0 (automaatne)

note: i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="Dixon tests for outlier"> [...] <dropdown label="Variant of test"> <option label="...">
en: 10 (sample size 3-7)
et: 10 (valimi suurus 3-7)

note: i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="Dixon tests for outlier"> [...] <dropdown label="Variant of test"> <option label="...">
en: 11 (sample size 8-10)
et: 11 (valimi suurus 8-10)

note: i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="Dixon tests for outlier"> [...] <dropdown label="Variant of test"> <option label="...">
en: 20 (sample size 11-13)
et: 20 (valimi suurus 11-13)

note: i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="Dixon tests for outlier"> [...] <dropdown label="Variant of test"> <option label="...">
en: 21 (sample size 14 and more)
et: 21 (valimi suurus 14 ja rohkem)

note: i18n: ectx: (Dixon tests for outlier) <dialog label="Dixon tests for outlier"> <tab label="Options"> <frame label="test specific settings"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <dialog label="Grubbs tests for one or two outliers in data sample"> <t
en: two-sided
et: kahepoolne

note: i18n: ectx: (Loaded from Grubbs tests for one or two outliers in data sample) i18n: ectx: (Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <dialog label="...">
en: Grubbs tests for one or two outliers in data sample
et: Grubbsi ühe või kahe võõrväärtuse testid andmevalimis

note: i18n: ectx: (Loaded from Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <summary>
en: This test performs the Grubbs tests for one or two outliers in data sample.
et: See test võimaldab sooritada Grubbsi üe või kahe võõrväärtuse testi andmevalimis.

note: i18n: ectx: (Loaded from Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <usage>
en: Choose the data to perform the Grubbs tests for one or two outliers in data sample. You can choose multiple data. See <link href="rkward://rhelp/grubbs.test"/>.
et: Andmete valimine Grubbsi ühe või kahe võõrväärtuse testi sooritamiseks andmevalimis. Valida võib mitmeid andmeid. Vt <link href="rkward://rhelp/grubbs.test"/>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <settings> <setting> (refers to element labelled "variable(s):")
en: Select the data to be computed. The vectors need to be numeric, and may be of different length.
et: Arvutatavate andmete valimine. Vektorid peavad olema arvvektorid ja võivad olla erineva pikkusega.

note: i18n: ectx: (Loaded from Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <settings> <setting> (refers to element labelled "Variant of test")
en: Variant of test to be performed. One or two outliers can be detected, on the same, or on opposite tails.
et: Sooritatav testivariant. Tuvastatakse üks või kaks võõrväärtust kas samas otsas või vastandotstes.

note: i18n: ectx: (Loaded from Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <settings> <setting> (refers to element labelled "two-sided")
en: Should the test be treated as two-sided?
et: Kas kohelda testi kahepoolsena?

note: i18n: ectx: (Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <dialog label="Grubbs tests for one or two outliers in data sample"> [...] <radio label="Variant of test"> <option label="...">
en: 10 (test for one outlier)
et: 10 (ühe võõrväärtuse test)

note: i18n: ectx: (Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <dialog label="Grubbs tests for one or two outliers in data sample"> [...] <radio label="Variant of test"> <option label="...">
en: 11 (test for two outliers on opposite tails)
et: 11 (kahe vastandotsa võõrväärtuse test)

note: i18n: ectx: (Grubbs tests for one or two outliers in data sample) <dialog label="Grubbs tests for one or two outliers in data sample"> [...] <radio label="Variant of test"> <option label="...">
en: 20 (test for two outliers on one tail)
et: 20 (kahe sama otsa võõrväärtuse test)

note: i18n: ectx: (Loaded from Find value with largest difference from the mean)
en: Find potential outlier
et: Potentsiaalse võõrväärtuse leidmine

note: i18n: ectx: (Loaded from Find value with largest difference from the mean) <summary>
en: Shows the value with largest difference from sample mean (potential outlier).
et: Valimi keskmisest suurima erineva väärtuse (potentsiaalne võõrväärtus) näitamine.

note: i18n: ectx: (Loaded from Find value with largest difference from the mean) <usage>
en: Choose the data to find the value with the largest difference from the sample mean. You can select multiple vectors. See <link href="rkward://rhelp/outlier"/>.
et: Andmete valimine suurima valimi keskmisest erineva väärtuse leidmiseks. Valida võib mitu vektorit. Vt <link href="rkward://rhelp/outlier"/>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Find value with largest difference from the mean) <settings> <setting> (refers to element labelled "variable(s):")
en: Select the data to be computed. The vectors need to be numeric. Any missing values are ignored in the calculation.
et: Arvutatavate andmete valimine. Vektorid peavad olema arvvektorid. Arvutamisel eiratakse kõiki puuduvaid väärtusi.

note: i18n: ectx: (Find value with largest difference from the mean) <dialog label="...">
en: Find value with largest difference from the mean
et: Suurima keskmisest erineva väärtuse leidmine

note: i18n: ectx: (Loaded from Power analysis)
en: Power analysis not possible with the data you provided
et: Etteantud andmetega ei ole võimsusanalüüs võimalik

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from Power analysis)
en: Prepare printout
et: Väljatrüki ettevalmistamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Power analysis)
en: alternative
et: alternatiiv

note: i18n: ectx: (Loaded from Power analysis)
en: Parameters
et: Parameetrid

note: i18n: ectx: (Loaded from Power analysis)
en: <strong>Note:</strong>
et: <strong>Märkus:</strong>

[ctx: effect size]
note: i18n: ectx: (Loaded from Power analysis)
en: small
et: väike

[ctx: effect size]
note: i18n: ectx: (Loaded from Power analysis)
en: medium
et: keskmine

[ctx: effect size]
note: i18n: ectx: (Loaded from Power analysis)
en: large
et: suur

note: i18n: ectx: (Power analysis) <title> i18n: ectx: (Power analysis) <about name="...">
en: Power analysis
et: Võimsusanalüüs

note: i18n: ectx: (Power analysis) <summary>
en: Perform power analysis for a variety of statistical methods.
et: Mitmesuguste statistikameetodite võimsusanalüüsi sooritamine.

note: i18n: ectx: (Power analysis) <settings> <setting> (refers to element labelled "Using test hypothesis")
en: Specify the hypothesis to use. Note that for the one-sided hypothesis "first is greater", a positive effect size is expected. For "second is greater", a negative effect size is expected.
et: Kasutatava hüpoteesi määramine. Pane tähele, et ühepoolse hüpoteesi "esimene on suurem" korral oodatakse positiivset mõju suurust. "Teine on suurem" korral oodatakse negatiivset mõju suurust.

note: i18n: ectx: (Power analysis) <settings> <setting> (refers to element labelled "Significance level")
en: Targeted level of significance
et: Olulisuse sihtnivoo

note: i18n: ectx: (Power analysis) <related>
en: <link href="rkward://rhelp/pwr"> Description of the R package "pwr", used to perform the power calculations. </link>
et: <link href="rkward://rhelp/pwr"> Võimsuse arvutamiseks kasutatava R-i paketi "pwr" kirjeldus. </link>

note: i18n: ectx: (Power analysis) <about shortinfo="...">
en: RKWard GUI to perform power analysis and sample size estimation.
et: RKWardi graafiline kasutajaliides võimsusanalüüsi sooritamiseks ja valimi suuruse hindamiseks.

[ctx: Here 'power' is a common statistical term and should not be translated]
note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="...">
en: Power analysis
et: Võimsusanalüüs

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="...">
en: Statistical Method
et: Statistikameetod

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="...">
en: Select a method
et: Meetodi valimine

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Select a method"> <option label="...">
en: t-Tests of means
et: Keskmiste t-testid

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Select a method"> <option label="...">
en: Correlation test
et: Korrelatsioonitest

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Select a method"> <option label="...">
en: ANOVA (balanced one-way)
et: ANOVA (tasakaalus ühefaktoriline)

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Select a method"> <option label="...">
en: General linear model
et: Üldine lineaarmudel

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Select a method"> <option label="...">
en: Chi-squared test
et: Hii-ruut test

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Select a method"> <option label="...">
en: Proportion tests
et: Proportsioonitest

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Select a method"> <option label="...">
en: Mean of a normal distribution (known variance)
et: Normaaljaotuse keskmine (teadaolev dispersioon)

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="...">
en: Samples
et: Valimid

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Samples"> <option label="...">
en: Two samples (equal sizes)
et: Kaks valimit (võrdse suurusega)

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Samples"> <option label="...">
en: Two samples (different sizes)
et: Kaks valimit (erineva suurusega)

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="Basic settings"> <dropdown label="Test form"> <option label="..."> i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Samples"> <option label="...">
en: Single sample (test against constant)
et: Üksikvalim (konstandi test)

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="Basic settings"> <dropdown label="Test form"> <option label="..."> i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Samples"> <option label="...">
en: Paired samples
et: Paarisvalimid

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Samples"> <option label="...">
en: One sample
et: Üks valim

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="...">
en: Using test hypothesis
et: Kasutades testi hüpoteesi

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="Basic settings"> <radio label="using test hypothesis"> <option label="..."> i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Basic settings"> <radio label="using test hypothesis"> <option label="
en: First is greater
et: Esimene on suurem

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="Basic settings"> <radio label="using test hypothesis"> <option label="..."> i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <dropdown label="Using test hypothesis"> <option label="...">
en: Second is greater
et: Teine on suurem

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <text>
en: Hypothesis probably expects a negative effect size!
et: Hüpotees ootab tõenäoliselt negatiivset mõju suurust!

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <text>
en: Hypothesis probably expects a positive effect size!
et: Hüpotees ootab tõenäoliselt positiivset mõju suurust!

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <radio label="Provided effect size"> <option label="...">
en: Cohen's f
et: Coheni f

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Statistical Method"> <radio label="Provided effect size"> <option label="...">
en: Eta squared
et: Eeta-ruut

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="...">
en: Target measure
et: Sihtmõõtmine

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Target measure"> <radio label="...">
en: Parameter to determine
et: Määratav parameeter

[ctx: Here 'power' is a common statistical term and should not be translated]
note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Target measure"> <radio label="Parameter to determine"> <option label="...">
en: Power of test
et: Testi võimsus

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Target measure"> <radio label="Parameter to determine"> <option label="..."> i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <spinbox label="...">
en: Sample size
et: Valimi suurus

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Target measure"> <radio label="Parameter to determine"> <option label="..."> i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <spinbox label="...">
en: Effect size
et: Mõju suurus

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Target measure"> <radio label="Parameter to determine"> <option label="..."> i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <spinbox label="...">
en: Significance level
et: Olulisuse nivoo

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Target measure"> <radio label="Parameter to determine"> <option label="...">
en: Parameter count
et: Parameetrite arv

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="...">
en: Known measures
et: Teadaolevad mõõtmised

[ctx: Here 'power' is a common statistical term and should not be translated]
note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <spinbox label="...">
en: Power
et: Võimsus

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <spinbox label="...">
en: Degrees of freedom
et: Vabadusastmed

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <spinbox label="...">
en: Degrees of freedom for numerator
et: Lugeja vabadusastmed

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <spinbox label="...">
en: Degrees of freedom for denominator
et: Nimetaja vabadusastmed

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <spinbox label="...">
en: First sample size
et: Esimese valimi suurus

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <spinbox label="...">
en: Second sample size
et: Teise valimi suurus

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Number of observations
et: Vaatluste arv

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Number of observations <b> per sample </b>
et: Vaatluste arv <b> valimi kohta </b>

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Number of observations <b> per group </b>
et: Vaatluste arv <b> rühma kohta </b>

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Number of observations <b> in total </b>
et: Vaatluste arv <b> kokku </b>

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Number of <b> pairs </b>
et: </b> Paaride <b> arv

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Measure for selected method is <b> Cohen's d </b>
et: Valitud meetodi mõõtmine on <b> Coheni d </b>

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Measure for selected method is <b> Pearson's r </b>
et: Valitud meetodi mõõtmine on <b> Pearsoni r </b>

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Measure for selected method is <b> Cohen's f </b>
et: Valitud meetodi mõõtmine on <b> Coheni f </b>

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Measure for selected method is <b> Eta <sup> 2 </sup> </b>
et: Valitud meetodi mõõtmine on <b> eeta <sup> 2 </sup> </b>

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Measure for selected method is <b> Cohen's f <sup> 2 </sup> </b>
et: Valitud meetoi mõõtmine on <b> Coheni f <sup> 2 </sup> </b>

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Measure for selected method is <b> Cohen's w </b>
et: Valitud meetodi mõõtmine on <b> Coheni w </b>

note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <text>
en: Measure for selected method is <b> Cohen's h </b>
et: Valitud meetodi mõõtmine on <b> Coheni h </b>

[ctx: Here 'power' is a common statistical term and should not be translated]
note: i18n: ectx: (Power analysis) <dialog label="Power analysis"> <frame label="Known measures"> <saveobject label="...">
en: Save results to workspace
et: Tulemuste salvestamine töötsooni

note: i18n: ectx: (Loaded from Fitting Linear Models) <summary>
en: Perform a simple linear regression. Currently, this plugin provides only basic functionality. For more options refer to <link href="rkward://rhelp/lm"/>.
et: Lihtsa lineaarse regressiooni arvutamine. Praegu pakub plugin ainult põhilisi funktsioone. Valikuid tutvustab lhemalt <link href="rkward://rhelp/lm"/>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Fitting Linear Models) <settings> <setting> (refers to element labelled "Include intercept")
en: Should an intercept term be included in the model?
et: Kas kaasata vabaliige mudelisse?

note: i18n: ectx: (Fitting Linear Models) <dialog label="...">
en: Fitting Linear Models
et: Sobitatud lineaarmudelid

note: i18n: ectx: (Fitting Linear Models) <dialog label="Fitting Linear Models"> <tab label="...">
en: Model
et: Mudel

note: i18n: ectx: (Loaded from t-Test) i18n: ectx: (Loaded from Wilcoxon/Mann-Whitney Test)
en: Comparing
et: Võrdlemine

note: i18n: ectx: (Loaded from t-Test)
en: constant value: %1
et: konstandi väärtus: %1

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Loaded from t-Test) i18n: ectx: (Loaded from Box-Pierce and Ljung-Box Tests) i18n: ectx: (Loaded from KPSS Test for Stationarity) i18n: ectx: (Loaded from Phillips-Perron Test for Unit Roots)
en: Variable Name
et: Muutuja nimi

note: i18n: ectx: (Loaded from t-Test)
en: estimated mean
et: oodatav keskmine

note: i18n: ectx: (Loaded from t-Test) i18n: ectx: (Loaded from Box-Pierce and Ljung-Box Tests)
en: degrees of freedom
et: vabadusastmed

note: i18n: ectx: (Loaded from t-Test) <settings> <setting> (refers to element labelled "compare")
en: A numeric vector for the first variable
et: Esimese muutuja arvvektor

note: i18n: ectx: (Loaded from t-Test) <settings> <setting> (refers to element labelled "against")
en: A numeric vector for the second variable. Available for two samples tests only.
et: Teise muutuja arvvektor. Saadaval ainult kahe valimi testide korral.

note: i18n: ectx: (Loaded from t-Test) <settings> <setting> (refers to element labelled "using test hypothesis")
en: Alternative hypothesis (H1) of the test.
et: Testi alternatiivhüpotees (H1).

note: i18n: ectx: (Loaded from t-Test) <settings> <setting> (refers to element labelled "Show Confidence Interval")
en: Whether to print the confidence interval of the estimated mean.
et: Kas näidata hinnatud keskmise usaldusvahemikku.

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="Basic settings"> <dropdown label="Test form"> <option label="...">
en: Independent samples
et: Sõltumatud valimid

note: i18n: ectx: (t-Test) <dialog label="t-Test"> <tab label="Options"> <frame label="...">
en: Show Confidence Interval
et: Usaldusvahemiku näitamine

note: i18n: ectx: (t-Test) <wizard label="...">
en: Two Variable t-Test
et: Kahe muutuja t-test

note: i18n: ectx: (t-Test) <wizard label="Two Variable t-Test"> <page> <text>
en: As a first step, select the type of test to conduct.
et: Kõigepealt vali kavandatava testi tüüp.

note: i18n: ectx: (Loaded from Mood Two-Sample Test of Scale) <settings> <setting> (refers to element labelled "compare")
en: First sample. The vectors need to be numeric.
et: Esimene valim. Vektorid peavad olema arvvektorid.

note: i18n: ectx: (Loaded from Mood Two-Sample Test of Scale) <settings> <setting> (refers to element labelled "against")
en: Second sample. The vectors need to be numeric.
et: Teine valim. Vektorid peavad olema arvvektorid.

note: i18n: ectx: (Loaded from Mood Two-Sample Test of Scale) <settings> <setting> (refers to element labelled "using test hypothesis")
en: Alternative hypothesis to use for the test.
et: Testis kasutatav alternatiivhüpotees.

note: i18n: ectx: (Loaded from Box-Pierce and Ljung-Box Tests) i18n: ectx: (Loaded from KPSS Test for Stationarity) i18n: ectx: (Loaded from Phillips-Perron Test for Unit Roots)
en: Length
et: Pikkus

note: i18n: ectx: (Loaded from Box-Pierce and Ljung-Box Tests) <settings> <setting> (refers to element labelled "Exclude missing values") i18n: ectx: (Loaded from KPSS Test for Stationarity) <settings> <setting> (refers to element labelled "Exclude missing values") i18n: ectx: (Loaded from Phillips-Perron
en: Exclude missing values from calculation?
et: Kas jätta puuduvad väärtused arvutamisel välja?

note: i18n: ectx: (Phillips-Perron Test for Unit Roots) <dialog label="...">
en: Phillips-Perron Test for Unit Roots
et: Phillipsi-Perroni ühejuurte test

note: i18n: ectx: (KPSS Test for Stationarity) <dialog label="KPSS Test for Stationarity"> <tab label="Basic settings"> <radio label="version of truncation lag parameter"> <option label="..."> i18n: ectx: (Phillips-Perron Test for Unit Roots) <dialog label="Phillips-Perron Test for Unit Roots"> <tab label
en: short
et: lühike

note: i18n: ectx: (KPSS Test for Stationarity) <dialog label="KPSS Test for Stationarity"> <tab label="Basic settings"> <radio label="version of truncation lag parameter"> <option label="..."> i18n: ectx: (Phillips-Perron Test for Unit Roots) <dialog label="Phillips-Perron Test for Unit Roots"> <tab label
en: long
et: pikk

note: i18n: ectx: (Loaded from Box-Pierce and Ljung-Box Tests) i18n: ectx: (Box-Pierce and Ljung-Box Tests) <dialog label="...">
en: Box-Pierce and Ljung-Box Tests
et: Boxi-Pierce'i ja Ljungi-Boxi testid

note: i18n: ectx: (Loaded from Box-Pierce and Ljung-Box Tests) <settings> <setting> (refers to element labelled "test to be performed")
en: Define type of test. Either Ljung-Box or Box-Pierce can be used.
et: Testi tüübi valimine. Kasutatakse kas Ljungi-Boxi või Boxi-Pierce'i testi.

note: i18n: ectx: (Box-Pierce and Ljung-Box Tests) <dialog label="Box-Pierce and Ljung-Box Tests"> <tab label="Basic settings"> <frame label="...">
en: Type of test
et: Testi tüüp

note: i18n: ectx: (Box-Pierce and Ljung-Box Tests) <dialog label="Box-Pierce and Ljung-Box Tests"> <tab label="Basic settings"> <frame label="Type of test"> <radio label="...">
en: test to be performed
et: sooritatav test

note: i18n: ectx: (Box-Pierce and Ljung-Box Tests) <dialog label="Box-Pierce and Ljung-Box Tests"> [...] <radio label="test to be performed"> <option label="...">
en: Box-Pierce
et: Boxi-Pierce'i

note: i18n: ectx: (Box-Pierce and Ljung-Box Tests) <dialog label="Box-Pierce and Ljung-Box Tests"> [...] <radio label="test to be performed"> <option label="...">
en: Ljung-Box
et: Ljungi-Boxi

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="...">
en: Select Variable
et: Muutuja valimine

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Select Variable"> <varslot label="...">
en: Variable:
et: Muutuja:

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <dropdown> <option label="...">
en: 100 (Annual)
et: 100 (aastas)

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <dropdown> <option label="...">
en: 1600 (Quarterly)
et: 1600 (kvartalis)

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <dropdown> <option label="...">
en: 14400 (Monthly)
et: 14400 (kuus)

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Select Variable"> <frame label="Lambda"> <checkbox label="...">
en: Custom value
et: Kohandatud väärtus

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Select Variable"> <frame label="Output series"> <saveobject label="...">
en: Save trend
et: Trendi salvestamine

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Select Variable"> <frame label="Output series"> <saveobject label="...">
en: Save cycle
et: Tsükli salvestamine

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="...">
en: Plot options
et: Diagrammi valikud

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Plot options"> <checkbox label="...">
en: Plot Cycle
et: Tsükli näitamine

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Plot options"> <frame label="...">
en: Lines
et: Jooned

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <frame label="Original series"> <spinbox label="..."> i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <frame label="Trend"> <spinbox label="..."> i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Fi
en: Line width
et: Joone laius

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <frame label="Original series"> <dropdown label="..."> i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <frame label="Trend"> <dropdown label="..."> i18n: ectx: (Hodrick-Prescott 
en: Line type
et: Joone tüüp

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <dropdown label="Line type"> <option label="...">
en: default
et: vaikimisi

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <dropdown label="Line type"> <option label="...">
en: Solid
et: Ühtlane

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <dropdown label="Line type"> <option label="...">
en: Dashed
et: Kriipsjoon

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <dropdown label="Line type"> <option label="...">
en: Dotted
et: Punktiirjoon

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <dropdown label="Line type"> <option label="...">
en: Dot-Dash
et: Punkt-kriipsjoon

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <dropdown label="Line type"> <option label="...">
en: Long-dash
et: Pikk-kriipsjoon

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> [...] <dropdown label="Line type"> <option label="...">
en: Two-dash
et: Kaks-kriipsjoon

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Plot options"> <frame label="Lines"> <frame label="...">
en: Cycle
et: Tsükkel

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Plot options"> <frame label="...">
en: Labels (leave empty for default)
et: Pealdised (vaikimisi pealdiste kasutamiseks jäta tühjaks)

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Plot options"> <frame label="Labels (leave empty for default)"> <input label="...">
en: Cycle Y axis label
et: Tsükli Y-telje pealdis

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Plot options"> <frame label="Labels (leave empty for default)"> <text>
en: Interpret these labels as literal (quoted) strings?
et: Kas tõlgendada neid pealdisi otsestringina (jutumärkides)?

note: i18n: ectx: (Hodrick-Prescott Filter) <dialog label="Hodrick-Prescott Filter"> <tab label="Plot options"> <frame label="Labels (leave empty for default)"> <checkbox label="...">
en: interpret as string
et: Tõlgendamine stringina

note: i18n: ectx: (Loaded from KPSS Test for Stationarity)
en: KPSS Level
et: KPSS nivoo

note: i18n: ectx: (Loaded from KPSS Test for Stationarity)
en: KPSS Trend
et: KPSS trend

note: i18n: ectx: (Loaded from KPSS Test for Stationarity)
en: KPSS Test for Level Stationarity
et: KPSS nivoo statsionaarsuse test

note: i18n: ectx: (Loaded from KPSS Test for Stationarity) <usage>
en: Select the data sets for which you want to perform the Kwiatkowski-Phillips-Schmidt-Shin (KPSS) test. For this test the samples need to be numeric vectors (see below for details).
et: Andmekogumite valimine Kwiatkowski-Phillipsi-Schmidti-Shini (KPSS) testi sooritamiseks. Valimid peavad selleks olema arvvektorid (vt täpsemalt allpool).

note: i18n: ectx: (Loaded from KPSS Test for Stationarity) <settings> <setting> (refers to element labelled "null hypothesis")
en: Indicates the null hypothesis and must be one of "Level" (default) or "Trend".
et: Tähistab nullhüpoteesi ja peab olema kas "Nivoo" või "Trend".

note: i18n: ectx: (KPSS Test for Stationarity) <dialog label="KPSS Test for Stationarity"> <tab label="Basic settings"> <radio label="...">
en: null hypothesis
et: nullhüpotees

note: i18n: ectx: (KPSS Test for Stationarity) <dialog label="KPSS Test for Stationarity"> <tab label="Basic settings"> <radio label="null hypothesis"> <option label="...">
en: Level
et: Nivoo

note: i18n: ectx: (Bartlett Test of Homogeneity of Variances) <dialog label="...">
en: Bartlett Test of Homogeneity of Variances
et: Bartletti dispersiooni homogeensuse test

note: i18n: ectx: (Fligner-Killeen Test of Homogeneity of Variances) <dialog label="Fligner-Killeen Test of Homogeneity of Variances"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (Bartlett Test of Homogeneity of Variances) <dialog label="Bartlett Test of Homogeneity of Variances"> <varslot label="...">
en: samples
et: valimid

note: i18n: ectx: (Loaded from F test) <settings> <setting> (refers to element labelled "compare")
en: First sample (numeric vector).
et: Esimene valim (arvvektor)

note: i18n: ectx: (Loaded from F test) <settings> <setting> (refers to element labelled "against")
en: Second sample (numeric vector).
et: Teine valim (arvvektor)

note: i18n: ectx: (Loaded from F test) <settings> <setting> (refers to element labelled "using test hypothesis")
en: Alternative hypothesis of the test.
et: Testi alternatiivhüpotees.

note: i18n: ectx: (F test) <dialog label="...">
en: F test
et: F-test

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Options"> <frame label="Compute confidence interval"> <spinbox label="..."> i18n: ectx: (F test) <dialog label="F test"> <tab label="Options"> <spinbox label="...">
en: Confidence level
et: Usaldusnivoo

note: i18n: ectx: (Loaded from Fligner-Killeen Test of Homogeneity of Variances) <summary>
en: This test performs the Fligner-Killeen Test of Homogeneity of Variances.
et: See test võimaldab sooritada Fligneri-Killeeni dispersiooni homogeensuse testi.

note: i18n: ectx: (Fligner-Killeen Test of Homogeneity of Variances) <dialog label="...">
en: Fligner-Killeen Test of Homogeneity of Variances
et: Fligneri-Killeeni dispersiooni homogeensuse test

note: i18n: ectx: (Loaded from Levene's Test) <related>
en: Levene, H. (1960). In Contributions to Probability and Statistics: Essays in Honor of Harold Hotelling, I. Olkin et al. eds., Stanford University Press, pp. 278-292.
et: H. Levene teoses: Contributions to Probability and Statistics: Essays in Honor of Harold Hotelling. Toim. I. Olkin jt. Stanford University Press, 1960, lk. 278-292.

note: i18n: ectx: (Loaded from Wilcoxon/Mann-Whitney Test)
en: Hypothesis
et: Hüpotees

note: i18n: ectx: (Loaded from Wilcoxon/Mann-Whitney Test)
en: Confidence interval percent
et: Usaldusvahemiku protsent

note: i18n: ectx: (Loaded from Wilcoxon/Mann-Whitney Test)
en: Confidence interval of difference
et: Vahe usaldusvahemik

note: i18n: ectx: (Loaded from Wilcoxon/Mann-Whitney Test)
en: Difference in Location
et: Asukoha vahe

note: i18n: ectx: (Loaded from Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <settings> <setting> (refers to element labelled "Confidence level")
en: Confidence level of the printed confidence interval.
et: Näidatava usaldusvahemiku usaldusnivoo.

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="...">
en: Wilcoxon/Mann-Whitney Test
et: Wilcoxoni/Manni-Whitney test

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Basic settings"> <radio label="using test hypothesis"> <option label="...">
en: First is less
et: Esimene on väiksem

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Basic settings"> <saveobject label="...">
en: Save results to workspace
et: Tulemuste salvestamine töötsooni

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Options"> <frame label="...">
en: p-value options
et: p-väärtuse valikud

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Options"> <frame label="p-value options"> <radio label="...">
en: Compute exact p-value
et: Täpse p-väärtuse arvutamine

note: i18n: ectx: (Wilcoxon/Mann-Whitney Test) <dialog label="Wilcoxon/Mann-Whitney Test"> <tab label="Options"> <frame label="p-value options"> <checkbox label="...">
en: Apply continuity correction
et: Pidevuse paranduse rakendamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: Object
et: Objekt

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: mean
et: keskmine

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: geometric mean
et: geomeetriline keskmine

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: harmonic mean
et: harmooniline keskmine

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: median
et: mediaan

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: max
et: maks

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: standard deviation
et: standardhälve

[ctx: noun]
note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: sum
et: summa

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: product
et: korrutis

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="Dispersion"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: Median Absolute Deviation
et: Mediaani absoluuthälve

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics)
en: Descriptive statistics
et: Kirjeldav statistika

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics) <settings> <setting> (refers to element labelled "variable(s):")
en: Select one or more numeric vectors to analyse
et: Ühe või rohkema arvvektori valimine analüüsimiseks

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics) <settings> <setting> (refers to element labelled "Mean")
en: Should the mean value be computed?
et: Kas arvutada keskmise väärtus?

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics) <settings> <setting> (refers to element labelled "Trim of mean")
en: Trim of the mean. See <link href="rkward://rhelp/mean"/>
et: Keskmise kärpimine. Vt <link href="rkward://rhelp/mean"/>

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics) <settings> <setting> (refers to element labelled "Geometric mean")
en: Should the geometric mean value be computed?
et: Kas arvutada geomeetrilise keskmise väärtus?

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics) <settings> <setting> (refers to element labelled "Standard deviation")
en: Compute the standard deviation?
et: Kas arvutada standardhälve?

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics) <settings> <setting> (refers to element labelled "Median")
en: Should the median value be computed?
et: Kas arvutada mediaani väärtus?

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics) <settings> <setting> (refers to element labelled "range")
en: Compute the range, i.e. lowest and highest value
et: Vahemiku, s.t. väikseima ja suurima väärtuse arvutamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics) <settings> <setting> (refers to element labelled "sum")
en: Compute the sum of all values
et: Kõigi väärtuste summa arvutamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Descriptive Statistics) <settings> <setting> (refers to element labelled "prod")
en: Compute the product of all values
et: Kõigi väärtuste korrutise arvutamine

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Select variables"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Variables"> <checkbox label="...">
en: Save results to file
et: Tulemuste salvestamine faili

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Select variables"> <browser label="..."> i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Variables"> <browser label="...">
en: Name of the file
et: Faili nimi

note: i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="...">
en: Mean Standard Deviation
et: Keskmise standardhälve

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="Moments"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> [...] <radio label="Initial value"> <option label="..."
en: Mean
et: Keskmine

note: i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Mean Standard Deviation"> <spinbox label="...">
en: Trim of mean
et: Keskmise kärpimine

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="Moments"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Mean Standard Deviation"> <checkbox label="...">
en: Geometric mean
et: Geomeetriline keskmine

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="Moments"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Mean Standard Deviation"> <checkbox label="...">
en: Harmonic mean
et: Harmooniline keskmine

note: i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Mean Standard Deviation"> <checkbox label="...">
en: Standard deviation
et: Standardhälve

note: i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="...">
en: Median, MAD
et: Mediaan, mediaani absoluuthälve

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="Quantile"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> [...] <radio label="Initial value"> <option label="...
en: Median
et: Mediaan

note: i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Median, MAD"> <frame label="...">
en: Median Absolute Deviation (mad)
et: Mediaani absoluuthälve (MAD)

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="Dispersion"> <spinbox label="..."> i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Median, MAD"> <frame label="Median Absolute Deviation (mad)"> <sp
en: Constant
et: Konstant

note: i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="...">
en: Range, Sum, Product and Length
et: Vahemik, summa, korrutis ja pikkus

note: i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Range, Sum, Product and Length"> <checkbox label="...">
en: range
et: vahemik

note: i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Range, Sum, Product and Length"> <checkbox label="...">
en: sum
et: summa

note: i18n: ectx: (Descriptive Statistics) <dialog label="Descriptive Statistics"> <tab label="Range, Sum, Product and Length"> <checkbox label="...">
en: prod
et: korrutis

note: i18n: ectx: (Correlation Matrix Plot) <dialog label="Correlation Matrix Plot"> <tab label="Options"> <spinbox label="...">
en: Precision (digits)
et: Täpsus (arv)

[ctx: Author name]
note: i18n: ectx: <snippets> <snippet> <author name="...">
en: RKWard Team
et: RKwardi meeskond

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Number of missing values
et: Puuduvate väärtuste arv

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="extrema"> <checkbox label="...">
en: Minimum
et: Miinimum

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="extrema"> <checkbox label="...">
en: Maximum
et: Maksimum

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Minimum values
et: Miinimumväärtused

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Maximum values
et: Maksimumväärtused

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Inter Quartile Range
et: Kvartiilhaare

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Quartiles
et: Kvartiilid

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Quantiles
et: Kvantiilid

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: robust statistics
et: robustne statistika

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="Robust mean"> <checkbox label="...">
en: Trimmed Mean
et: Kärbitud keskmine

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Huber M-Estimator
et: Huberi M-hinnangufunktsioon

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: store results
et: tulemuste salvestamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Univariate statistics
et: Ühemõõtmeline statistika

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Proportion of trimmed values for trimmed mean
et: Kärbitud keskmise kärbitud väärtuste proportsioon

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Constant for the MAD estimation
et: Keskmise absoluuthälbe hinnangu konstant

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Winsorized values for Huber estimator
et: Huberi hinnangufunktsiooni Winsori väärtused

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Tolerance in Huber estimator
et: Huberi hinnangufunktsiooni tolerants

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: Mu for Huber estimator
et: Huberi hinnangufunktsiooni müü

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics)
en: S for Huber estimator
et: Huberi hinnangufunktsiooni S

note: i18n: ectx: (Loaded from Basic statistics) i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="M-Estimator"> <radio label="...">
en: Initial value
et: Algväärtus

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="...">
en: Basic statistics
et: Põhistatistika

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="...">
en: Select variables
et: Muutujate valimine

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Select variables"> <varslot label="...">
en: Variable
et: Muutuja

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="...">
en: Statistics
et: Statistika

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="...">
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="...">
en: Moments
et: Momendid

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="extrema"> <spinbox label="...">
en: Number of minimum values displayed
et: Näidatavate miinimumväärtuste arv

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="extrema"> <spinbox label="...">
en: Number of maximum values displayed
et: Näidatavate maksimumväärtuste arv

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="...">
en: Quantile
et: Kvantiil

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="Quantile"> <checkbox label="...">
en: Interquartile Range
et: Kvartiilhaare

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="Quantile"> <checkbox label="...">
en: Quartile
et: Kvartiil

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Statistics"> <frame label="Quantile"> <spinbox label="...">
en: Other (eg : for deciles, enter 10)
et: Muu (nt detsiilide jaoks kirjuta 10)

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="...">
en: Robust statistics
et: Robustne statistika

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="...">
en: Dispersion
et: Dispersioon

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="...">
en: Robust mean
et: Robustne keskmine

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="Robust mean"> <spinbox label="...">
en: Percentage of trimmed values
et: Kärbitud väärtuste protsent

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="...">
en: M-Estimator
et: M-hinnangufunktsioon

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="M-Estimator"> <checkbox label="...">
en: Huber -M estimator (Require MASS Library)
et: Huberi M-hinnangufunktsioon (vajab teeki MASS)

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="M-Estimator"> <checkbox label="...">
en: Custom Mu value
et: Kohandatud müü väärtus

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="M-Estimator"> <input label="...">
en: Enter your value
et: Kirjuta väärtus

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="M-Estimator"> <checkbox label="...">
en: Custom s value
et: Kohandatud S väärtus

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="M-Estimator"> <input label="...">
en: S value
et: S väärtus

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Robust statistics"> <frame label="M-Estimator"> <spinbox label="...">
en: Tolerance
et: Tolerants

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Options"> <checkbox label="...">
en: Omit missing values
et: Puuduvate väärtuste vahelejätmine

note: i18n: ectx: (Basic statistics) <dialog label="Basic statistics"> <tab label="Options"> <saveobject label="...">
en: Store results
et: Tulemuste salvestamine
